Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Strony: [1]   Do dołu

Autor Wątek: problem z psem  (Przeczytany 1781 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

hes

  • *
  • Wiadomości: 976
problem z psem
« : 2008-01-04, 18:37 »
dostałam pw od użytkowniczki monikawin, która wysłała mi ten post z myślą, że pojawi się onnna łamach forum...

Cytuj
WITAM JESTEM PO RAZ FIERWSZY NA FORUM I NIE MOGE DOJSC JAK NAPISAC NA FORUM.WSZEDZIE WYMAGAJA ADRESY INNYCH UZYTKOWNIKOW WIEC WYBRALAM WLASNIE TEN I PISZE :idea:MAM PROBLEM Z ROCZNYM MALAMUTEM-SAMIEC.NIE MAM DO NIEGO JUZ SILY!!!!! SIKA GDZIE POPADNIE I NIE IDZIE GO OD TEGO ODZWYCZAIC!!! SIKA PO SCIANACH;POTRAFI NASIKAC MOJEMU DRUGIEMU PSU NA GLOWE;SIKA NA INNYCH LUDZI I INNE PSY!!!!! MASAKRA TAK DURNEGO PSA JESZCZE W ZYCIU WCZESNIEJ NA OCZY NIE WIDZIALAM!!!!!!!!!!!!!! POTRAFI NASIKAC DO SWOJEJ MISKI !!!!!!!! KRETYN!!!!!!!!!!

tiaa... no to ja chyba dodam swoje trzy grosze:
Moniko ja zastanowiłabym się kto tutaj zawinił, a nie nazywała psa kretynem.
Pies może być źle wychowany to po pierwsze. Po drugie: przejdź się z nim do weterynarza, pies może mieć okropne kłopoty z trzymaniem moczu, cierpi, a Ty nazywasz go kretynem... przeszłabym się z nim do weta, a nie zwalała na niego winę. pies nie potrafi mówić, dltego przed jego kupnem powinnaś chyba trochę więcej pomyślec, bo psa pewno kupiłaś pod wpływem impulsu... no ale trudno, niestety stało się, że trafił w Twoje nieodpowiedzialne ręce. Może warto SPRÓBOWAĆ GO ZROZUMIEĆ? Bo pies ci nie powie co mu dolega.
Po trzecie moze to być problem w podstawie behawioru. Pies może się bać innych psów, ludzi, może sikac ze szcześcia itd. Opisz w jakich sytuacjach się to zdarza itd. Ale przede wszystkim IDŹ DO WETERYNARZA. Opowiedz o problemie, może pies jest powaznie chory?????
Zapisane

Kola

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 3331
  • Nic nie dzieje się przez przypadek
Odp: problem z psem
« Odpowiedź #1 : 2008-01-04, 18:50 »
Zapisane

hes

  • *
  • Wiadomości: 976
Odp: problem z psem
« Odpowiedź #2 : 2008-01-04, 19:41 »
Ok, to można w takim razie zablokować. Mi się ten temat nie wyswietlil, nie wiem czemu, zreszta cos ostatnio forum szwankuje i w ogole nie widze nowych watkow...
Zapisane

Forum Zwierzaki

Odp: problem z psem
« Odpowiedz #2 : 2008-01-04, 19:41 »

IBDG

  • Globalny Moderator
  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 12527
  • Zawsze będziemy Cię kochać, piesku... (*)
Odp: problem z psem
« Odpowiedź #3 : 2008-01-05, 14:46 »
No to blok :P
Zapisane
IBDG Wrocław
Strony: [1]   Do góry
 

Strona wygenerowana w 0.071 sekund z 25 zapytaniami.