Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Strony: [1]   Do dołu

Autor Wątek: Pozycja wystawowa - jakies rady?  (Przeczytany 1171 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

-=KiciA#1=-

  • Gość
Pozycja wystawowa - jakies rady?
« : 2005-03-17, 11:56 »
Mam 4,5 miesieczna suczke rasey beagle. Ogolem mala bardzo szybko sie wszystkiego uczy (jestem z niej dumna  :)  ) mam tylko problem z pozycja wystawowa... Buffy nie jest byt chetna do wspolpracy, bo ona nie umie ustac w miejscu... nie chce sie posowac do jakis drastycznych metod typu kolczatka, czy krzyki (nigdy bym jej nie uderzyla!!!) probowalam troche ze smakolykiem, ale nic specjalnego...
jak ja probuje stawiac, to robie mniej-wiecej tak - ona sobie stoi, ja krrecze po jej lewej (lub prawej) stronie, prubuje ja czyms zaciekawic reka (np smakolykiem) i tylko nogi  w tym czasie odsowam lekko reka do tylu...  moze cos robie zle, nie wiem :P z wczesniejszymi psiakami nei mialam takich problemow, bo nie zamierzalam jezdzic na wystawy, wiec nie mam rzadnego doswiadczenia w tej sprawie :(
Z gory dzieki za jakies rady czy pomoc ;)
Pozdro
Zapisane

golden(ka)

  • *
  • Wiadomości: 5987
Pozycja wystawowa - jakies rady?
« Odpowiedź #1 : 2005-03-17, 14:15 »
Kicia masz czas :) Sunia ma 4,5 mies... w tym wieku moja ALgencja nie chciała stać ;) I do tej pory (ma 9 miechów) strasznie merda ogonem gdy tylko się nad nią pochylę że nieiedy nie mogę tego ogonka złapać!! Nie martw się- trenuj codziennie a dojdziesz do perfekcji  :wink: Ja codziennie trenuję ze swoimi goldami i Algencja juz prawie opanowała ta sztukę, Banty- codzienne treningi sprawiły że suczka sama staje w pozycji wystawowej!!  :wink:
Zapisane
Strony: [1]   Do góry
 

Strona wygenerowana w 0.053 sekund z 24 zapytaniami.