Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Strony: [1]   Do dołu

Autor Wątek: Szybko pomocy:((((((((  (Przeczytany 910 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Morticia

  • Gość
Szybko pomocy:((((((((
« : 2004-01-26, 13:55 »
Mam tragiczną sytuację Bojownik ma grzybicję a 2 gurami najpierw pływają z jednej na drugą stronę jak wahadła a teraz pani gurami jest cała w ranach bo bardzo intensywnie ocierała się o podłoże Już wyeliminowałam przyczynę w obydwóch akwariach była pleśń :( Ale nie z moej winy Wylałam 1/4 wody i dałam nowej z uzdatniaczem Bojownik niestety wylądował w słoiku i z bardzo drogim lekarstwem mam nadzieję że mu pomoże Teraz w domu mnie nie ma jak będę wieczorem i sytuacja się nie poprawi  przeniosę panią gurami niestety do kuli i dam jej trochę płynu z mikroelementami Taki suplement dla rybek i roślin na wzmocnienie i szybszą regenerację Nie wiem teraz czy wymieniać całą wodę z tych 2 zbiorników czy co?? Pomóżcie ale szybko tą wiadomość przeczytam dopiero jutro więc macie trochę czasu
Proszę ratujcie moje rybki :cry:
Zapisane

vioaoiv

  • *
  • Wiadomości: 9883
    • WWW
Szybko pomocy:((((((((
« Odpowiedź #1 : 2004-01-26, 14:57 »
Ojej Morti wspolczuje :( Mysle ze trzeba wymienic cala wode..
Zapisane

Sche-Wa

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 1143
  • Your soul stinks like shit
    • WWW
Szybko pomocy:((((((((
« Odpowiedź #2 : 2004-01-26, 17:02 »
współczucia :( najlepiej wymień całą wodę i jeszcze wymyj porządnie aqaria
Zapisane
zobaczysz kiedyś prawde

Forum Zwierzaki

Szybko pomocy:((((((((
« Odpowiedz #2 : 2004-01-26, 17:02 »

Morticia

  • Gość
Szybko pomocy:((((((((
« Odpowiedź #3 : 2004-01-27, 14:18 »
Niestety parka gurami tak długo przezmnie hodowana odeszła  :cry:  :cry:  :cry:  Może to głupie ale naprawdę się poryczałam bo w akwarium nie ma ich już A Pan gurami tyle w życiu przeszedł :cry:  :cry:  :cry: Nigdy czegoś takiego nie widziałam w 2 akwariach zachorowały mi na to samo tylko rybki labiryntowe pozostałe czują się dobzre Gurami były całe w czerwonych od krwi plamach potem tak jak podejrzewałam wdala się poleśń  :cry:  :cry:  :cry: A one tak cierpiały a miałam nadzieję że chciaż 1 zostanie Choć to dziwne w 2 różnych wkwariach w tym samym momencie  nawet o tych samych godzinach :?: Teraz bojownik Ignaś walczy o życie ale z nim jest chyba lepiej
Zapisane

Sche-Wa

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 1143
  • Your soul stinks like shit
    • WWW
Szybko pomocy:((((((((
« Odpowiedź #4 : 2004-01-27, 16:41 »
Wiem co czujesz :( mi dzisiaj przekręcił się gupiczek :( jedyny jakiego miałam w aqua pośród mieczyków  :cry:
Zapisane
zobaczysz kiedyś prawde

vioaoiv

  • *
  • Wiadomości: 9883
    • WWW
Szybko pomocy:((((((((
« Odpowiedź #5 : 2004-01-27, 17:51 »
wspolczuje :( :(
Zapisane

Morticia

  • Gość
Szybko pomocy:((((((((
« Odpowiedź #6 : 2004-01-28, 13:55 »
W takim momentach człowiek nie chce hodować rybek przynajmniej ja Bo mogą sobie ludzie gadać że one nic nie czują ale ja widziałam jak próbowały łapać powietrze choć nie mogły :( I co pewnie nie cierpiały dlatego nie mogę patrzeć na te stłoczone karpie w Relau to tak na marginesie
Zapisane

vioaoiv

  • *
  • Wiadomości: 9883
    • WWW
Szybko pomocy:((((((((
« Odpowiedź #7 : 2004-01-30, 14:02 »
dokladnie :cry:
Zapisane
Strony: [1]   Do góry
 

Strona wygenerowana w 0.061 sekund z 24 zapytaniami.