Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Strony: 1 ... 15 16 [17] 18 19   Do dołu

Autor Wątek: sny-najzwyklejsze i inne  (Przeczytany 83224 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Kostka

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 13550
Odp: sny-najzwyklejsze i inne
« Odpowiedź #480 : 2009-07-28, 13:51 »
śniło mi sie, ze byłam u siebie w domu i sie myziałam z jakims chłopakiem -.- potem ojciec przyszedł i do mnie, że idziemy do sklepu na zakupy po cośtam. poszlismy do kerfura, kupilismy co trzeba, ojciec zapłacił i baba nie dała mu paragonu, a on był przekonany, że go oszukała i chciał sprawdzic na rachunku, co mu naliczyła. wcisnął przycisk na kasie, ale zamiast paragonu wyszedł świstek z wydrukowaną okłądną the beatles i na drugiej stronie moją koleżanką o.o ojciec poszedł wiec szukac w pomieszczeniu dla pracowników kasjerki i zniknął (cały czas powtarza mi się motyw z jego znikaniem we snach...), siedzialam wiec przy koszykach i czekałam na niego, a tam siedział chłopak podobny do mojego kolegi, tylko, ze duuużo ładniejszy i z drugim, mulatem smarowali sobie twarz brązowym pigmentem, bo ten chłopak chciał być ciemny jak jego kolega O_O pogadaliśmy chwile, wpadlismy sobie w oko i ja musiałam iść, stwierdzilismy, ze zgadamy się na naszej klasie xD zanim wyszłam spotkałam w sklepie wujka z yorkiem... zaszłam do domu, a tam czekał na mnie szczeniak wygladający jak beagle xP poszłam z nim do kuchni, grzebałam w lodówce i znalazłam marchewke, upadła mi, a on ją zjadł... znalazłam jeszcze śliwki i buraki, ale zostawiłam je w spokoju xP

to chyba tyle
Zapisane
emocjonalne kanapki

meg

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 1231
  • mam bzika na punkcie jamnika ;p
Odp: sny-najzwyklejsze i inne
« Odpowiedź #481 : 2009-07-28, 22:45 »
kostka ...niezle :)
Zapisane
...Pies do niczego nie potrzebuje szpanerskich samochodów, wielkich domów i markowych ciuchów...
pies nie osądza nikogo po kolorze skóry, wierze i pochodzeniu, ale na podstawie tego kim są w środku...
John Grogan " Marley i ja "

Kostka

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 13550
Odp: sny-najzwyklejsze i inne
« Odpowiedź #482 : 2009-07-29, 02:17 »
mi sie nie podoba motyw z ciaglym macaniem sie z kims i całowaniem we snach ;(! ja takich snów nei chce ;(
Zapisane
emocjonalne kanapki

Forum Zwierzaki

Odp: sny-najzwyklejsze i inne
« Odpowiedz #482 : 2009-07-29, 02:17 »

agnes211

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 1833
  • Łatka i Mrówcia pozdrawiają merdaniem ogonka :)
    • WWW
Odp: sny-najzwyklejsze i inne
« Odpowiedź #483 : 2009-07-31, 22:28 »
to sie nazywa zapotrzebowanie na sex :P

ja wogóle nie snie a w zasadzie to chyba nie pamiętam swoich snów, bo ponoć człowiek śni każdej nocy.
Zapisane
pozdrawiam wszystkich miłośników kundelków, i nie tylko:)

Kostka

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 13550
Odp: sny-najzwyklejsze i inne
« Odpowiedź #484 : 2009-07-31, 23:14 »
ja nie mam takich zapostrzebowań jak na razie o_o
Zapisane
emocjonalne kanapki

pao

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 6471
  • Sakazuki-ya yamaji-no kiku-to kore-o hosu
Odp: sny-najzwyklejsze i inne
« Odpowiedź #485 : 2009-08-01, 09:07 »
bynajmniej nie o to chodzi ;)

znaczenie jest nieco inne no ale ma związek z seksualnością choć nie w dosłowny sposób :)
Zapisane
jeśli piszesz do mnie wiedz, że nie lubię bezsensownych zaczepek, braku kultury i gadania o niczym.

za to z przyjemnością spędzam czas na twórczej dyskusji :)

Zorlis

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 911
Odp: sny-najzwyklejsze i inne
« Odpowiedź #486 : 2009-08-06, 13:32 »
A propos związków;). Śniło mi się dziś, że się zaręczyłam na bagnach o zachodzie słońca. Wiem nawet z kim i nie przeszkadza mi to absolutnie;) gorzej, że się potem zastanawiałam (w owym śnie), jakby wyglądało moje życie, gdybym jednak wyszła za faceta :lol:. W dodatku kolegę z podstawówki, z klasy. No i pamiętam jakąś taką głupią myśl "eee, jeśli już, to mielibyśmy brzydkie dzieci. Ale może byłby bogaty."  :lol:

Potem śniło mi się, że w Chinach byłam z Arisem, siedzieliśmy w lesie na ławce, jakiś gość zagwizdał, i wilki zaczęły wyć, po nich Aris. Po czym przyszła wilczyca ze szczeniakiem, a ja schowałam się za ową ławkę xP
Zapisane
"Ten świat jest absurdem." -  A. Camus.

Kostka

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 13550
Odp: sny-najzwyklejsze i inne
« Odpowiedź #487 : 2009-08-06, 15:14 »
przestalo mi sie snic, ale znów mam podobne motywy we śnie - ginie/umiera moja matka chwile po tym jak ojciec umiera

a dzis to mi sie śniło jeszcze, ze miałam kolczykw  górnej wardze i mi sie rozerwał -.- i ze miałam dwa psy
Zapisane
emocjonalne kanapki

DuniA

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 925
  • Wielu ludzi patrzy, ale tylko nieliczni widzą
Odp: sny-najzwyklejsze i inne
« Odpowiedź #488 : 2009-08-14, 01:07 »
Jej ... Jakby tu zacząć logicznie.
Od 4ch tyg nie ma mnie w PL. Pierwsze 3 tyg spędzone u ojca były dla mnie katorgą, bo wyszły różne sprawy z pewną osobą, opisywaną krótko po łepkach w dziale "Siostry samotniczki". Od soboty jestem na Wyspach , 3 dni nie miałam neta i zaczęłam tu odpoczywać psych. Zniknęła chęć powrotu do PL, ogólnie psychicznie odpoczywam, nie myślę o niczym itp.  i o NIM też nie. Dodatkowo jakoś tak wyszło,że prawie codziennie piję jakiegoś drinka. Siedzę tu chyba od soboty, będzie 5 dni,z czego ja popijałam drinki 4 dni (w sensie po 1 wieczorem). W jeden dzień zrobiłam przerwę i nie piłam. I otoż też zauważyłam coś. W wieczór kiedy nie piłam, poszłam spać śniło mi się :

Poszłam do mieszkania (wyszło później,ze to mieszkanie chba ciotki) osoby X i zastałam w środku jego rodziców.Pytam się czy jest X w domu. Rodzice odp ,że go nie ma,ale mogę poczekać, on powinien niedługo przyjść, ale oni teraz muszą wyjśc gdzieś z domu. Zostawili mnie samą. Poszłam do kuchni, usiadłam, później wyciągnęłam z lodówki truskawki i ułożyłam je na talerzyku. W pewnej chwili słyszę otwierające się drzwi. Wychodzę z kuchni i widzę jakąś kobietę, przedstawiam się i mówię,że ja koleżanka X i chcę mu zrobić niespodzianke.Ona mówi,że jest jego ciocią. W tej chwili dzwoni dzwonek, podchodze patrze przez judasza i widzę dwie dziewczyny w maskach do nurkowania . Otwieram i one mówią,że to koleżanki cioci i przyszły na babski wieczór. Wpuściłam je, a ciocia mówi,że X może wrócić dopiero po południu. W tym momencie na siłę się wybudziłam.
I teraz już jak się obudziłam, sięgnęłam za telefon i widzę,że mam sms`a od X o treści "Dobranoc :-) :-*"
Chyba 10 razy oczy tarłam.

O X niestety jestem nie raz zazdrosna :(
Przed wczoraj wypiłam popołudniu drinka, i później nic nie piłam. I znów sen z X. Tym razem jestem na jakims zjeździe z kościoła i tam różnie takie i piszę sms`y z X. I dostaję od niego "No ja mam dobry humor więc pocieszam P." . Po tym smsie dostałam takiego zawrotu zazdrości,że też na siłę się obudziłam.

Ech staram się o nim nie myśleć w ciagu dnia i o tym co było w ciqgu 3 tyg ... :/ ale tez nie mam zamiaru pić cowieczór drinki !

Boję się tej nocy :/
Zapisane
*Nie przeszkadzaj temu, kto ma zamiar zacząć się uczyć. Jeśli cały proces uczenia się można wyrazić w skali od zera do dziesięciu, to jego najważniejszą częścią jest ta od zera do jednego.
*Konie używają przewidywalnego, łatwego do odczytania i efektywnego języka. W tym języku, który nazywam Equus, nie ma słów.

#Monty Roberts#

Konie ;)

Forum Zwierzaki

Odp: sny-najzwyklejsze i inne
« Odpowiedz #488 : 2009-08-14, 01:07 »

ogryzek

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 4120
  • drugs are bad mkay? :>
    • WWW
Odp: sny-najzwyklejsze i inne
« Odpowiedź #489 : 2009-08-14, 21:37 »
a ja stwierdziłam, że pobawię się w szukanie sensu snów i wujek gógle mówi, że wszystko co mi się ostatnio śni jest związane z 'tęsknotą za czułością' i takimi tam.
no popatrz....
Zapisane
nie interesuj się, nie pytaj się o nic! nie zgubimy się, nie zbłądzimy przecież..
l gg 3474439 l www.mamojestembaklazanem.fbl.pl

3.07-31.07 - w Kletnie ;)

Zorlis

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 911
Odp: sny-najzwyklejsze i inne
« Odpowiedź #490 : 2009-08-14, 21:42 »
A propos - bodajże przedwczoraj śniły mi się olbrzymie, włochate pająki (jeden mnie nawet dziabnął), i, że zacytuję jeden z senników:

"Uważaj na siebie, zwłaszcza w kontaktach z kobietami, możliwe także podrażnienie kory mózgowej, szczęście lub dobrobyt wiszą na włosku. Pająk symbolizuje często potrzeby seksualne i inne namiętności, w które się uwikłaliśmy. Jest to często związane z lękiem i poczuciem winy. Być może ktoś chce cię w plątać w intrygi."

Nic już nie mówię ^__^
Zapisane
"Ten świat jest absurdem." -  A. Camus.

DuniA

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 925
  • Wielu ludzi patrzy, ale tylko nieliczni widzą
Odp: sny-najzwyklejsze i inne
« Odpowiedź #491 : 2009-08-14, 21:43 »
Ja juz moich snów sciepiec nie moge :( ciagke watek o nim. a ja probuje pozbyc sie zazdrosci o niego i jakos sie zdystansowac :( nie chce juz ich... dziś mi się śniło, że szłam z nim za rękę. to był moment. jak to zobaczyłam to się obudziłam. jak tylko jest wątek o nim ja panikuję i się budzę ... mam dosyć tych snów :/
Zapisane
*Nie przeszkadzaj temu, kto ma zamiar zacząć się uczyć. Jeśli cały proces uczenia się można wyrazić w skali od zera do dziesięciu, to jego najważniejszą częścią jest ta od zera do jednego.
*Konie używają przewidywalnego, łatwego do odczytania i efektywnego języka. W tym języku, który nazywam Equus, nie ma słów.

#Monty Roberts#

Konie ;)

ogryzek

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 4120
  • drugs are bad mkay? :>
    • WWW
Odp: sny-najzwyklejsze i inne
« Odpowiedź #492 : 2009-08-14, 22:19 »
haha, mi się śniły... zawody w ubijaniu masła :D
Zapisane
nie interesuj się, nie pytaj się o nic! nie zgubimy się, nie zbłądzimy przecież..
l gg 3474439 l www.mamojestembaklazanem.fbl.pl

3.07-31.07 - w Kletnie ;)

DuniA

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 925
  • Wielu ludzi patrzy, ale tylko nieliczni widzą
Odp: sny-najzwyklejsze i inne
« Odpowiedź #493 : 2009-08-14, 22:32 »
lol xD ogryzek to o czym Ty żeś myślała :D
Zapisane
*Nie przeszkadzaj temu, kto ma zamiar zacząć się uczyć. Jeśli cały proces uczenia się można wyrazić w skali od zera do dziesięciu, to jego najważniejszą częścią jest ta od zera do jednego.
*Konie używają przewidywalnego, łatwego do odczytania i efektywnego języka. W tym języku, który nazywam Equus, nie ma słów.

#Monty Roberts#

Konie ;)

ogryzek

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 4120
  • drugs are bad mkay? :>
    • WWW
Odp: sny-najzwyklejsze i inne
« Odpowiedź #494 : 2009-08-14, 22:37 »
no wiesz... :D
Masło może być związane z potrzebą większej miłości, czułości i kontaktów seksualnych, zwłaszcza jeśli sami je wyrabiamy.
Zawody mogą oznaczać przygodę lub wolność.


Zapisane
nie interesuj się, nie pytaj się o nic! nie zgubimy się, nie zbłądzimy przecież..
l gg 3474439 l www.mamojestembaklazanem.fbl.pl

3.07-31.07 - w Kletnie ;)

Forum Zwierzaki

Odp: sny-najzwyklejsze i inne
« Odpowiedz #494 : 2009-08-14, 22:37 »

DuniA

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 925
  • Wielu ludzi patrzy, ale tylko nieliczni widzą
Odp: sny-najzwyklejsze i inne
« Odpowiedź #495 : 2009-08-14, 22:48 »
uuuuaaa ;>
Zapisane
*Nie przeszkadzaj temu, kto ma zamiar zacząć się uczyć. Jeśli cały proces uczenia się można wyrazić w skali od zera do dziesięciu, to jego najważniejszą częścią jest ta od zera do jednego.
*Konie używają przewidywalnego, łatwego do odczytania i efektywnego języka. W tym języku, który nazywam Equus, nie ma słów.

#Monty Roberts#

Konie ;)

Kostka

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 13550
Odp: sny-najzwyklejsze i inne
« Odpowiedź #496 : 2009-08-14, 23:11 »
mi sie juz nie sni mizianie, ale jakies islamskie parady miedzy blokami -.-
Zapisane
emocjonalne kanapki

ogryzek

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 4120
  • drugs are bad mkay? :>
    • WWW
Odp: sny-najzwyklejsze i inne
« Odpowiedź #497 : 2009-08-15, 22:32 »
szczotka - niepokój, często na podłożu seksualnym
farbować włosy - koncentrujesz wysiłki na sprawie już przegranej
widzieć siebie w lustrze - odkryjesz swój błąd albo ktoś ci go wskaże
koleżanka - Świetnie zorganizowane życie rodzinne.  (-.-'''''''''''''''''''''''''''''''''''')
Zapisane
nie interesuj się, nie pytaj się o nic! nie zgubimy się, nie zbłądzimy przecież..
l gg 3474439 l www.mamojestembaklazanem.fbl.pl

3.07-31.07 - w Kletnie ;)

ppx

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 7246
  • 2 króliki i 1 pies
    • WWW
Odp: sny-najzwyklejsze i inne
« Odpowiedź #498 : 2009-08-15, 22:39 »
A mnie ciekawi skąd np. się wzięło, że w śnie jakaś rzecz znaczy inną rzecz. xD''
Zapisane
Podpis bez przekazu.

ogryzek

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 4120
  • drugs are bad mkay? :>
    • WWW
Odp: sny-najzwyklejsze i inne
« Odpowiedź #499 : 2009-08-15, 22:51 »
z sennika :D
Zapisane
nie interesuj się, nie pytaj się o nic! nie zgubimy się, nie zbłądzimy przecież..
l gg 3474439 l www.mamojestembaklazanem.fbl.pl

3.07-31.07 - w Kletnie ;)

Kostka

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 13550
Odp: sny-najzwyklejsze i inne
« Odpowiedź #500 : 2009-08-16, 00:34 »
ppx chodzi chyba o to, ze skąd sie w senniku biorą takie znaczenia :P

a ja nadal sie ciesze brakiem pamietania snów w czasie ostatnich kilku nocy, nie byłyby to dobre sny ;x ale przynajmniej nie macanie ;p
Zapisane
emocjonalne kanapki

Forum Zwierzaki

Odp: sny-najzwyklejsze i inne
« Odpowiedz #500 : 2009-08-16, 00:34 »

pao

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 6471
  • Sakazuki-ya yamaji-no kiku-to kore-o hosu
Odp: sny-najzwyklejsze i inne
« Odpowiedź #501 : 2009-08-17, 09:12 »
ppx - to proste

nie śniąc opieramy się na umyśle i tym co nasza kulktura nam określa jako dobre i złe. podczas snu górę bierze podświadomość a czasem i pojawia się nad świadomość a one nie oceniają znaczeń według rozumowych zaleceń.

podświadomość często korzysta z symboliki uniwersalnej czy tez pierwotnej. sięga po archetypy tak odległe, ze niewielu o nich pamięta świadomie ale jednak podświadomość właśnie na nich bazuje.

nie wiem czy to dobrze wyjaśniłam ale inny przykład który to obrazuje:

zrobiono niegdyś badania gdzie grupę mężczyzn pytano o ideał kobiety. świadomie powielali aktualne wzorce: smukła, szczupła najczęściej dlugowłosa blondynka itp
potem tych samych mężczyzn zapytano o to samo ale gdy byli pod wpływem hipnozy. odpowiedzi były zupełnie inne: niska, ciemnowłosa, o szerokich biodrach, i z zaokrąglonym brzuszkiem.

po prostu podświadomość bardziej dosadnie wszystko przedstawia ale nasza świadomość inaczej na to samo zagadnienie patrzy ;)
Zapisane
jeśli piszesz do mnie wiedz, że nie lubię bezsensownych zaczepek, braku kultury i gadania o niczym.

za to z przyjemnością spędzam czas na twórczej dyskusji :)

Kostka

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 13550
Odp: sny-najzwyklejsze i inne
« Odpowiedź #502 : 2009-08-17, 15:30 »
ooo pao, nie wiedzialam, ze to aż tak podświadomośc działa o.o

a mi sie dzis sniło, ze mialam 3 szczury i każdy z nich miał jakieś guzy... potem była w sklepie z grami komputerowymi i przeglądałam gry, jakis król lew, ratatuj, tarzan i nagle od tyłu skoczył na mnie kolega młodszy i stał tam ze mną, potem poprosiłam koleżankę żeby zrobila mi z nim zzdjęcie i zadzwonił i wtedy telefon i sie obudziłam... :P
Zapisane
emocjonalne kanapki

ppx

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 7246
  • 2 króliki i 1 pies
    • WWW
Odp: sny-najzwyklejsze i inne
« Odpowiedź #503 : 2009-08-17, 21:02 »
O Pao dzięki. : D
Czyli jakbyśmy nawet nie wiedzieli, że ząb oznacza śmierć to i tak jakoś to podświadomie wiemy? ;3
Zapisane
Podpis bez przekazu.

pao

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 6471
  • Sakazuki-ya yamaji-no kiku-to kore-o hosu
Odp: sny-najzwyklejsze i inne
« Odpowiedź #504 : 2009-08-17, 21:09 »
trzeba pamiętać że jest wiele rodzajów senników i wiele z nich sobie przeczy :)

różne senniki powstawały w różnych czasach, epokach itp a to powoduje ze inne symbole miały inną wartość dla ich świadomości i inaczej były postrzegane. są pewne łączne elementy i to one są ta pierwocina o która warto się oprzeć w interpretacjach, jednak trzeba pamięć zarówno o wpływie kultury jak i naszych własnych doświadczeniach i interpretacjach. bo nawet jeśli sennik mówi jedno to my mozęmy mieć zupełnie inny symbol w duszy ;)

jeśli chcemy się na sennikach opierać to najlepiej wybrac intuicyjnie ten nam najbliższy, przeczytać go i przyjąć a wtedy podświadomość lepiej dobiera symbole ;)
Zapisane
jeśli piszesz do mnie wiedz, że nie lubię bezsensownych zaczepek, braku kultury i gadania o niczym.

za to z przyjemnością spędzam czas na twórczej dyskusji :)

Kostka

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 13550
Odp: sny-najzwyklejsze i inne
« Odpowiedź #505 : 2009-08-19, 22:37 »
a teraz czy ktoś ma pomysł na interpretacje? xD
przyjaciel moj malował mi rzęsy, non stop było coś o rzęsach, pomalował mi je kilka razy i ładnie mu to wyszło... ;P
Zapisane
emocjonalne kanapki

Kostka

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 13550
Odp: sny-najzwyklejsze i inne
« Odpowiedź #506 : 2009-08-24, 11:43 »
sry za post pod postem...
dziś było cos z innej paczki - byłam u koleżanek daleko od swojego miasta - okazało się, że miały remont i brata (?!), costam sie wygłupiałyśmy po domu u nich, ale bylo nudno więc poszliśmy do jakiegoś parku w którym były różne obiekty do oglądania i lwy... spaceroaliśmy tam z moją ciocią i wujkiem, po pewnym czasie obróciłam się i zobaczyłam, ze idzie za nami mój tata, wujek podszedł do mnie i szepnąl mi do ucha - ty też to widzisz? chyba zapomniał, że nie żyje i dalej chce się bawić... chodziliśmy tak po parku, chodziliśmy, wujek gadał coś do taty, ten był w swoim dobrym humorze i non stop jakieś zaczepki walił, w końcu podszedł do mnie i wziął mnie pod rękę i z pewnym wyrzutem powiedzial do mnie 'czego nie robisz zdjęć?' a ja, że nie wzięłam aparatu, bo i tak nie umiem, on burknął i poszliśmy dalej... mijalismy jakis stary autobus, zabytkową kasę w której płaciło się za obiad na stołówce (?!) i w końcu doszliśmy na parking... tato odpalił quada i podjechał nim kawałek do jakiegoś samochodu do którego wsiadł, pożegnał się ze mną, chyba powiedział coś, że będzie mnie odwiedzał i odjechał. pare sekund później usłyszeliśmy trzask, pobiegliśmy tam chyba z wujkiem i zobaczyliśmy samochód - ten którym jechał ojciec, ale rozbity i stojacy w płomieniach, ktoś z ulicy powiedział - to dziwne, ale w środku, za kierownicą znaleźliśmy tylko częściowo rozłożone zwłoki, nikogo żywego, obróciłam głowę w bok i leżały... na ulicy... wujek zabrał mnie stamtąd i zaczął dzwonić do mojej mamy mimo tego, ze był zakaz używania telefonów, bo teraz był zagrożony pożarem.. i tyle

to nie był przyjemny sen, obudziłam sie z płaczem, tym bardziej, ze dzien czy dwa wczesniej ktoś mi mówił, że mam sie wziac za siebie i robic te zdjęcia, a nie siedziec i marudzic, że nie umiem, wiec nie wiem czy mam to traktować jako wytwór swojej wyobraźni czy też jako jakaś motywacje/nakaz bardziej z góry -.-
Zapisane
emocjonalne kanapki

ppx

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 7246
  • 2 króliki i 1 pies
    • WWW
Odp: sny-najzwyklejsze i inne
« Odpowiedź #507 : 2009-08-25, 00:42 »
A to już nie robisz zdjęć w ogóle?
Zapisane
Podpis bez przekazu.

Forum Zwierzaki

Odp: sny-najzwyklejsze i inne
« Odpowiedz #507 : 2009-08-25, 00:42 »

Kostka

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 13550
Odp: sny-najzwyklejsze i inne
« Odpowiedź #508 : 2009-08-25, 12:00 »
na pewno mniej niż kiedyś.

dzis z kolei śniło mi się coś takiego, ze była wielka, wzburzona fala, coś jak tsunami, która miała zabić wszystkich i każdy o tym wiedzial, pamietam, ze się żegnaliśmy ze sobą i takie tam i życzyliśmy sobie tego, ze jednak przeżyjemy, za oknem zaczęła już podchodzic woda, i szaleć jakiś sztorm czy cos, ludzie już mieli isc w nią jak na ścięcie, ale sie zaczęło uspokajac, woda nie podnosiła poziomu i jednak przeżyliśmy.

a drugi sen był znów z serii mizianie sie z kimś -.- ale poszedł o krok dalej niż poprzednie, fuj :/
Zapisane
emocjonalne kanapki

mitrandir

  • *
  • Płeć: Mężczyzna
  • Wiadomości: 1267
Odp: sny-najzwyklejsze i inne
« Odpowiedź #509 : 2009-08-25, 15:36 »
Moze naucz sie tzw. swiadomego snu (lucid dream)
http://www.insomnia.pl/OOBE_oraz_LD-t214685.html
na drugiej stronie jest pare dobrych linkow
Zapisane
Strony: 1 ... 15 16 [17] 18 19   Do góry
 

Strona wygenerowana w 0.079 sekund z 31 zapytaniami.