Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Strony: 1 [2] 3 4 ... 18   Do dołu

Autor Wątek: Święta Bożego Narodzenia 2004  (Przeczytany 33355 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Moniaa

  • Gość
Święta Bożego Narodzenia 2004
« Odpowiedź #30 : 2004-11-08, 17:51 »
Wlasnie snieg, bardzo wazny element swiet, wszedzie bialo, pieknie odpija sie swiatlo, rozmarzylam sie ;)
Zapisane

Ax

  • Gość
Święta Bożego Narodzenia 2004
« Odpowiedź #31 : 2004-11-08, 18:08 »
Noo :D
Święta bez śniegu byłyby jakieś... niepełne...
Zapisane

Raffy

  • Gość
Święta Bożego Narodzenia 2004
« Odpowiedź #32 : 2004-11-08, 20:10 »
a ja świeta lubie bo są wolne  :lol:
Zapisane

Forum Zwierzaki

Święta Bożego Narodzenia 2004
« Odpowiedz #32 : 2004-11-08, 20:10 »

vioaoiv

  • *
  • Wiadomości: 9883
    • WWW
Święta Bożego Narodzenia 2004
« Odpowiedź #33 : 2004-11-08, 20:12 »
Cytuj

Święta bez śniegu byłyby jakieś... niepełne...


noooooooooo...
Zapisane

whiper

  • Gość
Święta Bożego Narodzenia 2004
« Odpowiedź #34 : 2004-11-08, 20:22 »
u Was w Gdańsku jest śnieg na Boże Narodzenie?  :lol:  Wprawdzie ja (czasem) trochęęę bardziej na zachód bywam w Wigilię - w Koszalinie... ale tam prawie nigdy nie ma wtedy śniegu..  :roll:
Zapisane

vioaoiv

  • *
  • Wiadomości: 9883
    • WWW
Święta Bożego Narodzenia 2004
« Odpowiedź #35 : 2004-11-08, 20:28 »
Cytuj

u Was w Gdańsku jest śnieg na Boże Narodzenie?


co w tym takiego smiesznego? :P :P :lol: no pewno ze jest! :P a co my gorsi? :P
Zapisane

Moniaa

  • Gość
Święta Bożego Narodzenia 2004
« Odpowiedź #36 : 2004-11-08, 20:31 »
Slicznie musi wygladac morze i snieg, Vio jak bedziesz miala jakies takie cudowne fotki to daj znac hehe ;)
Zapisane

whiper

  • Gość
Święta Bożego Narodzenia 2004
« Odpowiedź #37 : 2004-11-08, 20:41 »
Vio, no ja jakoś rzadko widuje snieg w Wigilie nad Morzem (tyle, ze w zaschodnio-pomorskim :P). I tak nie wiedizłam, czy na calej lini nadbałtyckiej tak jest  :lol:
Zapisane

vioaoiv

  • *
  • Wiadomości: 9883
    • WWW
Święta Bożego Narodzenia 2004
« Odpowiedź #38 : 2004-11-08, 20:57 »
Cytuj

Vio, no ja jakoś rzadko widuje snieg w Wigilie nad Morzem (tyle, ze w zaschodnio-pomorskim ). I tak nie wiedizłam, czy na calej lini nadbałtyckiej tak jest


jiiiitam no jasne ze jest, juzbym w gdansku nie mieszkala, jakby nie bylo sniegu w grudniu :wink:

Cytuj

Slicznie musi wygladac morze i snieg, Vio jak bedziesz miala jakies takie cudowne fotki to daj znac hehe


spoks maroks, z tym ze ja nad morze jako tako nie lubie chodzic :P eeeh wiem ze paru z Was by sie ze mna zamienilo, ale .. bleh :P
Zapisane

Forum Zwierzaki

Święta Bożego Narodzenia 2004
« Odpowiedz #38 : 2004-11-08, 20:57 »

Ulcia

  • *
  • Wiadomości: 903
Święta Bożego Narodzenia 2004
« Odpowiedź #39 : 2004-11-08, 21:01 »
ja kocham święta!!!!
Nielubie tylko jak sie cała rodzina zbiera, denerwuje mnie to okropnie :/  a to jeszcze bardziej :

Cytuj
Zrób tamto, zrób to..


białej gorączki dostaje jak takie zdanie pada w  dni powszedne, a co dopierw w święta :? :roll:

Oprócz tych dwóch rzeczy to wszystko lubie. Śnieg, choinke, śpiewanie kolęd. Wiecie jak to czytam to juz chce, żeby były świeta. Rzmarzyłam sie...  :|
Zapisane
Sumienie nie powstrzymuje od grzechów, przeszkadza tylko cieszyć się nimi. [Jean Cocteau]


gg:1428362

Zorba

  • Gość
Święta Bożego Narodzenia 2004
« Odpowiedź #40 : 2004-11-08, 21:24 »
Tak jak moim poprzedniczka ostatnio zjadlam mandarynke i mi sie święta zaczely kojarzyć:)
Jak zwykle reklama coca-coli juz góruje "coraz blizej swięta" :) Tylko teraz troche bbeznadziejna jest lepsza byla ta z ciężarowką:D Albo z tymi ludkami na snowboardach(reklama Pepsi).Niestety rok temu nie bylo sniegu we wrocku tzn bylo go malutko..
Co do prezentow-ojj tak tak w tym roku bede musiala tate poprosic aby forse dal bo cos tam(zwykle oklamuje ale i tak sie tato domysla:P i mi kase daje).
Ja to zwykle jeżdże do obu rodzinek (od strony taty i mamy) i jest spooko jedzenia UuUU :D no i oczywiscie kg lecą w góre ale co tam :P W podstawowce lekcje byly luźniejsze na polskim psalismy list do Św.Mikołaja takei tam teraz nie wiem jak będzie w gimnazjum...A ja wicie musze utrzymywac tajemnice Mikolaja bo mam mlodszego brata:D Rozumiecie nie?:P No oczywiscie Święta są wolne od tej budyyyy  i kucia(chociaz znając nauczycieli wymysla cos np wypracowanie jak spędzilismy Świeta bleeech).No albo jak jedziemy samochodem to jest spoko drzemy sie na caly samochod koledy spiewamy hiehiehie:P Ale ja to wlasnie kocham:) Kocham choinke(co roku mamy naturaalną nie tolerujemy sztucznych).Kuedys mialam malego swierka go postawilam i przystroilam w swoim pogoku ale na wiosne...bucchhh iglu sie posypaly bo wysechl(atmoswera świąt go tak uszkodzila czy moje maltretowania tzn odrywanie igiel?:P) nie no w kazdym razie swięta lubie ze względu na:
-spotkania rodzinne
-choinke
-prezenty
-śnieg
-zapach:)
-potrawy (echh te kluski z makiem..:P)
-reklamy w tv:P oraz w radiu:D
-siedzenie przed kompem i rozmyslanie nad tym ile żzuce kg po świętach:P
-dni wolnych od budy
-tradycje:) (wolne miejsce przy stole,sianko pod obrusem).

:) i jeszcze duzo by sie tego nazbieralo.Ja gosci do domu nie zapraszam(tylko w Wielkanoc do nas wszyscy wbijają) dlatego nie mam
 
Cytuj

Zrób tamto, zrób to..

nawet gdy jest Wielkanoc to moja mama wszystko robi:)

Ale sie rozpisalam:) no ale ja poprostu tak kocham ŚWIĘTA BOŻEGO NARODZENIA :)
Zapisane

Madia

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 2977
    • WWW
Święta Bożego Narodzenia 2004
« Odpowiedź #41 : 2004-11-09, 15:31 »
ja bardzo lubie choinke ubierać :D Lubie snek i lód :D
Zapisane

Moniaa

  • Gość
Święta Bożego Narodzenia 2004
« Odpowiedź #42 : 2004-11-09, 18:11 »
Cytat: Ruska

-zapach:)
-potrawy (echh te kluski z makiem..:P)


Zapach jest magiczny: choinka, potrawy, mmmm ten zapach piecoznego ciasta. To jest cudowne i tylko raz w roku, dlatego tak wspaniale
Zapisane

Madia

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 2977
    • WWW
Święta Bożego Narodzenia 2004
« Odpowiedź #43 : 2004-11-09, 18:36 »
Jeden z najwspanialszych dni w  roku.. Jedyny, niepowtarzalny,  Później sylwester też lubie [ oczywiście jeśli nie siedzimy sami w domu]
Zapisane

Nataila

  • Gość
Święta Bożego Narodzenia 2004
« Odpowiedź #44 : 2004-11-09, 19:32 »
Uwielbiam Święta!!!
Ta cała atmosfera.......
Lubię Święta za:
- zapach (przede wszystkim piernik, choinka)
- rodzinka się spotyka
- kupowanie i pakowanie prezentów. Taaak, pakowanie przede wszystkim. A kupowanie..... Na początku grudnia (bo już nie można się doczekać :P ) zbieramy się z moimi przyjaciółkami i kupujemy prezenty sobie i rodzince. Kilka godzin na tym schodzi ;) . Pakowanie prezentów jest super. Zawsze pakuję prezenty tak, że aż żal rozpakować (serio!! Kupiłam mojej przyjaciółce prezent i tak zapakowałam, że powiedziała, że za ładne, żeby rozpakować :lol: )
- chodzenie na pasterkę. Po prostu uwielbiam. Jeden z niewielu dni, kiedy AŻ tak chętnie lecę do kościoła
- jedzenie (mniam :) !!!)
- ubieranie choinki. Koniecznie musi być żywa. Wieszam na niej bombki, łańcuchy, lampki i masę rzeczy własnej roboty o wątpliwej urodzie (pierniczki, łańcuchy, itd.)
Święta jeszcze dlatego są dla mnie fajne, że zaraz potem Sylwester i od razu moje urodziny (pierwszego stycznia).
I w ten jeden dzień w roku nie przeszkadza mi
Cytuj
Zrób tamto, zrób to..


Normalnie to mnie to wkurza, ale w Święta chętnie pomagam we wszystkim (wiem, wiem: dziwna jestem  :D ).
A jak dostaję prezenty to jakoś nie chce mi się ich otwierać. Bo najpierw jest tak:
a) niecierpliwość (kiedy wreszcie dostanę te prezenty??)
b) to już za chwilę
c) mam prezent w łapkach i jakoś przestaje mi się spieszyć. Jakoś tak....chcę, żeby to przyjemne oczekiwanie trwało jak najdłużej :) .
Jeszcze co do potraw:
Cytuj
-potrawy (echh te kluski z makiem..  :P )

O tak. Kluski z makiem najlepsze!!!

No, i jeszcze tradycje. Jak już ktoś wspomniał: sianko pod obrusem, jedno wolne miejsce i różne inne. A z tym wolnym miejscem.......... Zawsze sobie wyobrażam, że ktoś przyjdzie i je zajmie.....
Zapisane

Forum Zwierzaki

Święta Bożego Narodzenia 2004
« Odpowiedz #44 : 2004-11-09, 19:32 »

Madia

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 2977
    • WWW
Święta Bożego Narodzenia 2004
« Odpowiedź #45 : 2004-11-09, 21:55 »
A u mnie w domunie ma jakiś specjalnychrzeczy dojedzenia. Karp, paskudny kompoti i jakies pierdoły...
Zapisane

Agata:)

  • Gość
Święta Bożego Narodzenia 2004
« Odpowiedź #46 : 2004-11-10, 08:04 »
Tez nienawidze kompotu ze sliwek :)
Zapisane

anieszka

  • Gość
Święta Bożego Narodzenia 2004
« Odpowiedź #47 : 2004-11-10, 10:34 »
oj święta świetą :) lubie a kojarzą mi sie najbardziej z zapachem mandarynek nawet nie wiem czemu :P o prezentach jeszczee nie myslałam pewnie jak zwykle będzie kupowanie na szybko tym bardziej że zaraz po świętach mam zaręczyny a potem studniówke - oj ja nie przeżyje od świąt do 9 stycznia :D
Zapisane

Madia

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 2977
    • WWW
Święta Bożego Narodzenia 2004
« Odpowiedź #48 : 2004-11-10, 16:05 »
A u mnie w domu jest taki kompocik z suszonych owoców... Jakpomyśle to mnie mdli... Śmierdzi jak nie umyty lump, a smakuje jeszcze gorzej :?
Zapisane

Amarae

  • Gość
Święta Bożego Narodzenia 2004
« Odpowiedź #49 : 2004-11-10, 16:06 »
Bez szczegółów, odpowiem po prostu, że lubię święta ;) Sheep, u mnie też jest - ale pachnie świetnie a smak ma jeszcze lepszy :wink:
Zapisane

Wiedźma

  • Gość
Święta Bożego Narodzenia 2004
« Odpowiedź #50 : 2004-11-10, 16:13 »
W dziecinstwie kompotu z suszonych owocow nie lubilam - a teraz nie moge zrozumiec, dlaczego ;)
Zapisane

Forum Zwierzaki

Święta Bożego Narodzenia 2004
« Odpowiedz #50 : 2004-11-10, 16:13 »

koniulka

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 2541
Święta Bożego Narodzenia 2004
« Odpowiedź #51 : 2004-11-10, 23:02 »
Chyba dużo ludzi tak ma, że w dzieciństwie nie lubi a jako dorośli juz tak :wink: Ja za bardzo nie przepadam ale z roku na rok się coraz bardziej do niego przekonuję....
Zapisane
Na zawsze w naszych sercach...

marta1

  • Gość
Święta Bożego Narodzenia 2004
« Odpowiedź #52 : 2004-11-11, 11:15 »
jatam świętal lubię.
Cokupujecie swoim bliskim?
Zapisane

halina

  • Gość
Święta Bożego Narodzenia 2004
« Odpowiedź #53 : 2004-11-11, 11:29 »
zazwyczaj kupuje jakies kosmetyki czy cos w tym stylu, ale czasami tez ksiazki (tata), jakies kuchenne rzeczy (babcia) albo......... ale nie, najczesciej kosmetyki :)
Zapisane

Ax

  • Gość
Święta Bożego Narodzenia 2004
« Odpowiedź #54 : 2004-11-11, 11:38 »
A ja uwielbiam kompot z suszek :)
Zapisane

Madia

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 2977
    • WWW
Święta Bożego Narodzenia 2004
« Odpowiedź #55 : 2004-11-11, 11:50 »
mamie całą rodzinką kupujemy za par stów perfumy z Chanel  :roll:
Tata to am mu mama kupi koszulke jakąś [my z bratem nic]
Braciszek- jak mnie nie zdenerwuje to coś mu tam kupie  :P
A jakies ciocie, babcie to nic
Zapisane

Karletka

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 3339
  • . . . : : :})i({: : : . . .
    • WWW
Święta Bożego Narodzenia 2004
« Odpowiedź #56 : 2004-11-11, 11:52 »
W tym roku kupuję mamie i traci ena urodziny kosmetyczkę z jakiś kosmetykiem w środku oczyiście nie wspólną tylko każdy osobną :)
Zapisane

Apiska

  • Gość
Święta Bożego Narodzenia 2004
« Odpowiedź #57 : 2004-11-11, 12:06 »
Od roku nie lubie tych Świąt.....
Siadamy przy stole,każdy coś podziubie w jedzeniu.
Wezmą prezenty.
I każdy do swojego pokoju...
Zapisane

Forum Zwierzaki

Święta Bożego Narodzenia 2004
« Odpowiedz #57 : 2004-11-11, 12:06 »

eniqa

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 3509
Święta Bożego Narodzenia 2004
« Odpowiedź #58 : 2004-11-11, 12:09 »
u mnie jest raczej ak że tylko dzieci dostają większe prezenty  :wink:  ale np mój tata mamie kupuje i na odwrót ale oni sobie troszke wczesniej kupują tzn nie dają pod choinke bo my zawsze jeździmy do babci ;) ale wlasnie babciom ciociom itp to jakis drobiazg jakis kosmetyk albo cos takiego ;) natomiast moja ciocia zawsze kupuje dla wszystkich doroslych (ok 7 do 10 osob) totolotka :P jak na razie  niestety nikt nic nie wygrala ale moze w tym roku ... :lol:
Zapisane

Nataila

  • Gość
Święta Bożego Narodzenia 2004
« Odpowiedź #59 : 2004-11-11, 13:29 »
Ja kupuję książki albo jakieś kosmetyki. Z moimi kumpelami kupujemy sobie różne drobiazgi, np. jakieś zabawne kolczyki, wisiorki.
Byłam jakiś czas temu na spotkaniu z Jerzym Niemczukiem i kupiłam mojej mamusi jego książkę "Headhunter" z jego autografem. Mam nadzieję, że się jej spodoba ;) . A co mam kupić mojemu bratu...? Kurczę, to będzie problem  :lol: .
Zapisane
Strony: 1 [2] 3 4 ... 18   Do góry
 

Strona wygenerowana w 0.143 sekund z 27 zapytaniami.