Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Strony: 1 2 [3] 4   Do dołu

Autor Wątek: Wojna z psem.  (Przeczytany 6977 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

yassue

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 884
  • by Wind
Wojna z psem.
« Odpowiedź #60 : 2005-03-12, 21:19 »
Ehh szkoda gadac. Nie ulozylas psa, zdominowal cie zupelnie. lec do rodzicow i razem sprobujcie cos zaradzic..

i jeszcze jedno.. czy Miss kiedys nie pisala ze to ona jest ta Mia costam?? a teraz.. jakies rozdzielenie jazni czy co?  :lol:

Aujeszka

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 2286
Wojna z psem.
« Odpowiedź #61 : 2005-03-12, 21:40 »
Skoro już ten temat został podniesiony to powiem jedno: moim zdaniem Miss nie dorosła do korzystania z tego forum...i mam wątpliwości czy  dorosła do posiadania psa... :roll:
Zapisane

Jaśka

  • Gość
Wojna z psem.
« Odpowiedź #62 : 2005-03-12, 21:43 »
Cytat: Aujeszka
mam wątpliwości czy  dorosła do posiadania psa... :roll:

z tego co tu przeczytałam to tez mam takie watpliwosci  :roll:
Zapisane

Forum Zwierzaki

Wojna z psem.
« Odpowiedz #62 : 2005-03-12, 21:43 »

Borderka

  • Gość
Wojna z psem.
« Odpowiedź #63 : 2005-03-12, 22:09 »
Cytat: Aujeszka
moim zdaniem Miss nie dorosła do korzystania z tego forum...


Nie rozumiem jej...naprawdę się starałam, ale nic z tego. Raz jest Miss Lukusia, później się zamienia z koleżanką i jest Mia...o co tej dziewczynie chodzi  :?:  Zakłada bezsensowne tematy np. "Akita-inu" lub "Shrek cudo świata" i wstawia tam zdjęcia od czego jest temat "Psia galeria" - czy coś w tym stylu.... :roll:
Zapisane

charon

  • *
  • Wiadomości: 9875
Wojna z psem.
« Odpowiedź #64 : 2005-03-13, 10:38 »
Borderka, nie tylko Miss zakłada tematy o swoim psie, mimo że jest psia galeria... (Z tym że jedni zierają za to ochrzany, a drudzy nie... :?: )

Cytat: Aujeszka
Skoro już ten temat został podniesiony to powiem jedno: moim zdaniem Miss nie dorosła do korzystania z tego forum...i mam wątpliwości czy  dorosła do posiadania psa... :roll:


Dooobra, piszmy na temat pomocy psu Miss, bo taki jest temat... a takie kwastie można na PW... :)

yassue też tak coś pamiętam, ale to już sprawa między Miss a adminem/modem...
Zapisane

Styka

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 1735
  • Chester -devil or dog? =P
Wojna z psem.
« Odpowiedź #65 : 2005-03-13, 11:39 »
yhh... szkoda gadać... bić i kłócić się z psem... hmm ciekawa koncepcja :|


Cytuj

Skoro już ten temat został podniesiony to powiem jedno: moim zdaniem Miss nie dorosła do korzystania z tego forum...i mam wątpliwości czy dorosła do posiadania psa...  


uważam tak samo ... :|

Cytuj

Dooobra, piszmy na temat pomocy psu Miss, bo taki jest temat... a takie kwastie można na PW...  


to nie bedzie takie łatwe...  :?

Miss Lukusia

  • Gość
Wojna z psem.
« Odpowiedź #66 : 2005-03-13, 11:43 »
Cytat: Borderka
Cytat: Aujeszka
moim zdaniem Miss nie dorosła do korzystania z tego forum...


Nie rozumiem jej...naprawdę się starałam, ale nic z tego. Raz jest Miss Lukusia, później się zamienia z koleżanką i jest Mia...o co tej dziewczynie chodzi  :?:  Zakłada bezsensowne tematy np. "Akita-inu" lub "Shrek cudo świata" i wstawia tam zdjęcia od czego jest temat "Psia galeria" - czy coś w tym stylu.... :roll:


Bordi, kiedyś miałam użytkownika Mia Thermopolis, ale zrobiłam nowego. Potem okazało się, że trzeba podpisać, żeby zrobić nowego. :mysli: To oddałam koleżance użytkownika, chciałam coś zrobić i od razu looknęłam na temat.

A teraz wybaczcie - idę szukać prezentu na Wielkanoc. Aśka sie wygadała że mama kupiła i schowała :P To idę szukać ;)

EDIT: Myślałam, że mama wyrzuciła to stare legowisko Shreka  :hahaha:
Zapisane

ssgosiass

  • Gość
Wojna z psem.
« Odpowiedź #67 : 2005-03-13, 11:47 »
congratulations zabawy....no powaga...  :killl:
Zapisane

yassue

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 884
  • by Wind
Wojna z psem.
« Odpowiedź #68 : 2005-03-13, 11:51 »
Cytuj

Potem okazało się, że trzeba podpisać, żeby zrobić nowego.  To oddałam koleżance użytkownika, chciałam coś zrobić i od razu looknęłam na temat

aaa no taak

 :lol:

Forum Zwierzaki

Wojna z psem.
« Odpowiedz #68 : 2005-03-13, 11:51 »

Miss Lukusia

  • Gość
Wojna z psem.
« Odpowiedź #69 : 2005-03-13, 11:53 »
Pieska Twoja niebieska :lol:
Zapisane

lilek

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 1989
Wojna z psem.
« Odpowiedź #70 : 2005-03-13, 12:02 »
MIałam takie problemy kiedy Nero był szczeniakiem,on mnie gryzł ale nie do krwi,a to gryzienie to była taka zabawa :D
Zapisane

Styka

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 1735
  • Chester -devil or dog? =P
Wojna z psem.
« Odpowiedź #71 : 2005-03-13, 13:04 »
to normalne chyba że szczeniaki podgryzają nas po rękach, ciągną za nogawki, skarpetki itd... no ale kłócenie się i bicie z psem, kończące się kąsaniem do krwi to przegięcie :|

Jamniczka

  • Gość
Wojna z psem.
« Odpowiedź #72 : 2005-03-13, 13:12 »
Ja nigdy nie bije swojego psa...jak już jest wojna, to wojna... patrzy się na mnie....nie lubię tego.... unosi uszy....ja wstaję... podchodzi do mnie i mnie zaczepia....targamy sie...ja ją za uszy (oczywiście takie pieszczenie)...ona mnie lekko podgryza żeby nie zrobić mi krzywdy...ucieka...gonię ją.... AAAAAAAAAAAAAAA!!!!!!!!!!!!!!
Zapisane

yassue

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 884
  • by Wind
Wojna z psem.
« Odpowiedź #73 : 2005-03-13, 13:22 »
zaczyna mnie przerazac poziom intelektualny niektorych uzytkownikow..  :lol:

lilek

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 1989
Wojna z psem.
« Odpowiedź #74 : 2005-03-13, 13:31 »
Yassue,kogo masz na myśli :chytry: ?
Zapisane

Forum Zwierzaki

Wojna z psem.
« Odpowiedz #74 : 2005-03-13, 13:31 »

kacol

  • Gość
Wojna z psem.
« Odpowiedź #75 : 2005-03-13, 13:59 »
Ja sie bije z psem ale dla zabawy a jak u niego przemoc jest za silna to tylko mówie spokój on i tak wie kto tu rządzi a ta nasza zabawa umacnia nasze więzy, a najlepszą rzeczą pokazaniem psu kto tu rządzi jest szkolenie typu siad, leżeć i ja tak po takiej zabawie to robie.  :)
Nasza zabawa wygląda tak: ja go szczypie kłade sie na niego nei pozwalam wstać a on mnie gryzie i szczeka na mnie a jak jest chwila odpoczynku i chce od nowa sie bawić a mi sie nie chce to podchodzi i szczypie mnie w brzuch albo w udo :P
A żeby ogólnie zacząć zabawe prowokuje mnie lizaniem po buzi i wszędzie gdzie sie da lub kładzie sie na mnie wstręciuch  :wink:  ;)
Zapisane

Borderka

  • Gość
Wojna z psem.
« Odpowiedź #76 : 2005-03-13, 15:14 »
Jeśli chodzi o taką zabawę w "przemoc" to moja Sara bierze mój palec i delikatnie podgryza (to nic nie boli), a czasami bierze mój palec pomiędzy kły (mnie to nic nie boli bo jest pomiędzy zębami) i chce z nim uciekać  :lol:  A Psoty ulubiona zabawa to atakowanie mnie......swoim językiem  :lol:  Wtedy już nie mam żadnych szans, bo przecież jej nie oddam  :P  Jeśli Sara czasami przesadza to mówię : puść! i już jest wszystko OK, a na Psotuśkowaty język chyba nie ma mocnych  :lol:
Zapisane

Kamila

  • Gość
Wojna z psem.
« Odpowiedź #77 : 2005-03-13, 17:17 »
Moj nie jest do mnie agresywny zreszta do nikogo!! Jak tylko w przyplywie zabawy nas zlapie mocno za reke i ciagnie mowi sie mu :fe" i juz. Przeczytalam 1 strone i troch mnie zdziwilo to zdanie "nie chce sie klasc na zakurzony z kawalkami jedzenia kocyk Shreka" czy cos takiego. Moj pies nigdy nie mial takiego legowiska!!  :shock: Jak jest zasierszczone sie trzepie je a jak juz brudnawe to sie pierze...ludzie czasami nie mysla... :roll:  :roll:
Zapisane

Miss Lukusia

  • Gość
Wojna z psem.
« Odpowiedź #78 : 2005-03-13, 19:01 »
Tzn. już wiele razy wpajałam siostrze, by nie kładła swoich brudnych butów na tym kocu :? Ale Shrek częściej kładzie się na dywanie... :)
Zapisane

yassue

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 884
  • by Wind
Wojna z psem.
« Odpowiedź #79 : 2005-03-13, 19:07 »
Cytuj

by nie kładła swoich brudnych butów na tym kocu

fajna macie higiene w domu  :?

^kora^

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 5706
  • www.sznaucer-kora.dog.pl
    • WWW
Wojna z psem.
« Odpowiedź #80 : 2005-03-13, 19:08 »
Cytuj

Moj nie jest do mnie agresywny zreszta do nikogo!! Jak tylko w przyplywie zabawy nas zlapie mocno za reke i ciagnie mowi sie mu :fe" i juz. Przeczytalam 1 strone i troch mnie zdziwilo to zdanie "nie chce sie klasc na zakurzony z kawalkami jedzenia kocyk Shreka" czy cos takiego. Moj pies nigdy nie mial takiego legowiska!!  Jak jest zasierszczone sie trzepie je a jak juz brudnawe to sie pierze...ludzie czasami nie mysla...  

Mi tez kory legowsiko pierzemy nigdy nie jest brudne

Forum Zwierzaki

Wojna z psem.
« Odpowiedz #80 : 2005-03-13, 19:08 »

Nanami

  • Gość
Wojna z psem.
« Odpowiedź #81 : 2005-03-13, 19:18 »
Cytuj
zaczyna mnie przerazac poziom intelektualny niektorych uzytkownikow..


Mnie tez - ale nie tych najmłodszych, a tych starszych zarówno wiekiem jak i stażem... Zamiast spokojnie wytłumaczyc dziecku, spróbowac dowiedziec sie wiecej. Chocby dobry przykład dać! Problem sam nie zniknie, trzeba pomóc dziewczynie a nie ją zdołowac.

Co do zabaw, to one zawsze odbywają sie pod Twoją kontolą. Ty zaczynasz zabawe (lub przyjmujesz oferte zabawy) i ty ja konczysz. A z opisu wątpie, ze jej pies to dominant  :lol:
Zapisane

Bigielka

  • Gość
Wojna z psem.
« Odpowiedź #82 : 2005-03-13, 20:18 »
ja luczki nie bije tylko CZASAMI, CZASAMI...jak troche sie zagalopuje i mnie za mocno ugryzie to mówie"Nie wolno" i ja skarce :) a do krwi mnie ugryzla kiedys jak byla wsciekla   :roll:  bo ją pies wkurzyl i byla wsciekla i chcialam ją uspokoic i przyokazji mnie dziabła
Zapisane

Miss Lukusia

  • Gość
Wojna z psem.
« Odpowiedź #83 : 2005-03-13, 20:21 »
Bigielka, nasza "początkująca"... Zajrzyj do WymienianeK,  może się zamienimy :P
Zapisane

ssgosiass

  • Gość
Wojna z psem.
« Odpowiedź #84 : 2005-03-13, 21:09 »
Bigileka! A skad dokladniej jestes? Ja z piatkowa-Sobieskiego :) a Ty?
Zapisane

zaba14

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 3749
  • Mikuś na zawsze w pamięci [*] 27.05.08
    • WWW
Wojna z psem.
« Odpowiedź #85 : 2005-03-14, 07:56 »
Boże... wojna z psem szczęka mi opadła  :shock: a ja powiem prosto z mostu, nie wiem ile masz lat, ale sądze ze nie wiele mniej/więcej niż ja zanim Mikuś do nas trafił w rpawdzie ja z psem się nie biłam, ale mnie zdominował i uwież.. lepiej zabierz się za ułożenie swojego psa teraz, niż później co będzie o wiele trudniejsze.. W prawdzie Mikuś nigdy mnie nie ugryzł kiedy chciał się bawić, a ja nie.. ja nie zawsze mam ochote się z nim pobawić, czy go pogłaskać.. po prostu odwracam się od niego i na tym się kończy, to ja mam pokazac psu, ze akurat teraz mozemy się pobawić, a nie on.. jedyny moj problem z psem jest taki, że nie chce odchodzić daleko od domu.. i czasem gdy spuszcze go gdzieś dalej to daje nogę pod blok  :grr: i z tym poradzić sobie nie mogę..  :(
Zapisane
Możemy ocenić serce człowieka po tym, jak traktuje zwierzęta- Immanuel Kant

charon

  • *
  • Wiadomości: 9875
Wojna z psem.
« Odpowiedź #86 : 2005-03-14, 11:40 »
Cytuj

że nie chce odchodzić daleko od domu.. i czasem gdy spuszcze go gdzieś dalej to daje nogę pod blok  i z tym poradzić sobie nie mogę..


Heh, ja bym się cieszyła... choć wszystko w swoich granicach. Mój czasem ma gorzej, bo ciągnie na chama do domu...
Zapisane

^kora^

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 5706
  • www.sznaucer-kora.dog.pl
    • WWW
Wojna z psem.
« Odpowiedź #87 : 2005-03-14, 11:43 »
Cytuj


że nie chce odchodzić daleko od domu.. i czasem gdy spuszcze go gdzieś dalej to daje nogę pod blok i z tym poradzić sobie nie mogę..



Heh, ja bym się cieszyła... choć wszystko w swoich granicach. Mój czasem ma gorzej, bo ciągnie na chama do domu...

Korę jak spuszzam ze smyczy zawsze odchodzi z 20 metrow odmnie ale sie tym nie martwke bo jak ja zawolam do zawsze przyleci ;)

Forum Zwierzaki

Wojna z psem.
« Odpowiedz #87 : 2005-03-14, 11:43 »

zaba14

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 3749
  • Mikuś na zawsze w pamięci [*] 27.05.08
    • WWW
Wojna z psem.
« Odpowiedź #88 : 2005-03-14, 11:47 »
Cytat: charon
Cytuj

że nie chce odchodzić daleko od domu.. i czasem gdy spuszcze go gdzieś dalej to daje nogę pod blok  i z tym poradzić sobie nie mogę..


Heh, ja bym się cieszyła... choć wszystko w swoich granicach. Mój czasem ma gorzej, bo ciągnie na chama do domu...


Heh :-) ale ten mału dupek non stop chodzi za mną po osiedlu, moze nawet byc kilka godzina na dworku i mu się to podoba, ale po za obszar osiedla to ze smyszy trudno go spuścic  :? a szkoda, bo takie ładne łąki mamy  :grr:
Zapisane
Możemy ocenić serce człowieka po tym, jak traktuje zwierzęta- Immanuel Kant

Bigielka

  • Gość
Wojna z psem.
« Odpowiedź #89 : 2005-03-14, 20:21 »
Cytat: ssgosiass
Bigileka! A skad dokladniej jestes? Ja z piatkowa-Sobieskiego :) a Ty?

ja z rataj-orla bialego
Zapisane
Strony: 1 2 [3] 4   Do góry
 

Strona wygenerowana w 0.094 sekund z 29 zapytaniami.