Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Strony: [1]   Do dołu

Autor Wątek: Mój psiak to rozbrykany potwór!  (Przeczytany 1260 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

morti

  • Gość
Mój psiak to rozbrykany potwór!
« : 2004-01-06, 15:58 »
Kazdego dnia moj ogonek jest coraz to bardziej rozbrykany. Don Kichot zgodnie z tym co mowia o rycerzu z Manczy powinien walczyc z wiatrakami, ale dzien w dzien on walczy ze smieciami  :( Przyjde z budy i juz myk myk szufeleczka i do pracy... wszystko zbierac   :cry: ale najgorsze jest to ze ostatnio dobral sie tez jego ogonek do pralki i bardzo szybko nauczyl sie wywalac z niej pranie. Czy tylko ja mam takie problemy? Mozna cos na to poradzic?
Zapisane

Lalaith

  • Gość
Odp: Mój psiak to rozbrykany potwór!
« Odpowiedź #1 : 2004-01-06, 16:07 »
Szczeniak, dorosły?
Zapisane

hexe

  • Gość
Odp: Mój psiak to rozbrykany potwór!
« Odpowiedź #2 : 2004-01-06, 16:11 »
nie martw sie moja sunia tez tak rozrabia i to jak a ma juz 3 lata.buty mam tylko na jeden sezon bo zawsze mi je zalatwi.ja kupilam jej mnostwo zabawek by miala co robic ma swoje pudlo z nimi i jak tylko ma ochote to sobie w nim miesza.w ten sposob jakos ja zajelam.
Zapisane

Forum Zwierzaki

Odp: Mój psiak to rozbrykany potwór!
« Odpowiedz #2 : 2004-01-06, 16:11 »

Aagata

  • Gość
Odp: Mój psiak to rozbrykany potwór!
« Odpowiedź #3 : 2004-01-06, 18:25 »
ojej jak sobie przypomina NASZE pierwsze miesiące, to aż mi się niedobrze robi :? W kuchni wywalone smieci i pościągne co tylko się da, albo co dobrze pachniało, w moim pokoju, zrzucone kwiatki z parapetu, pogryzione książki, porozrzucane śmieci z kosza pod biurkiem, jak był gdzieś koszyk wiklinowy oczywiście zgryziony, kiedyś wyciągnęła wszystkie buty z szafy(przesuwane drzwi) i poukładała dookoła legowiska, naszczęście nie pogryzła :roll:
Hodowca innej rasy psów doradził, żeby psa zostawić na samym przedpokoju, a już w najgorszym przypadku w kagańcu. Tak zrobiliśmy, podziałało, po jakims czasie pies zaczął zostawać juz na całym mieszkaniu, chcociaż czasami do tej pory zdaża jej się coś ściągnąc z szafki :wink:  a kosz zamykamy, zwykła gumka recepturką, co prawda pies mógłby pożądnie walnąc łapą i po gumce, ale chyba jej się nie chce :lol: Musze przyzanć, że czasami traciłam nadzieję, że ona kiedykolwiek przestanie tak szaleć.

A tak na marginesie to ile piesek ma miesięcy i jaka rasa? :)
Zapisane

ewelka77

  • Gość
Odp: Mój psiak to rozbrykany potwór!
« Odpowiedź #4 : 2004-01-07, 18:18 »
:-))To nic nowego!Nie jestes sam z takimi wariactwami psiaka!Trzeba go ganic jak cos przeskrobie i........wytrwale sprzatac i czekac az wyrosnie z wariactw:-)
Pozdrawiam
Zapisane

hexe

  • Gość
Odp: Mój psiak to rozbrykany potwór!
« Odpowiedź #5 : 2004-01-07, 19:17 »
Cytat: ewelka77
:-))To nic nowego!Nie jestes sam z takimi wariactwami psiaka!Trzeba go ganic jak cos przeskrobie i........wytrwale sprzatac i czekac az wyrosnie z wariactw:-)
Pozdrawiam


a co zrobic jak nie wyrosnie-moja sunia 3 lata bez zmiennie gania i jakos jej nie przechodzi :)
Zapisane

cholka

  • *
  • Wiadomości: 2582
Odp: Mój psiak to rozbrykany potwór!
« Odpowiedź #6 : 2004-01-07, 19:29 »
Mój Puszek jak był mały to był dopiero rozrabiaka.
Kiedyś jak poszłam do szkoły (nie było mnie z 4 godzinki), nie mogłam się dostać do domu :lol:. Musiałam bardzo pchać drzwi. Wkońcu udało mi się otworzyć. A tam co? Całe drzwi z obiciem "wyjedzone" i "wnętrzności" obicia blokowały otworzenie drzwi :lol:.
Innym razem pożarł całą wykładzinę w kuchni, moje buty i książki do szkoły :lol:, przy tym lał jak pomentany :lol:

Jednak z czasem nauczył się, wydoroślał i teraz już tak nie wariuje. No czasem coś mu odbije. Ostatnio podkopywał się do dużego pokoju i porwał pół tapety razem z tynkiem. Istny horror. (Ma już 12 lat).

Z pewnych rzeczy niestety się nie wyrasta, ale już i tak nie jest tak jak kiedyś.
Morti, jestem dobrej myśli, że Tobie i psiakowi się uda :wink:
Zapisane

AgaŚ

  • Gość
Odp: Mój psiak to rozbrykany potwór!
« Odpowiedź #7 : 2004-01-07, 20:17 »
Hihi... wiele psiakow to takie diabelki :P Ciesz sie ;) To znaczy ze psiak zdorwy i zywiolowy ;) Moje tez potrafia cos tak odpieprzyc ze.... np... Soop (7 mies) wywalil w swieta wielka, slicznie ubrana zywa choinke (do sufitu). Bylo tylko wieeeeeeeeeelkie BUM (wszystkie babki poszly...) Ze bylam w[********]iona to malo... tez zabiera mi skarpetki (czyste i brudne :P) ciuchy... ehh.... norma ;)
Zapisane

morti

  • Gość
Odp: Mój psiak to rozbrykany potwór!
« Odpowiedź #8 : 2004-01-09, 13:55 »
No wiec mój ogonek ma 14 miesięcy i jest sznaucerem miniaturowym. Dodaje, żę jest strasznie rozpieszczony przez moją mamuśkę i się tak zastanawiam czy nie robi tego na złość :?:
Zapisane

Forum Zwierzaki

Odp: Mój psiak to rozbrykany potwór!
« Odpowiedz #8 : 2004-01-09, 13:55 »

bea100

  • Gość
Odp: Mój psiak to rozbrykany potwór!
« Odpowiedź #9 : 2004-01-09, 15:59 »
Morti, kochana, Twój psiak-to energia. Jest niewybiegany i pewnie stąd problemy. Musisz mu poświęcić cały swój czas, teraz tak jest, to się zmieni, dorośnie i ,,ustatkuje się"(zobaczysz). Staraj się nie zostawiać teraz psiaka samego. Jeśli musisz- to kaganiec (wiem, wiem...). A złośliwość? Nawet tak nie myśl. On po prostu w ten sposób (niestety) nauczył się zwracać na siebie waszą uwagę ( acha, zupełnie ignoruj jego występy i ich skutki: pamiętaj o życiowym psim moccie które brzmi;,,A CO JA Z TEGO BĘDĘ MIAŁ?"Jeśli nic- zero uwagi-powoli zrezygnuje z demolki). Wychowałam ogara- te rady to z własnego doświadczenia. Nie rozrzucaj po mieszkaniu zabawek- takie leżące zawsze- to nuda. Schowaj wszystkie/ wyjmuj najwyżej jedną i mu dawaj/ to będzie radość i frajda/zobaczysz. A jeszcze lepiej doceni i zajmie się taką zabawką- gdy aby ją dostać będzie musiał coś wykonać np. zwykłe siad itd. Aby ochronić meble itd. gotuj sporą kostkę cielęcą/psiak musi na czymś trenować ząbki-pamiętaj. Powodzenia i ogórkowe pozdrowionka :)
Zapisane

emyla

  • *
  • Wiadomości: 1311
Odp: Mój psiak to rozbrykany potwór!
« Odpowiedź #10 : 2004-01-09, 17:19 »
musisz kupic dla psa duzo zabawek zeby mial czym sie bawic, mozesz jedna z nich zabierac mu i dawac tylko wtedy gdy gdzies wychodzisz wtedy bedzie bardziej nia zainteresowany, radze tez zainwestowac w gryzaki
Zapisane
Strony: [1]   Do góry
 

Strona wygenerowana w 0.044 sekund z 25 zapytaniami.