Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Strony: 1 ... 17 18 [19]   Do dołu

Autor Wątek: sny-najzwyklejsze i inne  (Przeczytany 83116 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

tamburine123

  • *
  • Wiadomości: 19
Odp: sny-najzwyklejsze i inne
« Odpowiedź #540 : 2011-11-15, 13:39 »
a mi sie snilo, ze mam bialaczke i poczym umarlam. :shock: taki troche szokujacy sen szczegolnie, jka sie widzi jak sie  umiera. sprawdzacie moze zanczenia snow w sennikach?
Zapisane

malinowa,mamba

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 538
  • "Ile warte jest życie? Dlaczego ze sobą wciąż wojny toczycie? Czemu trudny styl życia ciągle prowadzicie? Miłość to rozwiązanie... Czemu tego nie widzicie?"
Odp: sny-najzwyklejsze i inne
« Odpowiedź #541 : 2011-11-15, 15:10 »
nom mi też kiedyś śnił mój pogrzeb. Widziałam moją trumnę, a najgorsze było to, że nie przyszedł nikt oprócz księdza
Zapisane
"Jedynym całkowicie bezinteresownym przyjacielem,którego można mieć na tym interesownym świecie jest pies. Pocałuje rękę,która nie będzie mogła mu dać jeść, wyliże rany odniesione w starciu z brutalnością świata... Kiedy wszyscy inni przyjaciele odejdą,on pozostanie"
          George G. Vest

ppx

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 7246
  • 2 króliki i 1 pies
    • WWW
Odp: sny-najzwyklejsze i inne
« Odpowiedź #542 : 2011-11-15, 21:20 »
miło xd
Zapisane
Podpis bez przekazu.

Forum Zwierzaki

Odp: sny-najzwyklejsze i inne
« Odpowiedz #542 : 2011-11-15, 21:20 »

malinowa,mamba

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 538
  • "Ile warte jest życie? Dlaczego ze sobą wciąż wojny toczycie? Czemu trudny styl życia ciągle prowadzicie? Miłość to rozwiązanie... Czemu tego nie widzicie?"
Odp: sny-najzwyklejsze i inne
« Odpowiedź #543 : 2011-11-15, 21:51 »
powiem ci ppx, że szłu nie było jak się obudziłam
Zapisane
"Jedynym całkowicie bezinteresownym przyjacielem,którego można mieć na tym interesownym świecie jest pies. Pocałuje rękę,która nie będzie mogła mu dać jeść, wyliże rany odniesione w starciu z brutalnością świata... Kiedy wszyscy inni przyjaciele odejdą,on pozostanie"
          George G. Vest

Fatty

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 14181
  • Tyle Twojego zostało z nami.
    • WWW
Odp: sny-najzwyklejsze i inne
« Odpowiedź #544 : 2011-11-16, 09:44 »
Sprawdziłam te moje "kible" w senniku - ponoć znak wielkiego obciążenia :lol:
Zapisane
Never give up hope,
if someone burst your bubble
mix up some more soap.

malinowa,mamba

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 538
  • "Ile warte jest życie? Dlaczego ze sobą wciąż wojny toczycie? Czemu trudny styl życia ciągle prowadzicie? Miłość to rozwiązanie... Czemu tego nie widzicie?"
Odp: sny-najzwyklejsze i inne
« Odpowiedź #545 : 2011-11-16, 10:56 »
Fatty wypróżniaj się przed snem. Kiedyś bratanek u mnie nocował, miał zły sen i przyszedł do mnie. Obudziłam się w mokrym łóżku, bo mu się śniło, że sika
Zapisane
"Jedynym całkowicie bezinteresownym przyjacielem,którego można mieć na tym interesownym świecie jest pies. Pocałuje rękę,która nie będzie mogła mu dać jeść, wyliże rany odniesione w starciu z brutalnością świata... Kiedy wszyscy inni przyjaciele odejdą,on pozostanie"
          George G. Vest

Fatty

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 14181
  • Tyle Twojego zostało z nami.
    • WWW
Odp: sny-najzwyklejsze i inne
« Odpowiedź #546 : 2011-11-16, 11:54 »
Mamba, bez nawiedzenia toalety to ja spać nie pójdę :lol:
Dzisiaj sen był inny, ale kibelek też się w nim przewinął - chyba to ma coś wspólnego z powtarzaną przed snem mantrą "nienawidzę ludzi" :mysli:   Muszę się jakoś odstresować.
Zapisane
Never give up hope,
if someone burst your bubble
mix up some more soap.

malinowa,mamba

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 538
  • "Ile warte jest życie? Dlaczego ze sobą wciąż wojny toczycie? Czemu trudny styl życia ciągle prowadzicie? Miłość to rozwiązanie... Czemu tego nie widzicie?"
Odp: sny-najzwyklejsze i inne
« Odpowiedź #547 : 2011-11-16, 12:34 »
Fatty mój bratanek powiedział mi ostatnio, żebym nie denerwowała się na mojego brata(a jego tate), bo on i tak umrze kiedyś i szkoda nerwów.Tak uczy pani katechetka w przedszkolu. Więc nie denerwuj się na ludzi, bo i tak kiedyś umrą, a sny może bedziesz miała spokojniejsze. Swoją drogą mi takich mądrości  w szkole nikt nie przekazywał... :|
Zapisane
"Jedynym całkowicie bezinteresownym przyjacielem,którego można mieć na tym interesownym świecie jest pies. Pocałuje rękę,która nie będzie mogła mu dać jeść, wyliże rany odniesione w starciu z brutalnością świata... Kiedy wszyscy inni przyjaciele odejdą,on pozostanie"
          George G. Vest

ppx

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 7246
  • 2 króliki i 1 pies
    • WWW
Odp: sny-najzwyklejsze i inne
« Odpowiedź #548 : 2011-11-16, 14:18 »
Życzę Ci Fatty snów z komfortowym wypróżnianiem się. :D
Zapisane
Podpis bez przekazu.

Forum Zwierzaki

Odp: sny-najzwyklejsze i inne
« Odpowiedz #548 : 2011-11-16, 14:18 »
Strony: 1 ... 17 18 [19]   Do góry
 

Strona wygenerowana w 0.268 sekund z 29 zapytaniami.