Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Strony: 1 ... 10 11 [12] 13 14 ... 19   Do dołu

Autor Wątek: sny-najzwyklejsze i inne  (Przeczytany 85016 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

anas

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 4660
Odp: sny-najzwyklejsze i inne
« Odpowiedź #330 : 2007-09-08, 07:39 »
xDD a mi się śniły dziś stargate xDD a dokładniej jak ppłk Shepperd całuje się z dr. Weir xDDD co mi się nie spodobało xDDD i nie było tego w serialu xDDD to było takie blee xDD!
nie podobał mi się ten sen xD był taki dziwny
Zapisane
"Gdyby istniało Newtonowskie trzecie prawo konwersacji, głosiłoby, że każde stwierdzenie wywołuje kontrstwierdzenie o równej sile i przeciwnym zwrocie."
~Hugh Laurie "Sprzedawca Broni"

Blackie

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 5750
  • Christian <333 <loff *_* >
Odp: sny-najzwyklejsze i inne
« Odpowiedź #331 : 2007-09-08, 09:41 »
Anas, jesteś maniaczką tego serialu dosłownie chyba xDDD

Mi się ostatnio śniło, że Pewien Pan do mnie na gg napisał, czy się spotkamy, ale bez mojej najlepszej przyjaciółki, co było dziwne, bo mi się zdaje, że on darzy wielką sympatią tą moją przyjaciółkę i w ogóle nigdy się nie spotykaliśmy we trójkę xP
Zapisane
Why so serious?

anas

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 4660
Odp: sny-najzwyklejsze i inne
« Odpowiedź #332 : 2007-09-14, 08:21 »
Blackie dokładnie xDD
ostnio mi się śniło że z kumplami i kumpelami wybrałam się na pieszą wyciczke poza łódź xDD w jakieś lasy itp xDD a potem miał przyjść damian xDD lol xDD
Zapisane
"Gdyby istniało Newtonowskie trzecie prawo konwersacji, głosiłoby, że każde stwierdzenie wywołuje kontrstwierdzenie o równej sile i przeciwnym zwrocie."
~Hugh Laurie "Sprzedawca Broni"

Forum Zwierzaki

Odp: sny-najzwyklejsze i inne
« Odpowiedz #332 : 2007-09-14, 08:21 »

Fatty

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 14182
  • Tyle Twojego zostało z nami.
    • WWW
Odp: sny-najzwyklejsze i inne
« Odpowiedź #333 : 2007-09-17, 08:21 »
Szłam z Gizmo przez sień, a tu z przebiegającej naprzeciwko ulicy wyszedł byk :shock: Przeszedł obok,ale zobaczył nas i zawrócił. Obmyślałam drogę ucieczki, ale lecąc przez rynek nie było żadnych zakamarków, więc stałam wystraszona. Nagle pojawił się mój kuzyn, i zaczął zwierza odganiać ale nie działało i wtedy się obudziłam.

Ponoć wyśniony byk oznacza wesele,chrzciny, oświadczyny lub prześladowanie przez wroga- ciekawe co mnie czeka :P
Zapisane
Never give up hope,
if someone burst your bubble
mix up some more soap.

ppx

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 7246
  • 2 króliki i 1 pies
    • WWW
Odp: sny-najzwyklejsze i inne
« Odpowiedź #334 : 2007-09-18, 14:17 »
A mnie się śnił taki jakby pół proroczy sen czy jakoś tak xP
Zapisane
Podpis bez przekazu.

Fatty

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 14182
  • Tyle Twojego zostało z nami.
    • WWW
Odp: sny-najzwyklejsze i inne
« Odpowiedź #335 : 2007-09-25, 08:07 »
Czaruch mi się śnił. Jakiś taki jaśniejszy był i wesoły, chodził razem z Gizmo. I wtem obudził mnie rozdzierający ciszę pisk...bo Gizmek stwierdził,że za bardzo się rozwaliłam i chciał,żebym mu miejsce zrobiła...
Zapisane
Never give up hope,
if someone burst your bubble
mix up some more soap.

anas

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 4660
Odp: sny-najzwyklejsze i inne
« Odpowiedź #336 : 2007-09-26, 06:26 »
dziś w nocy śniła mi się parwie cała moja nowa paczka, którą po części poznałam przedwczoraj, a dokładniej śnił mi się Jasiek, Gośka, Jacek i jego sunia Ronda, Kacper, Mateusz ( :kocham: )  i taki jeszcze jeden chłopak, dziwny był ten sen, po części był na moim osiedlu, po części na działkach u mnie...
Zapisane
"Gdyby istniało Newtonowskie trzecie prawo konwersacji, głosiłoby, że każde stwierdzenie wywołuje kontrstwierdzenie o równej sile i przeciwnym zwrocie."
~Hugh Laurie "Sprzedawca Broni"

anas

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 4660
Odp: sny-najzwyklejsze i inne
« Odpowiedź #337 : 2007-10-09, 06:42 »
Boż.. ja jestem na serio gÓpia...
Dziś śnił mi się Kuba. Ale taki inny Kuba. Był milszy i wogóle xDD zaprosił mnie do swojego domu xDD boż i sen się skończył xDD a był za realny i wogóle ja mam chyba manie na jego punkcie... boż...
Zapisane
"Gdyby istniało Newtonowskie trzecie prawo konwersacji, głosiłoby, że każde stwierdzenie wywołuje kontrstwierdzenie o równej sile i przeciwnym zwrocie."
~Hugh Laurie "Sprzedawca Broni"

ogryzek

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 4120
  • drugs are bad mkay? :>
    • WWW
Odp: sny-najzwyklejsze i inne
« Odpowiedź #338 : 2007-11-14, 18:21 »
Tego snu chyba nie przeżyję...
Wygrałam coś, i poszłam do wytwórni gdzie nagrywa Justyś. I spotkałam go tam. Dostałam jego ulubioną piłeczkę golfową. Złapałam go za rękę. Tak się cieszyłam...
Normalnie cały czas nie mogę odżałować... Najbardziej pamiętam to, jak łapiąc go za rękę, stwierdziłam, że zawsze mówiłam że go spotkam, że będę mieć jego atomy tak blisko siebie, nikt mi nie wierzył... *o atomach, to kiedy p. od biologi stwierdziła, że na nosie ma atomy mieszka I*
Boże....
Zapisane
nie interesuj się, nie pytaj się o nic! nie zgubimy się, nie zbłądzimy przecież..
l gg 3474439 l www.mamojestembaklazanem.fbl.pl

3.07-31.07 - w Kletnie ;)

Forum Zwierzaki

Odp: sny-najzwyklejsze i inne
« Odpowiedz #338 : 2007-11-14, 18:21 »

Pira

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 740
  • <3
Odp: sny-najzwyklejsze i inne
« Odpowiedź #339 : 2007-11-14, 19:04 »
śniły mi się jakiś czas temu zęby. że miałam WSZYSTKIE wybite. x?
rano mama mi powiedziała że to oznacza chorobe...kilka dni pozniej dowiedzialam sie o operacji. echh.
Zapisane
Włosy me pochwycił wiatr. Dziesięć pięter i ciemność.

koniulka

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 2541
Odp: sny-najzwyklejsze i inne
« Odpowiedź #340 : 2007-11-15, 13:17 »
Wszystko co mi się ostatnio śni, według sennika oznacza radość, szczęście i udany związek... Każdy kolejny sen...
Zapisane
Na zawsze w naszych sercach...

ppx

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 7246
  • 2 króliki i 1 pies
    • WWW
Odp: sny-najzwyklejsze i inne
« Odpowiedź #341 : 2007-11-18, 14:22 »
Mnie się dzisiaj śniło, że na Litwe jechałam ;p
A wczoraj, że była impreza na polu ;p Prze moim blokiem ;p
Wszystko co mi się ostatnio śni, według sennika oznacza radość, szczęście i udany związek... Każdy kolejny sen...
A co oznacza to we śnie?
śniły mi się jakiś czas temu zęby. że miałam WSZYSTKIE wybite. x?
rano mama mi powiedziała że to oznacza chorobe...kilka dni pozniej dowiedzialam sie o operacji. echh.
Masz prorocze sny, czy jakoś tak chyba...
Zapisane
Podpis bez przekazu.

koniulka

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 2541
Odp: sny-najzwyklejsze i inne
« Odpowiedź #342 : 2007-11-20, 18:12 »
Różne rzeczy. Teraz już dokładnie nie pamiętam ;) Wiewiórki, coś z listem...
Zapisane
Na zawsze w naszych sercach...

Jaśka

  • Gość
Odp: sny-najzwyklejsze i inne
« Odpowiedź #343 : 2007-11-23, 14:32 »
Śniło mi się, że umówiłam się  ze znajomymi na przystanku, szłam tam i z naprzeciwka szła jakaś laska i się n mnie krzywo spojrzała, to ja na nia też, zaczęła nagle naskakiwac do mnie czy chcę dostać, olałam ja i poszłam tna ten przystanek. No i moja kumpela pyta sie czy przyniosłam jej płyty, ja mowię, że zapomniałam ale, że mam blisko więc sie wrócę, a aw tym czasie kumpel powiedział, że skoczy po wierze( w rzeczywistosci mieszka na  koncu miasta, ale w snie mieszkał gdzieś bliziutko ;p ). Niedługo miał przyjechać autobus i mieliśmy gdzies tam jechać, wiec ja zaczęłam biec truchtem po te płty i znowu natrafiłam na tą laske, o ktora sie łokciem obiłam tym razem przypadkowo, to ona za mną pobiegła zatrzymała mnie i mówi, że teraz to przesadziła i mnie z całej siły uderzyła pięścią w biodro i odleciałam na jakieś 20 m :lol: i jak już miałam upaśc to sie obudziłam xD fajne uczucie tak leciec :P
Zapisane

ppx

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 7246
  • 2 króliki i 1 pies
    • WWW
Odp: sny-najzwyklejsze i inne
« Odpowiedź #344 : 2007-11-23, 14:43 »
Jaśka jak byłam mała to snilo mi się, że wypadłam z pociągu xD To wiem jakie to uczucie :P
A ja dziś długo spałam i snił mi się długi pokręcony sen bez sensu ;p
Kiedyś, chyba wczoraj śniło mi się, że przez okno szkolne koło piasku do skakania stała taka budka (naprawdę tam żadnej nie ma ;p) i na jej dachu były... króliki hodowlane xP
No i dziś też mi się to śniło, tylko że był sam brązowy, no to ja na niego patrze, a on nagle upada, myślę żeby po niego iść i szukam drabiny, nagle jakbym się teleportowała byłam koło mojego bloku xD A ja do szkoły mam gdzieś z 20 min i znalazłam drabine, coś tam było jeszcze, że chyba nie dosięgałam do dachu czy cosik takiego...
I w mojej szkole sali gimnastycznej ( we śnie wyglądała jak z podstawówki ;p ) miał byc jakiś dziwny apel, miała jakaś księżniczka być... xO Jakiś wilk który był człowiekiem tzn. chodził i gadał znalazł dłuższą drabinę poszedł po królika z daszku, a się okazało, że to trup księżniczki xD
i na tym dachu był jakiś lód i przewody elektryczne i mu z łap prąd leciał :P
I potem chyab pogrzeb był i koniec snu ;P
Coś tam się śniło mi jeszcze, ale nie pamiętam dokładnie xD
Jakieś szczegóły pierdoły bez sensu ;p
Zapisane
Podpis bez przekazu.

Forum Zwierzaki

Odp: sny-najzwyklejsze i inne
« Odpowiedz #344 : 2007-11-23, 14:43 »

Grzesiek89

  • *
  • Płeć: Mężczyzna
  • Wiadomości: 2178
  • "Dogi to psia arystokracja"
Odp: sny-najzwyklejsze i inne
« Odpowiedź #345 : 2007-11-25, 21:18 »
Mi się ostatnio śniło, że byłem naćpany w szkole i spałem na korytarzu szkolnym i przyszła nauczycielka od pol i mnie ciągnęła gdzieś za nogę a ja się nie mogłem ruszyć.
Zapisane
Tak bardzo chciałbym, abyśmy zwariowali
Tak bardzo chciałbym, lecz tak nas wychowali


ppx

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 7246
  • 2 króliki i 1 pies
    • WWW
Odp: sny-najzwyklejsze i inne
« Odpowiedź #346 : 2007-11-26, 22:14 »
Mi się ostatnio śniło, że byłem naćpany w szkole i spałem na korytarzu szkolnym i przyszła nauczycielka od pol i mnie ciągnęła gdzieś za nogę a ja się nie mogłem ruszyć.
Fajny sen xD
Zapisane
Podpis bez przekazu.

Fatty

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 14182
  • Tyle Twojego zostało z nami.
    • WWW
Odp: sny-najzwyklejsze i inne
« Odpowiedź #347 : 2007-12-26, 08:54 »
Charlie mi się śnił. Padał śnieg, a ja z siostrą poszłyśmy z nim na spacer i chodziliśmy po placu targowym. Stwierdziłam,że jest mało ludzi a więc mogę go spuścić ze smyczy. Cały czas czegoś zapominałyśmy, ponadto czekałyśmy na kogoś a więc cały czas na ten plac wracałyśmy, Czarek już nie chciał z nami wracać(nigdy nie lubił powtarzać trasy podczas jednego spaceru- zawsze ze spaceru musiałam wracać z nim inną drogą niż ta, którą na spacer się wybieraliśmy), a więc poszłam za nim. Wyszliśmy do centrum, chciałam go zapiąć na smycz ale nie mogłam go dogonić. Z naprzeciwka szedł ktoś z bokserem a ja struchlałam cała, bo mój Czaruch na tę rasę był cięty, ale on albo go nie widzial,albo zignorował i podszedł do jakiegoś białego pieska. Ja stałam przy ścianie i czekałam na niego. Potem się obudziłam, chociaż wcale budzić się nie chcialam..

Jakiegoś sensu i znaczenia to chyba nie ma, ale każdy snem z Charliem chcę szybko zapisać, bo boję się,że w ciągu dnia zapomnę co mi się śniło.

Zapisane
Never give up hope,
if someone burst your bubble
mix up some more soap.

ppx

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 7246
  • 2 króliki i 1 pies
    • WWW
Odp: sny-najzwyklejsze i inne
« Odpowiedź #348 : 2007-12-26, 16:40 »
Fatty widać, że bardzo tęsknisz :(


Mnie się śniła szkoła, że była jakaś 'maksymalne ochrona nauczycieli' i że helikopter z napisem "Policja" latał wokoło szkoły i wszyscy się z tego śmiali. I we śnie moja przyjaciółka co chodzi do innej szkoły i klasy ;p (oczywiste) chodziła tam gdzie chodzi i do mojej szkoły i klasy też i raz chodziła do mnie raz do siebie, czyli do dwóch szkół na raz. I pół mojego miasta było zalane i łodzią płyneła X_x
W każdej sali był guzik bezpieczeństwa w razie gdy uczniowie będą coś robić nauczycielowi,
był czerwony i na biurku, nauczycielka od historii po coś wyszła z klasy i my zastanawialiśmy co ten guzik robi. Myśleliśmy, że łączy się z dyrektorem, w końcu z ciekawości go naciśnełam i...
z sufitu zaczeła lać się woda chyba z wodotrysku (czy jak się do nazywa, taka co w ogrodzie jest) i ta woda była dziwna taka, oczy od niej piekły, każdy pod ławkę się schował ;p
_____________________
Nie ma to jak jeść na noc ;p Święta w końcu i przez to głupoty się śnią ;p
Zapisane
Podpis bez przekazu.

***KITKA***

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 3794
    • WWW
Odp: sny-najzwyklejsze i inne
« Odpowiedź #349 : 2007-12-26, 21:40 »
A mi się śniło, że nasz pan od historii zrobił nam niezapowiedzianą kartkówkę, chociaż on bardzo rzadko w ogóle jakiekolwiek kartkówki robi (gdzieś jedną na semestr ;p i z tygodniowym wyprzedzeniem :D). I zadanie dodatkowe było: "Opisz, co byś robił, jakbyś był motylem". :lol:
Zapisane
"Pragnienie bycia kimś innym to marnowanie osoby którą się jest." - Kurt Cobain

Alyszek

  • *
  • Wiadomości: 4752
Odp: sny-najzwyklejsze i inne
« Odpowiedź #350 : 2007-12-26, 21:47 »
dobra.. a mnie się śniło że piłam Żywca na wycieczce szkolnej a największa świętoszka-kujonica {tylko proszę nie mówcie żebym pochopnie nie wydawała wyroków, znam tę osobę nie od dzisiaj} naszej klasy patrzyła czy ktoś nie idzie.. :hmmm:
Zapisane

Forum Zwierzaki

Odp: sny-najzwyklejsze i inne
« Odpowiedz #350 : 2007-12-26, 21:47 »

ppx

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 7246
  • 2 króliki i 1 pies
    • WWW
Odp: sny-najzwyklejsze i inne
« Odpowiedź #351 : 2007-12-26, 23:08 »
Co dzisiaj się wszystkim szkoła śniła? xD
Zapisane
Podpis bez przekazu.

Kiba

  • *
  • Wiadomości: 2413
  • Mistrz szpadla i kielni :D
    • WWW
Odp: sny-najzwyklejsze i inne
« Odpowiedź #352 : 2007-12-27, 00:02 »
ach ta tęsknota ;p
Zapisane
Higaisha no shita wa arimasen.

Nie muszę znać Twojego zdania. Mam swoje.

shihTzu1

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 3053
Odp: sny-najzwyklejsze i inne
« Odpowiedź #353 : 2007-12-29, 19:46 »
Śniło mi się, że siedzę w pracowni chemicznej w szkole i oglądam 'Naruto' w telewizorku wiszącym pod sufitem  :P
Zapisane
"Watashi ga ikudo mo motsure nagara
Hieyuku te de
Tsukuru suna no oshiro wo
Machibuseta nami ga sarau
Anata e..
Onegai dareka ga.."

ppx

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 7246
  • 2 króliki i 1 pies
    • WWW
Odp: sny-najzwyklejsze i inne
« Odpowiedź #354 : 2007-12-29, 21:21 »
Który odcinek? ;p
Zapisane
Podpis bez przekazu.

shihTzu1

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 3053
Odp: sny-najzwyklejsze i inne
« Odpowiedź #355 : 2007-12-29, 21:25 »
Pojęcia nie mam xD"
Zapisane
"Watashi ga ikudo mo motsure nagara
Hieyuku te de
Tsukuru suna no oshiro wo
Machibuseta nami ga sarau
Anata e..
Onegai dareka ga.."

Monika.

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 1094
Odp: sny-najzwyklejsze i inne
« Odpowiedź #356 : 2008-01-15, 16:55 »
Wczoraj miałam iść do szkoły o 9.30
Ojciec miał mnie obudzić o 8.30
Wstałam o 7.30 bo miałam strasznie realny sen, że mnie obudził...
Zapisane
cZŁOwiek

Kiba

  • *
  • Wiadomości: 2413
  • Mistrz szpadla i kielni :D
    • WWW
Odp: sny-najzwyklejsze i inne
« Odpowiedź #357 : 2008-01-15, 20:15 »
Co mi sie dzisiaj śniło? Że się uczę do polskiego xP Przez to, że Kiba zasnął przy tejże czynności.
Zapisane
Higaisha no shita wa arimasen.

Nie muszę znać Twojego zdania. Mam swoje.

Forum Zwierzaki

Odp: sny-najzwyklejsze i inne
« Odpowiedz #357 : 2008-01-15, 20:15 »

Kola

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 3331
  • Nic nie dzieje się przez przypadek
Odp: sny-najzwyklejsze i inne
« Odpowiedź #358 : 2008-01-15, 20:23 »
Mi sie raz śniło, ze jakiś chłopak miłość mi wyznał, a ja nie wiedziała co z tym zrobić :lol:
Zapisane

Kiba

  • *
  • Wiadomości: 2413
  • Mistrz szpadla i kielni :D
    • WWW
Odp: sny-najzwyklejsze i inne
« Odpowiedź #359 : 2008-01-15, 20:32 »
Mi sie raz śniło, ze jakiś chłopak miłość mi wyznał, a ja nie wiedziała co z tym zrobić :lol:

Z GLANA GO!!! Chyba, że jakiś ładny XDD
Zapisane
Higaisha no shita wa arimasen.

Nie muszę znać Twojego zdania. Mam swoje.
Strony: 1 ... 10 11 [12] 13 14 ... 19   Do góry
 

Strona wygenerowana w 0.082 sekund z 28 zapytaniami.