Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Strony: 1 [2] 3   Do dołu

Autor Wątek: Burza :|  (Przeczytany 3661 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

MoniŚ

  • *
  • Wiadomości: 2554
Odp: Burza :|
« Odpowiedź #30 : 2005-07-31, 15:40 »
oooo kocham burze :wink: rok temu woda była po kolana, na ulicach poprostu rzeka ale nie ma się czego bać ;) do nas nie doszło... jak zwykle :? jestem z lubelszczyzny, nie wiem jak w Lublinie ale w Biłgoraju była chmura od zachodu straszneie się błyskało. 3 dni temu błyskawice bez przerwy roświetlały niebo, najdłużasza przerwa między błyskawicą wynosiła jakieś 3 sekundy. Było jasko od błysków jak w dzień. Nie było słychać piorunów ;) może dojdzie tutaj? :roll:
Zapisane
Black then white are all I see in my infancy.
Red and yellow then came to be,
reaching out to me, lets me see.
As below so above and beyond I imagine,
drawn beyond the lines of reason.
Push the envelope. Watch it bend.

Kola

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 3331
  • Nic nie dzieje się przez przypadek
Odp: Burza :|
« Odpowiedź #31 : 2005-07-31, 16:27 »
Ale wczoraj było! Normalnie burza mój dom okrazyła!
Zapisane

Kostka

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 13550
Odp: Burza :|
« Odpowiedź #32 : 2005-07-31, 16:36 »
U mnie dwa dni temu była burza, akurat brat na kompie siedział (debil), błysnęło, grzmotnęło i komputer śmierdzi spalenizną :lol:
Zapisane
emocjonalne kanapki

Forum Zwierzaki

Odp: Burza :|
« Odpowiedz #32 : 2005-07-31, 16:36 »

xara

  • Gość
Odp:%Burza :|
« Odpowiedź #33 : 2005-07-31, 17:27 »
lubię burze, takie letnie, cieplutkie
w
Zapisane

Kola

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 3331
  • Nic nie dzieje się przez przypadek
Odp: Burza :|
« Odpowiedź #34 : 2005-07-31, 17:30 »
no, pada. Słysze ja o tunele się odbija
Zapisane

MoniŚ

  • *
  • Wiadomości: 2554
Odp: Burza :|
« Odpowiedź #35 : 2005-07-31, 17:37 »
A skąd jesteście? ;> jaka część Polski? U mnie się chmurzy, jest duszno, temperatura 35 stopni. Ogród cały wyschniety przydałaby się ulewa :( ogólnie ludzie mają straty np. moja kumpela ma plantacje ogórków i pomidorów i niestety wszystko uschnęło :( czekamy na deszcz :(
Zapisane
Black then white are all I see in my infancy.
Red and yellow then came to be,
reaching out to me, lets me see.
As below so above and beyond I imagine,
drawn beyond the lines of reason.
Push the envelope. Watch it bend.

Kola

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 3331
  • Nic nie dzieje się przez przypadek
Odp: Burza :|
« Odpowiedź #36 : 2005-07-31, 17:40 »
Dolny ślask
Zapisane

Nefra

  • *
  • Wiadomości: 5592
Odp: Burza :|
« Odpowiedź #37 : 2005-07-31, 17:44 »
   Środek Polski mniej więcej - tu było to oberwanie chmury w nocy. W Łodzi podobno też. Wszystko co stało w ogrodzie - pełne wody (nawet wiadra 20- litrowe.). Rurki od namiotu połamało. A materace odpłynęły.
   Ale rododendrony podniosły liście :D
Zapisane

xara

  • Gość
Odp: Burza :|
« Odpowiedź #38 : 2005-07-31, 17:55 »
Cytat: *MoNa*
A skąd jesteście? ;> jaka część Polski?
środkowe Pomorze :wink:

strasznie pada, nic nie widzę przez okno,
nie wiem już czy to grad czy takie ciężkie krople deszczu,
przynajmniej powitrze się oczyści
« Ostatnia zmiana: 2005-07-31, 17:58 autor xara »
Zapisane

Forum Zwierzaki

Odp: Burza :|
« Odpowiedz #38 : 2005-07-31, 17:55 »

Fatty

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 14182
  • Tyle Twojego zostało z nami.
    • WWW
Odp: Burza :|
« Odpowiedź #39 : 2005-07-31, 18:01 »
Lubić burze to ja lubię, tylko nie lubię dzikich wrzasków mojej mamy towarzyszacych kazdej błyskawicy i każdemu grzmotowi... :lol: :lol: :lol:
Zapisane
Never give up hope,
if someone burst your bubble
mix up some more soap.

Kola

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 3331
  • Nic nie dzieje się przez przypadek
Odp: Burza :|
« Odpowiedź #40 : 2005-07-31, 18:09 »
u mnie już nie pada
Zapisane

Veronica

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 8067
  • ^______^
    • WWW
Odp: Burza :|
« Odpowiedź #41 : 2005-07-31, 18:22 »
Cytuj
A skąd jesteście? ;> jaka część Polski?
Małopolska ;)

U mnie narazie nie ma deszczu, ale jakoś ciemno jest- czarne chmury, zaraz chyba będzie padać, może i burza będzie (bo zapowiadali tak w prognozie...) - fajnie :wink:
Zapisane
"Popatrz jeszcze raz, psia dusza większa jest od psa.
A kiedy się uśmiechasz do niej, ona się huśta na ogonie.
A kiedy się pożegnać trzeba i psu czas iść do psiego nieba,
To niedaleko pies wyrusza, przecież przy tobie jest psie niebo,
Z tobą zostaje jego dusza."

malutka

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 1541
Odp: Burza :|
« Odpowiedź #42 : 2005-07-31, 18:55 »
Zachodniopomorskie :P
przed chwilą burza była :P i ciągle deszczyk pada :P to już chyba 5 burza w tym tygodniu...... ;)
Zapisane
"Bądź takim,abyś nie musiał czerwienić się przed samym sobą" Victor Hugo

thrilly

  • Gość
Odp: Burza :|
« Odpowiedź #43 : 2005-07-31, 20:40 »
Była burza korki wywaliło na ulicy światła pogasły ale tylko błyski było widać. Lubię burze, potem jest do rana takie rześkie powietrze. Dziwne że w nocy w ogóle wiatru nie było.
Zapisane

gunia

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 2599
Odp: Burza :|
« Odpowiedź #44 : 2005-07-31, 20:48 »
Moja babcia na wsi ma sasiadke, mają wielki jednorodzinny dom, chyba nawet 3piętrowy. Kiedyś, gdy była burza, zerwała z tego domu cały dach, górne piętro... A oni wszyscy akurat siedzieli na górze. Najmniejsze dziecko, taka Weronika, potem panicznie bała się deszczu, krzyczała i piszczała jak zaczynało kropić. Biedne dziecko :(
Zapisane

Forum Zwierzaki

Odp: Burza :|
« Odpowiedz #44 : 2005-07-31, 20:48 »

0Aisha0

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 436
Odp: Burza :|
« Odpowiedź #45 : 2005-07-31, 21:13 »
ja lubie burze-taki dreszyk strachu ekstra..
A tak czasami chce mi się żeby była burza lub żeby były zaspy albo jakiś deszcz-ale wtedy sobie myślę że w czasi takich zjawisk jak burza, powódź , zaspy śnieżne czy jak
każdy-bez wyjątku może ucierpieć :( np. bezdomni nie mają się gdzie schronić-zwierzęta!! nawet te w schroniskach .. Ja raz naprawdę się baardzo bałam bo... moja kotka wyszła sobie na podwórko a tu rozpetała się burza!!-wiecie jak się martwiłam o kotkę???? Bałam się że jeszcze coś jej się stanie-okazało się że kotka przeczekała burzę na balkonie sąsiadki i zaraz wróciła do domciu :D
aha jesteem z podlasia :DD
« Ostatnia zmiana: 2005-07-31, 21:14 autor 0Aisha0 »
Zapisane

kareena

  • Gość
Odp: Burza :|
« Odpowiedź #46 : 2005-07-31, 21:19 »
29 lipca byla u mnie straszna burza z wichurą :/ w ogrodzie przewrócony parasol wraz ze stołem i krzeslami.. innych szkód na szczescie nie bylo, ale jak sie potem przez miasto przeszlam to wszedzie u nas sa zerwane przewody i powyrywane/połamane drzewa... sugestywnie tez bylo - gdy wtedy weszłam na pietro to zaczeło tak blyskac i walić ze zeszlam na dół coby być dalej od nieba ;)

PS
cale miasto nie mialo prądu, ale juz powoli naprawiają.. dzieki temu wlasnie moge juz wejsc na forum :P
Zapisane

Malka

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 8682
    • WWW
Odp: Burza :|
« Odpowiedź #47 : 2005-07-31, 21:23 »
Była, i mi pieprznęła w komputer :P
Zapisane

aankaa93

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 2169
Odp: Burza :|
« Odpowiedź #48 : 2005-07-31, 21:33 »
a moją Częstochowe to burze zawsze jakoś omijają.Znaczy są,ale dosyć daleko zawsze,żadko tak w  środku miasta wala pioruny..
Zapisane

pola

  • Gość
Odp: Burza :|
« Odpowiedź #49 : 2005-07-31, 21:35 »
Ekoteczka, weź przestań z tymi topolami w wawie bo przed moim blokiem stoi taka topola wyzsza od mojego budynku i cala się trzęsła w jedną i drugą stronę  :shock: :shock:
Zapisane

MoniŚ

  • *
  • Wiadomości: 2554
Odp: Burza :|
« Odpowiedź #50 : 2005-07-31, 22:10 »
Oho zaczyna się i u mnie :o błyska się co 1-2 sekundy niesamowity widok :o zaraz ide od komputera :? na dworze jest jasno od błysków.
EDIT: zajrzałam przez okno: co 1 sekunde widać rozbłysk jasności, narazie nie ma grzmotów i deszczu. Imponujące :wink:
Zapisane
Black then white are all I see in my infancy.
Red and yellow then came to be,
reaching out to me, lets me see.
As below so above and beyond I imagine,
drawn beyond the lines of reason.
Push the envelope. Watch it bend.

Forum Zwierzaki

Odp: Burza :|
« Odpowiedz #50 : 2005-07-31, 22:10 »

pao

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 6471
  • Sakazuki-ya yamaji-no kiku-to kore-o hosu
Odp: Burza :|
« Odpowiedź #51 : 2005-07-31, 23:00 »
u nas w tym roku to burze jakieś niemrawe... ale dwa lata temu była taka z prawdziwego zdarzenia. potężna, głośna, rozjaśniała niebo jak w dzień i jeszcze przechodziła dokładnie nad naszymi głowami...
Zapisane
jeśli piszesz do mnie wiedz, że nie lubię bezsensownych zaczepek, braku kultury i gadania o niczym.

za to z przyjemnością spędzam czas na twórczej dyskusji :)

Grzesiek89

  • *
  • Płeć: Mężczyzna
  • Wiadomości: 2178
  • "Dogi to psia arystokracja"
Odp: Burza :|
« Odpowiedź #52 : 2005-07-31, 23:09 »
Ja też uwielbiam burze :) Chociaż fajniej by było jak by była burza bez deszczu. Pamiętam jak zawsze z siostrą siadaliśmy przy oknie i patrzyliśmy na burze. Eeeh te wspomnienia.
Zapisane
Tak bardzo chciałbym, abyśmy zwariowali
Tak bardzo chciałbym, lecz tak nas wychowali


morm

  • Gość
Odp: Burza :|
« Odpowiedź #53 : 2005-08-01, 00:26 »
Burze są świetne :) Szkoda tylko, że to, co pojawia się u mnie za oknem, można burzą nazwać tylko z grzeczności... Cały dzień czekałam na coś efektowniejszego i nadal nic... :|
Zapisane

Psiara

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 1816
    • WWW
Odp: Burza :|
« Odpowiedź #54 : 2005-08-01, 10:53 »
Maaaalkkesz :lol: mówiłam ci na gadu wyłącz komputer :lol: a ty nie nie ma jak walnąć :lol: i co? już wiesz jak :lol: :lol:

Goldi koło mnie też przeszła, nie była tak super nad nami ale jakies pare km ode mnie...
Zapisane
Czy jest cos lepszego od teriera? Oczywiście! Dwa teriery!

Odcięta od neta na czas nieokreślony :( Kocham was i nigdy nie zapomnę :( Zawsze byliście moją drugą rodziną... :(

Kostka

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 13550
Odp: Burza :|
« Odpowiedź #55 : 2005-08-01, 11:31 »
Ja wczoraj pół nocy siedziałam próbując pstryknąć zdjęcie piorunowi ale sie nie udało. Jak waliło to szyby się trzęsły całe, ale widoki piękne... Jeden piorun był wzdłuż nieba
Zapisane
emocjonalne kanapki

dziul

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 3621
    • WWW
Odp: Burza :|
« Odpowiedź #56 : 2005-08-01, 11:44 »
oooo kocham burze :wink: rok temu woda była po kolana, na ulicach poprostu rzeka ale nie ma się czego bać ;) do nas nie doszło... jak zwykle :? jestem z lubelszczyzny, nie wiem jak w Lublinie ale w Biłgoraju była chmura od zachodu straszneie się błyskało. 3 dni temu błyskawice bez przerwy ro¶wietlały niebo, najdłużasza przerwa między błyskawic± wynosiła jakie¶ 3 sekundy. Było jasko od błysków jak w dzień. Nie było słychać piorunów ;) może dojdzie tutaj? :roll:
Z Biłgoraja jesteś? Toż to blisko! niecałe 60km :D a do Biłgoraja często jeżdzę na zakupy :P odezwij sie na gg - 2061768 ;)

A burz nie lubię. Bo zawsze przy jakiejś mocniejszej nam piwnice zalewa. Bo my mieszkamy w takim dole :? ale pioruny są śliczne :D słyszeliście, że raz strzelają z nieba do ziemi a raz z ziemi do nieba? :)
Zapisane
...ama, como si nunca te hubieran herido...

Grzesiek89

  • *
  • Płeć: Mężczyzna
  • Wiadomości: 2178
  • "Dogi to psia arystokracja"
Odp: Burza :|
« Odpowiedź #57 : 2005-08-01, 11:57 »
Ja wczoraj pół nocy siedziałam próbując pstryknąć zdjęcie piorunowi ale sie nie udało. Jak waliło to szyby się trzęsły całe, ale widoki piękne... Jeden piorun był wzdłuż nieba

Mój wujek operator z TVN mówił mi jak robią zdjęcia pioruna. Dzieje się to tak, że w pewnej odległości znajduje się gość, który odpala taką metalową rakietkę ona leci do góry a w nią trafia piorun. Dzięki temu operator nie musi "biegać za piorunami"
Zapisane
Tak bardzo chciałbym, abyśmy zwariowali
Tak bardzo chciałbym, lecz tak nas wychowali


Forum Zwierzaki

Odp: Burza :|
« Odpowiedz #57 : 2005-08-01, 11:57 »

golden

  • Gość
Odp: Burza :|
« Odpowiedź #58 : 2005-08-01, 13:14 »
Słyszałem o tej wielkiej burzy. Moja ciotka jest meteoropatką, przed burza było tak potworne załamanie ciśnienia, że mdlała z bólu głowy... :roll:
A ja kocham deszcz, burze :) Bajerancko mi się zasypia słuchając stukających o szybe kropel wody :lol: W ogóle to jestem dziwny. W upały zdycham, w zimie tętnię życiem, a w deszczu najlepiej mi sie spaceruje... :lol:
Zapisane

BEAUTY T3RROR

  • Gość
Odp: Burza :|
« Odpowiedź #59 : 2005-08-01, 13:20 »
Ja mam tak samo ;) Tylko ze jadac samochodem wtedy nie bylo mi do smiechu :| Ostatnio w porywie chwili wybieglam w ubraniu boso do ogrodka i polozylam sie na mokrej trawie sluchajac odglosu spadajacych kropli sasiedzi gapili sie na mnie jak na wariatke :P
Zapisane
Strony: 1 [2] 3   Do góry
 

Strona wygenerowana w 0.114 sekund z 27 zapytaniami.