Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Strony: 1 ... 1583 1584 [1585] 1586 1587 ... 1593   Do dołu

Autor Wątek: Kundelkomaniacy też się łączcie :)  (Przeczytany 1514403 razy)

0 Użytkowników i 4 Gości przegląda ten wątek.

IBDG

  • Globalny Moderator
  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 12525
  • Zawsze będziemy Cię kochać, piesku... (*)
Odp: Kundelkomaniacy też się łączcie :)
« Odpowiedź #47520 : 2021-02-01, 20:24 »
Bardzo chętnie bym przyjęła :) Przeprowadź się do Wrocławia :D
Zapisane
IBDG Wrocław

Fatty

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 14181
  • Tyle Twojego zostało z nami.
    • WWW
Odp: Kundelkomaniacy też się łączcie :)
« Odpowiedź #47521 : 2021-02-03, 11:55 »
Byłaby to sytuacja idealna :lol: piesek na 2 domy, nie ma problemy jak któraś gdzieś wyjeżdża, albo nie ma siły na spacery :D

btw.

Balbinek był na szczepieniu u takiego bardziej ludzkiego w podejsciu do ludzi, weterynarza. Cała została obejrzana.

W przytulisku powiedziano nam, że ma ok 2 lat. Jak się ją poznało, to jednak czuć było, że to piesek starszy - raz, że taka mądrość nie jest dana takim młokosom, a to niezwykle łebska suka. Dwa - potrzebuje sporo snu i jest rozbita jak się nie wyśpi.

Ma problemy z gryzieniem, swojego czasu myśleliśmy, że ma ząbki wybite bo takie malutkie - ale one są po prostu starte. Po zębach Balbinek wyceniony jest na 10 lat. Po ogólnej kondycji na 7. I jest najlepszą suczką w mieście.

« Ostatnia zmiana: 2021-02-03, 16:52 autor Fatty »
Zapisane
Never give up hope,
if someone burst your bubble
mix up some more soap.

IBDG

  • Globalny Moderator
  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 12525
  • Zawsze będziemy Cię kochać, piesku... (*)
Odp: Kundelkomaniacy też się łączcie :)
« Odpowiedź #47522 : 2021-02-05, 18:25 »
Na trzy domy, bo i moja mama by się przymawiała o goszczenie suczynki :D

Daaawno temu mieszkałam na sąsiedniej ulicy, do mamy miałam kilka minut. To było wygodne, bo jak mama i jej mąż nie mogli, to podlatywałam do nich i wyprowadzałam ówczesnego stworka, psa (nie suczkę), z racji paskudnego charakteru zwanego Mesaliną (u nas przez jedno "s" ;) )
To był gryzoń, niby mały, a tak agresywny, jak diabli :roll: Teraz to mieszkanie wynajmuję, ale jakby co, to mama miałaby psa, a ja, mieszkając tam, mogłabym jej wyprowadzać... Tylko te moje wyjazdy... No i doopa.

Może Balbisia starła ząbki, gryząc coś... Tak czy siak, niech długo i zdrowo się chowa :)
Zapisane
IBDG Wrocław

Forum Zwierzaki

Odp: Kundelkomaniacy też się łączcie :)
« Odpowiedz #47522 : 2021-02-05, 18:25 »

Fatty

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 14181
  • Tyle Twojego zostało z nami.
    • WWW
Odp: Kundelkomaniacy też się łączcie :)
« Odpowiedź #47523 : 2021-02-08, 08:26 »
IBDG, a jakiś pet sitter? Tylko zeby piesa wyprowadził, jak Ciebie nie będzie, a psiak będzie mieszkał u mamy?
Zapisane
Never give up hope,
if someone burst your bubble
mix up some more soap.

IBDG

  • Globalny Moderator
  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 12525
  • Zawsze będziemy Cię kochać, piesku... (*)
Odp: Kundelkomaniacy też się łączcie :)
« Odpowiedź #47524 : 2021-02-09, 16:37 »
Musiałby to być ktoś znajomy/zaufany... Wprawdzie mama ma zaprzyjaźnionych sąsiadów, którzy na pewno by jej nie odmowili, m.in. mieszkający piętro niżej pan, mający dwie fajne suczki, ale... Ja lubię pomagać, ale nie lubię, kiedy to ja muszę prosić o pomoc ;) Tak się przyzwyczaiłam do samowystarczalności, że uwierało by mnie, że muszę na kimś polegać... Zwłaszcza, że wyjazd może wypaść całkiem niespodziewanie, raz-dwa i trzeba się zbierać. Szukaj wtedy wyprowadzacza...

No i nie każdemu chętnemu powierzyłabym psa ;)

Jak tam zima w Waszych stronach? U mnie nawaliło śniegu na balkon, mimo zadaszenia. A już zastanawiałam się, czy łopatę z piwnicy wywalić... Chyba jednak się przyda :roll:

Zapisane
IBDG Wrocław

Fatty

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 14181
  • Tyle Twojego zostało z nami.
    • WWW
Odp: Kundelkomaniacy też się łączcie :)
« Odpowiedź #47525 : 2021-02-09, 22:42 »
Śniegu po pachy. Trochę zbieram, topię i kwiatki podlewam - służy im, bo to miękka woda.

Rozumiem rozterki. Zapytałam, bo jedna z moich koleżanek w pracy pracuje głównie jako petsitter - dla mnie praca niemalże marzeń :D Czasami jak mamy zdzwonki, to ona gdzieś w parku, albo u kogoś w domu, bo się psami opiekuje.
Zapisane
Never give up hope,
if someone burst your bubble
mix up some more soap.

Kostka

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 13550
Odp: Kundelkomaniacy też się łączcie :)
« Odpowiedź #47526 : 2021-02-10, 18:57 »
u mnie zimno bardzo, miałam (nie)przyjemność doświadczyć -27 w czasie bestii ze wschodu :P
Zapisane
emocjonalne kanapki

Fatty

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 14181
  • Tyle Twojego zostało z nami.
    • WWW
Odp: Kundelkomaniacy też się łączcie :)
« Odpowiedź #47527 : 2021-02-10, 20:22 »
Mnie temperatura nie przeszkadza, ubieram się jak ciepły ziemniaczek, ale swędzaca głowa i przetłuszczone włosy od czapki, już tak.

Cieszy mnie, że posprzedawałam trochę gratów. Zawsze to lżej.
Zapisane
Never give up hope,
if someone burst your bubble
mix up some more soap.

Kostka

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 13550
Odp: Kundelkomaniacy też się łączcie :)
« Odpowiedź #47528 : 2021-02-10, 22:03 »
mi przeszkadza, bo się okazało, że mam w swoim pokoju nieszczelne okno i dwie ściany idealnie wystawione na wygwizd  i bywa, że zgrzytam zębami w nocy mimo grzejnika nastawionego na max, bo ściany są takie lodowate :P o ile mi to okno nie przeszkadza jak jest niezbyt zimno, bo daje przewiew, tak przy mrozie w nocy zdecydowanie mi nie odpowiada
Zapisane
emocjonalne kanapki

Forum Zwierzaki

Odp: Kundelkomaniacy też się łączcie :)
« Odpowiedz #47528 : 2021-02-10, 22:03 »

Fatty

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 14181
  • Tyle Twojego zostało z nami.
    • WWW
Odp: Kundelkomaniacy też się łączcie :)
« Odpowiedź #47529 : 2021-02-11, 15:12 »
Też mam wygwizd, i to dosłowny - jak wiatr wieje, to jakby wilki wyły przez okno. Ale póki snieg jest zmrożony, to przynajmniej sufit nie przecieka :D Jak się zaczną roztopy to znowu będę musiała wiaderka rozstawić.
Zapisane
Never give up hope,
if someone burst your bubble
mix up some more soap.

IBDG

  • Globalny Moderator
  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 12525
  • Zawsze będziemy Cię kochać, piesku... (*)
Odp: Kundelkomaniacy też się łączcie :)
« Odpowiedź #47530 : 2021-02-14, 17:25 »
O, jak dobrze, że się w końcu zdecydowałam na wymianę okien... Nie było aż tak strasznie, jak się obawiałam, a nie wieje nic a nic :) Okna tak szczelne, jakby zassane były ;)

Ja też trochę niepotrzebnych rzeczy oddałam, część sprzedałam na aukcjach charytatywnych. Jak likwidowaliśmy firmę, to w szafie znalazłam kamerę i kilka aparatów fotograficznych, nawet jakiś Canon wypasiony tam był... Tomek lubił takie bajery... Rozdałam wszystkie, zanim pomyślałam, żeby na charytatywny cel wystawić. Nie miałam wtedy głowy do tego. A na zwierzaki poszły różne dzbanki/wazony z czasów PRL-u, które stały u mamy, figurki "baba w babę" i inne tego typu cuda ;) U mnie zalegał wielki obrus z serwetkami, przywieziony z Damaszku, ktorego nigdy nie użyłam, buty, też z Damaszku, których nigdy nie założyłam... No i sporo innych rzeczy. Po grzyba ma mi to leżakować, lepiej niech zwierzaki skorzystają :)

Wszystko się topi...
Zapisane
IBDG Wrocław

Fatty

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 14181
  • Tyle Twojego zostało z nami.
    • WWW
Odp: Kundelkomaniacy też się łączcie :)
« Odpowiedź #47531 : 2021-02-15, 11:34 »
U mnie mróz trzyma.

Tata raczej skarbów nie trzymał(oprócz jednego - w piwnicy znalazłam stylowy świecznik :D ), wszystko raczej takie przydasie-śmiecie. Wczoraj podjechaliśmy na działkę nakarmić koty i przy okazji trochę wyporządziliśmy. Dwie szafki "żyrafki" zaowocowały 3 dużymi worami śmieci. Wszystko co mama chciała wyrzucić, lądowało na działce. Nawet całą reklamówka z flekami do obuwia(tata mamy był szewcem, pewnie kiedyś jej dał, ona kazała wynieść, a tata przywlekł i leżały tak, ze 20 lat pewnie).

Ech, dla mnie to nauczka aby nie być chomikiem! ;)


Z każdym takim worem jakoś mi lżej.

I plany snuję działkowe:
1. Zamiast tradycyjnych grządek zrobię grządki podniesione, w skrzyniach, żeby mama nie musiała się schylać
2. Domek do malowania
3. Rabata kwiatkowa też podniesiona i ujęta w palisady z wikliny
4. Stolik i ławki się sypią - muszę zorganizować nowe. Budynek gospodarczy jest tak zagracony, ze nie dało się ich chować na zimę, więc szybko się zniszczyły

Żebym nie miała za mało roboty, pękła stara jabłonka, w pniu na pół - nie ma jej co ratować, więc mamy babcię jabłonkę do ścinki.

Czekam na wiosnę, będę działać.

edit.
Zamówiłam już wiklinowe palisady +... kokony pszczół murarek i chałupki dla nich.
« Ostatnia zmiana: 2021-02-15, 22:22 autor Fatty »
Zapisane
Never give up hope,
if someone burst your bubble
mix up some more soap.

IBDG

  • Globalny Moderator
  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 12525
  • Zawsze będziemy Cię kochać, piesku... (*)
Odp: Kundelkomaniacy też się łączcie :)
« Odpowiedź #47532 : 2021-03-02, 13:22 »
My działki nie mamy, więc Tomek wszelkie klamoty gromadził w garażu i w firmie :roll: Z garażu uprzątnęliśmy jeszcze za życia Tomka, i to też tylko dlatego, że któregoś dnia wściekłam się i nagadałam mu do słuchu... M. in. było tam siedem starych torebek mamy i moich, które dawałyśmy mu z myślą o tym, że będzie w nich trzymał jakieś narzędzia i inne, plączące się "instrumenty". Spodziewałam się, że biorąc kolejną torbę, przekłada do niej zawartość wziętej poprzednio (bo pewnie już zabrudzona, itd.), a samą torbę wyrzuca. Nic bardziej błędnego... Zatrzymywał wszystkie :ogien:

Wczoraj odebrałam klucze od wynajmowanego mieszkania. Dziewczyna przyszła z sunieczką, która u mnie mieszkała... Cudo, słodkie i grzeczne, no i śliczne :kocham:

Robię remont, ale patrząc na brud, który ludzie po sobie zostawiają, odechciewa mi się kolejnego wynajmu :roll:
Zapisane
IBDG Wrocław

Fatty

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 14181
  • Tyle Twojego zostało z nami.
    • WWW
Odp: Kundelkomaniacy też się łączcie :)
« Odpowiedź #47533 : 2021-03-03, 14:32 »
Właśnie, co to jest z tym chomikowaniem? :bezsilny: Żeby nie było, też mam tendencje, ale jeszcze nie takie...

Okazało się, że mają zmieniać rury w piwnicy i mam uprzątnąć jedną z "moich"(są 3). Ja otwieram, a tam meblowy tetris po sam sufit - to nie są moje rzeczy, ale właściciele mieszkania są za wielką wodą, więc cóż... siedziałam wczoraj 2 h w piwnicy i przenosiłam co się dało, do innej piwnicy. Połamane krzesła z PRL pozwoliłam sobie wyrzucić. Wszystkie 3. I farby z datą przydatności do marca 1994 też.

Cytuj
Robię remont, ale patrząc na brud, który ludzie po sobie zostawiają, odechciewa mi się kolejnego wynajmu

współczuję. Pamiętam jak się wprowadzałam - wanna była do skrobania, a szafki w kuchni lepko-włochate. A zapach papierosów i smaru unosił się jeszcze długo po zerwaniu wykładziny i tapet. Dlatego przez pierwszy rok płaciłam tylko czynsz spółdzielniowy, za resztę miałąm ogarnąć mieszkanie do użytku.

Zapisane
Never give up hope,
if someone burst your bubble
mix up some more soap.

IBDG

  • Globalny Moderator
  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 12525
  • Zawsze będziemy Cię kochać, piesku... (*)
Odp: Kundelkomaniacy też się łączcie :)
« Odpowiedź #47534 : 2021-03-03, 15:47 »
Kurcze, cytowanie mi nie działa...

" I farby z datą przydatności do marca 1994 też."
 :lol:

Podejrzewam, że skłonność do chomikowania wynosi się z domu. Jak ktos od dziecka słyszał, że "wszystko może się przydać" i patrzył na skrzętne upychanie po kątach dóbr wszelakich, z bólem znosi rozstanie choćby ze starymi torebkami ;p

Ludzie chyba w ogóle nie sprzątają. Nie myją kafelków, lodówek, nie sprzątają w szufladach... Nawet nową komodę, ktorą kupiłam już po wprowadzeniu lokatorów, zostawili z szufladami okraszonymi drobnymi śmietkami. Kafle na ścianach w kuchni sama szorowałam i znów lepią się od brudu. Przy okazji zrobię fotkę posadzki na balkonie... Z regału, który tam stoi, przez pół roku chyba nie starli kurzu. Że też im nie przykro mieszkać w takich warunkach...

Teraz robię łazienkę i toaletę na biało, żeby maksymalnie utrudnić kamuflaż zasyfienia ;) Zresztą, naprawdę dobrze się zastanowię, czy warto wynajmować. Chciałabym, żeby mama tam zamieszkała, miałaby duuuży balkon, bo teraz nie ma w ogóle, ale nie chce się zgodzić... Nie dziwię się, człowiek przywiązuje się do miejsca... Mówię, że może latem mieszkać u mnie, a zimą u siebie (to sąsiednie ulice, mogłaby sobie "skakać" do woli), ale sie nie kwapi. No nic, może po remoncie zmieni zdanie ;)

Pochwalę się, że pozbyłam się mikrofalówki (z tego mieszkania, w którym mieszkam, nie z wynajmowanego), ktora zawalała mi blat (wielka była). W ogóle jej nie używałam. No i pralki :lol: Niestety, pralkę muszę mieć, choć tak fajnie w łazience bez niej ;)
Zapisane
IBDG Wrocław

Forum Zwierzaki

Odp: Kundelkomaniacy też się łączcie :)
« Odpowiedz #47534 : 2021-03-03, 15:47 »

Kostka

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 13550
Odp: Kundelkomaniacy też się łączcie :)
« Odpowiedź #47535 : 2021-03-04, 19:32 »
ja się polecam na wynajmowanie mi powierzchni, jak sprzątam to potem się tylko smród chemikaliów unosi :lol: swój poprzedni pokój w wawie miałam na tyle mobilny, bo meble lekkie, że praktycznie co tydzień miałam wyszorowany cały, od sufitu po listwy przy parkiecie, bo wysuwałam meble na środek i zmywałam za nimi :P uczulenie na roztocze robi swoje
Zapisane
emocjonalne kanapki

Fatty

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 14181
  • Tyle Twojego zostało z nami.
    • WWW
Odp: Kundelkomaniacy też się łączcie :)
« Odpowiedź #47536 : 2021-03-08, 09:22 »
Ja też jestem uczulona na roztocza :D Jestem i bałaganiarą, ale przynajmniej raz w tygodniu ścieram wszystko. No i odkąd wybuliłam na oczszczacz powietrza czuję różnicę = mniej smarkam.
Zapisane
Never give up hope,
if someone burst your bubble
mix up some more soap.

ALVIS

  • *
  • Wiadomości: 1
Odp: Kundelkomaniacy też się łączcie :)
« Odpowiedź #47537 : 2021-03-08, 15:37 »
Pies chce na dwór a Ty nie masz czasu - mamy na to rozwiązanie!
ALVIS -  Pierwszy w Polsce serwis opieki nad zwierzętami! Zgłaszasz się do serwisu i wszystko zostaje załatwione - kochany piesek zostaje zabrany na spacer a Ty przestajesz się o niego martwić, bo ALVIS wszystko załatwi za Ciebie!

https://dog-walk.pl/warszawa/wyprowadzanie-psow
Zapisane

IBDG

  • Globalny Moderator
  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 12525
  • Zawsze będziemy Cię kochać, piesku... (*)
Odp: Kundelkomaniacy też się łączcie :)
« Odpowiedź #47538 : 2021-03-08, 18:41 »
Kość, wbijaj do Wrocławia, zamieszkasz u mnie ;)

Taką uroczą posadzkę na balkonie zostawiły mi lokatorki:


Teraz i tak lepiej wygląda, niż w momencie zdawania mieszkania, bo lekko pokryta kurzem remontowym ;)
Zapisane
IBDG Wrocław

Fatty

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 14181
  • Tyle Twojego zostało z nami.
    • WWW
Odp: Kundelkomaniacy też się łączcie :)
« Odpowiedź #47539 : 2021-03-08, 22:12 »
Ech, aż zerknę rano na swój :P

Zabierając się wypada posprzątać. Nie wiem czy to taki sort Ci się trafił, czy te młodsze pokolenia są hodowane na takie niefrasobliwe.
Zapisane
Never give up hope,
if someone burst your bubble
mix up some more soap.

Kostka

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 13550
Odp: Kundelkomaniacy też się łączcie :)
« Odpowiedź #47540 : 2021-03-08, 23:04 »
ja to szalałam do tego stopnia, ze co jakiś czas nawet demontowałam żaluzje i je płukałam pod prysznicem i montowałam znowu :P

mieszkałam kiedyś z osobami, u których w pokojach brakowało tylko tego żeby się tam na środku załatwiali, masakra, a w kuchni w zlewie kwitło nowe życie i budowle z worków na śmieci, bo po co wyniesc jak można miec 8 worków odłożonych, a na środku wspólnego korytarza wywalone jakieś bagaże i wylewające się brudne ciuchy z walizki :P
Zapisane
emocjonalne kanapki

Forum Zwierzaki

Odp: Kundelkomaniacy też się łączcie :)
« Odpowiedz #47540 : 2021-03-08, 23:04 »

IBDG

  • Globalny Moderator
  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 12525
  • Zawsze będziemy Cię kochać, piesku... (*)
Odp: Kundelkomaniacy też się łączcie :)
« Odpowiedź #47541 : 2021-03-13, 15:48 »
O ile w ogóle zdecyduję się na wynajem, zaznaczę w umowie obowiązek utrzymywania mieszkania w czystości. Niestety, ustne umowy ludzie ignorują i po prostu w ogóle nie sprzątają :roll: I nieważne, że np. poprzednikom odpuściłam opłatę za ostatni miesiąc, bo skoro coś tam w rodzinie niespodziewanie się zmieniło/zwolniło się mieszkanie po krewnej, to co będę kazała płacić... A sami pytali, do kiedy zrobić przelew. W podzięce nawet nie odkurzyli mieszkania i zostawili kłęby psich kłaczków i nie tylko to :roll: A naprawdę byli bardzo sympatyczni i na poziomie... Dobra, dość narzekań ;)

PiT-y rozliczone? Może komuś fajnego KRS-a zapodać? Na Psierociniec :kocham:
Zapisane
IBDG Wrocław

Kostka

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 13550
Odp: Kundelkomaniacy też się łączcie :)
« Odpowiedź #47542 : 2021-03-13, 22:31 »
czasem miałam wrażenie, że skoro mama nie krzyczy, że trzeba sprzątać, to nie trzeba :P a jak ja ponaglałam to było, że nie lubią i tyle, odkładać rzeczy na miejsce też nie lubią :lol: ale to może ja i moja kiełkująca nerwica natręctw i muszę mieć wszystko na swoim miejscu :lol:

moja kumpela zawsze jak do niej przyjeżdżałam to mnie opieprzała, że jestem gościem i czego jej sprzątam kuchnię, a co mi tam ugotować, pozmywać, powycierać blaty i poodkładać rzeczy na miejsce skoro juz tam siedzę :lol: odruchowo idzie
Zapisane
emocjonalne kanapki

Fatty

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 14181
  • Tyle Twojego zostało z nami.
    • WWW
Odp: Kundelkomaniacy też się łączcie :)
« Odpowiedź #47543 : 2021-03-14, 10:53 »
Jam jest bałaganiara. Czasami patrzę na ten pierdolnik i myślą sobie skąd skarpety na stole. Często sprzątam, ale 2 dni i jest gorzej niż było. Ja nie rejestruję tego, że rozrzucam rzeczy. Samo to idzie.

PITu jeszcze nie rozliczyłam. Rozliczyłam mamie, kosztowało mnie to wiele nerwów. Tylko zalogować się, sprawdzić i potwierdzić, tylko moja mama jest z tych co się kłócą. To na pewno jest błąd, na pewno jest nie tak. Dlaczego ma dopłacić złotówkę, skąd ta złotówka?

Mam nieprzespaną noc, bo sąsiedzi zrobili imprezę. Waleniem w ścianę i kaloryfer nie przebiłam się przez tłuste techno. Nie położyli się spać, impreza trwa dalej. Jutro dzwonię do spółdzielni, bo ja pier...

Zapisane
Never give up hope,
if someone burst your bubble
mix up some more soap.

IBDG

  • Globalny Moderator
  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 12525
  • Zawsze będziemy Cię kochać, piesku... (*)
Odp: Kundelkomaniacy też się łączcie :)
« Odpowiedź #47544 : 2021-03-14, 14:39 »
Jak wszystko jest na swoim miejscu, to szukać nie trzeba :) Nawet po ciemku, gdyby prądu zabrakło, człowiek namierzy np. kluczyki od samochodu. Tomek stale ich szukał :roll: Odkładał gdziekolwiek, a potem latał po całej firmie (a pomieszczeń trochę tam było). Mnie by szlag trafił, jakbym tak miała sobie głowę zawracać. A raz odwinął niezły numer: zrobiliśmy duże zakupy i część mieliśmy zostawić u mamy. Zajechaliśmy pod budynek, ja chwyciłam, ile mogłam unieść i poleciałam przodem. Otworzyłam bramę i czekam na Tomka z psem i resztą rzeczy. Stoję, stoję, a ich nie ma... Samochód zaparkowany trochę dalej, tak, że nie widać, co się dzieje i w końcu pojechałam windą na górę. Zostawiłam zakupy i z powrotem na dół, widzę, że Tomek łazi wokół samochodu i jakby czegoś szuka... Okazało się, że nie ma kluczy od auta... Jakim cudem, pytam, przecież dopiero co nim przyjechaliśmy, to gdzie mogą być? Od razu sprawdziłam, czy w pobliżu nie ma studzienki ściekowej, ale nie, czyli nie wpadły i MUSZĄ być... Pogrzebałam w bagażniku, sprawdziłam dach samochodu, stoję i myślę... Tymczasem Tomek chwycił Toffisia za smycz, ten wyskoczył z auta, patrzę na niego i co widzę... Z szelek zwisają mu kluczyki :lol: Tomek, zapinając szelki, wypuścił z ręki klucze, te się podczepiły i biedny pies stał taki udekorowany :lol:

Fatty, jak nie pomoże ustne zgłoszenie, napisz pismo, ale koniecznie z kopią do potwierdzenia. Inaczej mogą olać.

O, właśnie, zakaz imprez też wprowadzę... Mam dość telefonów od sąsiadów z dołu :roll:
Zapisane
IBDG Wrocław

Kostka

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 13550
Odp: Kundelkomaniacy też się łączcie :)
« Odpowiedź #47545 : 2021-03-14, 17:39 »
Ja co prawda nie mam imprez w domu ani wokół, bo tu mieszkają raczej emeryci, ale sąsiad z góry, też właśnie emeryt, lubi sobie w niedzielę z rana bardzo głośno słuchać hitów lat 80 :lol: i to tak, że u mnie w korytarzu aż łupią panele :P ale za to mieszkanie niedaleko nocnego sklepu nadrabia za imprezy, bo często pijani ludzie drą mi japy jak idą po uzupełnienie napojów wyskokowych, ostatnio jakaś grupa śpiewała mi zenka martyniuka o 4 rano
Zapisane
emocjonalne kanapki

Fatty

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 14181
  • Tyle Twojego zostało z nami.
    • WWW
Odp: Kundelkomaniacy też się łączcie :)
« Odpowiedź #47546 : 2021-03-15, 07:41 »
To właśnie u mnie, oprócz mojego piętra i jednej pary z dołu też sami emeryci. Pewnie dlatego, jak te imprezowe mordy z naprzeciwka zrobiły imprezę na start, posądzono mnie - bo ludzie nie załapali jeszcze, że się ktoś wprowadził, a ja im wiekowo najbardziej pasowałam.

btw. jak sąsiad z 3 piętra kicha  :lol: to chyba słyszą i 2 klatki obok  :lol: ja też się drę przy kichaniu, ale to jest mały pikuś przy nim.
Zapisane
Never give up hope,
if someone burst your bubble
mix up some more soap.

IBDG

  • Globalny Moderator
  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 12525
  • Zawsze będziemy Cię kochać, piesku... (*)
Odp: Kundelkomaniacy też się łączcie :)
« Odpowiedź #47547 : 2021-03-15, 16:57 »
Kość, ciesz się, że sąsiad Radia Maryja nie słucha na full ;p W 80 latach niezłe kawałki były ;)

U mnie jest trochę studentów, choć chyba mniej, niż przed laty. Raz wieczorem słyszałam jakieś rumory, a za dzień czy dwa zjeżdżam windą, a na parterze facet otwiera drzwi, ale jakoś dziwnie ukrywa sie za nimi... Patrzę, a tu gęba cała posiniaczona...
Musiała być ostra imprezka ;p
Zapisane
IBDG Wrocław

Forum Zwierzaki

Odp: Kundelkomaniacy też się łączcie :)
« Odpowiedz #47547 : 2021-03-15, 16:57 »

Fatty

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 14181
  • Tyle Twojego zostało z nami.
    • WWW
Odp: Kundelkomaniacy też się łączcie :)
« Odpowiedź #47548 : 2021-03-15, 21:56 »
To ja kiedyś wrobiłam mojego tatę, jako berbeć. Siedziałam na nocniku, mama się nade mną pochyliła, a ja wstałam z werwą nabijając rodzicielce wielką śliwę pod okiem.  Było, że tata ją leje ;p


Ech. To już ponad 4 miesiące, a ja i czekam i wyję.
Zapisane
Never give up hope,
if someone burst your bubble
mix up some more soap.

IBDG

  • Globalny Moderator
  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 12525
  • Zawsze będziemy Cię kochać, piesku... (*)
Odp: Kundelkomaniacy też się łączcie :)
« Odpowiedź #47549 : 2021-03-17, 16:24 »
Fatty, u mnie rok i cztery miesiące... I każdego dnia wspominam, zastanawiam się, kiedy zaczęła się choroba, czy czegoś nie przeoczyłam... Ostatnio miałam męczący sen, szukałam Tomka po szpitalnych korytarzach, bo wyszedł z sali i nie wrócił... Chodziłam po jakimś szpitalnym molochu, po piętrach, zaglądałam do sal, wychodziłam na zewnątrz, wracałam do środka... I nie znalazłam go...

Może podacie komuś KRS Psierocińca: 0000217180 Fundacja Kultury Liberty, cel szczegółowy "Psierociniec".
Zapisane
IBDG Wrocław
Strony: 1 ... 1583 1584 [1585] 1586 1587 ... 1593   Do góry
 

Strona wygenerowana w 0.121 sekund z 32 zapytaniami.