Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Strony: [1]   Do dołu

Autor Wątek: jak długo może siusiać?  (Przeczytany 1295 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

mdgdynia

  • Gość
jak długo może siusiać?
« : 2003-12-12, 13:15 »
Moja suczka ma 5 miesięcy i nadal zdarza jej się załatwić w domu. Najczęściej podczas zabawy, ale czasem niby bez powodu. Zdarzaq się, że kojarzy, że trzeba wyjść, podgryzuje nas wtedy, ale czasem w ogóle bez zahamowań leje na podłogę albo zabiera się za robienie kupki! Czy w tym wieku to nadal normalne? Dodam, że wychowywanie jej przebiega bezstresowo, czyli dotychczas załatwianie się było a) w domu - przyjmowane ze spokojem, b) na dworze - chwalone.
Zapisane

Cathycash

  • Gość
jak długo może siusiać?
« Odpowiedź #1 : 2003-12-12, 13:22 »
Moje psy mnie nie podgryzają. może nie trzeba czekaćaż twoja sunia zacznie tylko wychodzic co kilka godzin?
Zapisane

onka

  • Gość
jak długo może siusiać?
« Odpowiedź #2 : 2003-12-12, 13:26 »
myslę,że może powinnaś z nią częściej wychodzić?
w takim wieku jeszcze może się to psiakowi zdarzyć,że posikuje czasem w domu,ale trzeba psa przyzwyczajac do tego,ze nie może  :D
Zapisane

Forum Zwierzaki

jak długo może siusiać?
« Odpowiedz #2 : 2003-12-12, 13:26 »

Meggy

  • Gość
jak długo może siusiać?
« Odpowiedź #3 : 2003-12-12, 13:48 »
Droga Dosho!
Zastanawiamy się z męzem,czy Ty mieszkasz może w bloku z takim wielkim zwierzyńcem?????????????????????????????????????????????? :shock:
Jeżeli chodzi o "sikanie",to trudno jest coś na ten temat powiedzieć,gdyż mam ten sam problem,tyle,że moja sunia ma 2,5 miesiąca.
Nie mam już pomysłów co robić.Poddałam się i sprzątam po niej!! :cry:
Zapisane

anneri

  • Gość
jak długo może siusiać?
« Odpowiedź #4 : 2003-12-12, 14:01 »
Rowniez polecam czeste spacery...mimo ze pogoda jest jaka jest. W moim przypadku pomoglo...
Zapisane

mdgdynia

  • Gość
jak długo może siusiać?
« Odpowiedź #5 : 2003-12-12, 14:18 »
ależ wychodzimy z nią często gęsto, średnio co 2-3 godziny; ostatnio nalała w 2 minuty po powrocie z bardzo długiego spaceru, więc chyba nie w tym problem; ja nie czekam, aż ona przyjdzie, zapewniam.
Zapisane

AgaŚ

  • Gość
jak długo może siusiać?
« Odpowiedź #6 : 2003-12-12, 14:40 »
W tym wieku to jeszcze nic wielkiego! Moj niedlugo skonczy 7 mies i niedawno co przestal lac gdzie popadnie!!! Trydno - gdy zrobi w domu - karc, gdy na dworku - chwal i dawaj smakolyki ;) U mnie doprowadzilo to do tego ze po kazdym siknienciu lecial do mnie po papu :p Ale szybko sie nauczyl ze to obowiazek, a  nie przysluga dla mnie :D
Zapisane

mdgdynia

  • Gość
jak długo może siusiać?
« Odpowiedź #7 : 2003-12-12, 14:54 »
no właśnie; chodzi mi po prostu o to, w jakim wieku pies lać w domu NIE POWINIEN; słyszałam, że jest to 6 miesięcy
Zapisane

Myszka.xww

  • *
  • Wiadomości: 4497
  • A kuku
    • WWW
jak długo może siusiać?
« Odpowiedź #8 : 2003-12-12, 15:26 »
Nie ma granicznego wieku, są i takie psiaki, które w wieku ok 12 miesięcy jeszcze polewają chałupę.
Zapisane
podpisano: Starszy Goovienny

Forum Zwierzaki

jak długo może siusiać?
« Odpowiedz #8 : 2003-12-12, 15:26 »

Jimmy

  • Gość
jak długo może siusiać?
« Odpowiedź #9 : 2003-12-12, 15:28 »
Cytat: Meggy
Droga Dosho!
Zastanawiamy się z męzem,czy Ty mieszkasz może w bloku z takim wielkim zwierzyńcem?????????????????????????????????????????????? :shock:
Jeżeli chodzi o "sikanie",to trudno jest coś na ten temat powiedzieć,gdyż mam ten sam problem,tyle,że moja sunia ma 2,5 miesiąca.
Nie mam już pomysłów co robić.Poddałam się i sprzątam po niej!! :cry:


Niedługo zaczniesz wychodzić z psinką i sprawa ulegnie przedawnieniu. Jak pies nauczy sie robic na dworze to zlanie w domu bedzie graniczyło z cudem.
Zapisane

Meggy

  • Gość
jak długo może siusiać?
« Odpowiedź #10 : 2003-12-12, 19:07 »
Jimmy!
Zgadza się,ale to jeszcze trochę potrwa.Np.Beska Alexandry jest z tego samego miotu co moja Arika,a  ona z tym nie ma żadnego problemu!!
Zaliczam się do osób,które w domu mają wszystko na swoim miejscu(czasem bywa to uciążliwe dla domowników),a teraz całe mieszkanie w gazetach i jeszcze nie ma rezultatów.To czasami jest przykre,że nie można sobie z takim "małym" problemem poradzić.
Mam wielką nadzieję,że spacery dadzą długo oczekiwane wyniki.Nie pozostaje mi nic innego,tylko czekać!!
 :peace:
Zapisane
Strony: [1]   Do góry
 

Strona wygenerowana w 0.08 sekund z 26 zapytaniami.