Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Strony: [1] 2 3   Do dołu

Autor Wątek: Świąteczne prezenty  (Przeczytany 5643 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

cut

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 341
Świąteczne prezenty
« : 2004-11-25, 17:37 »
Mam nadzieję, że Wasze pomysły zainspirują mnie (i innych ;)  ) przy zakupach bożonarodzeniowych prezentów.
Jaki prezenty lubicie dostawać, a jakich nie? Co kupujecie dla swoich Rodziców, Sympatii, Rodzeństwa?
Zapisane
'Zwierzę, jako istota żyjąca, zdolna do odczuwania cierpienia, nie jest rzeczą. Człowiek jest mu winien poszanowanie, ochronę i opiekę.'
(Ustawa o Ochronie Zwierząt)

vioaoiv

  • *
  • Wiadomości: 9883
    • WWW
Świąteczne prezenty
« Odpowiedź #1 : 2004-11-25, 17:42 »
Cytuj

Jaki prezenty lubicie dostawać, a jakich nie?

hmm.. uwielbiam dostawac prezenty, ktore przydadza mi sie pozniej- ubrania, np jeansy, bryczesy, cos do jazdy, jakies ksiazki [byle nie "ktora bądź", ale te co chce]. czego nie lubie?? hmm.. nie lubie prezentow takich na sile, np ksiazek ktorych nie mam zamiaru czytac, kaset i plyt z muzyka ktorej nie lubie itp. ;)
Zapisane

Nataila

  • Gość
Świąteczne prezenty
« Odpowiedź #2 : 2004-11-25, 17:48 »
Ja lubię dostawać przede wszystkim książki. Zawsze przed Świętami robię listę książek, które chciałabym dostać i daje rodzince :wink: . Często też dostaję ciuchy lub kosmetyki. Lubię dostawać jakieś takie drobiazgi, kwiatka w doniczce, coś w tym rodzaju. Teraz intensywnie namawiam mamę na świnkę morską. Znaczy się, żeby mi kupiła klatkę z całym wyposażeniem, a prosiaczka sobie kupię sama ;) .
Co kupuję dla mamy, brata? Sama nie wiem. W tym roku nie mam żadnych pomysłów :( . A sympatia....Ech, szkoda gadać.
Zapisane

Forum Zwierzaki

Świąteczne prezenty
« Odpowiedz #2 : 2004-11-25, 17:48 »

Eriu

  • Gość
Świąteczne prezenty
« Odpowiedź #3 : 2004-11-25, 17:52 »
Ja swojej sympatii zamierzam zrobić szalik na drutach hehe :]
Dla siostry jakiś fajny płyn do kąpieli, mamie jakiś kosmetyk.
Ale największy problem mam z tatą .... Na pytanie co chciałby dostać na święta, odparł, że BMW. Może mu kupię resoraka ;).
Zapisane

koniulka

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 2541
Świąteczne prezenty
« Odpowiedź #4 : 2004-11-25, 17:57 »
Ja tak samo ja Vio ;) Lubie prezenty, które sie przydają i są zgodzne z moimi zainteresowaniami :) A co planuje kupic? tego jeszcze do końca nie wiem. Mamie taki fajny wisiorek z kamienia....i tyle wiem.. :)
Zapisane
Na zawsze w naszych sercach...

cut

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 341
Świąteczne prezenty
« Odpowiedź #5 : 2004-11-25, 18:05 »
Taaa... Ja też mam zawsze największy kłopot z Tatą. No bo ileż razy może dostawać krawat/ kosmetyki po goleniu itp?  ;)
Zapisane
'Zwierzę, jako istota żyjąca, zdolna do odczuwania cierpienia, nie jest rzeczą. Człowiek jest mu winien poszanowanie, ochronę i opiekę.'
(Ustawa o Ochronie Zwierząt)

vioaoiv

  • *
  • Wiadomości: 9883
    • WWW
Świąteczne prezenty
« Odpowiedź #6 : 2004-11-25, 18:05 »
ano wlasnie..
najbardziej to bym chciala dostac zgode na dogusia.. :(
Zapisane

golden

  • Gość
Świąteczne prezenty
« Odpowiedź #7 : 2004-11-25, 18:14 »
Prezenty dostawac chyba lubi kazdy :P szczegolnie te, ktore sie podobaja. Jedne prezenty lubi sie bardziej, inne mniej. Moim ukochanym gwiazdkowym prezentem jest chyba gitara, która dostałem około 10 lat temu :krzywy:

Cytuj
Co kupujecie dla swoich Rodziców, Sympatii, Rodzeństwa?

rodzicom?... nie wiem... brak koncepcji... Sympatii spełnię małe skryte marzenie: dyskografia Nirvany ;) a siostrze to się nalezy rózga :lol: /ale nie wiem co na serio fundne jej jako brat :P /
Zapisane

Karletka

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 3339
  • . . . : : :})i({: : : . . .
    • WWW
Świąteczne prezenty
« Odpowiedź #8 : 2004-11-25, 18:27 »
Ja identycznie jak koniulka i Vio. Lubię prezenty,które mi się przydadzą ;) Np. jakieś dżinsy,książkę(ale ciekawą nie coś w stylu "ODdziałowywania-wszystko o fizyce i matematyce) lub coś do jazdy konnej.
Rodzicom kupuję kosmetyczkę z jakimś kosmetykiem w środku 8)
Zapisane

Forum Zwierzaki

Świąteczne prezenty
« Odpowiedz #8 : 2004-11-25, 18:27 »

halina

  • Gość
Świąteczne prezenty
« Odpowiedź #9 : 2004-11-25, 19:13 »
Cytuj
Jaki prezenty lubicie dostawać, a jakich nie?


Ja lubie dostawać niespodzianki :lol:  ale oprócz tego bardzo lubię dostawać ubrania. Bardzo, ale to bardzo nie lubie dostawac zadnych figurek czy kubków (tych to mam już ze 20)

Cytuj
Co kupujecie dla swoich Rodziców, Sympatii, Rodzeństwa?


Dla rodziców zazwyczaj ksiązke, plyte albo kosmetyki. czasami mamie kupie cos kuchennego.
Rodzenstwu tez czesto kosmetyk a mojemu bratu cos zwiazanego z koszykówką ( on trenuje)
Zapisane

Ax

  • Gość
Świąteczne prezenty
« Odpowiedź #10 : 2004-11-25, 19:49 »
hmm.. ja sie zastanawiam, co kupić rodzicom na Mikołajki... może taką wielką czekoladę? ;) poradźcie mi, to ma być coś malutkiego i taniego ;)
Zapisane

vioaoiv

  • *
  • Wiadomości: 9883
    • WWW
Świąteczne prezenty
« Odpowiedź #11 : 2004-11-25, 20:03 »
no wlasnie dla moich tez ;)

a co do prezentowania.. mamie pewnie jakis kosmetyk, tacie pewnie tez ;)


[Ax Twoj emblemat przyprawia mnie o oczopląs :lol: ]
Zapisane

kasia

  • Gość
Świąteczne prezenty
« Odpowiedź #12 : 2004-11-25, 20:24 »
Uwielbiam dostawac ksiązki. Za to nie lubię porcelanowych i gipsowych figurek, dawanych tak ,żeby coś było...

Sama w tym roku upolowąłam sobie zestaw do dekorowania szkła, porcelany, donic, drewna itd. Może kupie jakies proste szkło i sama udekoruję? Albo zrobię komplet ozdobnych doniczek do dużego pokoju? Nie wiem. Jakoś mnie naszło na rękodzieło, bo kupowanie prezentów 'na odczep się' wydaj emi się takie bezsensowne...
Zapisane

vioaoiv

  • *
  • Wiadomości: 9883
    • WWW
Świąteczne prezenty
« Odpowiedź #13 : 2004-11-25, 20:47 »
Cytuj

kupowanie prezentów 'na odczep się' wydaj emi się takie bezsensowne...

mnie podobnie... :?
Zapisane

Scotia

  • Gość
Świąteczne prezenty
« Odpowiedź #14 : 2004-11-25, 21:05 »
Cytuj

nie lubie dostawac zadnych figurek czy kubków (tych to mam już ze 20)

dokładnie

moj wymarzony prezent musi być przydatny i ładny :)

hej moze sobie damy prezenty, np avatar albo baner, a moze ktos cos oryginalnego wymyśli przez internet :P  :P  :P
Zapisane

Forum Zwierzaki

Świąteczne prezenty
« Odpowiedz #14 : 2004-11-25, 21:05 »

becia

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 1650
    • WWW
Świąteczne prezenty
« Odpowiedź #15 : 2004-11-25, 21:43 »
Hmm... najbardziej lubię dostawać coś związanego ze zwierzętami (książki itd.), ale moim największym marzeniem jest żywy kiciuś :) Ale to się nigdy nie spełni....
Dla rodzinki:
siostra - kosmetyki, rzeczy związane z jej zainteresowaniami
mama - zegarek, apaszka
tata - kosmetyki, rzeczy do majsterkowania ;)
Zapisane

So each morning you look for a reason
Just to open your eyes
But if you don’t find one deep in you
You’ll never find it outside

whiper

  • Gość
Świąteczne prezenty
« Odpowiedź #16 : 2004-11-25, 21:58 »
Cytuj

Ja identycznie jak koniulka i Vio. Lubię prezenty,które mi się przydadzą


Cytuj

najbardziej lubię dostawać coś związanego ze zwierzętami

u mnie podobnie ;)
A takie wymarozne Święta - mały Whippecik, eh, marzenia :P

Jakie prezenty kupuje? Nie mam rzadnych pomysów na ten rok...myślałam o jakiś płytach - ale nie łapie jaką muzyke lubi moja mama  :lol: A brat sucha jak dla mnie cholerstwa, którego nie toleruje w domu :P Reszcie rodiznki nic nie kupuje ;) Aaaa.. jescze naomi - jakaś kosteczka :P
Zapisane

vioaoiv

  • *
  • Wiadomości: 9883
    • WWW
Świąteczne prezenty
« Odpowiedź #17 : 2004-11-25, 22:18 »
Cytuj

najbardziej lubię dostawać coś związanego ze zwierzętami

ja tez :)

Cytuj

ale moim największym marzeniem jest żywy dogus Ale to się nigdy nie spełni....


ehh
Zapisane

koniulka

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 2541
Świąteczne prezenty
« Odpowiedź #18 : 2004-11-25, 23:16 »
Mi się zawsze marzyło, żeby po Wigilii rodzice powiedzieli, ze mają dla mnie jeszcze jeden prezent, i że czeka on na mnie w domu...A tam byłby mały śliczny golden...Ale to się nigdy nie spełni... Gdyby chociaż zgoda na psa..też pewnie nie. Na drugiego szczurka? tez nie ale w końcu go przyniosę i bez pytania....
A realne prezenty na ten rok?? hmmm :)
książki "ode mnie dla was" , "harmonia jeźdźca i konia" , "Akademia jeździecka".
akwa 100l, terra dla żółwia...ale to nie prezenty już tylko czas żeby zrobić...eh
Zapisane
Na zawsze w naszych sercach...

absencja

  • Gość
Świąteczne prezenty
« Odpowiedź #19 : 2004-11-26, 01:05 »
batrdzo lubię dostawać coś, na co nie wpadlam i czego sama bym sobie raczej nie kupila(nie mam na mysli gisowych krasnoludków, ale np. w tamtym roku dostalam ladne skarpetki:))
[Ax - niech przyprawia 8)  ]
Zapisane

^kora^

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 5706
  • www.sznaucer-kora.dog.pl
    • WWW
Świąteczne prezenty
« Odpowiedź #20 : 2004-11-26, 07:13 »
Ciuchy, Skaner ,apaat, komorka

Forum Zwierzaki

Świąteczne prezenty
« Odpowiedz #20 : 2004-11-26, 07:13 »

gunia

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 2599
Świąteczne prezenty
« Odpowiedź #21 : 2004-11-26, 10:01 »
A ja na mikoajki wylosowałam kolegę z klasy i nie wirem co mam mu mupić... Kwota 13-18 zł. Myślałam, by kupić mu komplet resoraków, bo na lekcji zawsze "jeździ" po ławce gumką :P No nie mam pomysłu. Co radzicie?

Dla taty kupię krawat, dla młodszego brata samochód, dla babci ??? jeszcze nie wiem, a dla mamy już mam - złotego aniołka na szyję. Mama szuka takiego od ponad roku, zagląda wszędzie do jubilerów i nie może znalezc. Ale jej sprawię radochę, to będzie najlepszy dla niej prezent :) Jestem tego pewna. Tak się zaangażowała w szukanie aniołka, że aż dzwoniła do mojego wujka z Wrocławia by u siebie u jubilerów poszukał, szukaa na wakacjach, wszedzie. A ja mam dla mamy takiego ładnego :] Jestem z siebie dumna :] :P
Zapisane

Madia

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 2977
    • WWW
Świąteczne prezenty
« Odpowiedź #22 : 2004-11-26, 14:42 »
Cytat: VioaoiV
najbardziej to bym chciala dostac zgode na dogusia.. :(

To samo co Vio tylko doga zamienić na Akitę  :(

Cytat: whiper
A brat sucha jak dla mnie cholerstwa, którego nie toleruje w domu :P

Z kąd ja to znam :lol:

Mój brat pewnie nic ode mnie nie dotanie :P
Dla mamy złożymy się całą rodziką na jakies drogie Chanel :lol:
A tacie? Nie wiem co kupić  :P
Zapisane

Essey

  • Gość
Świąteczne prezenty
« Odpowiedź #23 : 2004-11-26, 17:03 »
Cytuj
A ja na mikoajki wylosowałam kolegę z klasy i nie wirem co mam mu mupić... Kwota 13-18 zł. Myślałam, by kupić mu komplet resoraków, bo na lekcji zawsze "jeździ" po ławce gumką  No nie mam pomysłu. Co radzicie?


To wy też losujecie?? Ja wylosowałam koleżankę...i też nie mam pomysłu...

Ja na gwiazdkę cieszę się z wszystkiego co dostanę bo wiem że to prezent od serca od moich rodziców ;)
Zapisane

Ax

  • Gość
Świąteczne prezenty
« Odpowiedź #24 : 2004-11-26, 17:06 »
Cytat: Scotia

hej moze sobie damy prezenty, np avatar albo baner, a moze ktos cos oryginalnego wymyśli przez internet :P  :P  :P

nawet fajny ten pomysł :)
Zapisane

Essey

  • Gość
Świąteczne prezenty
« Odpowiedź #25 : 2004-11-26, 17:08 »
niezły, niezły :wink:
Zapisane

yashima00

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 2702
Świąteczne prezenty
« Odpowiedź #26 : 2004-11-26, 17:09 »
my tesh losowaliśmy ...
wylosowałam tą ,co dostaje same jedynki i to nie jest koleżanka :roll:

ja lubie dostawac cus z Diddla ,Nici ,takie nieprzydatne :P
Zapisane
-

Madia

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 2977
    • WWW
Świąteczne prezenty
« Odpowiedź #27 : 2004-11-26, 20:40 »
Cytat: Ax
Cytat: Scotia
hej moze sobie damy prezenty, np avatar albo baner, a moze ktos cos oryginalnego wymyśli przez internet

nawet fajny ten pomysł


Nom fajny, fajny :) No to teraz myślimy nad orginalnymi prezentami dla FZ'towiczów  :P
Zapisane

Forum Zwierzaki

Świąteczne prezenty
« Odpowiedz #27 : 2004-11-26, 20:40 »

Agata:)

  • Gość
Świąteczne prezenty
« Odpowiedź #28 : 2004-11-26, 21:29 »
Ja dostaje rozne rzeczy... Ksiazki, szafrok ostatnio <moj kochany> i inne takie, juz nie pamietam
Zapisane

Dalmafreciak

  • Gość
Świąteczne prezenty
« Odpowiedź #29 : 2004-11-27, 12:14 »
Chyba każdy lubi dostawać prezenty, ja też. :wink:
Ale uwielbiam też dawać, nie tylko brać. ;) Sprawia mi radość po sklepach w poszukiwaniu prezentów, potem ukrywanie ich na dnie zagraconej szuflady, pakowanie, podkładanie pod pachnącą choinkę.... :D
Sama chciałabym dostać oczywiście takie rzeczy, które mi się spodobają, ale to chyba oczywiste, a nie nieprzydatne, które potem włożę do szafki.... 8)
Zawsze na liście (do rodzinki ;)) pisałam największymi literami 'dalmatyńczyk (najbardziej!!!)', chociaż wiedziałam, że to się nie spełni... :(
Teraz będą pierwsze Święta od kilku już lat kiedy nie napiszę, że marzę o psiaku...
W tym roku chciałabym dostać jakieś ciuchy, książkę, może płyty lub kasety video, jakąś biżuterię. ;) Super by było oczywiście dostać aparat cyfrowy, ale pewnie nie dostanę. :;d:

Co kupuję dla rodziny?
Dla Mamy albo perfumy albo jakieś ubranie, dla Taty zapewne zestaw kosmetyków (tak, tak Tata też często mówi o samochodzie, chociaż już takowy ma :lol: ), dla Brata jeszcze nie wiem, pewnie będzie to jakaś gra komputerowa albo inna gra, :P dla Maji kupię jakieś smakołyki. I to wszystko :wink:
Zapisane
Strony: [1] 2 3   Do góry
 

Strona wygenerowana w 0.091 sekund z 27 zapytaniami.