Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Strony: 1 ... 4 5 [6]   Do dołu

Autor Wątek: "Cześć jestem Ania mam 12 lat..czesc jestem Wojtek...  (Przeczytany 18950 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Meggy

  • Gość
"Cześć jestem Ania mam 12 lat..czesc jestem Wojtek...
« Odpowiedź #150 : 2005-02-07, 20:27 »
Ja dzięki FZ spotkałam kilka fantastycznych osób z którymi spotykałam się,spotykam i mam nadzieję,że zawsze będę się spotykać.To są np.Marta,z którą wspólnie(wszyscy)przeżywamy niedługie przyjście na świat jej suni KIWI,Elfi do której nie mogłam się oprzeć,by nie pojechać(ja Kraków,ona Szczecin),Estrę,MArysię,Kat i wiele innych osób o których istnieniu nigdy pewnie bym się nie dowiedziała,gdyby nie to forum! :D
Zapisane

Madia

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 2977
    • WWW
"Cześć jestem Ania mam 12 lat..czesc jestem Wojtek...
« Odpowiedź #151 : 2005-02-07, 20:44 »
Agasiu, będziesz musiala. będe za tobą łazić(nawet na ringu)  :lol:
Zapisane

Elfi

  • Gość
"Cześć jestem Ania mam 12 lat..czesc jestem Wojtek...
« Odpowiedź #152 : 2005-02-08, 23:12 »
Ja spotkałam sie z Meggy, Martą i Kat (i zapewne jeszce nie raz sie spotkamy) , choc odległośc nas dzieli spora Szczecin - Kraków (juz dziewczyny pisały).
A  wnajblizsza niedziele mamy umówione spotkanie z Aujaszka, Pao i Sylwias......... :wink:
Zapisane

Forum Zwierzaki

"Cześć jestem Ania mam 12 lat..czesc jestem Wojtek...
« Odpowiedz #152 : 2005-02-08, 23:12 »

Iras

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 7221
  • technik weterynarii Przyszły ratownik medyczny :P
"Cześć jestem Ania mam 12 lat..czesc jestem Wojtek...
« Odpowiedź #153 : 2005-02-11, 21:46 »
ja ja k do tej pory spotkałam się z paroma osobami, ale z innego forum.. z całej zgrai byłam najmłodsza i w sumie (oprócz mnie) była jeszcze jedna dziewczyna... najstarszy gościu który był na spotkaniu ma 29 lat (i jakoś żyję)

a co do tego "nigdy nie wiesz kto jest po drugiej stronie" to jest jeden z moich tekstów do odstraszania natrętów na gg... niemal zawse pada pytanie z ich strony dlaczego go podejrzewam... a moja odpowiedź jest taka że miałam na myśli siebie... nie jego:D
Zapisane
http://www.youtube.com/watch?v=ayI3I-SdRPc  Obejrzyj zanim rozmnożysz...

Jeśli zadajesz pytanie, a ja odpowiadam pytaniami - odpowiedz na WSZYSTKIE. inaczej uznam, ze ci nie zależy i oleję twój problem.

Moje "diagnozy" - to tylko PODEJRZENIA - nie zwolnia cie od obowiązku wizyty u weta!

"Nie sprzeczaj się z idiotami. Ściągną cię na swój poziom i pokonają doświadczeniem."

HMMMM powrot?

*Antek*

  • Gość
"Cześć jestem Ania mam 12 lat..czesc jestem Wojtek...
« Odpowiedź #154 : 2005-02-11, 21:55 »
Cytuj

Antek ja cie widzialam?

 Pamietasz wystawe na WATcie w warszawie??? bylam z Pola :P (aniutek)
Zapisane
Strony: 1 ... 4 5 [6]   Do góry
 

Strona wygenerowana w 0.042 sekund z 24 zapytaniami.