Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Strony: 1 ... 12 13 [14] 15 16 ... 19   Do dołu

Autor Wątek: sny-najzwyklejsze i inne  (Przeczytany 84783 razy)

0 Użytkowników i 2 Gości przegląda ten wątek.

Kamyczek87

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 2088
Odp: sny-najzwyklejsze i inne
« Odpowiedź #390 : 2008-04-05, 00:22 »
łał

ostatnio J.Depp mi się śnił. ;)
Zapisane
''moim sąsiadem jest anioł
on strzeże ludzkich snów
dlatego wraca późno do domu
na schodach słyszę dyskretne kroki
i szelest
zwijanych skrzydeł
on rano staje w moich drzwiach
otwartych na oścież
i mówi:
twoje okno znowu
świeciło długo
w noc...''

madeline111

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 65
  • Kocham zwierzęta ! :)
    • WWW
Odp: sny-najzwyklejsze i inne
« Odpowiedź #391 : 2008-04-05, 13:05 »
Każdy ma inny gust, ale mie się J. Depp nie podoba. Mnie sie kiedyś Paweł Małaszyński śnił <jupi>
Zapisane
- 112l - 2 welonki  i 1 teleskop
- 25l - red cherry :)
- 30l - gupiki

Mój koffany dog

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 738
Odp: sny-najzwyklejsze i inne
« Odpowiedź #392 : 2008-04-06, 16:06 »
Ale mnie to denerwuje, że jak już mi się zacznie coś fajnego śnić, to w najlepszym momencie się muszę obudzić x/ Ale najgorzej jest, jak mam jakiś koszmar i nie mogę się obudzić, chociaż we śnie wiem, że śpię O.o
Zapisane
"Mylić się jest rzeczą ludzką, wybaczać - psią" - Anonim

***

Człowiek to psie wyobrażenie boga ..

Forum Zwierzaki

Odp: sny-najzwyklejsze i inne
« Odpowiedz #392 : 2008-04-06, 16:06 »

***KITKA***

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 3794
    • WWW
Odp: sny-najzwyklejsze i inne
« Odpowiedź #393 : 2008-04-06, 19:59 »
A mi się ostatnio śniło, że mieszkałam w domu mojego dziadka i miałam młodszego brata. :P Pewnego dnia znaleźliśmy mysz, której daliśmy na imię "Żyrafa" :lol: i potem gdzieś musieliśmy się ukrywać, a mianowicie w sklepie, z tym bratem i z tą myszą. Och, to był piękny sen, już dawno takich długich i ekscytujących snów nie miałam xD
Zapisane
"Pragnienie bycia kimś innym to marnowanie osoby którą się jest." - Kurt Cobain

Mój koffany dog

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 738
Odp: sny-najzwyklejsze i inne
« Odpowiedź #394 : 2008-04-06, 21:44 »
Nie wiem ile razy mi sie zdarzył jakiś ciekawy sen .. dzisiaj chyba miałam cos fajnego, ale (jak zawsze) oczywiscie nie pamietam.
Kiedys mi sie snilo, ze jestem na sali gimnastycznej ( w podstawówce) i dzieci mają bal, a ja uciekałam, bo mnie ganiał jakiś żołnierz z karabinem i miał taki wielki plecak, w którym miał mnostwo .. strzykawek, którymi we mnie rzucał .. bolało xP

btw nie wiem czemu, ale zawsze we snie potrafie sobie (chociaż częściowo) wyobrazic ból, nigdy tak niejest ze ktos cos mi robi a ja nie czuje .. ? :roll: ale mam problemy, co? .. wiem .
Zapisane
"Mylić się jest rzeczą ludzką, wybaczać - psią" - Anonim

***

Człowiek to psie wyobrażenie boga ..

Kola

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 3331
  • Nic nie dzieje się przez przypadek
Odp: sny-najzwyklejsze i inne
« Odpowiedź #395 : 2008-04-06, 22:00 »
Nie wiem czemu ale sen z jakimś chłopakiem co wyznaje mi miłość mnie prześladuje O.O
Zupełnie nie wiem czemu, przecież o tym nie myślę, nie wyobrażam, nie zastanawiam się a to mi się śni :/, tym bardziej, ze teraz był inny i ryczał :lol: .

A przedtem śniło mi się, ze mój znajomy miał wypadek samochodowy i wraz z ojcem zginął, a potem mówiłam koleżance jaki to on był dobry itd. Omijając fakt, że ledwo go znam. Ale żyje xD najważniejsze.


PS: Wole Deppa od Małaszyńskiego. Może nie jest mego przystojny by powalał mnie na kolana, ale ma fajny akcent :D
Zapisane

Kiba

  • *
  • Wiadomości: 2413
  • Mistrz szpadla i kielni :D
    • WWW
Odp: sny-najzwyklejsze i inne
« Odpowiedź #396 : 2008-04-07, 06:55 »
Zupełnie nie wiem czemu, przecież o tym nie myślę, nie wyobrażam, nie zastanawiam się a to mi się śni :/, tym bardziej, ze teraz był inny i ryczał :lol: .

Lool :lol: a ładny był? XDD

Kibie się dzisiaj śniło, że podążał sobie w kierunku szkoły (urocze..) samolotem. Parkuje na boisku, idzie do szkoły, patrzy - jakieś petardy, w jedną przy okazji udało mu sie wdepnąć (równie urocze XD). Pozbywam się petardy z nogi, wchodzę do szkoły, przybijam żółwika z niejaką Anetą. Idziemy oglądać telewizję (wtf?), a tu ktoś puka do drzwi. I dialog (jakich wiele z nią):
K: Idź ty otwórz.
A: Sama sobie otwórz xP
K: A jak to pani od matmy?
Na takie ultimatum Anetka poszła otworzyć, a tu faktycznie babka od maty wchodzi taka przerażona i mówi że hitlerowcy nas napadli i cośtam dalej.
Nie pamiętam za bardzo co bylo potem, ale gdzieś pod koniec Kiba jeździł z częścią (ta lubianą) swojej klasy samochodem z CKM-em i strzelał do hitlerowców, a przejeżdżając koło boiska stwierdził, że mu samolot utonął w jakimś jeziorze którego wcześniej nie było. Pamiętam, że ostatnią myślą przed obudzeniem się było "No to k... fajnie,  i czym ja mam wrócić do domu?" (zaznaczam, że ide do szkoły ok. 15 minut) XD
Zapisane
Higaisha no shita wa arimasen.

Nie muszę znać Twojego zdania. Mam swoje.

ppx

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 7246
  • 2 króliki i 1 pies
    • WWW
Odp: sny-najzwyklejsze i inne
« Odpowiedź #397 : 2008-04-07, 17:35 »
Kiba straszny sen xD :lol:
Ja bym potem bała się zasnąć drugi raz ;p xD
Zapisane
Podpis bez przekazu.

Kiba

  • *
  • Wiadomości: 2413
  • Mistrz szpadla i kielni :D
    • WWW
Odp: sny-najzwyklejsze i inne
« Odpowiedź #398 : 2008-04-07, 17:44 »
Kiba straszny sen xD :lol:

E tam straszny, fajny był XD tzn, ci hitlerowcy tak fajnie uciekali >.>
Zapisane
Higaisha no shita wa arimasen.

Nie muszę znać Twojego zdania. Mam swoje.

Forum Zwierzaki

Odp: sny-najzwyklejsze i inne
« Odpowiedz #398 : 2008-04-07, 17:44 »

Zelka

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 39
Odp: sny-najzwyklejsze i inne
« Odpowiedź #399 : 2008-06-06, 20:31 »
Nie wiem co mi się OSTATNIO śniło, ale kiedyś miałam b. dziwny sen. Niby śmieszny ale trochę straszny - dla mnie.
Byłam mała (dawno to było). No i w tym śnie, ktoś mnie porywał. Miał mnie na ramieniu (mówie, że byłam mała). I przed nami szła moja BABCIA. Machnęła ręką na to porwanie i odeszła. O.o Zabrali mnie do ciężarówki i koniec. O.o
Zapisane
Nie pytaj o to czy jestem poke, neonem lub kinderkiem ( czy cokolwiek innego jeszcze wymyślisz ). Odpowiedź brzmi: TAK JESTEM.
Wolę uniknąć nieporozumień.

ogryzek

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 4120
  • drugs are bad mkay? :>
    • WWW
Odp: sny-najzwyklejsze i inne
« Odpowiedź #400 : 2008-06-06, 20:48 »
wiem tylko, ze od paru dni sni mi sie justin.
mam o tyle fajnie, ze nauczylam sie LD.
;)
Zapisane
nie interesuj się, nie pytaj się o nic! nie zgubimy się, nie zbłądzimy przecież..
l gg 3474439 l www.mamojestembaklazanem.fbl.pl

3.07-31.07 - w Kletnie ;)

Lolusia666

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 290
  • Śmierć...
    • WWW
Odp: sny-najzwyklejsze i inne
« Odpowiedź #401 : 2008-06-06, 22:26 »
Nigdy nie miewam dłuższych snów, niewiele snów pamiętam (raptem przez całe życie trzy, teraz cztery). Ale to, co przyśniło mi się w nocy z 12 na 13 maja... zawsze to będę pamiętać.

Idę jakimś zawalonym korytarzem, oświetlenie pada, z sufitu się sypie, ściany stoją, ale zaraz się rozwalą. Jedyne, co wiem, to to, że krwawię, widocznie jestem brudna i... mam przy sobie broń (później się dowiaduję, że to taki fajny nożyk myśliwski, oczywiście zakrwawiony). Ledwo idę, nie wiem, co mi się stało, po prostu idę tym korytarzem. Dochodzę do drzwi i naciskam klamkę - zamknięte. Mam za mało siły, żeby wyważyć, nawet, jeśli normalnie bym mogła (a nie mogłabym). Nie wiem, co mnie czeka za tymi drzwiami, ale faktem jest, że muszę tam dojść. Słyszę jakieś huki, strzały, jęki, krzyki... wychodzę przez dziurę w ścianie przez budynek i widzę, że pomieszczenie, do którego nie mogłam się dostać posiada okienko, dziwnym trafem bez krat. Biorę do ręki byle kamień i rzucam w szybę, rozwalając ją. Kiedy mam wejść na parapet okazuje się, że krwawię z ramienia i nie mogę ruszać ręką. Nagle widzę, że w pomieszczeniu znajdują się dwie osoby: osoba, którą kocham nad życie oraz mój brat. Są ostatnimi skazanymi na śmierć, którzy byli w tym pomieszczeniu. Jako ostatni umrą na tym cmentarzu.  Nikt, o dziwo, nie zwraca uwagi na to, że właśnie rozwaliłam szybę w oknie. Widzę tylko czyjąś rękę z pistoletem, przerażoną twarz mojego ukochanego K.K.S i brata, widzę łzy w ich oczach, ból... wiem, że oni czekają tylko na śmierć. Dwa strzały i mój krótki krzyk, na który nikt nie zwraca uwagi. Pierwszy pada K.K.S, który dostał w okolice serca. Widzę jego oczy, które nie mają już żadnego wyrazu. Później mój brat, który dostał w okolice wątroby i drugi strzał otrzymał w nerki. On mnie zauważył. Widziałam każdą jedną krwawą łzę w jego oku... i ostatnie, co uchwyciłam w śnie, to było krótkie: "uciekaj". to znaczy później chyba jeszcze mnie zastrzelili, ale nie jestem pewna i nie pamiętam.

Te twarze ciągle mnie będą nawiedzać... kocham was, braciszku, K.K.S... nie opuszczajcie mnie nigdy ;(.
Zapisane
Żyć... umierać... być nieśmiertelnym...

"...Zawsze są powody do zabicia człowieka. Nie sposób za to udowodnić, że powinien żyć..."

Jedyna winna. Skazana na śmierć. Fajnie, niee? x3

*Natte1222

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 1237
  • caminar.
Odp: sny-najzwyklejsze i inne
« Odpowiedź #402 : 2008-06-07, 11:11 »
Ostatnio dwa razy śnił mi się chłopak, który spodobał mi się na zielonej szkole w Gołkowicach.
Zapisane

Loleczka

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 1866
Odp: sny-najzwyklejsze i inne
« Odpowiedź #403 : 2008-06-07, 11:13 »
a to normalne, jak co noc śni mi się kolega z klasy, który mi się podoba, ale o którym muszę zapomneć, bo ma dziewczynę z którą za Chiny nie zerwie?
Zapisane
Beep, beep, beep, beep...
"Tak wiele słów mi przychodzi na myśl, lecz żadne nie oddadzą mnie ani mych uczuć...
Uczucia to nie najlepsze co spotkało człowieka, choć często sprawiają radość, potrafią zadać ostatecznie ból nie do zniesienia..."

Let's have some fun, this bit is sick...

>Cherry Cherry - BooM BooM<

Let's play a love game, play a love game...

Lady no more GaGa? Let's check it...''

Alyszek

  • *
  • Wiadomości: 4752
Odp: sny-najzwyklejsze i inne
« Odpowiedź #404 : 2008-06-07, 11:17 »
no, to chyba normalne że śnią się wam wasze sympatie. :P
chociaż mnie samej się śnili.. ze 3 razy na dwóch facetów. z tym, że ja noszę w sobie takie specyficzne przekonanie <generalnie nie jestem przesądna, ale jak coś się mnie uczepi już to.. :P>, że to co się śni, nie zdarzy się naprawdę.. :P jakoś się sprawdza do tej pory.. :P

edit: geez, stałam się maniakiem emotki :P. :P
Zapisane

Forum Zwierzaki

Odp: sny-najzwyklejsze i inne
« Odpowiedz #404 : 2008-06-07, 11:17 »

Loleczka

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 1866
Odp: sny-najzwyklejsze i inne
« Odpowiedź #405 : 2008-06-07, 11:22 »
tak, ale ja mam coś takiego, że czasem nie wiem rano, czy coś mi się śniło... najdziwniejsze jest to, że jak za jakiś czas coś się dzieje, to ja nagle mam takie deja'vu i przypominam sobie nagle, że mi się to śniło... jestem dziwna, wiem ;p
Zapisane
Beep, beep, beep, beep...
"Tak wiele słów mi przychodzi na myśl, lecz żadne nie oddadzą mnie ani mych uczuć...
Uczucia to nie najlepsze co spotkało człowieka, choć często sprawiają radość, potrafią zadać ostatecznie ból nie do zniesienia..."

Let's have some fun, this bit is sick...

>Cherry Cherry - BooM BooM<

Let's play a love game, play a love game...

Lady no more GaGa? Let's check it...''

ogryzek

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 4120
  • drugs are bad mkay? :>
    • WWW
Odp: sny-najzwyklejsze i inne
« Odpowiedź #406 : 2008-06-07, 13:39 »
loleczka mam tak samo :D
wkurzające.
Zapisane
nie interesuj się, nie pytaj się o nic! nie zgubimy się, nie zbłądzimy przecież..
l gg 3474439 l www.mamojestembaklazanem.fbl.pl

3.07-31.07 - w Kletnie ;)

ppx

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 7246
  • 2 króliki i 1 pies
    • WWW
Odp: sny-najzwyklejsze i inne
« Odpowiedź #407 : 2008-06-07, 16:45 »
Mnie się coś dziwnego chyba śniło, ale szczegółów nie pamiętam xD
Zapisane
Podpis bez przekazu.

ogryzek

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 4120
  • drugs are bad mkay? :>
    • WWW
Odp: sny-najzwyklejsze i inne
« Odpowiedź #408 : 2008-06-09, 10:55 »
spoko, to jednak prawda, że jak się o kimś baaaaardzo intensywnie myśli *czytaj Justin*, to ten ktoś się śni w nocy.
faajnie :D
Zapisane
nie interesuj się, nie pytaj się o nic! nie zgubimy się, nie zbłądzimy przecież..
l gg 3474439 l www.mamojestembaklazanem.fbl.pl

3.07-31.07 - w Kletnie ;)

ppx

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 7246
  • 2 króliki i 1 pies
    • WWW
Odp: sny-najzwyklejsze i inne
« Odpowiedź #409 : 2008-06-09, 22:10 »
Ogryzek myśł i myśl przed snem xD
Zapisane
Podpis bez przekazu.

Iras

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 7221
  • technik weterynarii Przyszły ratownik medyczny :P
Odp: sny-najzwyklejsze i inne
« Odpowiedź #410 : 2008-06-19, 09:58 »
śniła mi się śmierć... czyjaś... boję się....
Zapisane
http://www.youtube.com/watch?v=ayI3I-SdRPc  Obejrzyj zanim rozmnożysz...

Jeśli zadajesz pytanie, a ja odpowiadam pytaniami - odpowiedz na WSZYSTKIE. inaczej uznam, ze ci nie zależy i oleję twój problem.

Moje "diagnozy" - to tylko PODEJRZENIA - nie zwolnia cie od obowiązku wizyty u weta!

"Nie sprzeczaj się z idiotami. Ściągną cię na swój poziom i pokonają doświadczeniem."

HMMMM powrot?

Forum Zwierzaki

Odp: sny-najzwyklejsze i inne
« Odpowiedz #410 : 2008-06-19, 09:58 »

*RivenA*

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 2649
  • *____*
Odp: sny-najzwyklejsze i inne
« Odpowiedź #411 : 2008-06-19, 16:43 »
śniło mi się że gonił mnie ciasteczkowy potwór o_O a na końcu mnie zdeptał o_O
Zapisane
"Gdy coś będzie nie tak, nie martw się -ja jedynie podpalę Twój stos."


ciasteczek ^_^

Kola

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 3331
  • Nic nie dzieje się przez przypadek
Odp: sny-najzwyklejsze i inne
« Odpowiedź #412 : 2008-06-19, 23:03 »
Lool :lol: a ładny był? XDD

Kolega z klasy xD nie mój typ.

z tym, że ja noszę w sobie takie specyficzne przekonanie <generalnie nie jestem przesądna, ale jak coś się mnie uczepi już to.. :P>, że to co się śni, nie zdarzy się naprawdę.. :P jakoś się sprawdza do tej pory.. :P

Weź to odwołaj!!!
Nie chodzi mi oczywiście o ten sen co ostatnio opisywałam  :lol:.
Zapisane

PPSIARA

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 3582
Odp: sny-najzwyklejsze i inne
« Odpowiedź #413 : 2008-06-20, 08:03 »
Śniło mi się, że miałam sflaczały biust o_O
Już kiedyś mi się kwadratowe sutki śniły...;/
Zapisane
Głośnym strzałem w swoją głowę rozpoczynam rzeź idiotów.

Fatty

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 14182
  • Tyle Twojego zostało z nami.
    • WWW
Odp: sny-najzwyklejsze i inne
« Odpowiedź #414 : 2008-06-20, 16:47 »
Pixi, po tym pierwszym zdaniu pomyślałabym, że śnisz o rzeczywistości jakieś 50 lat do przodu... ale po wieści o kwadratowych sutkach dochodzę do wniosku, że ty możesz śnić o rzeczywistości jakieś kilkaset lat do przodu! (wiecie, ewolucja, moda na kąty proste... :lol: )

Ja nie pamiętam co mi się śniło, poza tym że była to niedziela... i po przebudzeniu się gotowa byłam się kłócić,że dziś właśnie niedziela jest a nie piątek ;)
Zapisane
Never give up hope,
if someone burst your bubble
mix up some more soap.

***KITKA***

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 3794
    • WWW
Odp: sny-najzwyklejsze i inne
« Odpowiedź #415 : 2008-06-20, 21:35 »
A mi się ostatnio śniło, że rozmawiałam z Gerardem z My Chemical Romance^^ Przyszedł do mojego pokoju, usiadł pod biurkiem :lol: i zaczęliśmy gadać. :P To był piękny sen. xD
Zapisane
"Pragnienie bycia kimś innym to marnowanie osoby którą się jest." - Kurt Cobain

aankaa93

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 2169
Odp: sny-najzwyklejsze i inne
« Odpowiedź #416 : 2008-06-22, 12:47 »
Mi się dzisiaj śniło,że miałam hymmm...chłopaka albinosa O_O xD Ale on był diabelnie boski z tymi swoimi prawie białymi włosami,bladzizną i czerwonymi oczętami(chyba miał je na czarno pomalowane jeszcze O_o xDDDDD). I z tego co pamiętam to był boski i łaził w kapturze .Szkoda,że ten sen był taki krótki :P
O________o
Zapisane

ppx

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 7246
  • 2 króliki i 1 pies
    • WWW
Odp: sny-najzwyklejsze i inne
« Odpowiedź #417 : 2008-07-02, 10:03 »
A mnie się  chyba pierwszy w życiu śniło tyle snów i takich co się trochę działo...
A może mi się kiedyś tyle śniło tylko, że zapomniałam ? :lol: Nie wiem xD
Hm. Napierw mi się śniły ze trzy sny (chyba powiązane) jak wstałam je pamiętałam, a teraz mi się
zapomniały :lol22: Coś mi się chyba śniło, żę w domu cośtam robiłam i że na mieście chodziłam
i takie tam pierdoły ;p A potem po tych snach śniło mi się, że te takie ślimaki brązowe bez skorupki mam w doniczce x.X No to wyrzyciłam go przez okno... i on odzskoczył
z powrotem ! :lol22:
Potem po siódmej sie obudziłam, bo mi mucha spać nie dała, znów poszłam spać xD
I śniło mi się, że byłam w szkole... ale ona dziwna była o.O
Taka wymieszana z podstawówką, nauczyciele byli z podstawówki i ze gimnazjum :lol22:
To samo z osobami z moich klas XD
I to był prawie koniec roku, czyli były jakieś tam przygotowania na niego...
Chłopacy z mojej klasy wyglądali i zachowywali się jak pedały i z nich śmiałam z moją kumpelą, która nie jest w mojej szkole :P
Były lekcje (i to dziwne, po konferencji x.X ) ale ja na nich oczywiście nie byłam, tylko po szkole łaziłam x.X
Potem mi się śniło, że byłam z rodzicami nad jeziorem jakimś, ale stroju kąpielowego zapomniałam ;p
Potem ... :lol22: że mój ojciec uczył mojego młodszego brata (teraz będzie trzecia klasa podstawówki) prowadzić auto dostawcze ! :lol22:
No to się ON pouczył prowadzić auto :lol22:
I mnie i kumpele miał na próbę gdzieś zawieść :lol: Co by było gdyby policja nas złapała XD
Ale to sen, to nikt nie przejmował się dzieckiem prowadzącym  duży samochód dostawczy ;)
I jak naprawdę  w realu byłoby to niemożliwe, to on prawidłowo prowadził ;p ( z tego co mi się śniło też umiał obsługiwać auto :lol: ) bo koło niego z przodu siedziałam i go pilnowałam,
co chwile się go pytałam czy kierunkowskazy włączył (na zakrętach) pewnie przez inny sen który >już dawno< mi się śnił (jadę sobie autem i na zakręcie zapomniałam kierunkowskaz włączyć i mnie policja na sygnale goniła :lol22: )
i dojechaliśmy gdzieśtam i byłam u kogoś kto miałw pomieszczeniu przy każdej ścianie klatkę na klatce, w nich miał : szynszyle, króliki, świnki morskie, chomiki itd.
Nawet w jednej miał chyba kota i psa :lol22:
Jakie ja mam głupie sny ;p ;p
Wstałam ponad pół godziny temu xD
Zapisane
Podpis bez przekazu.

Forum Zwierzaki

Odp: sny-najzwyklejsze i inne
« Odpowiedz #417 : 2008-07-02, 10:03 »

***KITKA***

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 3794
    • WWW
Odp: sny-najzwyklejsze i inne
« Odpowiedź #418 : 2008-07-04, 12:36 »
Ppx :D
A ja ostatnio mam jakieś dziwne sny, już nawet zapomniałam jakie, a dzisiaj śniło mi się, że byłam w kinie na jakimś Harrym Potterze. :P We śnie widziałam cały ten film i bardzo mi się podobał. Dopiero po kilku minutach od obudzenia się, zdałam sobie sprawę, że film miał całkowicie bezsensowną treść. :D
Zapisane
"Pragnienie bycia kimś innym to marnowanie osoby którą się jest." - Kurt Cobain

Grzesiek89

  • *
  • Płeć: Mężczyzna
  • Wiadomości: 2178
  • "Dogi to psia arystokracja"
Odp: sny-najzwyklejsze i inne
« Odpowiedź #419 : 2008-07-11, 17:25 »
Mi się ostatnio śniło, że robiliśmy grilla na środku drogi. Nagle z lasu wyleciał ogromny niedźwiedź, zaczęliśmy uciekać. Jakimś cudem uciekaliśmy przez zakopiankę w końcu się wkurzyłem i przestałem uciekać. Niedźwiedź mnie ugryzł i sobie poszedł. Później spotkałem pewną osobę, a później się opiłem.
Zapisane
Tak bardzo chciałbym, abyśmy zwariowali
Tak bardzo chciałbym, lecz tak nas wychowali


Strony: 1 ... 12 13 [14] 15 16 ... 19   Do góry
 

Strona wygenerowana w 0.11 sekund z 28 zapytaniami.