Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Strony: 1 2 [3]   Do dołu

Autor Wątek: Uczucia  (Przeczytany 6631 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

futermelok

  • Gość
Uczucia
« Odpowiedź #60 : 2004-01-24, 14:03 »
Ok ja wcale nie musze naukowo ale staralem wam sie przedstawic moje argumenty wcale sie nie musicie z nimi zgadzac ale jak chcecie mnie przekonac to napiszcie jakies argumenty, tak jak to zrobila Essi ona mnie próbowala przekonac argumentami ja sie próbowalem do tego ustosunkowac ani ja ani Essi nie zmienilismy swoich wczesniejszych pogladów ale bylo ciekawie. Ale ja juz was nie bede meczyl niczym naukowym[ chyba ze mnie o to poprosicie ] a z Essi popiszemy sobie naukowe rozprawki na priva.
Pozdrawiam wszystkich akwarystów którym mogle przekazac moje zdanie i cieszyl bym sie gdyby ktos taki by sie znalaz  którego przekonalem.
Ps udanych ferii bo mi sie wlasnie zaczely
Zapisane

tebepe

  • Gość
Uczucia
« Odpowiedź #61 : 2004-01-24, 15:33 »
tak mi sie cos wydaje, ze to co pisal futermelok, to zwykle pierdoly i pseudo naukowe fakty. Tak mi przynajmniej powiedzial moj starszy brat, a on studiuje biologie.
A poza tym moje rybki sa napewno dosyc madre, bo rozpoznaja moja mame po zapachu- jak sie popsika perfumami i idzie je nakarmic, to one podplywaja od razu. A jak sie nie popsika, albo uzyje innych niz zawsze, to sie boja i chowaja w dziurkach. i co na to powiecie?
Zapisane

Essi

  • Gość
Uczucia
« Odpowiedź #62 : 2004-01-24, 21:49 »
Powiemy na to, "a świstak siedzi i zawija..."  ;) A poważnie - być może do wody przedostają się przez napowietrzacz drobinki perfum, jakiś składnik chemiczny, który wpływa na rybki i z poznawaniem twojej mamy nie ma to wiele wspólnego... Ale nie upieram się przy tym :P
Czy brat poparł swoją krytykę futermeloka jakimiś sensownymi argumentami czy tylko tak sobie ględził, bo miał zły dzień? :roll:
Zapisane

Forum Zwierzaki

Uczucia
« Odpowiedz #62 : 2004-01-24, 21:49 »

pat

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 2630
  • oby do przodu byle nie na czworaka;)
Uczucia
« Odpowiedź #63 : 2004-01-24, 22:39 »
uwazam ze te perfumy to raczej nie potwierdzam wypowiedz Essi
Zapisane
To piekło nie raj :)

futermelok

  • Gość
Uczucia
« Odpowiedź #64 : 2004-02-02, 12:25 »
tebepe cos mi sie wydaje ze ty nie masz swojego zdania. :)
A twój brat to cos mi sie wydaje ze nie studiuje biologi bo jakby studiowal to by takich glupot nie gadal.
Zapisane

pat

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 2630
  • oby do przodu byle nie na czworaka;)
Uczucia
« Odpowiedź #65 : 2004-02-02, 12:54 »
nie wiem czy warto sie wtracac w rozmowe ale twierdze ze jesli futermelonke studjuje weterynarie to napewno wie co mówi ale neiw atpie tez w inne wypowiedzi
Zapisane
To piekło nie raj :)

emyla

  • *
  • Wiadomości: 1311
Uczucia
« Odpowiedź #66 : 2004-02-05, 20:51 »
pewnie biologia
Zapisane

futermelok

  • Gość
Uczucia
« Odpowiedź #67 : 2004-02-09, 13:35 »
Cytat: emyla
pewnie biologia
???????????????
Sory ale co to jest i do czego?????????????
A moze ja jestem na to za tepy???????
Zapisane

tebepe

  • Gość
Uczucia
« Odpowiedź #68 : 2004-02-11, 21:51 »
To ze futermelok studiuje weterynarie, to jeszcze nic nie znaczy. Na ktorym ty mozesz byc roku? Na 2? Trzecim? Przeciez weterynaria trwa 6 lat, wiec jestes poczatkujacym adeptem sztuki. A moj brat konczy biologie w tym roku.
A poza tym o ile mi wiadomo, na weterynarii nie ucza duzo o rybkach akwariowych, a na biologii ucza...
Pozdrawiam
Zapisane

Forum Zwierzaki

Uczucia
« Odpowiedz #68 : 2004-02-11, 21:51 »

futermelok

  • Gość
Uczucia
« Odpowiedź #69 : 2004-02-12, 00:13 »
Cytat: tebepe
To ze futermelok studiuje weterynarie, to jeszcze nic nie znaczy.
I owszem a co bys chcial tebepe zeby znaczylo czy ja cos mówilem ze ja wiem wszystko najlepiej zreszta temat weterynari pojawil sie tu przypadkiem i nie mial nic do wniesienia.
Cytat: tebepe
Na ktorym ty mozesz byc roku? Na 2? Trzecim? Przeciez weterynaria trwa 6 lat, .
na 3 a co ? i mylisz sie bracie bo weterynaria trwa 5,5 roku a te 6 lat to sa narazie plany plotki itp. a obecny rocznik wlasnie teraz konczy i studiowal 5,5 roku

Cytat: tebepe
A moj brat konczy biologie w tym roku.

Gratuluje twojemu bratu i jeszcze raz zapraszam go do dyskusji chetnie wymienie z nim argumenty.
Cytat: tebepe
A poza tym o ile mi wiadomo, na weterynarii nie ucza duzo o rybkach akwariowych,
dobrze ci wiadomo zeklbym ze wogóle nie ucza o rybkach akwariowych, ja rybami sie zajmuje od 10 lat i moja wiedze napewno nie wynioslem z studiów, a poza tym pokarz mi gdzie ja napisalem ze to co ja pisz to nas nauczyli na wecie.
Cytat: tebepe

 a na biologii ucza...
hehehe ciekawe gdzie i czego?
Ps. napisz jak sie nazywal ten super przedmiot na którym uczyli sie o rybach akwariowych  na tej bilogii twojego brata. :lol:
Ps. tebepe cos mi sie wydaje ze ani ty ani twój brat nie macie pojecia o rybach.
Zapisane
Strony: 1 2 [3]   Do góry
 

Strona wygenerowana w 0.061 sekund z 26 zapytaniami.