Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Strony: [1]   Do dołu

Autor Wątek: Wędkarstwo  (Przeczytany 3637 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

xymena

  • *
  • Wiadomości: 1
Wędkarstwo
« : 2013-03-25, 10:13 »
Czy jest tutaj jakiś wędkarz? Chciałabym wymienić się opiniami/patentami jak złowić duuużą rybę :) Jakiej zanęty używacie oraz gdzie najczęściej łowicie?
« Ostatnia zmiana: 2013-03-30, 17:35 autor IBDG »
Zapisane

Demifari

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 185
Odp: Wędkarstwo
« Odpowiedź #1 : 2013-03-29, 10:58 »
Mój mąż jest nałogowym wędkarzem :) A ja często mu towarzysze bo bardzo lubię takie wypady :) Praktycznie co roku wakacje są pod namiotem, nad jeziorkiem z wędką :) Zanęt używa różnych wszystko zależy od specyfiki zbiornika i tego do czego ryby,że tak powiem się przyzwyczaiły :) Np znamy taki zbiornik gdzie biorą różne ryby między innymi spore karpie na które przeważnie się na nastawiamy ale biorą  tylko i wyłącznie na zanęte z dodatkiem miodu nie ma miodu w zanęcie to nie ma ryb, można siedzieć i nic . Tak jakoś wędkarze chyba je do tego przyzwyczaili zasmakowało i w tym się lubują :) Bardzo często mąż robi sam zanęty :)
Tak samo zdążyło nam się na jednym zbiorniku, że na białego robala nic ani drgnęło a na czerwone był szał :)
Gdzie łowimy na wakacje bardzo często jeździmy w woj.opolskie jezioro Otmuchowskie, Nyskiego jeszcze nie sprawdzaliśmy. A tak na co dzień wszędzie na śląsku gdzie obejmuje karta wędkarska albo po prostu wykupujemy dodatkowe 3-7 dniowe wkładki na dodatkowe zbiorniki  jak np na zbiorniki na Rozkochowie. Ogólnie bardzo lubimy jeździć też na rzeki w okolice Bierunia - Oświęcimia lub np na Wisłę na Gromiec :)
Zapisane

happygirl

  • *
  • Wiadomości: 34
Odp: Wędkarstwo
« Odpowiedź #2 : 2013-10-12, 09:43 »
Mam rodzinę zapalonych wędkarzy :D
Bardzo duże ryby z tego co wiem, możesz złowić głównie za granicą-mój ojciec jedzie do Norwegii za niedługo w tym celu.
Zapisane

Forum Zwierzaki

Odp: Wędkarstwo
« Odpowiedz #2 : 2013-10-12, 09:43 »

GlodnyZwierzak_pl

  • *
  • Wiadomości: 95
Odp: Wędkarstwo
« Odpowiedź #3 : 2013-10-25, 17:13 »
Na rybę trzeba mieć nie tylko dzień,ale również i dobrą zanętę,bez tego ani rusz. Cały osprzęt typu wędka itd to tylko półśrodki. Ważna jest takze cierpliwość. Ja najbardziej lubię zasiadki- czyli polowania na karpia:)
Zapisane
www.GlodnyZwierzak.pl - KARMY I AKCESORIA DLA PSÓW I KOTÓW.

mariusztobczyk

  • *
  • Wiadomości: 1
Odp: Wędkarstwo
« Odpowiedź #4 : 2014-04-28, 09:29 »
Witam

Wie ktoś może czy w Warszawie nad Wisłą można połowić ryby amatorsko, czy trzeba mieć jakieś zezwolenie ???





emisji głosu warszawa
sofy biurowe cello

Zapisane

claun

  • *
  • Wiadomości: 23
Odp: Wędkarstwo
« Odpowiedź #5 : 2014-05-20, 11:50 »
Mój ojciec był zapalonym wędkarzem. Jak tylko mógł - jechał nad jezioro na cały weekend. Rzadko przywoził jakąś rybę. Dla niego to był sposób na relaks na łonie natury.
Zapisane

Ares_biz_pl

  • *
  • Wiadomości: 172
Odp: Wędkarstwo
« Odpowiedź #6 : 2014-08-18, 15:04 »
Możesz wyrobić taką kartę,opłacasz składkę na rok i masz spokój,a tam tereny wędkarskie są bardzo rozległe,więc uważam ze warto. Wtedy łowisz legalnie,a to bardzo ważna kwestia.
Zapisane

oleolaj

  • *
  • Płeć: Mężczyzna
  • Wiadomości: 5
    • WWW
Odp: Wędkarstwo
« Odpowiedź #7 : 2014-08-26, 13:46 »
A czy ktoś jest ze świętokrzyskiego, gdzie jeździcie ?
Zapisane

jukin

  • *
  • Wiadomości: 80
Odp: Wędkarstwo
« Odpowiedź #8 : 2014-09-05, 11:54 »
Ja się tam przeprowadzam, więc też jestem zainteresowany tym, żeby znaleźć jakieś dobre łowiska w okolicy
Zapisane

Forum Zwierzaki

Odp: Wędkarstwo
« Odpowiedz #8 : 2014-09-05, 11:54 »

Ares_biz_pl

  • *
  • Wiadomości: 172
Odp: Wędkarstwo
« Odpowiedź #9 : 2014-10-04, 08:58 »
W świętokrzyskim polecam łowy nad Pilicą,czasem jest tam naprawdę duże branie,szczególnie teraz na przełomie września i października. Masz kartę wędkarską? Inaczej będzie ciężko bo można po prostu dostać mandat.
Zapisane
Strony: [1]   Do góry
 

Strona wygenerowana w 0.041 sekund z 24 zapytaniami.