Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Strony: 1 [2] 3 4 ... 7   Do dołu

Autor Wątek: Agrafki (:  (Przeczytany 16697 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

AgaŚ

  • Gość
Agrafki (:
« Odpowiedź #30 : 2004-12-16, 21:47 »
Hoh agrafkii rlzzz :D

mam cale te ramiona od plecaka w agrafeczkach :) A ze w uszkach nie mam ani jednej dziurki (szok :>? ) to w uszy sobie nie wsadze, bo do konca zycia nie moge miec dziurek w uszach - zaklad z qmpela :P:P Fajna ozdopka wedlug mnie sa np. przypiete do ciuchow agrafki - fajnie wyglada ;)
Zapisane

kasia

  • Gość
Agrafki (:
« Odpowiedź #31 : 2004-12-16, 22:19 »
Tez nie mam przekłutych uszu... Nigdy nie miałam. I nie wyibrażam sobie przekłucia uszu samemu, agrafką w dodatku...  :roll:
Zapisane

agnes211

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 1833
  • Łatka i Mrówcia pozdrawiają merdaniem ogonka :)
    • WWW
Agrafki (:
« Odpowiedź #32 : 2004-12-16, 22:19 »
Golden-powiem szczerze że mnie drażni fakt że ludzie nie wiedząc nic o kulturze danej subkultury nasladują ich zachowania. A najbardziej drażni mnie mój kolega z klasy który codziennie rano układa sonie irokeza na żel a na punków (metali telż) mówi że to brudasy i debile. :|

Vio- masz miedziane włosy :O zrób sobie czerwone!!!! wiele moich koleżanek ma czerwone włosy ale żadna nie ma czerwonych długich włosów! :)

Agrafki w uszach-mniam :)

Taraa moim zdaniem beznadziejny zakład :P przecież masa kolczyków w uszach to czad!!!:)
Zapisane
pozdrawiam wszystkich miłośników kundelków, i nie tylko:)

Forum Zwierzaki

Agrafki (:
« Odpowiedz #32 : 2004-12-16, 22:19 »

AgaŚ

  • Gość
Agrafki (:
« Odpowiedź #33 : 2004-12-16, 22:27 »
agnes211 - ale to nie zaklad tylko cos w stylu ,,przyzeczenia"  :roll: I i ona i ja sie jak narazie stosujemy chociaz bardzo bym chciala miec takie male kolczyczki na calej dlugosci ucha ;)

agnes- to za kogo ten twoj kolega sie uwaza...?  :roll:
Zapisane

Flaś

  • Gość
Agrafki (:
« Odpowiedź #34 : 2004-12-16, 22:42 »
golden ja się z panczurami identyfikuję, więc nie jest to dla mnie pusta ozdoba. :mrblue:
Zapisane

Agata:)

  • Gość
Agrafki (:
« Odpowiedź #35 : 2004-12-17, 07:19 »
Ale nie mozna przesadzac. Jezeli nie jest sie punkiem, to przeciez nie oznacza, ze nie mozna miec przy sobie agrafki. Bo agrafki sa potrzebne czasem w wyjatkowych sytuacjach.  Inna sprawa, jezeli sie ma ich duuzo i bez szczegolnej potrzeby, tylko  po to, zeby byly.
Zapisane

NaNcY

  • Gość
Agrafki (:
« Odpowiedź #36 : 2004-12-17, 07:39 »
hmm a grafki b.lubie... często mam przy sobie... ale moich rodziców strasznie drażni ich ilosć...  :evill:  :?  a znajomi kiedyś zareagowali przerażeniem jak włożyłam w agrafkę w ucho...  :lol:
Zapisane

Lalaith

  • Gość
Agrafki (:
« Odpowiedź #37 : 2004-12-17, 09:59 »
Cytuj

bo skini i dresy nie lubia punkow

A punki i metale nie tolerują skinów & dresów ;) I błędne koło się zatacza ;)
Zapisane

golden

  • Gość
Agrafki (:
« Odpowiedź #38 : 2004-12-17, 11:31 »
Cytuj
Golden-powiem szczerze że mnie drażni fakt że ludzie nie wiedząc nic o kulturze danej subkultury nasladują ich zachowania.

mnie tez... ale kazdemu z osobna tłumaczyć niczego się nie będzie... niech ludzie robią, co chcą.

Cytuj
golden ja się z panczurami identyfikuję, więc nie jest to dla mnie pusta ozdoba.

no i bardzo dobrze.
Zapisane

Forum Zwierzaki

Agrafki (:
« Odpowiedz #38 : 2004-12-17, 11:31 »

vioaoiv

  • *
  • Wiadomości: 9883
    • WWW
Agrafki (:
« Odpowiedź #39 : 2004-12-17, 14:47 »
Cytuj

I nie wyibrażam sobie przekłucia uszu samemu, agrafką w dodatku...

to przyjedz do mnie to sobie wyobrazisz:P
Cytuj

golden ja się z panczurami identyfikuję, więc nie jest to dla mnie pusta ozdoba.

ja tez

btw kupilam se dzis 40 agrafek:P
Zapisane

Tiggy

  • Gość
Agrafki (:
« Odpowiedź #40 : 2004-12-17, 16:24 »
Ja nie nosze agrafek, bo to ... nie moja dziedzina ;) ;)

Co do nietolerancji- tak jak Lal powiedziala to jest bledne kolo, i nie mozna mowic, ze ci nie lubia tamtych, bo tak naprawde to tamci tez nie lubia tych, i itd...  :roll:
Zapisane

Flaś

  • Gość
Agrafki (:
« Odpowiedź #41 : 2004-12-17, 17:31 »
Taraa kolega agnes to chyba taki typowy facet i tyla :? Teraz pełno się nie wiadomo skąd zrobiło takich "bezpoglądowych" ludzi, który ni z gruszki ni z pietruszki sobie iroka stawiają :roll: Np u nas w sql był student - praktykant z fizyki. Wszystkie laski na niego leciały - " och jaki on śliczny! a jak się fajnie ubiera! a jakiego ma punka" - pomijając już, że zamiast irokeza był punk no ale ... :roll: No comments po prostu ...
Jeśli facet ma iroka to musi być jakiś porządny punk żeby mi się podobał, a nie lalusiowaty kochaśw obcisłych sweterkach i lakierkach ;)

Hmm... Agrafki. Ktoś pytał Dlaczego można dostać po głowie? ano dlatego, że agrafka się właśnie kojarzy z punkami, którzy nie bardzo są lubieni przez inne subkultury.
( To już inna sprawa że w drugą stronę działą to na tej samej zasadzie ale pomińmy to ;) )
Heh, ostatnio rodziciele uświadomili mi, że jak panczur się ubieraćnie będę,bo jeszcze mi ktoś krzywdę zrobi - a figa! Nie mam zamiaru rezygnować z takiego wyglądau i koniec!  :grr:
Zapisane

dziul

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 3621
    • WWW
Agrafki (:
« Odpowiedź #42 : 2004-12-17, 17:42 »
A macie może jakieś fotki?? mile widziane przeze mnie :P

Ja nie nosze agrafek... oj sporadycznie :P
Zapisane
...ama, como si nunca te hubieran herido...

AgaŚ

  • Gość
Agrafki (:
« Odpowiedź #43 : 2004-12-17, 17:53 »
No ale to jest naprawde glopie np. taki lalo z irokezem, a naprawde ostatni mamisynek... i punk i metal i te wszystkie subkultury trzeba czuc - trzeba tym byc! Nie chodzi tylko o wyglad... ja osobiscie nie naleze do zadnej z tych ,,grup" ludzi, ale bardzo lubie takich PRAWDZIWYCH  punkow. Dobrze mysla, dobrze gadaja :P I naprawde fajni, rozumiejacy czlowieka ludzie - takie ja odnosze wrazenie ;)
Zapisane

Flaś

  • Gość
Agrafki (:
« Odpowiedź #44 : 2004-12-17, 18:12 »
Bo tak jest :mrblue:

PUNX NOT DEAD! :wink:
Zapisane

Forum Zwierzaki

Agrafki (:
« Odpowiedz #44 : 2004-12-17, 18:12 »

Madia

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 2977
    • WWW
Agrafki (:
« Odpowiedź #45 : 2004-12-17, 20:39 »
A ja nie nosze agrawek bo to nie mój sty ;) I dobrze mi z tym  ;)
Zapisane

Amarae

  • Gość
Agrafki (:
« Odpowiedź #46 : 2004-12-17, 21:24 »
Nie jestem punkiem i daleko mi do tego, ale nosze duuuużo agrafek :P Nie w uszach, ale  mam poprzypinane do spodni, do piórnika i plecaka ;) Mam też zamiar zrobić sobie coś na szyje z agrafek :) Nauczycielkom sie to raczej nie podoba i mojej mamie tym bardziej ( przestan to nosić, bo jeszcze sie poklujesz! ), wiec nie jeszcze co zrobie :P
Zapisane

Ax

  • Gość
Agrafki (:
« Odpowiedź #47 : 2004-12-17, 21:27 »
Cytat: FlashQ


PUNX NOT DEAD! :wink:

często zpotykam takie napisy na murach ;)
Zapisane

Amarae

  • Gość
Agrafki (:
« Odpowiedź #48 : 2004-12-17, 21:32 »
Ja byłam w Auchan z mamą i widziałam tam pare punków ( dorośli )... Kobieta wyglądała super  :shock: No po prostu nie do opisania, bardzo mi sie podoba ten styl :P
Zapisane

golden

  • Gość
Agrafki (:
« Odpowiedź #49 : 2004-12-17, 22:10 »
ja znam tylko jednego szczerego w byciu punka ;) jednego na 27'000 mieszkancow mojego miasta :P pamietam, jak sam raz zlapal na ulicy "lalunie a'la punk" w rozowych spodniach z napisem "PUNK 4EVER" z agrafkami powpinanymi w szwy (+ do tego ubrania z caalkiem innych stylow) i zrobil jej wyklad na srodku chodnika ;)
niestety takich laluń jest wiele :eh:
Zapisane

mili

  • Gość
Agrafki (:
« Odpowiedź #50 : 2004-12-17, 22:47 »
Cytuj

Słyszeliście o czymś takim, że na przykład jak się nosi trzy (czy ileś tam) agrafek przypiętych, to coś oznacza? Na przykład dwie "jestem wolna", trzy "szukam chłopaka", czy coś w tym rodzaju...


nie.. to nie tak :P dwie oznaczają "przeleć mnie" a trzy "jestem dziewicą" :P a agrafka na dole nogawki oznacza "mam płaskostopie" :P
Zapisane

Forum Zwierzaki

Agrafki (:
« Odpowiedz #50 : 2004-12-17, 22:47 »

Agakonik

  • *
  • Wiadomości: 5091
  • :]
    • WWW
Agrafki (:
« Odpowiedź #51 : 2004-12-18, 09:11 »
Ja mam gdzies jeszcze taka wypasiona bransoletke z agrafek :D Ktos chce? :P:P
Zapisane
"A pewnego dnia zapytasz mnie co bardziej kocham: Ciebie
czy moje życie? Ja odpowiem moje życie..
Ty odwrócisz się i odejdziesz bez słowa nie wiedząc,że
moje życie to Ty."

Gopi

  • Gość
Agrafki (:
« Odpowiedź #52 : 2004-12-18, 09:54 »
Agrafek nie noszę a jeśli już to traktuję jak zwykły sprzęt, nie symbol. Do punka to mi daleko jak stąd do Australii :P A jakbym miała nosić agrafkę w uchu to chyba by mi się słabo zrobiło choć nie mam nic przeciwko jak inni noszą, nawet ciekawie to wygląda :)
Zapisane

aga...

  • Gość
Agrafki (:
« Odpowiedź #53 : 2004-12-18, 10:16 »
Cytuj

Ja mam gdzies jeszcze taka wypasiona bransoletke z agrafek  Ktos chce?


ja,ja... :P
Zapisane

Flaś

  • Gość
Agrafki (:
« Odpowiedź #54 : 2004-12-18, 11:09 »
miluch to ja mówię: "mam płaskostopie, przeleć mnie" bo "jestem dziewicą" :lol:
Zapisane

Sche-Wa

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 1143
  • Your soul stinks like shit
    • WWW
Agrafki (:
« Odpowiedź #55 : 2004-12-18, 14:26 »
ja mam na kilka agrafek ponawlekane koraliki i poprzyczepiane do piórnika ;) dla mnie to nie jest żaden symbol czy coś, tylko ozdoba ;)
Zapisane
zobaczysz kiedyś prawde

vioaoiv

  • *
  • Wiadomości: 9883
    • WWW
Agrafki (:
« Odpowiedź #56 : 2004-12-18, 14:39 »
Cytuj


miluch to ja mówię: "mam płaskostopie, przeleć mnie" bo "jestem dziewicą"

ja tez:P
Zapisane

mili

  • Gość
Agrafki (:
« Odpowiedź #57 : 2004-12-18, 18:11 »
Cytat: VioaoiV
Cytuj


miluch to ja mówię: "mam płaskostopie, przeleć mnie" bo "jestem dziewicą"

ja tez:P


no ładnie... a potem dziewczyny się dziwią czemu jakiś obcy gościu się do nich przystawia :P coz za narod... :P
Zapisane

Forum Zwierzaki

Agrafki (:
« Odpowiedz #57 : 2004-12-18, 18:11 »

Trinity...

  • Gość
Agrafki (:
« Odpowiedź #58 : 2004-12-18, 20:40 »
Polak potrafi  :P  jak coś wymyśli to ręce i nogi opadaja :roll:
Zapisane

AgaŚ

  • Gość
Agrafki (:
« Odpowiedź #59 : 2004-12-18, 20:45 »
Cytat: mili
Cytuj

Słyszeliście o czymś takim, że na przykład jak się nosi trzy (czy ileś tam) agrafek przypiętych, to coś oznacza? Na przykład dwie "jestem wolna", trzy "szukam chłopaka", czy coś w tym rodzaju...


nie.. to nie tak :P dwie oznaczają "przeleć mnie" a trzy "jestem dziewicą" :P a agrafka na dole nogawki oznacza "mam płaskostopie" :P


A ciekawe co za spryciarz to wymyslil...?  :roll:
Zapisane
Strony: 1 [2] 3 4 ... 7   Do góry
 

Strona wygenerowana w 0.088 sekund z 27 zapytaniami.