Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Strony: 1 [2]   Do dołu

Autor Wątek: Problemy z Pazurkiem :/ || zaczynamy przygodę z klikerem :)  (Przeczytany 4491 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Psiara

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 1816
    • WWW
dobra najpierw muszę nabyć kliker a potem uświadomisz mnie na gg (moje to 4104580 ) albo na PW jak to działa :P bo ja słyszałam wiele pozytywnych opinii na temat klikera ale niestety osobiście nie znam nikogo kto szkoliłby w ten sposób swojego psa ;)
Zapisane
Czy jest cos lepszego od teriera? Oczywiście! Dwa teriery!

Odcięta od neta na czas nieokreślony :( Kocham was i nigdy nie zapomnę :( Zawsze byliście moją drugą rodziną... :(

Fatty

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 14182
  • Tyle Twojego zostało z nami.
    • WWW
Gdy ja próbowałam 'bawić się' z moim kudłatym metodą klikerową za ów kliker posłużyła mi nakrętka od dżemu z takim klikającym guzikiem w środku :P
Zapisane
Never give up hope,
if someone burst your bubble
mix up some more soap.

betty

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 1676
  • Kochane pieski............. :*
    • WWW
z teoria mozesz sie juz zapoznawac teraz ;) jak czegos nie ebdziesz rozumiala pytaj.
A za kliker poczatkowo mozesz uzyc jak napisala Fatty zakretke  :jupi2:
Zapisane
I LOVE DOGS : *
JaK WySzKoLiC PsA? MaSz KloPoTy Z pSeM ? -ZaJrZyJ
http://www.dogs.gd.pl/kliker/

Forum Zwierzaki

Psiara

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 1816
    • WWW
betty dwa pierwsze pytania
Jak i od czego zacząć? Na czym to polega?

Zapisane
Czy jest cos lepszego od teriera? Oczywiście! Dwa teriery!

Odcięta od neta na czas nieokreślony :( Kocham was i nigdy nie zapomnę :( Zawsze byliście moją drugą rodziną... :(

golden(ka)

  • *
  • Wiadomości: 5987
.
« Ostatnia zmiana: 2007-05-19, 19:04 autor golden(ka) »
Zapisane

betty

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 1676
  • Kochane pieski............. :*
    • WWW
ok Goldenka, nie ma sprawy , ja do Ciebie nic ne mam. Sory za takie odpisanie na Twoje odpowiedzi, jesli Ciebie urazily troche, przepraszam,nie chcialam tego ;) na serio. Troche mnie ponioslo i to zupelnie niepotrzebnie. Ja czesto strzelam jakies gafy nie przemyslajac sprawy do konca.
Jasne, tez sie zgadzam ze kazdy ma odmienne zdanie na temat szkolenia i tak wychowuje psy jak uwaza. Wiele roznych metod jest dobrych, pod warunkiem ze skutkuja. Powiem Ci ze ze dwa lata temu, takze glosilam teorie dominacji, i chec jej powszechnego stosowania. Wiec Ciebie rozumiem.  :tuli:
Co do terrierow znam pare osob na forum klikerowym ktore maja rozne terriery w tym tez foksy, terriery rosyjskie, walijskie i inne i szkolenie takie daje im bardzo duzo, nawet likwiduje problem agresji-pies sie uczy ze agresja wiele nie osiagnie.

Psiara najlepiej zaczac od targetowania, masz opisane to na stronie klikerowej (sorki ale jutro mam egzamin i narazie nie napsize Ci szczegolow) i tam sie dowiesz jak uczyc targetowania, a sluzy ono do tego by pies zrozumial co oznacza klikanie, za co jest klikany i nagradzany.
I pamietaj kazdy klik oznacza podanie smakolyka. Czyli K/S.

« Ostatnia zmiana: 2006-01-22, 22:25 autor betty »
Zapisane
I LOVE DOGS : *
JaK WySzKoLiC PsA? MaSz KloPoTy Z pSeM ? -ZaJrZyJ
http://www.dogs.gd.pl/kliker/

golden(ka)

  • *
  • Wiadomości: 5987
.
« Ostatnia zmiana: 2007-05-19, 19:03 autor golden(ka) »
Zapisane
Strony: 1 [2]   Do góry
 

Strona wygenerowana w 0.053 sekund z 24 zapytaniami.