Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Strony: 1 2 3 [4] 5 6   Do dołu

Autor Wątek: Przyjaźń damsko-męska.  (Przeczytany 16003 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Kamil DMH

  • Gość
Odp: Przyjaźń damsko-męska.
« Odpowiedź #90 : 2005-07-29, 21:48 »
No w końcu masz 15 lat, jeszcze mnóstwo życia przed Tobą :o ale uwierz mi ja też mam jakieś tam przyjaciółki, z którymi się spotykam i nic nie czuje, ale według mnie nie można spotykać się z dziewczyną często i mówić, że to tylko przyjaźń, bo napewno któraś ze stron nie wytrzyma, więc jakby nie patrzeć to przyjaźń damsko-męska na dłuższą mete staje się nieosiągalna :wink:
Zapisane

Kaira

  • *
  • Płeć: Mężczyzna
  • Wiadomości: 1111
  • on oddaje moje prawdziwe ja xP
Odp: Przyjaźń damsko-męska.
« Odpowiedź #91 : 2005-07-29, 21:51 »
Ja nie balon, nie pękam:P
Może i prawda, ale na razie trzymam się swojej tezy:P
Zapisane
Wielki powrót wielkiego kretyna.

Aujeszka

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 2286
Odp: Przyjaźń damsko-męska.
« Odpowiedź #92 : 2005-07-29, 21:52 »
Temat ciekawy aczkolwiek byl juz poruszany na forum ;)
http://www.zwierzaki.org/index.php/topic,15562.0.html
http://www.zwierzaki.org/index.php/topic,7704.0.html
skorzystaj z wyszukiwarki zanim otworzysz nowy wątek  :P
Zapisane

Forum Zwierzaki

Odp: Przyjaźń damsko-męska.
« Odpowiedz #92 : 2005-07-29, 21:52 »

Kamil DMH

  • Gość
Odp: Przyjaźń damsko-męska.
« Odpowiedź #93 : 2005-07-29, 21:55 »
Wcale nie mówie, że nie masz racji, bo czasami racji może być wiele i na niektóre pytania nie da się jednoznacznie odpowiedzieć, dlatego dziękuje za Twoją opinia, nawet różną :)


Data wysłania: 2005-07-29, 21:52
Temat ciekawy aczkolwiek byl juz poruszany na forum ;)
http://www.zwierzaki.org/index.php/topic,15562.0.html
http://www.zwierzaki.org/index.php/topic,7704.0.html
skorzystaj z wyszukiwarki zanim otworzysz nowy w±tek :P
Wiem, że był poruszany kilka razy, ale od kilku miesięcy nikt tam nie pisał, więc chciałem otworzyć swój właśny wątek:)
Zapisane

Kaira

  • *
  • Płeć: Mężczyzna
  • Wiadomości: 1111
  • on oddaje moje prawdziwe ja xP
Odp: Przyjaźń damsko-męska.
« Odpowiedź #94 : 2005-07-29, 21:56 »
Ni ma problemu.
Jak tak mi wszyscy zaczną dziękować za wypowiedzi, zacznę pobierać 2 zł od kwestii i będę miała na cyfrówkę :niom:
Zapisane
Wielki powrót wielkiego kretyna.

gunia

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 2599
Odp: Przyjaźń damsko-męska.
« Odpowiedź #95 : 2005-07-29, 22:21 »
Tak samo możliwa jest przyjaźń z chłopakiem, jak i z dziewczyną. Tak uważam, choć żadnej z nich raczej tak naprawdę nie doświadczyłam. Jest możliwa, o ile w ogóle jakakolwiek przyjaźń jest możliwa. Takie same zagrożenia są w przyjaźni d-m, m-m jak i d-d.
Zapisane

izunia

  • Gość
Odp: Przyjaźń damsko-męska.
« Odpowiedź #96 : 2005-07-29, 23:53 »
ja mam męskiego przyjaciela :)
Zapisane

Borderka

  • Gość
Odp: Przyjaźń damsko-męska.
« Odpowiedź #97 : 2005-08-01, 17:07 »
Opowiem Wam co się stało podczas obozu.
Był tam taki Krzysiek. Ma 18 lat i jest z Pruszkowa. Ciągle puszczał mi sygnały i moja przyjaciółka powiedziała, że ciągle na mnie zerka. No to ja już inaczej nastawiona, humor super i w ogóle. Po 1 czy 2 dniach ona mówi mi, że on ma dziewczynę i od razu humor zjechał do najniższego poziomu. Nic nie robiłam, bo widziałam, że jest szczęśliwy i nie chciałam mu psuć związku. Z biegem czasu się z nim bardzej kolegowałam, dobrze nam się rozmawiało i w ogóle. Drugiego dnia w Budapeszcie jak byliśmy sami, na basenie po prosił mnie żebym została jego przyjaciółką. Powiedział, że bardzo dobrze mu się ze mną rozmawia i chciałby do mnie czasami zadzwonić jakby miał jakiś problem. Zgodziłam się. Całe dwa dni w Budapeszcie ciągle mnie zaczepiał, razem wszędzie chodzilismy, żartowaliśmy i traktowałam to po przyjacielsku, bo szanowałam to, że ma dziewczyne. Po powrocie do domu gadałam na gg z jego siostrą, która też była na obozie i powiedziała mi, że Krzysiek chciał mnie zeswatać z takim Marcinem (on też był na obozie i miał 14 lat), bo podobałam się mu (czyli Krzyśkowi) i gdybym była zajęta to by go tak nie kusiło, ale nie udało mu się, bo jak dla mnie to Marcin jeszcze nie dorósł, ponieważ ciągle zabawy mu były w głowie :roll: Najdziwniejsze w tym wszystkim jest to, że pomimo tego, że Krzysiek strasznie mi się podoba (nie tylko z wyglądu, ale głównie z charakteru) to fakt, że jestem jego przyjaciółką sprawia, że naprawdę chcę żeby był szczęśliwy i jak ostatnio miał problem w związku bardzo chciałam żeby wszystko skończyło się dobrze i nie jestem zazdrosna o tą Martynę. Dzięki temu, że on jest szczęśliwy to ja też. Moja siostra cioteczna dziwiła mi się. Na własnym przykładzie mogę Wam powiedzieć, że przyjaźń damsko-męska istnieje :)
Zapisane

Blackie

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 5750
  • Christian <333 <loff *_* >
Odp: Przyjaźń damsko-męska.
« Odpowiedź #98 : 2005-08-01, 19:58 »
Właściwie wierzę bardziej w przyjaźń damsko - męską niż damsko - damską...
Z moimi przyjaciółmi Pawłem i Darkiem nigdy się nie pokłóciłam, Pawła znam 7 lat a Darka od urodzenia...
Z Angela i Kaśka kłóciłam się już 100 razy
Chociaż ostatnio przyjaźnię się z Paulą i Iwoną, i nie mogę powiedzieć że ta przyjaźń nie jest wspaniała. Rozumiemy się bez słów i nie było jeszcze ani jednej kłótni...
Zapisane
Why so serious?

Forum Zwierzaki

Odp: Przyjaźń damsko-męska.
« Odpowiedz #98 : 2005-08-01, 19:58 »

Kaira

  • *
  • Płeć: Mężczyzna
  • Wiadomości: 1111
  • on oddaje moje prawdziwe ja xP
Odp: Przyjaźń damsko-męska.
« Odpowiedź #99 : 2005-08-01, 20:17 »
Ja uważam, że jest możliwa na dłuższą metę.
Zapisane
Wielki powrót wielkiego kretyna.

MoniŚ

  • *
  • Wiadomości: 2554
Odp: Przyjaźń damsko-męska.
« Odpowiedź #100 : 2005-08-01, 20:48 »
Bo chłopak nigdy nie rzuci focha, nie pokłóci się (no są przypadki) a dziewczyny to by się kłóciły, obrażały, nadawały  jak jędze :roll: nie mówie tu o wszystkich ale moje przyjaciółki okazuje się że takie są... nie mam takiego przyjaciela, mam jednego przez neta on mówi do mnie siostro a ja bracie :P no i moge mu wszystko powiedzieć a on mi ;)
Zapisane
Black then white are all I see in my infancy.
Red and yellow then came to be,
reaching out to me, lets me see.
As below so above and beyond I imagine,
drawn beyond the lines of reason.
Push the envelope. Watch it bend.

Blackie

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 5750
  • Christian <333 <loff *_* >
Odp: Przyjaźń damsko-męska.
« Odpowiedź #101 : 2005-08-01, 21:29 »
No ale to z kolei nie to samo jak spotkać się z takim swoim przyjacielem(mówię tu o chłopaku:D) i wypłakać mu się na ramieniu, jeśli ma się zły dzień... To zawsze pomaga... Ja to dobrze wiem... I dlatego pozdrawiam Marcina:]
Zapisane
Why so serious?

Fatty

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 14182
  • Tyle Twojego zostało z nami.
    • WWW
Odp: Przyjaźń damsko-męska.
« Odpowiedź #102 : 2005-08-01, 21:58 »
ja w taką przyjazń wierzę... z chłopem jak z nikim innym mogę poopowiadać świńskie kawały, pogadać o różnych rzeczach.. A z kumpelą?--> Aaaa kupiłam sobie japonki w tym sklepiee, za tylle a tam w ttym obok były za tyle.. A wiesz jakie kolczyki świetne były? A jaki tam był przystojny sprzedawca, usmiechna się do mnie... bla,bla bla..<--- mnie takie cos na dłuższa metę męczy
Zapisane
Never give up hope,
if someone burst your bubble
mix up some more soap.

Blackie

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 5750
  • Christian <333 <loff *_* >
Odp: Przyjaźń damsko-męska.
« Odpowiedź #103 : 2005-08-01, 22:39 »
A Marcin wyjechaaał:(:( na 3 tygodnie:(:( i nie ma komaa:(:( i nie mam komu sie wyzaliiic:(:(
Zapisane
Why so serious?

vitani

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 1390
  • najważniejsze jest niewidoczne dla oczu
Odp: Przyjaźń damsko-męska.
« Odpowiedź #104 : 2005-08-01, 22:48 »
Nigdy się nie spotkałam z takim " zjawiskiem "  jak przyjaźń męsko-damska. Szczerze mówiąc to nie wierze żeby w takiej przyjaźni chociaż przez chwile jednej osobie z tego układu nie przemknęło na myśl, jakby było fajnie się z nim/nią namiętnie pocałować..Co innego jak się "kumplujesz" z płcią przeciwną,ale licho wie, co jeszcze się na tym świecie stanie?
Zapisane
dokud se zpívá, ještě se neumřelo, hóhó

Forum Zwierzaki

Odp: Przyjaźń damsko-męska.
« Odpowiedz #104 : 2005-08-01, 22:48 »

Borderka

  • Gość
Odp: Przyjaźń damsko-męska.
« Odpowiedź #105 : 2005-08-01, 23:01 »
Ja np czuję, że Krzyśkowi mogłabym powiedzieć wszystko, a znowu mojej przyjaciółce czasami boję się powiedzieć o swoich odczuciach, bo mam wrażenie, że w głębi duszy będzie ją to śmieszyć....
Zapisane

Fatty

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 14182
  • Tyle Twojego zostało z nami.
    • WWW
Odp: Przyjaźń damsko-męska.
« Odpowiedź #106 : 2005-08-01, 23:09 »
mnie nigdy żadna myśl o calowaniu się z kumplem przez kudłaty łeb nie przeszła... może znajomi by się nie ucieszyli na to zdanie,ale kumpel jest dla mnie aseksualny
Zapisane
Never give up hope,
if someone burst your bubble
mix up some more soap.

vitani

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 1390
  • najważniejsze jest niewidoczne dla oczu
Odp: Przyjaźń damsko-męska.
« Odpowiedź #107 : 2005-08-01, 23:14 »
'
Ja np czuję, że Krzy&para;kowi mogłabym powiedzieć wszystko, a znowu mojej przyjaciółce czasami boję się powiedzieć o swoich odczuciach, bo mam wrażenie, że w głębi duszy będzie j&plusmn; to &para;mieszyć....

No bo te baby to fałszywe są.. Ze świecą szukać przyjaciółki, ale takiej prawdziwej.. Ja niestety nie mam przyjaciół z prawdziwego zdarzenia.

Każdy związek powinien być zaczęty przyjaźnią,bo inaczej diabli go wezmą.


mnie nigdy żadna my&para;l o calowaniu się z kumplem przez kudłaty łeb nie przeszła... może znajomi by się nie ucieszyli na to zdanie,ale kumpel jest dla mnie aseksualny


w tym wieku , a zakładam że jesteś młoda, to większość chłopaków to ... nawet szkoda gadać
Zapisane
dokud se zpívá, ještě se neumřelo, hóhó

Blackie

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 5750
  • Christian <333 <loff *_* >
Odp: Przyjaźń damsko-męska.
« Odpowiedź #108 : 2005-08-02, 07:42 »
mi także nigdy takie coś do głowy nie przeszło.... w 2 przypadkach na 3....:D:D
Zapisane
Why so serious?

Fatty

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 14182
  • Tyle Twojego zostało z nami.
    • WWW
Odp: Przyjaźń damsko-męska.
« Odpowiedź #109 : 2005-08-02, 07:55 »
vitani z tym,że jestem młoda to się zgadzam... tyle ,że ja jestem rok starsza od Ciebie :diabolik:
Zapisane
Never give up hope,
if someone burst your bubble
mix up some more soap.

vitani

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 1390
  • najważniejsze jest niewidoczne dla oczu
Odp: Przyjaźń damsko-męska.
« Odpowiedź #110 : 2005-08-02, 11:43 »
ohoho, też mi starszyzna :P.. ale i tak uważam że w tym wieku panowie mają serce w rozporkach i trudno z nimi jakoś wytrzymać..

W sumie to jak jakiś chłopak mi się podobał to lubiłam sobie wyobrażać że jesteśmy przyjaciółmi. Nawet by było fajne. Ale z mojej strony to chyba nie byłaby przyjaźń, nawet jeśli bym mu pomagała w sprawach uczuciowych do innych dziewczyn.
Zapisane
dokud se zpívá, ještě se neumřelo, hóhó

Forum Zwierzaki

Odp: Przyjaźń damsko-męska.
« Odpowiedz #110 : 2005-08-02, 11:43 »

izunia

  • Gość
Odp: Przyjaźń damsko-męska.
« Odpowiedź #111 : 2005-08-02, 16:20 »
ja czasami spotykam sie z jakimś facetem ale często okazuje się że nie chce z nim być tylko wole zostać jego przyjaciółką...
Zapisane

ina

  • Gość
Odp: Przyjaźń damsko-męska.
« Odpowiedź #112 : 2005-08-08, 11:00 »
a ja nie wierze w coś takiego.
ostatnio stwierdziłam, że przez samą siebie mogłabym zniszczyć taką przyjaźń, bo chciałabym ukoić ból w ramionach kumpla. nie dlatego, że mi sie podoba czy cos... tylko po prostu dlatego, że jest facetem...
Zapisane

izunia

  • Gość
Odp: Przyjaźń damsko-męska.
« Odpowiedź #113 : 2005-08-08, 23:54 »
ja też w to nie wierzyłam. ale mam wspaniałego przyjaciela. bardzo mi pomógł kiedy miałam problemy z facetem :)
Zapisane

ina

  • Gość
Odp: Przyjaźń damsko-męska.
« Odpowiedź #114 : 2005-08-09, 08:39 »
widzisz, mój kumpel też mi pomagał. zawsze wysłuchał. kiedy tylko mógł.
ale...
Zapisane

Fidulina

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 744
  • Moje Kochanie :*
Odp: Przyjaźń damsko-męska.
« Odpowiedź #115 : 2005-08-09, 10:59 »
Kiedyś nie wierzyłam w cos takiego jak przyjazn damsko -męska ale kiedy sama tego zaznałam wiem że to może być możliwe , mam kilku przyjaciół chłopaów  i jak najbardziej jest to możliwe ;)
Zapisane
"Wierność psa jest bezcennym darem, nie mniej zobowiązującym niż ludzka przyjaźń."

izunia

  • Gość
Odp: Przyjaźń damsko-męska.
« Odpowiedź #116 : 2005-08-09, 14:10 »
ja też poznaje coraz to nowych chłopaków,którzy są dla mnie jak bracia :mrgreen:
widzisz, mój kumpel też mi pomagał. zawsze wysłuchał. kiedy tylko mógł.
ale...

ale co sie takiego stało??
Zapisane

Blackie

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 5750
  • Christian <333 <loff *_* >
Odp: Przyjaźń damsko-męska.
« Odpowiedź #117 : 2005-08-31, 14:08 »
WIerzę w taką przyjaźń i wierzyć nie przestanę...



Data wysłania: 2005-08-31, 14:07
choć czasem przyjaciel popisuje się przed kumplami i to jest irytujące:P
Zapisane
Why so serious?

Forum Zwierzaki

Odp: Przyjaźń damsko-męska.
« Odpowiedz #117 : 2005-08-31, 14:08 »

Dalmafreciak

  • Gość
Odp: Przyjaźń damsko-męska.
« Odpowiedź #118 : 2005-09-01, 21:26 »
Znajomi faceci - tak. Ale prawdziwej przyjaźni z facetem jeszcze nie doświadczyłam...
Zapisane

Ines

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 692
    • WWW
Odp: Przyjaźń damsko-męska.
« Odpowiedź #119 : 2005-09-04, 12:40 »
Widze ze temat troche przeszedł o przyjazni wiec ja powiem cos. Mam przyjaciela, uwazam ze on nie moze mi sie podobac, bo moj ideał chlopaka jest całkiem inny niż on! No i mam przyjaciółkę - kuzynkę. Wiele razy zdarzylo nam sie mowic równocześnie to samo, ajkbyśmy czytały sobie w myślach. Wiem że łączy nas silna więź mimo, że czasem sie kłócimy, ale zaraz się godzimy. Bardzo się lubimy mimo że spotykamy sie w roku szkolnym najczęściej 2 razy w tygodniu, a w wakacje prawie caly czas... Przychodzimy do siebie nawzajem spać itp.... Jest świetnie i narazie nasze drogi się nie rozchodzą...
Strony: 1 2 3 [4] 5 6   Do góry
 

Strona wygenerowana w 0.075 sekund z 28 zapytaniami.