Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Strony: [1] 2 3   Do dołu

Autor Wątek: Opowiadanie Interaktywne ;)  (Przeczytany 6780 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Tiggy

  • Gość
Opowiadanie Interaktywne ;)
« : 2004-01-18, 22:16 »
Chcialabym Wam zaproponowac zabawe :P hehe, nie, to glupio brzmi... no wiec, pisze opowiadanie interaktywne... bedzie to polegalo na tym, ze ja bede pisala fragmenty opowiadania, miejmy nadzieje, ze ciekawego, i co jakis czas pada pytanie TAK czy NIE? (np. Henia namawia Gienie na narkotyki, ma sie zgodzic, czy nie?   :lol:  ) wtedy Wy, czytelnicy, wkraczacie do akcji, i odpowiadacie, tak czy nie, pozniej ja podliczam glosy, i dopisuje taki ciag dalszy, jak sobie zazyczycie ;) Mam nadzieje, ze nie bylo jeszcze czegos takiego na tym forum, i ze sie Wam spodoba ;) Wiec jak, zaczynamy? Za chwile moze uda mi sie napisac I. cześć, o ile rodzice nie wtargną do domu wczesniej  :D
Zapisane

navel

  • Gość
Opowiadanie Interaktywne ;)
« Odpowiedź #1 : 2004-01-19, 06:47 »
Super pomysł!!! Będe czytać  :wink:  ;)  
jestem na TAK  :)
Zapisane

vitani

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 1390
  • najważniejsze jest niewidoczne dla oczu
Opowiadanie Interaktywne ;)
« Odpowiedź #2 : 2004-01-19, 10:12 »
Spoko :spoko: Piszaj ciągotkę.. :wink:
Zapisane
dokud se zpívá, ještě se neumřelo, hóhó

Forum Zwierzaki

Opowiadanie Interaktywne ;)
« Odpowiedz #2 : 2004-01-19, 10:12 »

olc!a

  • Gość
Opowiadanie Interaktywne ;)
« Odpowiedź #3 : 2004-01-19, 10:30 »
Ja też kcem!!!! Super pomysł :wink:
Zapisane

Lalaith

  • Gość
Opowiadanie Interaktywne ;)
« Odpowiedź #4 : 2004-01-19, 10:31 »
Pisz pisz, będzie zabawa  :roll:
Zapisane

Tiggy

  • Gość
Opowiadanie Interaktywne ;)
« Odpowiedź #5 : 2004-01-19, 15:33 »
Ok, bede pisala, przepraszam za chwilowa przerwe, ale mam duuzo zajec i nie zdazylam przepisac opowiadanka (pisuje je na historii, ten klimat :lol: ) Wiec na wieczor jak wroce z anglika to napisze... mam nadzieje ze sie nie zniechecice  :wink:
Zapisane

olc!a

  • Gość
Opowiadanie Interaktywne ;)
« Odpowiedź #6 : 2004-01-19, 16:00 »
Nie zniechęcimy się, na pewno nie! :;d:
Czekamy z niecierpliwością! :;d:
Zapisane

madz

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 2333
Opowiadanie Interaktywne ;)
« Odpowiedź #7 : 2004-01-19, 17:26 »
OOo fajnie, pisz :)


Pees takie cosik juz bylo na forum, ale to nic ;)
Zapisane

Tiggy

  • Gość
Opowiadanie Interaktywne ;)
« Odpowiedź #8 : 2004-01-19, 18:16 »
No wiec zaczynamy ;) Pierwsza czesc nie bedzie miala opcji do wyboru, a to dlatego, że musi się to jakoś rozkręcić   :D  
ps. nie wiedziałam że było takie coś, ale przejrzałam archiwum i juz wiem ;) Moge zdradzic tylko tyle, ze moje opowiadanko bedzie w troche innym klimaciku...  ;)

-----------------------------------------------------------------------------------------------
 Tego dnia w jednym z warszawskich gimnazjów miała odbyć się dyskoteka. Od tygodnia nie mówiło się o niczym innym, jak o tym, kto przyjdzie, jak kto się ubierze, czy będzie fajna muza, czy Tomek z Ia wreszcie poprosi o chodzenie Olgę... Cały ten szum był dlatego, że po raz pierwszy od początku istnienia gimnazum (czyli od 4 lat) dyrektorka zgodziła się na zorganizowanie dyskoteki innej niż klasowa- a ta, nie dość, że była dla całej szkoły, to wstęp na nią mieli także obcy. Oznaczało to super zabawę, ogrooomną ilość chłopców, i w ogóle wszyscy chodzili tacy podekscytowani!
Julicie także udzielił się ten nastrój: na 16 była umówiona do fryzjera, nieco później miała przyjść do niej Emilka, aby wybrać najlepsze ciuchy i się pomalować.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
-Jula, musimy już wychodzić, bo się spóźnimy!
-eee.... poczekaj! jeszcze chwilka..! Ja wiem, że czegoś zapomniałam, napewno! Ale co to było?! Torebkę mam, tusz, błyszczyk, puder... coś jeszcze? Emi, ty napewno wiesz, zawsze przecież...
-Taaak... zawsze muszę myśleć za nas 2 Tym razem zapomniałaś założyć butów.
Julita spojrzała się w dół.
-Oops! No tak, czegoś właśnie mi brakowało! A nie mówiłam?
-Dobrze, oczywiście masz rację, ale chodź już do cholery, bo naprawdę do jutra tam nie dotrzemy!
-Już lecę, nie denerwuj się tak, złość piękności szkodzi. Gdzie te klucze???
- Julaaaa! Zaraz nie...
- Już mam, możemy iść. No, co się tak na mnie patrzysz? Ładnie wyglądam, wiem, ale sama mówiłaś, że się spieszymy!- powiedziała z miną niewiniątka.
"Ach, cała Julita! Buja w obłokach cały czas, zapomina, gubi wszystko. Roztrzepaniec! Czasem martwię się, żeby kiedyś nie zapomniała zabrać z domu swojego rozumu!".
Ale właśnie dlatego te dwie dziewczyny tak bardzo się polubiły- podobno przeciwieństwa się przyciągają, a one takie właśnie były: Emila- opanowana, nad wiek dorosła, mocno stąpa po ziemi, Jula- wiecznie roześmiana trzpiotka, wręcz zarażała swoim optymizmem. Jedna- zielonooka szatynka z długimi, prostymi włosami, druga- anielskiej urody blondynka, zmieniająca jak kameleon fryzury. Były jak ogień i woda, jak Flip i Flap, zawsze razem, mimo wszelkich niepowodzeń. Uzupełniały wzajemnie swe haraktery- PRZYJACIÓŁKI IDEALNE.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
-Uff! Nareszcie! - mimo, że do szkoły miały tylko 15 minut drogi, tym razem dłużyła się ona niemiłosiernie. Teraz już stały zadowolone pod szkołą, z której dochodziły znajome dźwięki muzyki.
-Jupi! Uwielbiam tańczyć! Wreszcie się wyszalejemy! - zaczęła skakać z radości Jula. Emi jak zawsze jej przytaknęła, jednak nie do końca podzielała entuzjazm przyjaciółki. Przed budynkiem roiło się od nieznanych im ludzi, i szczerze mówiąc czuła się tu nieco obco.
- Emiila chodź szybko chodź proszę! No co tak stoisz, przecież zabawa już się zawno zaczęła! - piszczała.
"Coś mi tu się nie podoba...mam złe przeczucia". Mimo, że chciała się zrelaksować, coś nie dawało jej spokoju. Jula poprowadziła ją do szatni, i zanim się obejrzała, stała w zadymionej sali gimnastycznej. Jej przyjaciółka wywijała w najlepsze w rytm muzyki wraz z innymi znajomymi dziewczynami. "A co mi tam, przyłączę się do nich!" I nogi same ją poniosły. Było bardzo głośno, muzyka otaczała ją ze wszystkich stron... i ten zapach... Emilce zakręciło sie w głowie, musiała jak najszybciej wyjść z tego pomieszczenia. Pędem pobiegła do łazienki. Jula nawet nie zauważyła nawet jej zniknięcia, bardzo wczuła się w swoją rolę, oby nie za bardzo...
------------------------------------C.D.N.J.CH. ...  :lol:  ;) --------------------------------------
Zapisane

Forum Zwierzaki

Opowiadanie Interaktywne ;)
« Odpowiedz #8 : 2004-01-19, 18:16 »

Zwierzaczek

  • Gość
Opowiadanie Interaktywne ;)
« Odpowiedź #9 : 2004-01-19, 19:31 »
Takie cosik było w TV :!!!: Super pomysł, też jestem na TAK   :dlonie:
Zapisane

vitani

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 1390
  • najważniejsze jest niewidoczne dla oczu
Opowiadanie Interaktywne ;)
« Odpowiedź #10 : 2004-01-19, 19:38 »
Świetne!! Pisz dalej, Czekam na CD :spoko:
Zapisane
dokud se zpívá, ještě se neumřelo, hóhó

navel

  • Gość
Opowiadanie Interaktywne ;)
« Odpowiedź #11 : 2004-01-19, 20:01 »
Świetne!!!  :wink:  pisz :!!!: :!!!: :!!!: :!!!:
Zapisane

olc!a

  • Gość
Opowiadanie Interaktywne ;)
« Odpowiedź #12 : 2004-01-19, 20:02 »
Świetne!!!!! Ja kcem CD!!!!!!!! (no i kcem już decydować :diabelek: )
Zapisane

kareena

  • Gość
Opowiadanie Interaktywne ;)
« Odpowiedź #13 : 2004-01-19, 20:47 »
Zapowiada sie super  :wink:
Zapisane

Lalaith

  • Gość
Opowiadanie Interaktywne ;)
« Odpowiedź #14 : 2004-01-19, 21:22 »
:) Jaaa chcę juuuż deemokrację  :lol:
Zapisane

Forum Zwierzaki

Opowiadanie Interaktywne ;)
« Odpowiedz #14 : 2004-01-19, 21:22 »

BEAUTY T3RROR

  • Gość
Opowiadanie Interaktywne ;)
« Odpowiedź #15 : 2004-01-19, 21:32 »
Ja tez cem ja tez cem  :D
Zapisane

Zuzika

  • Gość
Opowiadanie Interaktywne ;)
« Odpowiedź #16 : 2004-01-19, 22:06 »
Ja juz chce głosować :!!!: :!!!:  Za a nawet przeciw :!!!:  :cisza: To będziemy głosowac czy nie... ja niecierpliwa jestem :chytry: A i zapomniałam dodać że podoba mi się ogromnie  :krzywy:
Zapisane

kareena

  • Gość
Opowiadanie Interaktywne ;)
« Odpowiedź #17 : 2004-01-20, 07:58 »
no pacz, nie domyslilabym sie ze ci sie podoba jakbys nie wspomniala ;)
Zapisane

Zuzika

  • Gość
Opowiadanie Interaktywne ;)
« Odpowiedź #18 : 2004-01-20, 16:49 »
Taa?? Właśnie tak myslałam że jagbym o tym nie wspomniała to jeszcze ktos by pomyślał że mi sie nie podoba albo co... Normalnie to by było straszne... okrpone, tragedia by była... :P :evill:
Zapisane

Gerda

  • Gość
Opowiadanie Interaktywne ;)
« Odpowiedź #19 : 2004-01-20, 17:07 »
też kcem :!!!: C.D. oczywiście :wink:
Zapisane

Tiggy

  • Gość
Opowiadanie Interaktywne ;)
« Odpowiedź #20 : 2004-01-20, 18:50 »
2.
-Siema, jak zabawa? - ktoś zagadnął Julitę.
-Cześć. Suuuper! A kim ty właściwie jesteś?
-Jak to, nie widzisz? Jestem chłopakiem, któremu wpadłaś w oko!
-Nie żartuj!- powiedziała, i kokieteryjnie uśmiechnęła się do nieznajomego.
-A czy ja wyglądam na kogoś, kto żartuje z takich poważnych spraw?
-Niee, no skądże! Wyglądasz na kogoś, kto żartuje ze wszystkiego!
Chłopak uśmiechnął się ukazując biel swoich zębów. "Przystojniak"- pomyślała. "Tylko pewnie jak zawsze zajęty, a teraz sobie ze mnie drwi". Dziewczyna myliła się jednak. Miał on ciemną cerę, więc włosy pewnie także ciemne, jednak nie mogła być tego pewna, gdyż na głowie miał czerwoną czapkę z daszkiem. Ubrany był całkiem nieźle, no, nie licząc może butów- Julita nie lubiła chłopaków w białych adidasach (choć sama nie wiedziała, dlaczego). Wyglądał na jakieś 17 lat, może nawet był absolwentem tego gimnazjum?  
-To jak, mogę się przyłączyć?- z zadumy wyrwał ją męski głos.
-Oczywiście, o ile one nie mają nic przeciwko. To jak będzie, dziewczyny?
-Świetnie! Ja chętnie poznam nowego kolegę.- odpowiedziała Olga.
-I ja też! - przytaknęła inna.
-Dobra, a mogę przyprowadzić jeszcze kilku kumpli? Miałybyście jeszcze więcej kolegów do poznania.
-Pewnie! Fajnie będzie.
-To poczekajcie chwilkę, zaraz wracam.
Po chwili jak obiecał zjawił się, i to w towarzystwie kilku innych. Wyglądali oni na nieźle wstawionych, jeden ledwo co trzymał się na nogach.
-Eloooo laski! Zabawimy się?
W odpowiedzi usłyszeli piski małolat. W tym samym momencie muzyka przycichła, i zaczął się nowy kawałek. "Wszystko wokół się zmienia... nawet ty. Nasze wspólne marzenia- to my! Małe i duże problemy.."  Julita doskonale znała tą piosenkę. Mimo, iż uwielbiała hip-hop, ta akurat zapadła jej głęboko w pamięci. Właśnie przy niej przeżyła swój pierwszy pocaunek, pierwszą miłość. "Te wakacje były tak niedawno, a mi wydaje się, jakby minęły wieki! Swoją drogą, szkoda, że Przemek mieszka tak daleko, może wtedy nasze uczucie by przetrwało?"- zamyśliła się. Przemek to chłopak, którego poznała na obozie w Ustce, i od początku między nimi coś zaiskrzyło. Spędzili razem cudowne chwile, szkoda tylko, że po 2 tygodniach ona musiała wracać do domu- do Warszawy, on- do Krakowa. Na początku, jak to zawsze bywa, pisali sms-y, listy, ale jak tylko zaczął się rok szkolny, kontakt się urwał.
Chwilę później zorientowała się, że tańczy przytulańca z ... właśnie, nawet jej się nie przedstawił!
-Jak ty masz właściwie na imię?
-A jakbyś chciała, żebym miał?
-Hmm, może pozostawię to dla siebie, zobaczę, czy się sprawdzi.
-Ale się nie śmiej...
-Powiesz w końcu, czy nie?!
-Spokojnie, nie gryź! Mam na imię Bartek.
-Czemu miałabym się śmiać?
-Nie wiem, tak tylko powiedziałem.
-Echh ale z Ciebie...zakręcony boy!
-Wieeem
-O, i w dodatku jaki skromny!
-Dasz mi swój numer telefonu? Zaraz dyskoteka dobiegnie końca, i co wtedy? A takiej okazji nie mógłbym przepuścić.
-No pewnie, ale zapamiętasz?
-No a co myślałaś, jak geniusz, to geniusz- uśmiechnął się do niej.
-to proszę bardzo: 695 55 44 33. Masz szczęście, bo jest wyjątkowo łatwy.
-Hehe, żaden problem.
Piosenka dobiegła końca. "...bo bez Ciebie to nie mam siły, by dalej żyć!". Ale szybko to minęło! "Nie dość, że przystojny, to jeszcze wydaje się być całkiem miły" - pomyślała Jula.
-Cześć mała! Masz ochotę na chwilę przyjemności?
Ten chłopak był jeszcze ładniejszy!! Dziewczyna czuła się dziś dzieckiem szczęśliwej gwiazdy.
-O co ci chodzi?
-Chodź ze mną, to Ci powiem... będzie fajnie, mówię ci! Napewno w życiu tak dobrze się nie bawiłaś... - mówił przekonywująco nieznajomy. Czuć było od niego alkohol, ale Julia usprawiedliwiała to tym, że przecież każdy chce się czasem zabawić.
W tym momencie do kółeczka dołączyła Emilka.
-Oooo, cześć Emi, zupełnie o tobie zapomniałam! Przepraszam Słoneczko ty moje!
-Nic nie szkodzi. Kto to jest?- zapytała, wskazując ruchem głowy na chłopaka.
-To jest...eee...
-Mów mi Tom- wyręczył ją nowy kolega.
-Miło mi. Emilka. A teraz czy możemy już iść Juleczko do domu?
-Nie, jeszcze chwilka! Ale jak chcesz, poczekaj na mnie przed szkołą, ja za jakieś pół godziny będę.
-OK, już mam dość, czekam z Olgą na ławce.- to mówiąc oddaliła się.
-No jak, idziesz? Mamy mało czasu!
Julita nie wiedziała co robić. Z jednej strony napewno nie chciał zrobić jej nic złego, jednak nie był trzeźwy... "Co mam zrobić? I co teraz?"
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Kolejny fragment :wink: Cieszę się, że sie podoba. I juz mamy decyzję do podjęcia: Czy Julita powinna zgodzić się na propozycję Toma?
Czekam na odpowiedzi :;d: mam nadzieje ze choc troche Was zainteresowalam :D
Zapisane

Forum Zwierzaki

Opowiadanie Interaktywne ;)
« Odpowiedz #20 : 2004-01-20, 18:50 »

olc!a

  • Gość
Opowiadanie Interaktywne ;)
« Odpowiedź #21 : 2004-01-20, 18:59 »
Hmmm jak pójdzie to się to pewnie źle skończy... Ale przecież nie może być ciągle dobrze :diabelek: :diabelek:
Hmm...
A więc...
TAK powinna się zgodzić!

(tzn nie powinna, ale niech się zgodzi :diabelek: musi siem coś dziać nie :) )
Zapisane

Zuzika

  • Gość
Opowiadanie Interaktywne ;)
« Odpowiedź #22 : 2004-01-20, 20:16 »
Ja  też jestem za tym zeby się zgodziła :grr:  życie nie może być ciągle różowe i usłane różami  :ogien:  :diabel: Nic jej sie z pewnością nie stanie...  :diabelek: I czekam na cd!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Zapisane

vitani

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 1390
  • najważniejsze jest niewidoczne dla oczu
Opowiadanie Interaktywne ;)
« Odpowiedź #23 : 2004-01-20, 20:20 »
Niech się zgodzi, bedzie o jeden kłopot więcej  :wink:
Zapisane
dokud se zpívá, ještě se neumřelo, hóhó

kareena

  • Gość
Opowiadanie Interaktywne ;)
« Odpowiedź #24 : 2004-01-20, 20:26 »
eeee :P ohh qrde. i co ja mam wybrać :mysli: to moje niezdecydowanie to czasem wqrzajaca wada  :P na razie sie wstrzymam :P



edit:

no dobrze jestem na nie  :wink:
Zapisane

navel

  • Gość
Opowiadanie Interaktywne ;)
« Odpowiedź #25 : 2004-01-20, 20:33 »
jestem na tak  :mrgreen:  :ogien:
Zapisane

Lalaith

  • Gość
Opowiadanie Interaktywne ;)
« Odpowiedź #26 : 2004-01-20, 20:39 »
A niech idzie- Tak  :lol:
Zapisane

norris

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 3741
  • ;>
Opowiadanie Interaktywne ;)
« Odpowiedź #27 : 2004-01-20, 21:20 »
to ja też głosuję na tak :diabelek: - będzie ciekawiej :wink:
Zapisane

Forum Zwierzaki

Opowiadanie Interaktywne ;)
« Odpowiedz #27 : 2004-01-20, 21:20 »

Zwierzaczek

  • Gość
Opowiadanie Interaktywne ;)
« Odpowiedź #28 : 2004-01-21, 11:41 »
Jeśli byłaby to rzeczywistość to oczywiście że nie, ale tak ja większość sądzi - "żeby było ciekawiej" głosuję na TAK  :P  :P
Zapisane

Gopi

  • Gość
Opowiadanie Interaktywne ;)
« Odpowiedź #29 : 2004-01-21, 13:15 »
Ja też TAK :)
Powiem ci, że twoje opowiadanie jest o wiele ciekawsze od tamtego mojego :wink:
Zapisane
Strony: [1] 2 3   Do góry
 

Strona wygenerowana w 0.198 sekund z 27 zapytaniami.