Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Strony: [1]   Do dołu

Autor Wątek: Pierwsza wystawa... Postawa etc ...  (Przeczytany 1787 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Flaś

  • Gość
Pierwsza wystawa... Postawa etc ...
« : 2004-06-13, 21:38 »
Potrzebuje pomocy w nauczeniu Toffiego postawy, on te łapki przedni wyciąga tak do tyłu i w ogóle nie chce stać ... Co mam robić ??? :(
Zapisane

whiper

  • Gość
Odp: Pierwsza wystawa... Postawa etc ...
« Odpowiedź #1 : 2004-06-13, 21:47 »
Napisz jak go uczysz...
Przednie łapki musisz popostu ciągle poprawiać i nagradzac.... efekty zauwazysz po kilku dniach.. moja Naomi tez maila taki problemik  :P
Zapisane

Flaś

  • Gość
Odp: Pierwsza wystawa... Postawa etc ...
« Odpowiedź #2 : 2004-06-13, 21:54 »
A więc:
Chwytam go pod klatka, i z powietrza stawiam łapki na ziemie. Są ładnie, prosto i prostopadle do ziemi. Biore się za tylne. Wyciągam jedną ( już jest lekki odchył ), wyciągam drugą i ... totalnie do tyłu łapska... :( A jak go próbuje za fafle podciągnąć, to siada :?
Zapisane

Forum Zwierzaki

Odp: Pierwsza wystawa... Postawa etc ...
« Odpowiedz #2 : 2004-06-13, 21:54 »

NaNcY

  • Gość
Odp: Pierwsza wystawa... Postawa etc ...
« Odpowiedź #3 : 2004-06-13, 22:06 »
uj biedactwo :(  życze cierpliwości
Zapisane

whiper

  • Gość
Odp: Pierwsza wystawa... Postawa etc ...
« Odpowiedź #4 : 2004-06-13, 22:24 »
Flaszka ja mialam zupelnie ten problem, ale gadałam pozniej z poroma osoabmi i mowily, żeby robicb tak jak robie i poprostu trzeba czasu.. ja też już byłam zrezygmowana, ale ciągle ćwiczyłam i Naomi teraz ślicznie stoi :)
Zapisane

Flaś

  • Gość
Odp: Pierwsza wystawa... Postawa etc ...
« Odpowiedź #5 : 2004-06-14, 14:47 »
Kurde, ale ja już bardzo długo ćwicze ... :?
Zapisane

AgaŚ

  • Gość
Odp: Pierwsza wystawa... Postawa etc ...
« Odpowiedź #6 : 2004-06-14, 14:50 »
Flasia - wiesz co ci mowilam w Kaliszu! Snoop tak tez robil, ale wiesz jak go wyciagac do przodu! I ju... a wiesz ... sproboj najpierw ustawiac tylne (tak ze podnosisz za dupke go i stawiasz, podobnie jak przednie) ,a potem przednie ustawiac...
Zapisane

Roxette

  • Gość
Odp: Pierwsza wystawa... Postawa etc ...
« Odpowiedź #7 : 2004-06-14, 18:48 »
FLACHA-spokojnie to twoja pierwsza wystawa :roll:  :roll:  :roll: Nie panikuj :)  :) Próbuj,próbuj i jeszcze raz próbuj :D  :D  :D Bądż zdecydowana :wink: Nie denerwuj się :wink: Toffi wyczuje twoje zdenerwowanie,zrezygnowanie :D  :D  :D
WIESZ MOJA PIERWSZA WYSTAWA BYŁA FATALNA,WYSZŁAM Z NIEJ ZE ŁZAMI :grr: Riger dostał "czerwoną kartkę",chciał pogryżć sędziego MÓWIĄC SZCZERZE WOGÓLE Z NIM NIE ĆWICZYŁAM-SZKOLENIE,NA KTÓRE CHODZIŁAM MIAŁO PRZYGOTOWAĆ PSA :lol:  :lol:  :lol: Ale ja się nie poddałam :D Dopiero gdy Riger miał 2 lata zaczęłam z nim ćwiczyć :P  :P  :P Sama ćwiczyłam :D
TERAZ TAK ŚLICZNIE STOI,ZE AŻ CHCE MI SIĘ PŁAKAĆ :P  :P  :P Efekty przyszły szybko ;)  ;) Oczywiście,że nie po dwóch latach :lol:  :lol:  :lol: Po 2-3 tygodniach ;)  ;)  ;)
Zapisane

Nicka

  • Gość
Odp: Pierwsza wystawa... Postawa etc ...
« Odpowiedź #8 : 2004-06-14, 20:49 »
Po pierwsze, zycze powodzenia. Po drugie, te psy, co sa tak pieknie ustawione na zdjeciach, wATPIE, ZEBY TEZ TAK PIEKNIE STALY NA ZYWO... KIEDY WYSTAWIASZ SWOJEGO PSIACZKA?
Zapisane

Forum Zwierzaki

Odp: Pierwsza wystawa... Postawa etc ...
« Odpowiedz #8 : 2004-06-14, 20:49 »

AgaŚ

  • Gość
Odp: Pierwsza wystawa... Postawa etc ...
« Odpowiedź #9 : 2004-06-14, 21:25 »
Nicka - a myslisz ze tamte na fotkach sa przyklejone...?  :roll:  :lol:
Zapisane

NaNcY

  • Gość
Odp: Pierwsza wystawa... Postawa etc ...
« Odpowiedź #10 : 2004-06-14, 21:53 »
hehe ja jestem pewna że żywe Ale wiem że to wymaga sporo cierpliwości noi czasu...chęci...
Zapisane
Strony: [1]   Do góry
 

Strona wygenerowana w 0.061 sekund z 24 zapytaniami.