Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Strony: [1]   Do dołu

Autor Wątek: Legowisko  (Przeczytany 5659 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Crystal

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 1271
  • Ahh...kawaii Miyavi :)
Legowisko
« : 2003-06-16, 13:50 »
Gdzie wasze kociaki najchętniej się wylegują? Moj kot ostatnio nałogowo śpi w szafce :roll:  Lato jest..słońce swieci..a ona w szafie zamknięta śpi. Czy to normalne? Wątpie  :P Ale swoją drogą to ona często odchyły miewa  :lol:  :lol:

Pozdrowionka :wink:
Zapisane
Shiawase Nara Te wo Tatakou :]
If you're happy and you know it clap you hands

Emilka

  • Gość
Legowisko
« Odpowiedź #1 : 2003-06-16, 14:03 »
no..byl juz co prawda kiedys taki temat..ale skoro jest kolejny to sie wypowiem :)
Moja kotka ostatnio najbrdziej lubi sypaic na fotelu w kuchni albo na parapecie.....a najlepiej jej jest kiedy kladzie sie na ziemi wyciagnieta na cala dlugosc.. :)
Zapisane

Crystal

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 1271
  • Ahh...kawaii Miyavi :)
Legowisko
« Odpowiedź #2 : 2003-06-16, 14:17 »
Cytat: !_Emilka_!
no..byl juz co prawda kiedys taki temat

Był? ojej..przepraszam za to niedopatrzenie..ale..yyy..może koty zmieniły swoje miejsca do spania  ;) :roll:  
Cytuj
Moja kotka ostatnio najbrdziej lubi sypaic na fotelu w kuchni albo na parapecie.....a najlepiej jej jest kiedy kladzie sie na ziemi wyciagnieta na cala dlugosc..

 Urocze  :)   :D  Moja kicia czasami kiedy wychodzi z balkonu..pada nagle na dywanie jakby już siły nie miała, żeby dojść..wygłąda przezabawnie  :lol:  :lol:
Zapisane
Shiawase Nara Te wo Tatakou :]
If you're happy and you know it clap you hands

Forum Zwierzaki

Legowisko
« Odpowiedz #2 : 2003-06-16, 14:17 »

kareena

  • Gość
Legowisko
« Odpowiedź #3 : 2003-06-16, 14:46 »
legowiska mojego kota:
łóżko, fotel, podłoga (i to koniecznie na środku przejścia ;) ) parapet, biurko, i jak jest jakaś sterta dokumentów/ubrań to tam też się kładzie ;)
lubi jeszcze leżeć na moich butach i plecaku
Zapisane

Kathrin

  • Gość
Legowisko
« Odpowiedź #4 : 2003-06-16, 15:10 »
Nasze dwa maluchy najchętniej wylegują się w koszu na brudną bieliznę. Zastanawia mnie tylko, co je tam tak przyciąga?  :?
Zapisane

Maxim

  • Gość
legowisko
« Odpowiedź #5 : 2003-06-16, 19:57 »
Moja kicia to lubi fotel, leżenie na podłodze w miejscu , na które pada słońce przez szybę, parapet w pełnym południowym słońcu i jeszcze pralka, nawet włączona i wirowanie wcale nie przeszkadza :lol:
Zapisane

SKR

  • Gość
Legowisko
« Odpowiedź #6 : 2003-06-16, 20:15 »
moj kotek w nocy oczywiście w moim luzku i tak sie rozwala ze ja sie nie moge zmiescic :). W takie zimnie dni kiedy balkon jest zamkniety to sypia na kanapie, albo na dywanie w przedpokoju lub w duzym pokoju. No a jak jest gorąco to na balkonie jest taka pulka i on na niej śpi często. nawed jak pokazywalam zdięcia to było takie jednop w tej pulce. moge gojeszcze ty pokazać. no i jak na balkonie jest rozlazony fotel taki do opalania to on zawsze sie na nim rozwala. mysli ze on jest jego i nawed jak któś na nim sie opala to on sie wpycha komus na brzuch i sie rozwala. i sie nie mozna opalac!!! :)
Zapisane

Eury

  • Gość
Legowisko
« Odpowiedź #7 : 2003-06-16, 23:52 »
Wszędzie tam gdzie wydawałoby się że kot się nie zmieści  :?

Szafa - to jest to.Szczególnie czarne podkoszulki  :cry:
Zapisane

Gopi

  • Gość
Legowisko
« Odpowiedź #8 : 2003-06-17, 07:48 »
Szafa, oparcie fotela, fotel, oparcia kanap, kanapy, łóżka, podłogi, lodówka, na szczycie szafek, krzesła, kolana (ludzkie oczywiście), telewizor, balkon, pod balkonem, pod drzwekami w ogródku, itp. , itd.
:)
Zapisane

Forum Zwierzaki

Legowisko
« Odpowiedz #8 : 2003-06-17, 07:48 »

Andariel

  • Gość
Legowisko
« Odpowiedź #9 : 2003-06-17, 11:01 »
monitor komputera, telewizor, wycieraczka, pod kołdrą w łóżku, parapet okna, rabatka w ogródku i inne bardziej niesamowite miejsca...
Zapisane

Abakus

  • Gość
Legowisko
« Odpowiedź #10 : 2003-06-17, 11:21 »
Witajcie:)
Ja nie mam kota ale siostra ma ich az siedem:), z roku temu siostra wraz z mezem wybudowali im drzewko, polecam zobaczyc oto adres www.zwierzeta.cisza.pl  kliknijcie na okienki KOTY i tam na post pt Drzewka dla kotow. Bardzo pomyslowo zrobione polecam zobaczyc!
Zapisane

kotek3

  • Gość
Legowisko
« Odpowiedź #11 : 2003-07-26, 19:24 »
Mój kot jak był mały najchętniej spał w szufladzie na pościel a teraz najbardziej lubi na krześle,na łóżku,na kocim dzrzewku
Zapisane

harpia

  • *
  • Wiadomości: 2480
    • WWW
Legowisko
« Odpowiedź #12 : 2003-07-26, 23:52 »
Moja kicia to diabeł wcielony, wszędzie tam gdzie niemoże, jest czarne obicie, ciemne ubrania, tam gdzie zostawi trwały ślad po sobie. Lubi spać na parapecie gdzie padają promienie słońca (jest gorąca jak piec) na włączonej pralce (pilnuje prania żeby nie ukradli :lol: ) poduszki, łóżko, środek pokoju, kuchni, krzesła, fotele, półki, szafa, szuflada (jak ona sie mieści :?:) klawiatura, akwarium, jeszcze jej na lampie nie widziałam :P aa jeszcze garki schowane w szafce :lol: ogólnie to tam gdzie normalnie palca nie wciśniesz a na końcu łaskawie zajrzy do swojej budki wiklinowej kupionej specjalnie dla niej.
Zapisane

Agness

  • Gość
Legowisko
« Odpowiedź #13 : 2003-07-27, 21:15 »
Mój kocurek najlepiej lubi spać na parapecie, jak za mocno slońce świeci to przechodzi na niższy poziom czyli na podłogę, ale najlepiej pod łóżkiem. Wczoraj kupiłam mu taki kosz wiklinowy też zaczyna tak podsypiać ;). Czasem też na kanapie na oparciu.
Zapisane

Alice_kot

  • Gość
Legowisko
« Odpowiedź #14 : 2003-08-19, 20:47 »
jestem bardzo ciekawa gdzie mój nowy kotek będzie sie wylegiwał! :P
Zapisane

Forum Zwierzaki

Legowisko
« Odpowiedz #14 : 2003-08-19, 20:47 »

Lalaith

  • Gość
Legowisko
« Odpowiedź #15 : 2003-08-19, 22:08 »
Uuu..Moj kocurek śpi w środku kanapy(wciśięty w pościel) ;) , na kanapie, standardowo ,fotel, parapet, w szafce z przyprawami;)
Zapisane

lucas24

  • *
  • Wiadomości: 3
Odp: Legowisko
« Odpowiedź #16 : 2015-01-05, 10:32 »
Moja kicia nocuje najczęściej w specjalnym domku, który kupiłam jej przez serwis http://www.zpazurem.pl/sklep/domki2. Tam mają taki wzór jak Willa Luxury, mi się najbardziej spodobał, ale są też inne do wyboru, do koloru. Domek jest w środku wyłożony specjalnym miękkim kocykiem, w razie zabrudzeń wrzucam go do pralki i włala;)
Zapisane

Ares_biz_pl

  • *
  • Wiadomości: 172
Odp: Legowisko
« Odpowiedź #17 : 2015-01-08, 11:37 »
W domku? szczerze to pierwsze słyszę,ale co kot to inny charakter oraz upodobania więc czemu nie:) Mimo wszystko polecam dobre i solidnej jakości legowisko,tego nic nie jest w stanie zastąpić.
Zapisane
Strony: [1]   Do góry
 

Strona wygenerowana w 0.225 sekund z 29 zapytaniami.