Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Strony: [1]   Do dołu

Autor Wątek: tyt. roboczy "Uwierz w to, co nieznane"  (Przeczytany 1205 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

norris

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 3741
  • ;>
tyt. roboczy "Uwierz w to, co nieznane"
« : 2004-01-22, 18:53 »
no dobra :roll: daję rozdział 1 :roll:. Na początku może troszkę nudnawo, ale to się pomału rozkręci ;). No i oczywiście fantastyka, choć na początku może tego nie widać :idea:. Miłego czytania (taa) :wink:.


Rozdział 1

   Zbliżała się wiosna. Arianell przechadzając się po swoim pięknym, zadbanym ogrodzie pełnym niezapominajek, wdychała świeże powietrze przepełnione radosnym śpiewem skowronków. Było wczesne rano, ale ona już od dawna była na nogach. Obudziła się z dziwnym przeczuciem, że tego dnia stanie się coś, co zmieni jej życie, ale gdy okazało się, że ranek nie wyróżniał się od innych niczym, z wyjątkiem tego, że było cieplej niż zwykle, na długo zapomniała o dręczącym ja uczuciu. Do czasu, gdy myśl, która nie miała z tym żadnego związku, nagle jej o tym przypomniała, i to zdziwiło ją jeszcze bardziej.
   Podczas popołudniowego spaceru z psem, pięknym seterem Narya nad rzeką, Arianell, ze względu na to, że był to pierwszy w tym roku tak ciepły dzień, postanowiła zostać dłużej niż zwykle. Wolny czas, podczas którego Narya biegała po okolicy i z zapałem próbowała coś wywęszyć, Arianell postanowiła poświęcić na przemyślenie niektórych spraw, a pierwsza, która przyszła jej do głowy, to myśl o starej znajomej, Fiorze. Właśnie wtedy, od samego rana, po raz pierwszy przypomniało się jej to, co towarzyszyło jej na początku dnia i czego nie mogła zrozumieć. Teraz wiedziała już, że jej życie zmieni się pod wpływem Fiony. Arianell wiedziała też, że Fiona miewała dziwne pomysły i zainteresowania, a ostatnio ich kontakt urwał się, bo Fiona stawała się coraz bardziej tajemnicza, a Arianell nie mogła nic z tym zrobić. Więc jej znajoma wiedziała od dawna o tym, o czym ona wie od dzisiaj tylko tyle, że ją to zmieni. Tylko co to było, czy to dlatego Fiona była taka tajemnicza, a jeśli tak, to dlaczego powiadomiła ja o tym w taki sposób i dopiero teraz? Te pytania kotłowały się w niej przez kilka następnych dni, aż w końcu dziewczyna postanowiła, że odwiedzi Fionę, a odkąd wpadła na ten pomysł, coraz bardziej chciała go zrealizować, czego jednak nie mogła od razu zrobić z powodu nawału pracy i zbyt dużej odległości dzielącej ich domy. W końcu zdała sobie sprawę z tego, że Fiona kieruje jej myślami. Teraz już nic nie było w porzadku, dziewczyna z obawa patrzyła na to, co ja czeka, a coś wciąż mówiło jej, że ma iść do Fiony.
 - Ona ma tyle znajomych, a musi dręczyć akurat mnie! - zwierzała się swojemu wiernemu psu. Narya była jedyną żywą istotą, której Arianell mogła bez obaw wszystko powiedzieć. W stosunku do ludzi była nieśmiała i zamknięta w sobie, a jedyną osoba, przy której nie czuła skrępowania, była właśnie Fiona. Arianell czasami miała nawet watpliwości, czy jej znajoma jest człowiekiem, ale kim w takim razie miałaby być? Była po prostu kimś, kto jako jedyny umiał się z nia dogadać, ale jej styl życia rzeczywiście budził niekiedy watpliwości co do tego, czy jest zwykłym człowiekiem. Lecz właśnie to Arianell podobało się w niej najbardziej.

C.D.N.J.C.
Zapisane

Sche-Wa

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 1143
  • Your soul stinks like shit
    • WWW
tyt. roboczy "Uwierz w to, co nieznane"
« Odpowiedź #1 : 2004-01-22, 19:02 »
OOOOOOOO!!!!!!!!!!!!!!! dalej piszzzzzzzzzzzzzzz supppppppppppppeeeeeeerrrrr :wink:
Zapisane
zobaczysz kiedyś prawde

olc!a

  • Gość
tyt. roboczy "Uwierz w to, co nieznane"
« Odpowiedź #2 : 2004-01-22, 19:03 »
Chcemy!!!!!!!!!!!! PISZ!!!!!!!!
Norris, zmobilizowałaś mnie do napisania ciągotek swojej opowieści (tej fantastycznej oczywiście) :)
A, mała uwaga:
Cytuj
Wolny czas, podczas którego Narya biegała po okolicy i z zapałem próbowała coś wywęszyć, Arianell postanowiła poświęcić na przemyślenie niektórych spraw, a pierwsza, która przyszła jej do głowy, to myśl o starej znajomej, Fiorze.

Cytuj
Arianell wiedziała też, że Fiona miewała dziwne pomysły i zainteresowania, a ostatnio ich kontakt urwał się, bo Fiona stawała się coraz bardziej tajemnicza, a Arianell nie mogła nic z tym zrobić.

:wink: tam na górze chyba powinno być 'Fionie' :) Ale to taki malutki błąd ;)
Zapisane

Forum Zwierzaki

tyt. roboczy "Uwierz w to, co nieznane"
« Odpowiedz #2 : 2004-01-22, 19:03 »

norris

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 3741
  • ;>
tyt. roboczy "Uwierz w to, co nieznane"
« Odpowiedź #3 : 2004-01-22, 19:12 »
Olc!u masz rację, ale to dlatego, że najpierw to imię brzmiało Fiora... i potem wszystko zmieniałam no i tu zapomniałam :oops:.

jejku strasznie się ciesze że Wam się podoba :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: C.D. później albo jutro - teraz nie chce mi się już przepisywać ;).

 :wink:
Zapisane

Crystal

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 1271
  • Ahh...kawaii Miyavi :)
tyt. roboczy "Uwierz w to, co nieznane"
« Odpowiedź #4 : 2004-01-22, 19:13 »
CHCEM JESZCZE, JESZCZE! :mrgreen:  :mrblue:  Mamuś..czemu ty mi nigdy bajek na dobranoc nie opowiadałaś  :?:  :cry:  Okrutnie pozbawiałaś mnie szansy poznania twej wspaniałej twórczości  :nono:  :cry:  Mam nadzieję, że teraz to nadrobisz  :krzywy:  :;d:
Zapisane
Shiawase Nara Te wo Tatakou :]
If you're happy and you know it clap you hands

Zuzika

  • Gość
tyt. roboczy "Uwierz w to, co nieznane"
« Odpowiedź #5 : 2004-01-22, 19:52 »
Chcem jeszcze :!!!: Chcem jeszcze :!!!: Chcem jeszcze :!!!: Chcem jeszcze :!!!: Chcem jeszcze :!!!: Chcem jeszcze :!!!: Chcem jeszcze :!!!: Chcem jeszcze :!!!: Chcem jeszcze :!!!: Chcem jeszcze :!!!: Chcem jeszcze :!!!: CHHHHHCCCEEEEMMMM bo to jest super, cool i wogóle odjazd a ja uwielbiam fantasty!!! PISZ noris!!! plosze!~ :) ;d
Zapisane

Lalaith

  • Gość
tyt. roboczy "Uwierz w to, co nieznane"
« Odpowiedź #6 : 2004-01-22, 20:14 »
Hymm.... Ciekawe, ciekawe :) Tylko niech się troszke akcja rozwinie :)  Bardzo podobają mi się imiona w tym opowiadaniu! :)
Zapisane

norris

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 3741
  • ;>
tyt. roboczy "Uwierz w to, co nieznane"
« Odpowiedź #7 : 2004-01-22, 21:05 »
Rozdział 2

 Arianell doszła w końcu do wniosku, że nie może tej sprawy dłużej odwlekać. Właściwie to sama nie wiedziała, czy nie chce tego dłużej odwlekać, czy tak postanowiła Fiona, a ona była pod jej wpływem, ale faktem było, że nie można było dłużej czekać. Idąc do Fiony, pełna obaw, ale pogodna Arianell zastanawiała się, co może byc powodem zakłócenia jej spokojnego życia, a serce biło jej mocniej, gdy myślała o tym, że znów wejdzie do tego przepełnionego dziwnym nastrojem domu i - oczywiście - że wreszcie dowie się o tym, co ją czeka. Pogoda z dnia na dzień stawała się coraz bardziej ciepła i słoneczna i nie sposób było nie mieć dobrego humoru. A jednak Arianell coraz bardziej pogrążała się w tym, o co może chodzić Fionie. Myśli, które krążyły jej po głowie, nie były wcale optymistyczne i ponuro widziała swoją przyszłość.

 Nagle zakręciła w wąską dróżkę wplecioną w ogromny las. Po obu stronach rosły drzewa, krzewy i kwiaty, a o tej porze roku to wszystko wyglądało najpiękniej. Już tu ogarnęło ją to dziwne uczucie, które towarzyszyło jej zawsze, gdy była w domu Fiony. Choć alejka była wspaniała, Arianell nigdy nie lubiła nią chodzić. Miała wrażenie, że jest przez kogoś obserwowana. Tak było i tym razem, choć teraz dziewczyna nie czuła lęku. Zwykle przez ten odcinek drogi - kiedy w ogóle musiała go odbyć, bo zazwyczaj to Fiona ją odwiedzała - Arianell przyspieszała i bała się spojrzeć na drzewa w obawie, że zobaczy tam coś, czego nie chciałaby widzieć. Tego dnia Arianell szła powoli, rozglądając się z ciekawością na wszystkie strony i z rozbawieniem stwierdzając, że przez te wszystkie lata bała się spojrzeć na zwykłe drzewa. Im była bliżej domu Fiony, tym bardziej poprawiał się jej humor, co nigdy nie miało miejsca, gdy dawniej odwiedzała swą starą znajomą.


tyle na dziś, choć to nie koniec 2 rozdziału ;). Mam nadzieję że i to Wam się spodoba :wink:.
Zapisane

Lalaith

  • Gość
tyt. roboczy "Uwierz w to, co nieznane"
« Odpowiedź #8 : 2004-01-22, 21:10 »
Hyhy  :lol:  Fajny fragment, jak ona idziee przez tą alejkę do domu Fiony  :lol:  Fajnie opisałaś- czuje się ten klimat :)
Zapisane

Forum Zwierzaki

tyt. roboczy "Uwierz w to, co nieznane"
« Odpowiedz #8 : 2004-01-22, 21:10 »

norris

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 3741
  • ;>
tyt. roboczy "Uwierz w to, co nieznane"
« Odpowiedź #9 : 2004-01-22, 21:13 »
dziękuję :oops: :mrgreen: :mrgreen:
Zapisane

Crystal

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 1271
  • Ahh...kawaii Miyavi :)
tyt. roboczy "Uwierz w to, co nieznane"
« Odpowiedź #10 : 2004-01-22, 21:58 »
Zamieść jeszcze dziś kolejną część!!! Koniecznie  :idea:  Inaczej twa córcia nie zaśnie...z tej niepewności co się z Arianell dzieje, doszła czy też nie (drzewa mogły ją wchłonąć czy cuś  :lol: )  :roll:  :lol:

PeeS: Całkowicie zgadzam się z Lalaith - imiona są świetne :mrblue:
Zapisane
Shiawase Nara Te wo Tatakou :]
If you're happy and you know it clap you hands

norris

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 3741
  • ;>
tyt. roboczy "Uwierz w to, co nieznane"
« Odpowiedź #11 : 2004-01-22, 22:03 »
nie ma mowy, musisz zasnąć z tym co jest :mrgreen:. Hyhy no mogły ją wchłonąć mogły... ale nie powiem czy wchłonęły :mrgreen:

PeeS :mrgreen: dzięki :mrgreen:
Zapisane

Crystal

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 1271
  • Ahh...kawaii Miyavi :)
tyt. roboczy "Uwierz w to, co nieznane"
« Odpowiedź #12 : 2004-01-22, 22:12 »
To może przynajmniej kołysaneczkę mi zanucisz  :?:   :mrgreen:  [całkiem] grzeczna dzisiaj byłam  :mrgreen:  :lol:
Zapisane
Shiawase Nara Te wo Tatakou :]
If you're happy and you know it clap you hands

navel

  • Gość
tyt. roboczy "Uwierz w to, co nieznane"
« Odpowiedź #13 : 2004-01-22, 22:36 »
Arianell -> ładne imię  :wink:  naprawdę to jest fajowe  :wink:
proszę ładnie O CD :!!!:
Zapisane

kareena

  • Gość
tyt. roboczy "Uwierz w to, co nieznane"
« Odpowiedź #14 : 2004-01-23, 09:01 »
dawaj jeszcze norris  8)
Zapisane

Forum Zwierzaki

tyt. roboczy "Uwierz w to, co nieznane"
« Odpowiedz #14 : 2004-01-23, 09:01 »

norris

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 3741
  • ;>
tyt. roboczy "Uwierz w to, co nieznane"
« Odpowiedź #15 : 2004-01-23, 12:07 »
obiecuję, że potem jeszcze coś wstawię ;) - teraz już nie chce mi się przepisywac, ale macie moje inne krótkie opowiadanko - w nowym temacie :wink:
Zapisane

Zuzika

  • Gość
tyt. roboczy "Uwierz w to, co nieznane"
« Odpowiedź #16 : 2004-01-24, 18:05 »
Supcio :!!!: kcem jeszcze :!!!: :!!!: I ten klimacik miodzio.... :lol:
Zapisane
Strony: [1]   Do góry
 

Strona wygenerowana w 0.072 sekund z 25 zapytaniami.