Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Strony: [1]   Do dołu

Autor Wątek: ucieczka KiKi  (Przeczytany 1409 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

kiki123

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 85
  • Pies nigdy niewygada twojej tajemnicy
ucieczka KiKi
« : 2007-12-23, 20:16 »
Moja Kik to 5 letni pies rasy yorkshire terrier  zawsze jak wychodze na dwor z moją Kiki biorę ją na smycz...pewnego razu w połowie drogi puścilam ją żeby pobiegała a ta mi zwiała do domu niepratrząc na drogi i ulicy i samochody biegla samochod sie  zatrzymal na szczescie jej nieprzejechal  :jupi2: i tak jest zawsze....a jak mam ją ciagle na smyczy to piszczy zeby jej sciagnac a jak juz biegnie to nawet niieslucha ze ja ja wolam raz ominela moj dom i biegla dalej ale sąsiadka ją naszczescie zlapala.  :help: niewiem  co robic :roll: jak ja tego odlucze  bedzie jak aniolek :VoV:.
Zapisane
:):):)

zaba14

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 3749
  • Mikuś na zawsze w pamięci [*] 27.05.08
    • WWW
Odp: ucieczka KiKi
« Odpowiedź #1 : 2007-12-23, 20:27 »
Jesli pies Ci ucieka to dlaczego w ogole ja spuszczasz? tym bardziej ze piszesz ze dzieli ja od domu ulica! to jest nieodpowiedzialne!

Jesli chcesz psa czegos nauczyc to rpzede wszystkim zakup linke treningowa np. 15m na niej i sie wybiega i nauczy wracac na zawolanie, smakolyki do kieszeni i jazda..
Zapisane
Możemy ocenić serce człowieka po tym, jak traktuje zwierzęta- Immanuel Kant

IBDG

  • Globalny Moderator
  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 12527
  • Zawsze będziemy Cię kochać, piesku... (*)
Odp: ucieczka KiKi
« Odpowiedź #2 : 2007-12-23, 21:17 »
jak ja tego odlucze  bedzie jak aniolek :VoV:.
Żeby tylko wcześniej nie stała się aniołkiem po tamtej stronie Tęczowego Mostu... Absolutnie nie możesz jej spuszczać ze smyczy, choćby nie wiem jak piszczała! Nie zawsze dopisze Ci szczęście, nie zawsze stanie Wam na drodze sąsiadka... Jak napisała Żaba, najpierw nauka posłuszeństwa, potem, w odpowiednich warunkach, nie na ulicy, spuszczanie ze smyczy.
Zapisane
IBDG Wrocław

Forum Zwierzaki

Odp: ucieczka KiKi
« Odpowiedz #2 : 2007-12-23, 21:17 »

renia3399

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 6576
  • "zwierzaki górą" Timothy Treadwell...
Odp: ucieczka KiKi
« Odpowiedź #3 : 2007-12-23, 21:19 »
no cóż jesli ucieka to nie puszczać, lub puszczać na ogrodzonym terenie, innego wyjścia nie widze bo psiakowi może coś sie stać, jeszcze ta linka ale też trzeba uważać, ciezko bedzie kołó drzew i jakiś krzaków ;)
Zapisane
dwie rzeczy sa nieskonczone ..wszechswiat i ludzka glupota
"Hitler traktował ludzi "tylko" tak, jak ludzie traktują zwierzęta" Charles Patterson
"Gdyby zwierzę zabiło z premedytacją, byłby to ludzki odruch." Stanisław Jerzy Lec
"największe zło to tolerować krzywdę" Platon

kiki123

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 85
  • Pies nigdy niewygada twojej tajemnicy
Odp: ucieczka KiKi
« Odpowiedź #4 : 2007-12-26, 20:50 »
dobrze dzieki za porady...
Zapisane
:):):)
Strony: [1]   Do góry
 

Strona wygenerowana w 0.047 sekund z 24 zapytaniami.