Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Strony: 1 2 [3]   Do dołu

Autor Wątek: Koniec świata 2012  (Przeczytany 21596 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

lis

  • *
  • Płeć: Mężczyzna
  • Wiadomości: 16231
  • red fox and dog fanatic
Odp: Koniec świata 2012
« Odpowiedź #60 : 2008-05-20, 16:49 »
Według Majów były już 4 końce świata - następny ma nastąpić w grudniu 2012 roku gdy nastąpi potężne trzęsienie ziemi,ale ludzkość nie musi zginąć - według legendy ludzi uratuje 13 kryształowych czaszek ( 12 z kosmosu i jedna z ziemi ),zebrane razem czaszki przemówią i powiedzą jak uratować świat. :P

BloodSpill

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 88
Odp: Koniec świata 2012
« Odpowiedź #61 : 2008-05-20, 16:55 »
można by było na podstawie tego co napisałeś Lis zrobić fajna opowieść xD
Zapisane

lis

  • *
  • Płeć: Mężczyzna
  • Wiadomości: 16231
  • red fox and dog fanatic
Odp: Koniec świata 2012
« Odpowiedź #62 : 2008-05-20, 17:09 »
Już została zrobiona.:P

Forum Zwierzaki

Odp: Koniec świata 2012
« Odpowiedz #62 : 2008-05-20, 17:09 »

BloodSpill

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 88
Odp: Koniec świata 2012
« Odpowiedź #63 : 2008-05-20, 17:10 »
a to fajnie xD
Zapisane

VEGEtacja

  • *
  • Wiadomości: 12
Odp: Koniec świata 2012
« Odpowiedź #64 : 2008-05-20, 20:37 »
aż mi się śmiać chce... księżyc się oddala? : D podstawowe zasady fizyki, troche zdrowego rozsądku... ludzie : D
Zapisane

Zelka

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 39
Odp: Koniec świata 2012
« Odpowiedź #65 : 2008-06-06, 20:13 »
Pewnie, pewnie tylko takich końców świata już było ze sto i jeszcze jakoś dziwnym trafem żyjemy... O.o
Zapisane
Nie pytaj o to czy jestem poke, neonem lub kinderkiem ( czy cokolwiek innego jeszcze wymyślisz ). Odpowiedź brzmi: TAK JESTEM.
Wolę uniknąć nieporozumień.

KuKi

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 1066
Odp: Koniec świata 2012
« Odpowiedź #66 : 2009-10-16, 11:55 »
Mam tutaj fajną stronke... może ktoś już ją na forum ppodawał, ale mi nie co tym nie wiadomo więc daje ją może i drugi raz;p http://divinatio.pl.tl/A-co-z-Polsk%26%23261%3B-f-.htm czytajcie, bardzo ciekawe. Sam nie wiem już co o tym myśleć... bardziej do mnie przemawia teoria o 3 dniach ciemności a następnie o powstaniu złotych lat... bo koniec świata... hmmm... co to by miało na celu. Jako osoba wierząca nie wierze że "TEN KTÓRY PATRZY Z GÓRY" miałby nam zrobić coś takiego przecież ON nas kochai chce dla nas jak najlepiej, a ludzkość że zasłuzyła sobie na kare to jest racja, ale potem by nie było nic... więc zakładając że nie ma nikogo prócz nas we wszechświecie to ten "świat" nie miałby sęsu... Nie wiem, jak wy to obieracie?
Zapisane

mitrandir

  • *
  • Płeć: Mężczyzna
  • Wiadomości: 1267
Odp: Koniec świata 2012
« Odpowiedź #67 : 2009-10-16, 22:25 »
Jako osoba wierzaca powinienes wiedziec ze w Apokalipsie Swietego Jana jest wzmianka o tym ze koniec swiata nastapi w najbardziej nieoczekiwanym momencie, ze nikt go nie przewidzi ect :P
a wiec.....ze tak sie wyraze po mlodziezowemu " xD "
pzdr
Zapisane

Stworek

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 30
Odp: Koniec świata 2012
« Odpowiedź #68 : 2010-01-13, 16:57 »
Daty wg Wikipedii:

Cytat: Wikipedia
    * 31 grudnia 999 - ze względu na powszechnie uznawany millenaryzm uważano, że koniec świata nastąpi 31 grudnia w roku 999. Gdy nie nastąpił, lud w Rzymie zaczął świętować, co zapoczątkowało tradycję zabaw sylwestrowych, nazwanych tak od imienia wówczas panującego papieża Sylwestra II. Przepowiednia końca świata na ten rok nie była jednak oficjalnym nauczaniem Kościoła.
    * 31 grudnia 1999 - według Kasjopejan miał pojawić się kosmiczny krzyż z zaćmieniem Słońca. Wiele osób obawiało się ogólnoświatowego chaosu na skutek błędu roku 2000 obecnego w starszym oprogramowaniu komputerów, który miał rzekomo doprowadzić do awarii większości komputerów na świecie i spowodować awarię komunikacji, systemów bankowych, elektrowni atomowych itp.

    * 21 grudnia 2012 - ostatni dzień podany w kalendarzu Majów. Według niektórych interpretacji, m.in. Patricka Geryla, właśnie wtedy ma nastąpić koniec świata.
    * 2060 - rok w którym według Isaaca Newtona ma nastąpić koniec świata.
    * 16 marca 2880 - zderzenie Ziemi z planetoidą (29075) 1950 DA. Prawdopodobieństwo zdarzenia wynosi 0,33%.

A ja nie wierzę, że 12.12.12 to tylko głupia data, tak jak poprzednie...
Zapisane

Forum Zwierzaki

Odp: Koniec świata 2012
« Odpowiedz #68 : 2010-01-13, 16:57 »

Mimose

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 8
  • Moja ślicznotka:)
Odp: Koniec świata 2012
« Odpowiedź #69 : 2011-02-23, 14:50 »
o widze ze tu rozmowa o koncu swiata nawet :P
powiem tak.
majom nie chodzi o koniec swiata w doslownym znaczeniu. tu bardziej chodzi o zmiane naszej swiadomosci, o przejscie do innych wymiarow. aczkolwiek zeby to zrozumiec trzeba troche sie wglebic w te tematy. proponuje leture ksiazek osho.
dla mnie kiedys myslenie ze sa jakies inne wymiary bylo brednia. jednak prawda jest taka, ze nie wiemy absolutnie nic o naszym swiecie, ani nawet o nas samych. kiedy zaczynasz szukac powaznych informacji na tematy typu atlantyda, majowie, swiadomosc, reinkarnacja wowczas wszystko zaczyna sie sklejac, w roznych zrodlach(czesto bardzo odleglych) pojawiaja sie pasujace do siebie informacje.
do niedawna bylam sklonna myslec, ze to wszystko jest raczej watpliwe, jednak doswiadczylam czegos niewyjasniongo przez nauke, o czym jednak wspominaja ludzie oswieceni. udalo mi sie wyjsc z wlasnego ciala(tzw OBE). medytowalam wieczorem, myslalam tez o tym, choc nie bylam pewna czy to jest mozliwe- a jednak! bylo to najdziwniejsze doswiadczenie w moim zyciu- wisialam nad swoim cialem choc nie do konca oderwana(trudno jest z pierwszym razem) bylam calkowicie swiadoma - widzialam siebie caly pokoj, nie moglam w ogole poruszyc swoim cialem, czulam jednoczesnie inny swiat, wymiar czy jak tego nie nazwac. od tamtej pory wiem jedno NIE MA rzeczy niemozliwych!
to, co obecnie dzieje sie naokolo nas nie jest bez wplywu na nasze umysly. wiele z nas jest calkowicie odurzona klamstwami i truciznami jakie w nas wpompowuja. niektorym udaje sie z tego wyrwac. coraz wiecej ludzi zauwaza ze ucza nas niewlasciwych rzeczy, wpajaja nam klamstwa odkad sie rodzimy, zamyka sie nam calkowicie umysl na to co jest prawda, przechodzimy po prostu pranie mozgu...
szukam przeroznych informacji, czesto natrafiam na pogloski na temat atlantydy, oraz tzw biblioteki aleksandryjskiej. zawierala ona prawdopodobnie najwazniejsze informacje, wlasnie o atlantydzie, oraz o nas samych- informacje na temat naszych mocy, tego ze mozemy przemieszczac sie w innych wymiarach. niestety zostala doszczetnie spalona, jednak te najwazniejsze informacje wciaz sie pojawiaja, nadal mozna je odnalezc, dzieki ludziom, ktorzy sa w stanie tego wszystkiego doswiadczac- innymi slowy ludzie calkowicie przebudzeni, jak Osho, Jezus, Budda. jednak nadal ta wiedza jest ukrywana na swiatowa skale, osoby ktore 'cos wiedzialy' zwykle gina... jednak obecny dosc szybki rozwoj ludzkiej swiadomosci, ilosc osob ktore doznaja oswiecenia, jest bardzo obiecujacy i tez, zgadza sie z tym co wiedzieli Majowie. Ludzkosc wchodzi w zupelnie inny etap i to tez prawdpodobnie jest to co okreslacie 'koncem swiata'. oczywiscie to jest rowniez mozliwe, ze nasz fizyczny swiat sie skonczy. mysle jednak ze to wlasnie jest prawda- wchodzimy w faze poza naszymi fizycznymi cialami, przechodzimy do innego wymiaru. zreszta przebudzeni ludzie nie otrzebuja fizycznego ciala, wiedza ze to drugie cialo, swiadomosc, dusza czy jak ktokolwiek to nazywa, jest niesmiertelne.

rozpisalam sie :) pewnie wikszosc mi nie uwierzy, albo pomysli ze potrzebuje pomocy psychiatrycznej czy cos :) coz, to nie szkodzi, wazne ze moze uda sie 'uwolnic' chociaz 1 osobe. kazdy powinien miec szanse(ktora jest nam odbierana wraz z naszym przysciem na ten swiat) zeby poznac tez ta 'inna' prawde.

Pozdrawiam ;)
Zapisane
ja jestem Akane!!

ania88

  • *
  • Wiadomości: 1
Odp: Koniec świata 2012
« Odpowiedź #70 : 2011-07-26, 09:24 »
Nie wiem czego Wy się naoglądaliście z tym rokiem 2012 ale na pewno to nie prawda :D Tylko Bóg może znać datę końca świata. Nie uniknione są jednak inne zagrożenia na świecie takie jak tsunami, trzęsienia ziemi, wojny czy możliwość zderzenia się ziemi z asteroida apophis o której mówi strona internetowa http://linkaturs.com/news0041.php . Miejmy nadzieję, że tak się jednak nie stanie,a  my będziemy bezpieczni.
Zapisane

malinowa,mamba

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 538
  • "Ile warte jest życie? Dlaczego ze sobą wciąż wojny toczycie? Czemu trudny styl życia ciągle prowadzicie? Miłość to rozwiązanie... Czemu tego nie widzicie?"
Odp: Koniec świata 2012
« Odpowiedź #71 : 2011-07-26, 10:09 »
Mam 20lat i przeżyłam kilka końców świata. Myślę że ten w 2012 też przetrwan cało
Zapisane
"Jedynym całkowicie bezinteresownym przyjacielem,którego można mieć na tym interesownym świecie jest pies. Pocałuje rękę,która nie będzie mogła mu dać jeść, wyliże rany odniesione w starciu z brutalnością świata... Kiedy wszyscy inni przyjaciele odejdą,on pozostanie"
          George G. Vest

qmiziaq

  • *
  • Wiadomości: 12
Odp: Koniec świata 2012
« Odpowiedź #72 : 2011-07-27, 13:25 »
Nie wierze w te wszystkie teorie o końcu świata  :roll:
Tyle końców świata miało już być i jakoś ich nie było
Kiedy to nadejdzie nikt nie może zbadać ani przewidzieć.
Zapisane

malinowa,mamba

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 538
  • "Ile warte jest życie? Dlaczego ze sobą wciąż wojny toczycie? Czemu trudny styl życia ciągle prowadzicie? Miłość to rozwiązanie... Czemu tego nie widzicie?"
Odp: Koniec świata 2012
« Odpowiedź #73 : 2011-07-27, 15:10 »
E tam... Ten koniec świata to bujda. Nie wierzę w to i tyle. Gdybym wierzyła to już bym się umyła, ubrała na czarno, położyła do trumny i czekała na śmierć. To że kalendarz majów się kończy przecież o niczym nie świadczy. Skończyła się ich cywilizacja i nie zdarzyli dopisać do swojego kalendarza nic więcej. Ot i cała historyja. 
Zapisane
"Jedynym całkowicie bezinteresownym przyjacielem,którego można mieć na tym interesownym świecie jest pies. Pocałuje rękę,która nie będzie mogła mu dać jeść, wyliże rany odniesione w starciu z brutalnością świata... Kiedy wszyscy inni przyjaciele odejdą,on pozostanie"
          George G. Vest
Strony: 1 2 [3]   Do góry
 

Strona wygenerowana w 0.085 sekund z 25 zapytaniami.