Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Strony: [1]   Do dołu

Autor Wątek: Motylowiec  (Przeczytany 937 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Meggy

  • Gość
Motylowiec
« : 2004-04-02, 12:58 »
Czy macie jakieś bliższe informacje na temat motylowców, a szczególnie i ch współbycia w akwarium z innymi rybami, czy jest agresywna, czy nie przeszkadza im towarzystwo innych ryb pływających przy powierzchni np. proporczykowców i szczupieńczyków. Podoba mi się ta ryba i zastanawiam się nad kupnem. Co ona lubi jeść?
Zapisane

Kesi

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 1705
    • WWW
Zapisane

berserker16

  • Gość
Motylowiec
« Odpowiedź #2 : 2004-04-02, 14:28 »
A ja dziś widzialem motylowce w sklepie i zastanawialem się czy by nie kupić ale zrezygnowalem, gdyż po dłuższym przemysleniu nie miałbym gdzie jej wpuścić
Zapisane

Forum Zwierzaki

Motylowiec
« Odpowiedz #2 : 2004-04-02, 14:28 »

harpia

  • *
  • Wiadomości: 2480
    • WWW
Motylowiec
« Odpowiedź #3 : 2004-04-02, 15:42 »
Jasne że nie będą przeszkadzać, wręcz odwrotnie. Taki proporczykowiec to przyzwoity obiadek :lol:
Ale na serio. Nie. U mnie wyżerał gupiki i molinezje (nawet te podrośnięte) karmiłam go muchami, płatki i granulki jadł niechętnie (w końcu typowy drapieznik) skoczny, bardzo, tak mi zszedł. Wyszłam rano zostawiając uchylone klapy pokrywy żeby mi nie przegrzalo. wróciłam a on suchutki leżał pod ławą :( szkoda.
Zapisane

Olka1992

  • Gość
Motylowiec
« Odpowiedź #4 : 2004-04-02, 15:49 »
Jednym słowem: Motylowiec=piękna bestia
Zapisane

Meggy

  • Gość
Motylowiec
« Odpowiedź #5 : 2004-04-02, 18:11 »
Dzięki serdeczne za odpowiedzi,bo miałam dzisiaj go kupować,ale w takim razie wstrzymam sie,bo mam takie ładne szczupieńczyki i jakąś inną odmianę proporczykowca(niewiem jak się dokładnie nazywa),a nie chciałabym by stały się pokarmem dla motylowca...
Tę słyszałam,że potrafi przez małą szparę wyskoczyć.Głupi,sam prosi się o śmierć. :roll:
Zapisane
Strony: [1]   Do góry
 

Strona wygenerowana w 0.044 sekund z 24 zapytaniami.