Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Strony: 1 ... 1578 1579 [1580] 1581 1582 ... 1593   Do dołu

Autor Wątek: Kundelkomaniacy też się łączcie :)  (Przeczytany 1514486 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

ppx

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 7246
  • 2 króliki i 1 pies
    • WWW
Odp: Kundelkomaniacy też się łączcie :)
« Odpowiedź #47370 : 2020-03-27, 20:30 »
Ta kurtka co wstawiała IBDG jest już tylko na -40% ;'(
Aż strach pomyśleć co się będzie działo faktycznie po tym kryzysie epidemicznym, ale co ze bić, nic nie zrobimy
Zapisane
Podpis bez przekazu.

Fatty

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 14181
  • Tyle Twojego zostało z nami.
    • WWW
Odp: Kundelkomaniacy też się łączcie :)
« Odpowiedź #47371 : 2020-03-28, 09:42 »
Ja póki co, mam tak czysto w mieszkaniu, jak dawno nie miałam...  ;)
Zapisane
Never give up hope,
if someone burst your bubble
mix up some more soap.

IBDG

  • Globalny Moderator
  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 12525
  • Zawsze będziemy Cię kochać, piesku... (*)
Odp: Kundelkomaniacy też się łączcie :)
« Odpowiedź #47372 : 2020-03-29, 11:57 »
A ja powyciągałam z szafek przeróżne skarby i wystawiłam na aukcji charytatywnej na zwierzaki, którymi opiekuje się pewna wrocławianka. Od mamy wzięłam szklane wazony z czasów PRL-u i są na nie chętni :) Chciałam jeszcze drapnąć wielkiego arabskiego słonia z porcelany, ale mama nie dała ;) Jakbym mocniej przydusiła, to by zmiękła, ale niech tam... Mama bardzo lubi słonie :)
Inne rzeczy też ludzie licytują. Super, bo ja będę miała większy luz w szafach, a zwierzaki skorzystają :)
 
A wczoraj był facet po gitarę Tomka... Fajnie, niech gitarka jeszcze pogra :VoV:
Zapisane
IBDG Wrocław

Forum Zwierzaki

Odp: Kundelkomaniacy też się łączcie :)
« Odpowiedz #47372 : 2020-03-29, 11:57 »

Fatty

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 14181
  • Tyle Twojego zostało z nami.
    • WWW
Odp: Kundelkomaniacy też się łączcie :)
« Odpowiedź #47373 : 2020-04-08, 13:28 »
Jak tam na kwarantannie?

Ja po czasie, kiedy stroiłam się na wyjście do śmietnika, weszłam w czas dresy 24h na dobę i z rzadka się czeszę ;p A gary piętrzą się w zlewie. I jak na insta obserwowałam wiele fit babek, bo mnie to motywowało, tak teraz mnie to wnerwia - bo nie lubię ćwiczyć w domu a im się udaje ;p
Balbina wczoraj zeżarła trutkę na myszy - pierwszy raz wywoływałam wymioty u psa, ale z sukcesem. Bardzo dobry humorek ma, ale obserwujemy cały czas.
Zapisane
Never give up hope,
if someone burst your bubble
mix up some more soap.

IBDG

  • Globalny Moderator
  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 12525
  • Zawsze będziemy Cię kochać, piesku... (*)
Odp: Kundelkomaniacy też się łączcie :)
« Odpowiedź #47374 : 2020-04-09, 09:40 »
Jak to na kwarantannie ;)
 
Niby należałoby okna umyć, ale czy warto? ;) Gary myję natychmiastowo, bo zawsze to robiłam, nie znoszę zawalonych zlewów ;)

Dzięki sąsiadce, której co chwilę przypomina się, co jej jeszcze potrzeba, sporo czasu spędzam w kolejkach ;) Albo wychodzę rano, albo po 12, ale zastanawiam się nad charakteryzacją, ktora uwolni mnie od przestrzegania w/w godzin :D

Balbiśka, co Ci do łebka wpadło? :shock:
Zapisane
IBDG Wrocław

Kostka

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 13550
Odp: Kundelkomaniacy też się łączcie :)
« Odpowiedź #47375 : 2020-04-09, 14:53 »
Ja okien nie myję, mam za dużo, a jeszcze przez nie widać :P a gary umyte, bo zawsze zmywam od razu albo w trakcie gotowania
Zapisane
emocjonalne kanapki

Fatty

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 14181
  • Tyle Twojego zostało z nami.
    • WWW
Odp: Kundelkomaniacy też się łączcie :)
« Odpowiedź #47376 : 2020-04-10, 07:47 »
Chyba wezmę z was przykład i wyrobie w sobie nawyk zmywania od razu, bo później mnie to przerasta...

Mam nowego psa w rodzinie. W tej części rodziny której nie dałabym żadnego zwierzęcia ;p Z pewna ulga przyjęłam, że WRESZCIE pomogli poprzedniemu psu przenieść się do krainy wiecznych łowów i miałam cichą nadzieję, że zakończą karierę z psami. A po chwili dostałam foto szczeniaczka.

Mam nadzieję, że tym razem będzie inaczej. Chociaż wątpię.

A Balbin to taki wsuwacz wszystkiego, jest w tym taka błyskawiczna, że nieraz na spacerze coś zezre nie zwalniając kroku. Trutkę zezarla u siostry w pracy - wróciła zadowolona, oblizując się i ta zaczęła się zastanawiać co mogła zezrec jak tam nic nie ma. Nic poza trutką. Jakby ci to piękne, pieniste pawie wychodzą po 10 minutach od podania wody utlenionej.
Zapisane
Never give up hope,
if someone burst your bubble
mix up some more soap.

IBDG

  • Globalny Moderator
  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 12525
  • Zawsze będziemy Cię kochać, piesku... (*)
Odp: Kundelkomaniacy też się łączcie :)
« Odpowiedź #47377 : 2020-04-10, 16:03 »
Ja okien też nie myję. Mama stwierdziła, że u niej na razie nie trzeba, a skoro tam nie, to i u mnie też nie ;) Niby się człowiek nudzi w domu, ale widać lepiej się nudzić, niż myć okna :D Codziennego sprzątania nie unikam, ale okna... Za dużo zamieszania, odsuwania... A tak w ogóle to od dawna sposobię się do wymiany. Przedtem kombinowałam, że jak zamkniemy firmę, bo wiadomo, dzień-dwa trzeba spędzić w domu z fachowcami, a teraz wirus pląsa... A jak pomyślę, jaki mętlik w domu będzie... I teraz nie wiem, nie myć, bo będę za chwilę wymieniać, czy myć, bo jednak nie... Chyba nie umyję i nie wymienię  :lol:

Fatty, edukuj familię. Wiem, do niektórych mówi się, jak do ściany...

Wesołych Świąt, dziewczyny! Z jajem, chrzanem, babką, mazurkiem i co tam jeszcze trzeba :)
Zapisane
IBDG Wrocław

Fatty

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 14181
  • Tyle Twojego zostało z nami.
    • WWW
Odp: Kundelkomaniacy też się łączcie :)
« Odpowiedź #47378 : 2020-04-10, 17:15 »
O, również wesołych :) i zdrowych.

Co do edukowania - ja chyba nie mam siły przebicia. Niby czasami pytają o radę, a za chwilę jakoś się to ulatnia, ewentualnie słyszę, że moja część familii traktuje psy zbyt serio. Z dzisiejszej relacji wiem, że zachwyt nad psiakiem trwa - fakt, jest śliczny. Tylko, że poprzedni też był, po całkiem przyzwoitym szczenięctwie pełnym spacerów nagle poszedł na łańcuch(mieli nieszczelne ogrodzenie, pies wychodził i mandatów dla państwa nazbierał) i tak mu żywot zleciał. O tym co z psem od roku działo się zdrowotnie pisać nie będę :(
Zapisane
Never give up hope,
if someone burst your bubble
mix up some more soap.

Forum Zwierzaki

Odp: Kundelkomaniacy też się łączcie :)
« Odpowiedz #47378 : 2020-04-10, 17:15 »

Fatty

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 14181
  • Tyle Twojego zostało z nami.
    • WWW
Odp: Kundelkomaniacy też się łączcie :)
« Odpowiedź #47379 : 2020-04-12, 07:27 »
Odgracilam się troszkę, o 2 reklamówki ciuchów i 2 pary butów. Muszę się pochwalić bo mnie to cieszy :D
Zapisane
Never give up hope,
if someone burst your bubble
mix up some more soap.

IBDG

  • Globalny Moderator
  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 12525
  • Zawsze będziemy Cię kochać, piesku... (*)
Odp: Kundelkomaniacy też się łączcie :)
« Odpowiedź #47380 : 2020-04-20, 22:14 »
Ja też lubię pozbywać się tego i owego i odzyskiwać miejsce ;) Pozbyłam się jednej pary butów, jednej kurtki i jednego talerza, który raczył pęknąć znienacka :D Ale najbardziej mnie cieszy ta aukcja charytatywna, bo zwierzaki skorzystały :) Teraz przydałaby się kolejna, na której mogłabym wystawić książki. Trochę ich się uzbierało, a miejsca na półkach nie przybywa ;)
Zapisane
IBDG Wrocław

Fatty

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 14181
  • Tyle Twojego zostało z nami.
    • WWW
Odp: Kundelkomaniacy też się łączcie :)
« Odpowiedź #47381 : 2020-04-21, 11:10 »
Kuzynce zaginął kot - ogłoszenia dałam, dobrej myśli byłam. Napisał do mnie pan, że podobny kotek koło ronda leży :/ Zanim złe wiadomości zaniosłam, poszłam zidentyfikować. On.
Ryzyko przy kocie wychodzącym, ale i tak żal. Szczególnie, że to taki niezwykły kotek był. Pluszak - jak się go posadziło, tak siedział. Wszędzie można było głaskać, a jak nie miał ochoty to dłoń delikatnie łapką odsuwał. Przymilaśny i dobroduszny.
Oj żal.
Zapisane
Never give up hope,
if someone burst your bubble
mix up some more soap.

IBDG

  • Globalny Moderator
  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 12525
  • Zawsze będziemy Cię kochać, piesku... (*)
Odp: Kundelkomaniacy też się łączcie :)
« Odpowiedź #47382 : 2020-04-21, 19:57 »
Mam bardzo mieszane uczucia, jeśli chodzi o koty wychodzące... Może w jakiejś spokojnej okolicy, gdzie nie ma ruchu samochodowego, no i innych zagrożeń w postaci "życzliwych" ludzi...
Tylko ile takich miejsc jest? Co raz na Facebooku widzę zdjęcia martwych kotow, najczęściej ofiar wypadków. Czasem świadek opisuje, że kierowca nie zadał sobie trudu hamowania/wyminięcia...
Zapisane
IBDG Wrocław

Fatty

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 14181
  • Tyle Twojego zostało z nami.
    • WWW
Odp: Kundelkomaniacy też się łączcie :)
« Odpowiedź #47383 : 2020-04-21, 22:18 »
Ja również. Moje siedzą w domu i czasami słyszę, że mecze zwierzęta. Owszem, może się nudzą, ale SĄ. I ptaków nie mordują.

Ona celowo by tam kota nie brała, jak już się przybłąkał to został. Jego tak nosiło, widywałam go czasami jak leci przez to rondo - obok jest opuszczony dom z zarośniętym ogródkiem, jakiś raj dla okolicznych kotow. Kusiło.
Szkoda go bardzo.


Zapisane
Never give up hope,
if someone burst your bubble
mix up some more soap.

IBDG

  • Globalny Moderator
  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 12525
  • Zawsze będziemy Cię kochać, piesku... (*)
Odp: Kundelkomaniacy też się łączcie :)
« Odpowiedź #47384 : 2020-04-22, 16:15 »
Ja też kiedyś nie za bardzo wyobrażałam sobie trzymanie kota w domu, bez spacerów... Choćby na smyczy, ale ile takich spacerowiczów się widuje? I faktycznie, jeżeli kot jest taki bardziej "odwiedzający", który pojawia się po to, by go ludzie nakarmili i chce iść "na swoje", to jeszcze rozumiem... Trzymać na siłę zwierza, który wyraźnie tego nie chce...  :/ To na dobrą sprawę nie jest kot "właścicielski", tylko wolny zwierz... Ale w innym przypadku nie wytrzymałabym nerwowo, wiedząc, że MÓJ zwierzak gdzieś tam łazi bez opieki, narażony na różne przypadki... O, nie.
Zapisane
IBDG Wrocław

Forum Zwierzaki

Odp: Kundelkomaniacy też się łączcie :)
« Odpowiedz #47384 : 2020-04-22, 16:15 »

Fatty

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 14181
  • Tyle Twojego zostało z nami.
    • WWW
Odp: Kundelkomaniacy też się łączcie :)
« Odpowiedź #47385 : 2020-04-22, 18:50 »
Moi rodzice też sobie nie wyobrażali - do momentu aż siostra wzięła swoją kotę. Oczywiście jej odradzali, że kot do mieszkania się nie nadaje, ale powoli przekonali się, że jednak się nadaje. Bardzo lubią jak siora przyjeżdża z kotewcią, nawet kiedyś chcieli sobie ową kocicę zostawić, ale siostra nie dała.

Cytuj
Choćby na smyczy, ale ile takich spacerowiczów się widuje?

... to jest skomplikowana sprawa  :lol: Ja na początku wyprowadzałam koty, potem żałowałam. :D  Wycie pod drzwiami, darcie drzwi i uporczywe próby dezercji przy każdorazowym wchodzeniu, czy wychodzeniu. Psy są bardziej ogarnięte pod tym względem- on rozumie, a kot żąda i tyle.
Kilka razy spóźnilam się po pracy bo ganialam burego który dał dyla kiedy złapalam za klamkę. Ganiałam go po klatce z listonoszem, raz z dostawcą pizzy, a raz z panami ze spółdzielni. Spacery więc zarzuciłam, wycie pod drzwiami trwało chyba pół roku i nastał spokój pod tym względem. Nie wznawiam aktywności :D

Też bym nie zniosła myśli, że mój zwierz bez opieki hasa gdziekolwiek. Mają nudne życie, ale je mają - w tym roku skonczyły 5 lat. Jacula o którym mówiłam mial jakieś 2 :/

W mojej klatce jest starsze małżeństwo które ma kotkę, która wychodzi z nimi na spacery - pan zasiada na ławce a kota chodzi w zasięgu wzroku i na zawolanie wraca  :shock: Parę klatek dalej, jest kolejna starsza pani która chodzi dookola bloku z 2 kotami - bez smyczy, trzymają się jej. Nie wiem jak oni to robią.

Zapisane
Never give up hope,
if someone burst your bubble
mix up some more soap.

Kostka

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 13550
Odp: Kundelkomaniacy też się łączcie :)
« Odpowiedź #47386 : 2020-04-22, 19:44 »
Ja mam w bloku panią, która jak jest ciepło zawsze siedzi z kicią na flexi na ławce pod blokiem ;) kot spaceruje sobie po trawie przyczepiony smyczą do poręczy klatki

a ja tylko siedzę z kotem na smyczy na balkonie, bo nie mam siatki, a matka mnie zmusza do wietrzenia kota :P tylko on to raczej się rozkłada jak placek na całe nogi i leży przez godzinę, ja przez ten czas sobie coś obejrzę, a potem wracamy

znajoma mi ostatnio nie wierzyła, ze mój kot jest bydlakiem, bo na zdjęciach wydaje się mały ;) https://pbs.twimg.com/media/EVPVls-UYAAXpY6?format=jpg&name=large
Zapisane
emocjonalne kanapki

Fatty

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 14181
  • Tyle Twojego zostało z nami.
    • WWW
Odp: Kundelkomaniacy też się łączcie :)
« Odpowiedź #47387 : 2020-04-26, 13:46 »
Jest ślicznym kotewciem :)
Zapisane
Never give up hope,
if someone burst your bubble
mix up some more soap.

Kostka

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 13550
Odp: Kundelkomaniacy też się łączcie :)
« Odpowiedź #47388 : 2020-04-26, 22:25 »
ciężkie bydle, któremu sie wydaje, że jest malutki :P
Zapisane
emocjonalne kanapki

Fatty

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 14181
  • Tyle Twojego zostało z nami.
    • WWW
Odp: Kundelkomaniacy też się łączcie :)
« Odpowiedź #47389 : 2020-04-28, 06:00 »
Mojemu tez się wydaje, ale na ręce się nie pcha - nie lubi. Aż smroda puszcza, tak się napina wtedy ;)
Pokażę wam potem Balbinka
Zapisane
Never give up hope,
if someone burst your bubble
mix up some more soap.

Kostka

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 13550
Odp: Kundelkomaniacy też się łączcie :)
« Odpowiedź #47390 : 2020-04-28, 11:21 »
mój bardzo lubi być miętolony, noszony, trzymany na kolanach i tak dalej, rano po obudzeniu muszę odbyć poranną sesję miziania, to samo matka jak wraca z pracy, musi rzucić wszystko i przytulać kota na powitanie :P
Zapisane
emocjonalne kanapki

Forum Zwierzaki

Odp: Kundelkomaniacy też się łączcie :)
« Odpowiedz #47390 : 2020-04-28, 11:21 »

IBDG

  • Globalny Moderator
  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 12525
  • Zawsze będziemy Cię kochać, piesku... (*)
Odp: Kundelkomaniacy też się łączcie :)
« Odpowiedź #47391 : 2020-04-28, 15:26 »
Kość, piękny rozciągliwiec :D :VoV:

Do mojego dawnego mieszkania przychodził po balustradzie kot... Balustrada wprawdzie szeroka, ale mieszkanie niby na 5. piętrze, ale tak naprawdę to poziom 7. Ciarki mi po plecach przechodziły na myśl, że kocisko może spaść... Wprawdzie podobno lepiej dla kota spadać z większej wysokości, niż ze zbyt małej, bo ma czas na odpowiednie ustawienie łap, ale chyba aż z takiej lepiej nie spadać... Teraz mieszkają tam lokatorzy z dwoma kotami, ale balkon jest osiatkowany.
Kiedyś z okna obecnego mieszkania widziałam kota sąsiadów, mieszkających piętro niżej (czyli na 4.), przesiadującego na balustradzie. No, ja bym nie mogła tego spokojnie znieść... Niby kocisko siedziało pewnie, nie było widać, by miało zamiar spaść, ale... Nie wiem, jak ludzie mogą "na zimno" znosić takie ryzyko, że zwierz spadnie, albo, jeśli wychodzący, nie wróci do domu...  :/

W niedzielę widziałam kota brytyjskiego na smyczy :) Chyba jeszcze nie miał dużej wprawy w spacerowaniu, bo jakby się ociągał... Pańcio trochę go niósł na rękach, trochę kocisko maszerowało :)

A wiecie o tym, że wrocławski Prezydent, Jacek Sutryk, ma w Ratuszu kota? To chyba właśnie Brytyjczyk. Ktoś go zostawił w klatce na dworcu, bo kierowca nie zgodził się na zabranie zwierzaka... Sprawa trafiła do internetu, rozpoczęło się szukanie domu i tak kot Wrocek rozpoczął miłościwe panowanie na wrocławskich włościach :) Kiedy Prezydent prowadzi codzienne, internetowe spotkania z mieszkańcami, Wrocek czasem pojawia się w tle :) Często rozkłada się na biurku, na dokumentach i sprawdza, czy wszystko w papierach gra  :D Albo zwyczajnie, zmęczony urzędowaniem, śpi  ;p 

Mamy fajnego Prezydenta. Oczywiście mówię o Prezydencie Wrocławia :P
Zapisane
IBDG Wrocław

lis

  • *
  • Płeć: Mężczyzna
  • Wiadomości: 16231
  • red fox and dog fanatic
Odp: Kundelkomaniacy też się łączcie :)
« Odpowiedź #47392 : 2020-04-29, 16:32 »
Ja widziałem w końcu lisa ;) w pracy w MPGO ( ochrona ) ale parchaty był ... Pracuję praktycznie w środku lasu, od przystanku autobusowego muszę iść 20 minut przez zadupie i las bez oświetlenia.
Miki miał ostatnio zapalenie jelit ale on się nie może załatwić od 10 lat i nawet operacja nie pomogła ale już jest ok.

Fatty

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 14181
  • Tyle Twojego zostało z nami.
    • WWW
Odp: Kundelkomaniacy też się łączcie :)
« Odpowiedź #47393 : 2020-04-29, 17:07 »
Motylem byłam, teraz mam figurę jak czołg.. ale prezencję dumną:



IBDG kojarzę wrocławskiego prezydenta - chciałabym aby u władzy było więcej takich fajnych ludzi bez zadęcia, kochających zwierzaki.
Zapisane
Never give up hope,
if someone burst your bubble
mix up some more soap.

IBDG

  • Globalny Moderator
  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 12525
  • Zawsze będziemy Cię kochać, piesku... (*)
Odp: Kundelkomaniacy też się łączcie :)
« Odpowiedź #47394 : 2020-04-30, 14:28 »
Lis, można Mikusiowi podawać do picia, zamiast wody, zaparzone siemię lniane. Ja tak serwowałam Ficzkowi, który też miał problemy z kupą. Siemię mieliłam w młynku, ale niekoniecznie, można zaparzać takie wprost z apteki.

Piękna psica, Fatty :kocham:

Noo, fajnego faceta mamy we Wrocławiu :) Wykreował nowe powiedzonko... Raz zdarzyło mu się powiedzieć podczas wystąpienia w necie "dupa mnie to obchodzi" :lol: Potem stwierdził, że współpracownicy zwrócili mu na to uwagę mówiąc, że takiego powiedzonka nie ma ;) Wyszło fajne połączenie dwóch innych zwrotów... Teraz to zdanko krąży po Wrocławiu :D
Mama i ja też go używamy :lol:
Zapisane
IBDG Wrocław

IBDG

  • Globalny Moderator
  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 12525
  • Zawsze będziemy Cię kochać, piesku... (*)
Odp: Kundelkomaniacy też się łączcie :)
« Odpowiedź #47395 : 2020-06-03, 20:07 »
Wirus Was zmógł czy jak? ;)

Piszcie, jak Wasze zwierzaki :)
Zapisane
IBDG Wrocław

Kostka

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 13550
Odp: Kundelkomaniacy też się łączcie :)
« Odpowiedź #47396 : 2020-06-04, 14:51 »
kot jak zwykle, łazi i męczy :P dzisiaj stwierdził, że za długo leżę rano (a ja po prostu odcinałam się od zimna, wyłączyli grzanie, więc siedzenie pod kołdra i w bluzie jest przyjemniejsze niż bez kołdry), więc mi się wsunął pod kołdrę po to, żeby z niej wybiegać i wracać, wydając przy tym szatańskie odgłosy :P
Zapisane
emocjonalne kanapki

IBDG

  • Globalny Moderator
  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 12525
  • Zawsze będziemy Cię kochać, piesku... (*)
Odp: Kundelkomaniacy też się łączcie :)
« Odpowiedź #47397 : 2020-06-05, 12:30 »
No to prawidłowo, wesoło ;)

Wczoraj było u mnie słonecznie i cieplutko, a dziś jesiennie... Co prawda ciepło, ale słońca za grosz i popaduje... A myslałam, że dziś poopalam się na balkonie, bo nie mam nic pilnego do załatwienia... Za to wczoraj cały dzień latania :roll: Czysta złośliwość losu, i tak jest zawsze ;p

Wyjeżdżacie na wakacje?
Zapisane
IBDG Wrocław

Forum Zwierzaki

Odp: Kundelkomaniacy też się łączcie :)
« Odpowiedz #47397 : 2020-06-05, 12:30 »

Fatty

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 14181
  • Tyle Twojego zostało z nami.
    • WWW
Odp: Kundelkomaniacy też się łączcie :)
« Odpowiedź #47398 : 2020-06-05, 14:59 »
Ja jestem rozbita bo mam nowych sąsiadów i jest źle. Głośno, darcie, kłótnie, rap, w nocy biegali po klatce i chyba wlał swojej dziewczynie, bo ta ją o 3 nad ranem po klatce ścigał... Przeprosze się z dzwonieniem na policję :(
 A wprowadzili się w poniedziałek.

Ja nie wakacyjna, ale wkrótce na parę dni do chłopa muszę pojechać, przypomnieć jego familii jak wyglądam. Koty pod opieką mamy zostaną.
Zapisane
Never give up hope,
if someone burst your bubble
mix up some more soap.

Kostka

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 13550
Odp: Kundelkomaniacy też się łączcie :)
« Odpowiedź #47399 : 2020-06-05, 17:46 »
No to prawidłowo, wesoło ;)

on to codziennie jest wesoły, aż za bardzo, dzisiaj biega zjeżony po mieszkaniu i zsuwa chodniki, przyczyna bliżej nieokreślona :P

ja nie wiem co robię, ale raczej nie mam wyjazdów póki co, nadal siedzę w domu
Zapisane
emocjonalne kanapki
Strony: 1 ... 1578 1579 [1580] 1581 1582 ... 1593   Do góry
 

Strona wygenerowana w 0.131 sekund z 27 zapytaniami.