Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Strony: [1]   Do dołu

Autor Wątek: Przygotowaie do wystawy  (Przeczytany 3427 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

AgaŚ

  • Gość
Przygotowaie do wystawy
« : 2003-07-27, 07:37 »
Jezeli wystawiacie swoje psy napiszcie na tym topicu co robicie z nimi przed wystawa! Oczywiscie podajcie tesh rase psa i mozecie pochwalic siem osiagnieciami :)
Zapisane

paolinka

  • Gość
Przygotowaie do wystawy
« Odpowiedź #1 : 2003-07-27, 09:36 »
Juz ci napisalam, przeczytaj maila ;) Ja mam beagle, Mł.Ch.Pl, Mł.Zw.Pl, 3x CWC, 2x NSwR, 1x NPwR, 2x BOB, BOG itd...
Zapisane

AgaŚ

  • Gość
Przygotowaie do wystawy
« Odpowiedź #2 : 2003-07-27, 10:50 »
Paolinka.... co znaczy... te tytuly na N?? Sorka ja tam siem za bardzo nie znam :) Ale niedlugo siem poznaaaam :)
Zapisane

Forum Zwierzaki

Przygotowaie do wystawy
« Odpowiedz #2 : 2003-07-27, 10:50 »

paolinka

  • Gość
Przygotowaie do wystawy
« Odpowiedź #3 : 2003-07-27, 10:54 »
Hehe, no tak :)  Ten na N to Najl. Suka/ Pies w Rasie, BoB- zw. rasy ;) BoG- zw. grupy
A jak wstawilas obrazek???
Zapisane

AgaŚ

  • Gość
Przygotowaie do wystawy
« Odpowiedź #4 : 2003-07-27, 11:27 »
te Bogi i Boby to ja fieeem :) Jaki obrazek?? Ten emblematt? Wchodzisz do profili i tam jest wsyysciutko! Paolinka wybierasz sie na wystawe do Czestochowy 19 pazdziernika. Bo ja chyba bede i moge wystawci mojego malego jak skonczy 13 paz. 6 miechof nie??
Zapisane

msa

  • Gość
Przygotowaie do wystawy
« Odpowiedź #5 : 2003-07-27, 13:11 »
Możesz Taraa, możesz - w klasie szczeniąt. Tylko naucz go pokazywać zęby - to przede wszystkim, tzn. żeby się nie wyrywał, jak sędzia będzie chciał obejrzeć ząbki. Poza tym dobrze by było, żeby umiał chodzić na ringówce bez szarpania się we wszystkie strony. Szczeniakom wiele się wybacza, ale...lepiej, jeśli dobrze się zachowują
Zapisane

paolinka

  • Gość
Przygotowaie do wystawy
« Odpowiedź #6 : 2003-07-27, 18:17 »
MOze moze bede w Czestochowie.... Kto wie :) Tak, mozesz wystawiac w szczemniaczkach ;)
Zapisane

Agatka

  • Gość
Przygotowaie do wystawy
« Odpowiedź #7 : 2003-07-29, 12:07 »
Witaj !!!
Ja i moje stadko napewno bedziemy w czestochowie :)
Naucz swoje maleństwo stac  w pozycji wystawowej.
Nie wiem jaka masz rase, ale powinien ustac spokojnie co najmniej 1 minutkę.

moje sznuacerki to:
CH.Pl. Mł.Ch.Pl. Mł.Zw.Kl.'02 r.CACIB 3xCWC 8xZw.Mł. BOS BIS Junior III 3xBOB Junior BOB Puppy DANICA Hajan
BIS BABY 4xWO A'ARWENA GRAND Hajan
3xWO A'ARAGORN GRAND Hajan

Zapraszamy na nasza stronkę :)
Zapisane

AgaŚ

  • Gość
Przygotowaie do wystawy
« Odpowiedź #8 : 2003-07-29, 12:18 »
Wiesz z tym mam prooblem... ale maly jeszcze jest maly :) Mam beagle i wiesh... powiedz jak ty uczylas swoje psiaki postawy. Moze ja robie cosik zle...? moj najwiecej wystal ladnie... z 10 sek :P

Gratuluje takch sukcesow
Zapisane

Forum Zwierzaki

Przygotowaie do wystawy
« Odpowiedz #8 : 2003-07-29, 12:18 »

Agatka

  • Gość
Przygotowaie do wystawy
« Odpowiedź #9 : 2003-07-29, 12:50 »
I tyle dobrze, w końcu to maluszek.
Cwicz z nim nie wiecej niz 5 minut, ale codziennie. Najlepeij po każdym dobrym wykonaniu dawaj smakołyka i popieśc troche malucha, a po nauce 20 minut dobrej zabawy.
Z ringówka chodzenie ćwicz najlepiej na spaceach, żeby maluch tak sobie to kojarzył. Jako przyjemnośc !

Mam nadzieje, ze bedzie dobrze, masz jeszcze sporo czasu :)

No i mam nadzieje, ze sie spotkamy w Czestochowie
Zapisane

AgaŚ

  • Gość
Przygotowaie do wystawy
« Odpowiedź #10 : 2003-07-29, 16:11 »
Hmm wystawiasz sznaucery... a jesli moge spytac ile masz lat ?:) Bo ja no malo :P Wiesz mam jeszcze jeden problem. PO pierwsze zginale mi rongowka :p Ale to nie problem. Glopie jest to,ze maluch gdy go ustawiam opuszcza ogon, a beagle to jakby dyskwalifikacja... A ja narazie trzymam mu smakolyk nad pyskiem a druga reka pod brzuuszkiem i przesuwam troszke do przodu tak jak to sie powinno :) I nie starcza mi reki na ogon a jak puszczam brzuszek to maly leci do smakolyka... No i co ty na to?? Prosze poradz mi bo to moj pierwszy pies ktorego postanowilam wystawiac i to moj debiut w dziedzinie tej nauki :P.... A bedzies we Wrocławku bo ja tak ale jeszcze bez malego .
Zapisane

Agatka

  • Gość
Przygotowaie do wystawy
« Odpowiedź #11 : 2003-07-29, 16:27 »
Małe psiaki często opuszczaja ogonek, ja moje sznaucerki tez tak robiły, a teraz ogonki stoja jak druciki.
Spokojnie, narazie naucz go stania. Jak sie nauczy stac spokojnie to potem bez problemu sama podtrzymasz ogonek.
On jest jeszcze malutki i może sie bac jak każesz mu stac, a wtedy spuszcza ogonek. To wszytsko jest do wypracowania. A Ty masz jeszcze sporo czasu :)

Pewnie, że bedziemy we Wrocławiu :)
A ja mam 26 lat :)
A może wystapicie z Beaglem w Młodym Prezenterze ? :)
Zapisane

AgaŚ

  • Gość
Przygotowaie do wystawy
« Odpowiedź #12 : 2003-07-29, 16:53 »
No widzisz 26 a ja 2 razy mniej :P Wiesz.... wystąpimy w MP ale jeszcze nie teraz... za rok... a moze i wczesniej... jak siem nauczy! Wiesz tam oceniany jest nie tlyko pies ale i wystawiajacy i sposob wystawiania i zeby cos osiagniac w MP trzeba troche popracowac :) Więc kiedy wystartuuje w MP to zalezy tylko od Snoopiego. Ale mysle ze napewno wystartuje! Mozesz podac mi jeszcze kilka rad na temat wystaw??
Zapisane

Agatka

  • Gość
Przygotowaie do wystawy
« Odpowiedź #13 : 2003-07-29, 17:05 »
Napisz do mnie na prv :)
dolina.rivendell@pf.pl
Zapisane

AgaŚ

  • Gość
Przygotowaie do wystawy
« Odpowiedź #14 : 2003-08-01, 22:57 »
No a mose inni siem wypowiedza??
Zapisane

Forum Zwierzaki

Przygotowaie do wystawy
« Odpowiedz #14 : 2003-08-01, 22:57 »

paolinka

  • Gość
Przygotowaie do wystawy
« Odpowiedź #15 : 2003-08-02, 09:25 »
:)
Zapisane

AgaŚ

  • Gość
Przygotowaie do wystawy
« Odpowiedź #16 : 2003-08-02, 09:31 »
Hm.... A gdzie można doistać ten szapon paolinka?
Zapisane

paolinka

  • Gość
Przygotowaie do wystawy
« Odpowiedź #17 : 2003-08-02, 09:32 »
W sklepie zoologicznym, u weterynarza lub na wystawie.
Zapisane

AgaŚ

  • Gość
Przygotowaie do wystawy
« Odpowiedź #18 : 2003-08-02, 11:37 »
A powiedz jeszcze raz jak onn siem nazywa?? I powiedz naprawde on nie szkodzi nic siersci beagle?
Zapisane

paolinka

  • Gość
Przygotowaie do wystawy
« Odpowiedź #19 : 2003-08-02, 11:45 »
Moim nie szkodzi, nie wiem jak twoim.... Nazywa sie Dr. Seilda dla championow. Slyszalam, ze dobrymi szamponami sa szampony z firmy Bogena.
Zapisane

Tiggy

  • Gość
Przygotowaie do wystawy
« Odpowiedź #20 : 2003-08-02, 12:26 »
Heh ja tam swojego beagla kapie dosc rzadko, a przynajmniej nie przed wytawa, bo jej sie lupiez robi nawet po nie wiem jak dobrym szamponie! Dzien przed wystawa myje tylko to co ma biale, czyli brzuszek, lapki, koniec ogonka :)

A z postawa poszlo latwo, na kliker ja nauczylam :D Jak afra slyszy klik to staje jak zamurowana, sliczniutko wyglada. Troche gorzej z bieganiem, ale coz... :D Niedlugo, tzn za jakis rok, bede musiala przezyc ta nauke od nowa z jednym lub nawet dwoma maluchami. Bo jak sie przeprowadze do domku z duzym ogrodem, to planuje jeszcze jednego beagle i briarda, tylko nie wiem czy lepiej kupic odrazu 2 szczeniaki, czy np. najpierw briardke a po roku beagielke.

TiGGy
Zapisane

Forum Zwierzaki

Przygotowaie do wystawy
« Odpowiedz #20 : 2003-08-02, 12:26 »

AgaŚ

  • Gość
Przygotowaie do wystawy
« Odpowiedź #21 : 2003-08-02, 12:31 »
Ja mysle ze od razyu 2 bedzie lepiej... a kiedy twoja afra siem nauczyla tej postawy... bo moj narazie nie robi zabardzo efektow... a cwiczymy od 2 tyg :(  A jakie afra ma osiagniecia na wystawach?
Zapisane

paolinka

  • Gość
Przygotowaie do wystawy
« Odpowiedź #22 : 2003-08-02, 13:50 »
TRENUJ Taraa!!! Ja ciagle trenuje i sa jakies efekty ;) Ja swoje przycinam na ok. tydzien przed, 2 dni przed wystawa poprawiam, 1 dzien przed kapie...
Zapisane

AgaŚ

  • Gość
Przygotowaie do wystawy
« Odpowiedź #23 : 2003-08-02, 14:37 »
Tiggy ty tesh przycinasz  swojej suczce? Bo ja jakoś się z tym niespotkałam i narazie nie widze nawet na Jukonie zeby to było konieczne.... ale jesli....
Zapisane

paolinka

  • Gość
Przygotowaie do wystawy
« Odpowiedź #24 : 2003-08-02, 14:59 »
Trzeba przycinac koncowki i piora na ogonie, lapy, pod podzuszkami, klate czasem itp...
Zapisane

AgaŚ

  • Gość
Przygotowaie do wystawy
« Odpowiedź #25 : 2003-08-02, 15:46 »
Ale jakie koncoowki??
Jukonowi nic nie odstaje i nigdy nie odstawalo... a ogon... musi byc taki obciety nie moga byc te wloski?? Tak samo na brzuszku?
Zapisane

paolinka

  • Gość
Przygotowaie do wystawy
« Odpowiedź #26 : 2003-08-02, 20:48 »
Taak, moze ci sie zdawac, ze nic nie odstaje, ale  tak ma chyba klazdy Begl :)
Zapisane
Strony: [1]   Do góry
 

Strona wygenerowana w 0.058 sekund z 26 zapytaniami.