Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Strony: [1]   Do dołu

Autor Wątek: Dobry sklep zoologiczny  (Przeczytany 1411 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

zorka

  • Gość
Dobry sklep zoologiczny
« : 2003-02-11, 12:03 »
Cześć .
Jestem ciekawa co myślicie na temat wyglądu dobrego sklepu zoologicznego. Sklepu przyjaznego dla naszych milusińskich. Czy znacie takie sklepy?.
Zorka z Wrocławia
Zapisane

pop

  • Gość
Dobry sklep zoologiczny
« Odpowiedź #1 : 2003-02-11, 18:16 »
znałem kilka świetnych sklepów ale pod kątem akwarystyki jeżeli chodzi o sklep dla psa to niestety jeszcze nie spotkałem sklepu który by mi całkowicie odpowiadał(np brakuje dużego asortymentu niektórych produktów lub co jest równie częste obsługa jest bardzo słabo przeszkolona )
Zapisane

m@gd@

  • Gość
Dobry sklep zoologiczny
« Odpowiedź #2 : 2003-02-13, 09:30 »
W Zielonej Górze jest jeden nazywa się REX, mozna tam kupić ( a jak nie ma to zamówić) wszystko. I tylko tam jest eukanuba i purina.Dobrze ze mam blisko...
Zapisane

Forum Zwierzaki

Dobry sklep zoologiczny
« Odpowiedz #2 : 2003-02-13, 09:30 »

Siva

  • Gość
Dobry sklep zoologiczny
« Odpowiedź #3 : 2003-02-13, 11:54 »
ja mam kolo domu maly sklepik z gabinetem wet. - w sklepiku jest karma ktora jemy (nutra, purina i nie tylko), cala masa przysmakow, ale niestety jesli chodzi o zabawki i "oprzyrzadowanie" (smycz, obroze, miski itp) to maly wybor.
Zapisane

onka

  • Gość
Dobry sklep zoologiczny
« Odpowiedź #4 : 2003-02-13, 13:00 »
bardzo dobrze zaopatrzony sklep dla zwierząt wszystkich jest w Poznaniu w markecie Hit (osobny sklep)

dla psów i kotów w klinice dr Wąsiatycza tam mają wszystko (chyba  :D )

no i dobry sklep to tez taki gdzie mozna wejśc z psem  :wink:
bo inaczej sobie nie wyobrażam :D
Zapisane

Saba

  • Gość
Dobry sklep zoologiczny
« Odpowiedź #5 : 2003-02-13, 13:55 »
Ale czy można wchodzić z psami do tych sklepów zoologicznych w centrach handlowych? Wydaje mi się, że nie. Do każdego 'wolnostojącego' sklepu zoo można wejść, ja zawsze wchodzę z psami :wink:
Zapisane

onka

  • Gość
Dobry sklep zoologiczny
« Odpowiedź #6 : 2003-02-13, 14:02 »
jak kupowalam kaganiec to weszlismy z psiutem do takiego sklepu w markecie (no bo nie wyobrażam sobie kupowac kagańca bez psa :D )

i nikt nie oponował

wiem,ze to sie może wydać dziwne - kaganiec dla golena? i to jeszcze wtedy 6 cio miesięcznego  :?:  no ale jechalismy na wakacje pociągiem i kaganiec w pociagu trzeba mieć niestety :D
Zapisane

m@gd@

  • Gość
Dobry sklep zoologiczny
« Odpowiedź #7 : 2003-02-13, 14:28 »
No goldek w kagańcu  :)  :)  :)
Ale cóż przepisy , przepisami............. :?:
Zapisane

Puppy

  • Gość
Dobry sklep zoologiczny
« Odpowiedź #8 : 2003-02-13, 16:06 »
ja też widziałam jak ktoś był w dużym centrum handlowym w sklepie zoologicznym z psem

ja mam niedaleko sklep, w którym jest wszystko co potrzeba. tzn zabawki, jedzonko, smyczki, kagańce do wyboru do koloru. Sklep mały ale jest dużo rzeczy. Tylko sprzedawcy nie na wszystkim sie znają... kupowałam z jokerem szeleczki... i 2 razy z rzędu nie wiedzieli jak sie zakłada... no cóż ja też :D ale oni powinni wiedzieć  :?  
ale ogólnie b. dobry sklep..no tylko ceny często zawyżają...
Zapisane

Forum Zwierzaki

Dobry sklep zoologiczny
« Odpowiedz #8 : 2003-02-13, 16:06 »

Moony

  • Gość
Dobry sklep zoologiczny
« Odpowiedź #9 : 2003-02-13, 16:27 »
Tak, w hicie a właściwie już Tesco (POznań) jest dobry sklep, mam zresztą z tamtąd myszki. Niestety ostatnio pogorszyli się z asortymetem dla myszek. Dobry za to mają dla psów i kotów. Ich wada, to ceny wyższe niż w innych zoologicznych. Kupiłam kulę dla chomika za 14 w hicie była identyczna za 21 :)
Ja osobiście lubię również sklep zoologiczny w Suchym Lesie pod Poznaniem. Widać że właścicielka i sprzedawczyni kochają zwierzęta, asortyment dobry, no i można wejść z pieskiem :)
Zapisane

zorka

  • Gość
Dobry sklep zoologiczny
« Odpowiedź #10 : 2003-02-13, 22:01 »
A ja znalazłam super sklep zoologiczny we Wrocławiu przy ulicy Armii Krajowej w nowych budynkach Centrum AB. Sklep jest chyba nowy bo wcześniej go nie widziałam. Jest ślicznie zrobiony, miła i fachowa obsługa. Można wejść z psem. Dziewczyny widać że kochają zwierzęta, każde dostaje jakiś smakołyk w prezencie. Wybór jest bardzo duży począwszy od zabawek po smycze, obroże,spania, miski, przysmaki i wiele wiele innych. Przede wszystkim mają bardzo niskie ceny, a w szczególności karm. Ceny są niższe niż we wszystkich mi znanych sklepach we Wrocławiu o 10-15zł na 15kg paczce, a dla mnie to już dużo. Można także zamówić towar telefonicznie, a dziewczyny dowożą go bezpłatnie do domu.
Ponad to będą raz w tygodniu organizowane bezpłatne porady weterynaryjne. : :D  :D  
Zorka
Zapisane

anutka

  • *
  • Wiadomości: 238
    • WWW
Dobry sklep zoologiczny
« Odpowiedź #11 : 2003-02-21, 18:31 »
Dobry sklep jest w jednym z centr handlowych(oczywiście w Warszawie) i tam można wchodzić z pieskiem
Zapisane
Anutka i matylda pozdrawiają :) :)

zapraszam na stronę o buldogach francuskich - www buldozka.prv.pl

Siva

  • Gość
Dobry sklep zoologiczny
« Odpowiedź #12 : 2003-02-21, 19:07 »
Anutka - w torym centrum handlowym? bylam w wola parku w sklepie - spory wybor - kupowalam smycz i obrozke - ceny w normie
wiem ze jest jeszcze chyba tez na woli sklep w tesco, ale nie bylam tam
Zapisane
Strony: [1]   Do góry
 

Strona wygenerowana w 0.075 sekund z 26 zapytaniami.