Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Strony: 1 2 3 [4]   Do dołu

Autor Wątek: błagam pomużcie!!  (Przeczytany 6958 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

vioaoiv

  • *
  • Wiadomości: 9883
    • WWW
błagam pomużcie!!
« Odpowiedź #90 : 2004-11-18, 20:21 »
Cytuj

beaglemania - rzecz polega na tym własnie że my z tego co zauważyłam nie wywyższamy się nad innych próbując udowodnić że jesteśmy lepsze, jeżeli możemy coś poradzić innym to radzimy - vioaoiv spotkała się ze mną na żywo dość niedawno i niech sama powie czy się nad nią wywyższałam, śmiałam się z niej, kpiłam lub coś takiego,


ooo nienienie :wink: nawet troche sie zdziwilam, bo mialam wrazenie ze czasem chrzanie jakies glupoty.. :P a tu kcian z kamienna mina na twarzy.. :hehe: jak to bylo kicku?? :mrgreen:


Cytuj
jeśli o coś pytała starałam się wytłumaczyć poradzić,


m.in. kicek mi ladnie wytlumaczyla czym sie roznia ochraniacze skokowe od ujezdzeniowych, bo nie moglam tego sqmac:P, czym dokladie roznia sie poszczegolne siodla itepe itede;)


Cytuj
razem się pośmiałyśmy,


z tego i owego.. :P
kuuurczak:P

Cytuj
ba nawet planowałyśmy wspólny wyjazd któregoś razu do jakiejś stajni na przejażdżkę mimo iż i wiekiem sporo się różnimy i stażem jeździeckim,


noo roznimy sie roznimy i kcian mogla by sie conieco nameczyc jakbym z nia zaczela jezdzic, tzn pewnie by troche za nstruktorke musiala robic, ale skoro jej to nie przeszkadza...:D to ja nie widze przeszkod:P
Zapisane

Scotia

  • Gość
błagam pomużcie!!
« Odpowiedź #91 : 2004-11-18, 20:34 »
Cytuj

to ja nie widze przeszkod

ćwiczysz skoki??? :lol:  :lol:  :lol:
Zapisane

vioaoiv

  • *
  • Wiadomości: 9883
    • WWW
błagam pomużcie!!
« Odpowiedź #92 : 2004-11-18, 20:43 »
wiedzialam, wiedzialam..! :mrblue:
Zapisane

Forum Zwierzaki

błagam pomużcie!!
« Odpowiedz #92 : 2004-11-18, 20:43 »
Strony: 1 2 3 [4]   Do góry
 

Strona wygenerowana w 0.078 sekund z 23 zapytaniami.