Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Strony: 1 [2]   Do dołu

Autor Wątek: Nauczyciele biologii  (Przeczytany 5037 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

vioaoiv

  • *
  • Wiadomości: 9883
    • WWW
Odp: Nauczyciele biologii
« Odpowiedź #30 : 2005-08-09, 17:10 »
NIE.
jedna nauczycielka podczas prowadzenia przeze mnie lekcji o gekonach zawolala na cala klase- "O, JA MAM Z TEGO GEKONA TOREBKĘ! LADNA PRAWDA?" ... x_x

Druga.. Juz lepsza, zdecydowanie lepsza, widac że lubi psy, kiedys przy calej klasie dala reprymende chlopakowi ktory wywala na cale dnie psa z domu.. Taki dres :|
Zapisane

mysa

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 5659
  • ♥♥♥
Odp: Nauczyciele biologii
« Odpowiedź #31 : 2005-08-12, 20:27 »
a ja sie dopiero dowiem jaka bede miała panią od biologi :lol:
Zapisane

k_lap

  • Gość
Odp: Nauczyciele biologii
« Odpowiedź #32 : 2005-09-10, 12:54 »
Moja nauczycielka od biologii w gimnazjum była straszna. Umiała tyle, ile miała zapisane w swoim 'magicznym zeszycie', z którego co lekcje dyktowała nam notatki do zeszytu.
Zgadzam się z Agatą, ja miałam to samo, z tym że w szkole podstawowej. Nauczycielka tragiczna !!! Do gimnazjum nie chodziłam, bo ominęła mnie ta "reforma" (na szczęście).
W liceum byłam na profilu matematyczno-informatycznym, więc biologii mieliśmy niewiele, a z nauczycielką prowadziłam wieczne wojny, bo kazała nam się wszystkiego na pamięć uczyć !!! Jak ktoś nie mówił słowo w słowo z zeszytu to trója. Ja nie byłam pytana, bo wiedziała że z tego powstanie wojna i miałam spokój :)
A na studiach... studiuję ekonomię, więc tutaj z biologią nie mam najmniejszej styczności.
Zapisane

Forum Zwierzaki

Odp: Nauczyciele biologii
« Odpowiedz #32 : 2005-09-10, 12:54 »

Fatty

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 14182
  • Tyle Twojego zostało z nami.
    • WWW
Odp: Nauczyciele biologii
« Odpowiedź #33 : 2005-09-10, 12:58 »
Moja nauczycielka biologii ma co do mnie wielkie ambicje :lol: bo kiedyś siepnęłam,że chciałabym pójsć na weterynarię (chciałabym dalej,ale wiem,że sobie nie poradzę) no i ona zaczeła mi rozszerzać poziom... teraz powiedziała,że napisze mi harmonogram zdawań materiału, a jak już wszystko pozdaję to dołączy mnie do kółka dla przyszłych maturzystów biolcię zdających ...
no tak.... a potem co? jak mnie nic, zaden kierunek na studiach nie interesuje :(
Zapisane
Never give up hope,
if someone burst your bubble
mix up some more soap.

Kola

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 3331
  • Nic nie dzieje się przez przypadek
Odp: Nauczyciele biologii
« Odpowiedź #34 : 2005-09-29, 19:22 »
Dajcie spokój! W podstawówce miałam taką beznadziejną i psychiczną babe od Pryzrody!!!
 A teraz?? Hm.. trudno powiedzieć bo dopiero co ja poznałam. Ale na wstepnie zrobiła nam test, a na następnej lekcji kartkówke :/ będzie 3 :(
Zapisane

Liwcia

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 1847
Odp: Nauczyciele biologii
« Odpowiedź #35 : 2005-09-29, 20:55 »
Moja nauczycielka od biologii... hmmm
po 1 to zaaakręcona kobitka, ale bardzo sympatyczna. Chociaż czasami tak sie zamota, ze już sama nie wie co i jak ;).
Wie bardzo dużo. mobilizuje wszytskich do poszerzania swoich wiadomości.
ma bzika na punkcie ekologi przede wszystkim.
aktywnie włacza siebie (i swoich uczniów też) w najróżniejsze akcje propagujące różne rzeczy, konkursy, itd...
Zapisane

Sylwiaha

  • *
  • Wiadomości: 279
Odp: Nauczyciele biologii
« Odpowiedź #36 : 2005-09-29, 21:01 »
Ja mojej nienawidzę.Wręcz boje się jej :shock:
Do tego stopnia,że boje sie pisać na nia złe rzeczy tutaj, a może zobaczy i co wtedy... :shock:
Ona widzi wszystko :(
Zapisane

Fatty

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 14182
  • Tyle Twojego zostało z nami.
    • WWW
Odp: Nauczyciele biologii
« Odpowiedź #37 : 2005-09-29, 21:02 »
Moja zakręcona psorcia ustanowiła mi harmonogram zdawań, kazała pokupowqć informatory maturalne i książki z zakresu rozszerzonego i zapowiedziała,ze się za mnie ostro bierze :?  Aż się boję, ale sama tego chciałam ...
Zapisane
Never give up hope,
if someone burst your bubble
mix up some more soap.

LaVia

  • Gość
Odp: Nauczyciele biologii
« Odpowiedź #38 : 2005-10-01, 22:02 »
Ja w gimnazjum mialam swietna babke z bioli. Naprawde wspaniale oppowiadala ze nawet ci co nie lubili biologi sluchali jej z checia.W tym roku poszlam do liceum na biol-chema i na samym poczatku wcisneli nam jakas praktykantke co wogole nie umie uczyc,ale w koncu dopiero zaczyna... naszczescie juz nie mamy z nia lekcji, a babka ktora bedziemy mieli na stale nie wiem za bardzo jaka jest. To sie dopiero okarze:)
Zapisane

Forum Zwierzaki

Odp: Nauczyciele biologii
« Odpowiedz #38 : 2005-10-01, 22:02 »

Zorlis

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 911
Odp: Nauczyciele biologii
« Odpowiedź #39 : 2005-10-01, 22:15 »
W gimie kolesie były niesamowicie nudne, dyktowały bardzo dużo, mówiło się że książka to streszczenie zeszytu :P Teraz z kolei, w liceum, mam fenomenalną babkę... Zabawna, nieco staroświecka, ale  nie można przesiedzieć lekcji nudząc się czy nie śmiejąc :D Może nasi trzej panowie mają nieco gorzej, bo kolesia jest wredną feministką wręcz jadącą facetom :P
Zapisane
"Ten świat jest absurdem." -  A. Camus.

Nanami

  • Gość
Odp: Nauczyciele biologii
« Odpowiedź #40 : 2005-10-01, 22:28 »
Ja miałam w gimnazjum bardzo fajną panią od biologii, potrafiła wszystko dokładnie wytłumaczyc, lubi zwierzaki, gdyz starała sie jak mogła dbac o te klasowe, ale wiadomo, w programie nauczania jest prawie nic o zoologii itp. Za to do konkursów, o genetyce, o ciele człowieka swietnie i rzeczowo tłumaczyła. I duzo dyktowała notatek, ale teraz w LO bardzo mi sie przydaja, bo jak sie okazało, to co nas uczyła to nic w porównaniu z LO :P
W LO na biol-chemie mamy swietną panią! Ciągle zartuje, ale jest zarazem cieta i duzo wymaga, a zarazem jest sympatyczna. Jest tez postrachem szkoły - respect :P Notatek raczej nie dyktuje, sami głównie wyłapujemy wszystko z lekcji, widac ze zna sie na tym, co robi i lubi to. Zwierzaki chyba tez lubi :D
Na nauczycieli nie narzekam :)
Zapisane

dareczek

  • Gość
Odp: Nauczyciele biologii
« Odpowiedź #41 : 2005-10-04, 15:24 »
Ja mam bardzo, miłą nauczycielke od biologi jedynie z tych pzredmiotów to biologia z nią jest superowa. Ale trafiają się takie raz na stulecie :)
Zapisane

MadiM

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 1308
  • czuj..czuj.. czuwaj!!
Odp: Nauczyciele biologii
« Odpowiedź #42 : 2005-10-04, 16:27 »
hmm... moja babka na pierwszy rzut oka odstrasza wygladem, ale lekcje ma ciekawe moze zwierzat nie ubustwia ale szanuje jak najbardziej. o zwierzakach zaczynamy sie uczyc dopiero:D::D:D
Zapisane
Po Pierwsze: Nie Pluj !! Obrażaj, ale Zasady Higieny Zachowaj !!  :kocham:

Fatty

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 14182
  • Tyle Twojego zostało z nami.
    • WWW
Odp: Nauczyciele biologii
« Odpowiedź #43 : 2005-10-04, 16:56 »
jutro zdaję pierwsza partię :? uczę sie i uczę ale
1.Dla niej to i tak będzie za mało i usłyszę,ze kiepsko się przygotowałam
2.Powoli przyswajam wiedze, jestem w połowie całego materiału chciałabym się brac za dalszy ale zrozumiałam,ze już nic nie pamiętam z tego czego rzekomo się nauczyłam :|

Zdaję to jutro po lekcjach.. a tak się składa,że jutro mam właśnie z ta psorką lekcję i na niej hiperzakręcony sprawdzian...
no ale nic. Jakoś przezyję....yyyy.... no nie? :P
Zapisane
Never give up hope,
if someone burst your bubble
mix up some more soap.

tarunia

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 3388
Odp: Nauczyciele biologii
« Odpowiedź #44 : 2005-10-04, 21:35 »
Ja mam babke przed wszystkim nudną. Ona tylko omawia to, co mamy w programie, nei mowi nic poza tym. Jasno wszystko tłumaczy, dużo mozna zapamietac z lekcji jesli sie slucha, ale po prostu sluchac sie nie chce :P Naprawde takie to nudziarstwo, ze uwazam na bioli tylko dlatego ze zaczynamy tematy z ekologii i ogolnie flory/fauny, co lubie ;) Bo jak w zeszlym roku mielismy anatomie czlowieka to normalnie koszmar :|
Zapisane
Oh how I wish to go down with the sun...

Forum Zwierzaki

Odp: Nauczyciele biologii
« Odpowiedz #44 : 2005-10-04, 21:35 »

ESIO

  • Gość
Odp: Nauczyciele biologii
« Odpowiedź #45 : 2005-10-18, 19:25 »
Ostatnią  :( :dostal: :bije: :mysli: :evil:
Zapisane

Karooola

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 2232
Odp: Nauczyciele biologii
« Odpowiedź #46 : 2005-10-28, 18:16 »
Moja pierwsza nauczycielka biologii była do kitu, delikatnie mówiąc. Na lekcji był krzyk i gwar, a ona nie potrafiła tego opanować. Jej wiedza była i jest chyba mniejsza od mojej.. W szkole trzymała dwa swoje żółwie czerwonolice, dorosłe osobniki w malutkim akwarium. Paskudztwo..
Obecna nauczycielka jest lepsza, prowadzi ciekawie lekcję, ale do zwierząt nie nawiązuje za dużo. Zoolog, już czytałeś, co o niej napisałam w sprawie tego bojownika, chyba w temacie o wstydzie zwierząt.. No, i jakby tego było mało, to strasznie szufladkuje. Ze wszystkich sprawdzianów mam max. punktów, mam idealnie prowadzony zeszyt i ponadprogramowe informacje, ale nie zwraca na mnie uwagi. Po prostu mnie nie lubi, ze wzajemnością zresztą. Natomiast mojego kolegę, który od początku robi do niej maślane oczka, uwielbia. Dostaje nieco gorsze oceny ode mnie, a mimo to dziś na lekcji ogłosiła, ze jemu to już chyba teraz może wystawić piątkę, jak zawsze.. Poczułam się jak jakaś pomyja, jak zwykle u niej na lekcji. No, ale cóż, jak będę miała jakieś osiągnięcia z jakiejkolwiek dziedziny biologii, to przyjdę do niej, i powiem, że mimo braku pomocy i dopingu z jej strony jestem dobra. O :P
Zapisane

ESIO

  • Gość
Odp: Nauczyciele biologii
« Odpowiedź #47 : 2005-11-09, 22:46 »
Dzięki pierwszej nauczcielce zaczełem intersować się przyrodą ogólnie :mrgreen:
Teraz jestem Jej bardzo wdzięczny!!! :mrgreen:
Zainteresowałem się,,głebiej" zwierzętami. :kocham:
Teraz kocham małe i duże :kocham:
Zapisane

shogomad

  • Gość
Odp: Nauczyciele biologii
« Odpowiedź #48 : 2006-01-02, 13:32 »
U mnie niewiem. Moja pani z biologii niewiem jak opowiada o zwierzętach bo narazie całą pierwszą klasę mamy o budowie człowieka :| Okaże sie przyokazji jak o zwierzętach. O człowieku opowiada ciekawie i zrozumiale tylko jest troche za mało cierpilwa  :|
Zapisane

Fretka13

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 1460
  • Kochane zwierzaki Albi , Alunia, Atos i rybcie
    • WWW
Odp: Nauczyciele biologii
« Odpowiedź #49 : 2006-02-02, 21:20 »
Moja jest podbno strszna, ja się już przyswyczajiłam.
Wszystko dyktuje z pamięci, i rysyje na tablicy.
Zapisane
Ojcze Świety kochamy Cię bardzo. Jestes jedynym taki Papieżem jakim byłeś innego  takiego nie będzie.!!

SoRkI Za BłĘdY OrToGrAfIcZnE!!!!!!

PoZdRoWiEnIa Od AlUnI, AtOsA , AlBiSiA I RyBeK.

WcHoDzCiE nA mOjEgO bLoGaSkA i ZoStAwCiE KoMcIa

Galago De Codi

  • Gość
Odp: Nauczyciele biologii
« Odpowiedź #50 : 2006-02-03, 12:16 »
W podstawowce biologia to była porazka, najpierw uczony przez nauczycielkę o spec geografii,
potem chemi, a na koncu przez jakąs taką dziwną u której trzebabylo sie napocic zeby dostac cos !!!nizej!!! niz 4...
Jako ze miałem totaknego fixa na punkcie biologii, rolnictwa, srodowiska - to sie nudzilem jak mops....

W sredniej trafiłem na wspaniała nauczycielkę.. była bardzo kontrowersyjna, troche "zfiksowana",
ale po tych paru latach , wciaz pamietam z nia lekcje i mam naprawd do niej sentyment, była wporzo.
Zapisane

Forum Zwierzaki

Odp: Nauczyciele biologii
« Odpowiedz #50 : 2006-02-03, 12:16 »
Strony: 1 [2]   Do góry
 

Strona wygenerowana w 0.07 sekund z 27 zapytaniami.