Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Strony: [1]   Do dołu

Autor Wątek: Simba - parę słów o kocie.  (Przeczytany 1621 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Myszka.xww

  • *
  • Wiadomości: 4497
  • A kuku
    • WWW
Simba - parę słów o kocie.
« : 2003-10-10, 23:39 »
W domu ostała się szmaciana świnka z "piszczykiem" w środku jeszcze po młodszym bracie. "piszczyk" już dawno został przez młodego zamordowany, ale waga świni pozostała. Stała sobie grzecznie świnka na półce i czekała na lepsze czasy. Nastały niestety gorsze.

Pewnego wieczoru na świni zawisło oko walecznego Simby. Po chwili zawisły również zęby. Z racji swojej wagi świnia zaliczyła lot przez pół pokoju. Na długo jej się ta ucieczka nie zdała. Simba dopadł uciekinierki i przytrzymał mocno pazurami, aby się nie wyrywała, przytrzymał również wagą swojego tyłka. Po długiej walce świni udało się wyrwać i zadekowała się bezczelnie za rowerem. Waleczny Simba i tam dorwał swoją ofiarę. Porwał ją w zębiszcze i umykając spod padającego roweru wybąbił głową w drzwi. Z chwili ogłuszenia wojownika skorzystała świnia wiejąc pod skrzynię. Nie na długo, została wydłubana i przyparta do muru. W ferworze walki rzuciła się bezczelnie na głowę Hanki, która natychmiast głośnym "ouiiii" dała znać obrońcy Simbie po czym zwiała do pańci na kolanko. Wyprowadzony tym bezczelnym atakiem z równowagi Simba postanowił dać świni nauczkę, i dopadłszy jej na środku pokoju z głośnym "aurrrrrrauuuuu" przydusił do podłogi, po czym urwał przeciwniczce rękę. Świnia okazało się ma mocnego ducha walki, i nawet bez ręki groziła Hance i kolankom, na co wielki obrońca pozwolić nie mógł. Dopadł świni i zagroziwszy "grrrruuuuarrrrr" (czyt. flaki wypruję) sponiewierał ją dokumentnie pozbawiając drugiej ręki i nóg. Świnia ostatkiem sił odczołgała się do kąta i tam oddała ducha. Zadowolony wojownik oblizał swojej duszce paszczę, po czym zaległ zmęczony na kanapie.


A pancia wzięła do ręki igłę z nitką, i naprawiwszy pokonaną, odstawiła na powrót na półeczkę  :roll:
Zapisane
podpisano: Starszy Goovienny

Myszka.xww

  • *
  • Wiadomości: 4497
  • A kuku
    • WWW
Simba - parę słów o kocie.
« Odpowiedź #1 : 2003-10-10, 23:40 »
Simba to kot niegłaskliwy, rzadko ma ochotę na pieszczoty, a jak już to tylko przez chwilę, potem można stracić kończynę.
Zapałał nagłą miłością do mojej szczotki do włosów. Kontrolnie przeciągnęłam mu drutami po grzbiecie - aaaaleeee się wypręzył. Nadstawił tyłek do przeczesania, aż opadł nisko na przednie łapy wypinając kuperek i prężąc ogon - to wszytko na pralce. Za chwilę powiedział "mrrmrrrmrrr" nadstawiając głowę, po czym zgrabnym fikołkiem zmienił pozycję i podstawił lewy boczek. Ja cały czas machałam pracowicie szczotą. Po lewym boczku przyszedł czas na prawy. Ależ się zrobił miziasty. I ten wyraz szczęścia na ryjku  :D  Mrrrmrrmrrr czas na głowę, pomagał mi dzielnie ocierając się o szczotkę jak tylko mógł. Nadszedł czas na kolejny fikołek - i brzucho do wytarchania szczotą... mrrrmrrrmrrr.... i majt.... znowu boczek....mrrrrmrrrrmrrr.... znowu fajt - i leży na podłodze  8O  aż jęknęło  8O  Tak się zakończyła pierwsza sesja miziania drucianą szczotą do włosów   :lol:  Natępną odbył dwa dni później - profilaktycznie na podłodze  8)
Zapisane
podpisano: Starszy Goovienny

Myszka.xww

  • *
  • Wiadomości: 4497
  • A kuku
    • WWW
Simba - parę słów o kocie.
« Odpowiedź #2 : 2003-10-10, 23:42 »
Jako smakosz w życiu nawet nie spojrzał na kaszę czy makaron, a ryż  :roll:  no to po prostu obrzydliwstwo  :?
Ugotowałam mojej panience Hani śniadanie (ryżyk z mnięskiem i warzywkami). Ponieważ gorące było i pannica słusznego wieku co się objawia mocnym snem, odstawiłam miskę w kuchni na taboret i odwróciłam się do własnych śniadapek.
Nie minęła chwila, gdy usłyszałam wtórujące mi dzielnie zza pleców "ciam ciam ciam"  8O
Hyh, odwracam się powoliiiii..... a za mną Simba z głową w korycie żre jak świnia właśnie ryżyk  8O i zagryza marchiewką  8O
Wystraszyłam się czy mu nie zaszkodzi, bo dość ciepłe to było, i postanowiłam zabrać wyżerę. Zostałam obwarczana i użarta w rękę  8O

No tego było już za wiele. Złapałam sierściucha za fraki i zdjęłam z taboretu. Na jego grruuarrr nie reagując ani trochę. Zareagował za to Simba. Wskoczył na kuchenkę i zapuścił żurawia do gara z żarełkiem dla Hanki na obiad.  :?

Poddałam się  :roll:
Zapisane
podpisano: Starszy Goovienny

Forum Zwierzaki

Simba - parę słów o kocie.
« Odpowiedz #2 : 2003-10-10, 23:42 »

kareena

  • Gość
Simba - parę słów o kocie.
« Odpowiedź #3 : 2003-10-11, 12:24 »
Fajny ten Simba :wink:  prawdziwy kot z charakterkiem ;)
Zapisane

vioaoiv

  • *
  • Wiadomości: 9883
    • WWW
Simba - parę słów o kocie.
« Odpowiedź #4 : 2003-10-11, 18:35 »
Co za charrrakter, on jest świetny :rotfl:
Zapisane

BEAUTY T3RROR

  • Gość
Simba - parę słów o kocie.
« Odpowiedź #5 : 2003-10-29, 20:23 »
Simba to twoj kot? :)))
Zapisane

Myszka.xww

  • *
  • Wiadomości: 4497
  • A kuku
    • WWW
Simba - parę słów o kocie.
« Odpowiedź #6 : 2003-10-29, 21:03 »
Nioop :roll:
Zapisane
podpisano: Starszy Goovienny

olc!a

  • Gość
Simba - parę słów o kocie.
« Odpowiedź #7 : 2003-10-30, 13:38 »
Fajny kocurek :diabelek: Z charakterkiem :)
Zapisane

sylwka_garfisia

  • Gość
Simba - parę słów o kocie.
« Odpowiedź #8 : 2003-10-31, 13:10 »
Hehe,fajna opowieść i z humorkiem  :)
Fajny ten twój kotek ,hyh :>
Zapisane

Forum Zwierzaki

Simba - parę słów o kocie.
« Odpowiedz #8 : 2003-10-31, 13:10 »

Myszka.xww

  • *
  • Wiadomości: 4497
  • A kuku
    • WWW
Simba - parę słów o kocie.
« Odpowiedź #9 : 2003-11-01, 13:04 »
A to jeszcze nie koniec ;)
Zapisane
podpisano: Starszy Goovienny

sylwka_garfisia

  • Gość
Simba - parę słów o kocie.
« Odpowiedź #10 : 2003-11-01, 19:28 »
To super :)
Czekamy na dalsze części :)
Zapisane

vioaoiv

  • *
  • Wiadomości: 9883
    • WWW
Simba - parę słów o kocie.
« Odpowiedź #11 : 2003-11-03, 11:38 »
Myyyysza pożycz mi Simbę :lol: On jest swietny :lol:
Zapisane

kareena

  • Gość
Simba - parę słów o kocie.
« Odpowiedź #12 : 2003-11-03, 11:49 »
chciałabyś, co?  :P
Zapisane

vioaoiv

  • *
  • Wiadomości: 9883
    • WWW
Simba - parę słów o kocie.
« Odpowiedź #13 : 2003-11-08, 19:39 »
Oooj taaak :lol:
Zapisane
Strony: [1]   Do góry
 

Strona wygenerowana w 0.047 sekund z 25 zapytaniami.