Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Strony: 1 [2]   Do dołu

Autor Wątek: NowA i CiekawA !! :D :D  (Przeczytany 1799 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

k_cian

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 3545
    • WWW
NowA i CiekawA !! :D :D
« Odpowiedź #30 : 2004-11-28, 16:15 »
o mamo zima... :oops: szczerze nie sądziłam że takich komplementów się akurat od ciebie nasłucham ale kurczę jak miło takie rzeczy słuchać  :wink:  8)  8)  8) a kłótni - może bardziej sporów w których z góry zakładałas że się na ciebie uwzięłyśmy, czepiamy się, rzucamy itd ;) - miałyśmy mnóstwo, jak pamiętam to byłam chyba jedną z nielicznych osób których niecierpiałaś wręcz :)  

tak szczerze powiedziawszy to uważam że niektórzy wiedzą tu więcej ode mnie, i te osoby zapewne zdają sobie z tego sprawę że tak jest ;) tylko że taka natchniuza np i mnie nie raz uświadamiała że to walka z wiatrakami  :P  
zorba naprawdę nikogo nie zjechałam na forum a tym bardziej tak żeby się popłakał, nie wyzywam ludzi od takich czy owakich, nie wrzeszczę na nich, nie upokarzam itp itd choć prawda dość ironicznie potrafię wyrazić swoje zdanie na pewne tematy...jak ktoś ma ochotę być zjechany proponuję polatać po volcie, choć tam jest mnóstwo o wiele wiele wiele bardziej kompetentnego i profesjonalnego towarzystwa to tam dopiero naprawde można zostać zjechanym, jakbyśmy tu zaczęłi taką selekcje przeprowadzać to sądzę że tu na forum nikogo prawie już by nie było

zima co do tamtego topiku... to wiedz że to ty zepsułaś nasz perfidny plan zbyt logicznie myśląc i wstawiając tamtego linka :P a tak to kto wie jak nasza intryga pociągnęłaby się dalej ;)

vioaoiv

  • *
  • Wiadomości: 9883
    • WWW
NowA i CiekawA !! :D :D
« Odpowiedź #31 : 2004-11-28, 16:20 »
Cytuj

o mamo, taka okazja a ja vioaoiv nie załatwiłam  ale kolejnym razem to się przygotuję odpowiednio....        a potem będę  


:lol:

to ja tez musze wziac jakas siekiere, chocby po to zeby sie bronic.. :P

Cytuj

Kcian na tym forum jest jedną z najlepiej doinformowanych osób pod względem końskim. i powiem jeszcze jedno- wie najwięcej! A jak komuś coś powie, że ktos cos źle zrobił to zaraz wielka awantura no bo przeciez "trener mówił inaczej i w ogóle ja przeciez wszystko dobrze robie" blabla i potem wychodzi na to, że niby kcian jest straszna itp itd. Chyba nawet sama z kcian przechodziłam tego typu kłotnie( nie pamiętam już  za dużo ich było ) i co? teraz sie po prostu wstydze za siebie jak czytam stare wątki  
a i zastanowcie sie- nie obrażajcie tak kcian, bo sobie w końcu stąd pójdzie i kto nam wtedy będzie pomagał? no? myślimy


zgadzam sie w calej rozciaglosci :;d:
Zapisane

k_cian

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 3545
    • WWW
NowA i CiekawA !! :D :D
« Odpowiedź #32 : 2004-11-28, 16:24 »
vioaoiv - no to nie ma bata, na wiosnę lub latem jak będę w trójmieście jedziemy razem w terenik albo do jakiejś stajni skąd można se po plaży po śmigać ;)

Forum Zwierzaki

NowA i CiekawA !! :D :D
« Odpowiedz #32 : 2004-11-28, 16:24 »

Zuzika

  • Gość
NowA i CiekawA !! :D :D
« Odpowiedź #33 : 2004-11-28, 16:37 »
śmiganie po plaży... ech... tylko pozazdroscić wam :)
Zapisane

Zimoludka

  • Gość
NowA i CiekawA !! :D :D
« Odpowiedź #34 : 2004-11-28, 16:51 »
kcian, musi w ferie świąteczne zatopic się w archiwum  poszukac te topici, to będzie dopiero poprawa humoru! :D
A co do waszego topicu to przeprszam... nie chciałam :oops:  :P
Zapisane

k_cian

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 3545
    • WWW
NowA i CiekawA !! :D :D
« Odpowiedź #35 : 2004-11-28, 16:57 »
hehe dobra dobra już my wiemy że to było z premedytacją :evill:  ;)  
właśnie chyba też sobie kiedyś siądę i przerzucę forum w poszukiwaniu ciekawostek :P

Zimoludka

  • Gość
NowA i CiekawA !! :D :D
« Odpowiedź #36 : 2004-11-28, 17:10 »
nieeee nieeee!!!!! to będzie wstyd!!!! :oops:   :lol:
Zapisane

Zuzika

  • Gość
NowA i CiekawA !! :D :D
« Odpowiedź #37 : 2004-11-28, 17:54 »
o tak!!! nie rób tego!! :lol: ja ostatnio robiłam... boże... aż chciałam głowe pod podłoge schować :P to było straszne...
Zapisane

Zorba

  • Gość
NowA i CiekawA !! :D :D
« Odpowiedź #38 : 2004-11-28, 17:56 »
Cytuj

zorba naprawdę nikogo nie zjechałam na forum a tym bardziej tak żeby się popłakał,

to mialo być w formie żartu..
a tak pzoatem cxzy moze mi ktos zacytować cos z volty gdzie by zjeżdżali ludzi(bo mi ona baaardzo wolno chodzi: ( )
Zapisane

Forum Zwierzaki

NowA i CiekawA !! :D :D
« Odpowiedz #38 : 2004-11-28, 17:56 »

kfiatek

  • Gość
NowA i CiekawA !! :D :D
« Odpowiedź #39 : 2004-11-28, 18:42 »
heeh.. a co?? w formie rozrywki chcesz poczytac jak jada innych??
Zapisane

Zorba

  • Gość
NowA i CiekawA !! :D :D
« Odpowiedź #40 : 2004-11-28, 19:15 »
taa w formie rozrywki:P
Zapisane

Kamelia

  • Gość
NowA i CiekawA !! :D :D
« Odpowiedź #41 : 2004-11-29, 16:40 »
jeszcze troche i k_cian popadnie przed monitorem w samoowielbienie :P (chyba że już popadła :P)
Zapisane

Cieciorka

  • Gość
NowA i CiekawA !! :D :D
« Odpowiedź #42 : 2004-11-29, 22:12 »
Czesc mroowka :) Na pewno znajdziwesz tu ludzi kochajacych konie, a co do jakis materialow to najlepiej poszukac w archiwum :) tam mozesz sie czasem na cos natknac (chociaz nie jestem na 100% pewna czy akurat o tym, czego szukasz ). Pozdrowionka i zycze ci powodzenia na pracy dyplomowej :P
Zapisane
Strony: 1 [2]   Do góry
 

Strona wygenerowana w 0.072 sekund z 25 zapytaniami.