Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Strony: 1 [2] 3 4 ... 38   Do dołu

Autor Wątek: Pogotowie FZ  (Przeczytany 66627 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

M-ajka

  • Gość
Odp: Pogotowie FZ
« Odpowiedź #30 : 2005-09-09, 20:23 »
Ja wróciłam obolała ze spaceru i nie daje rady podnieść doopska z krzesła :P a piciu mi sie chce :P . Zna ktoś sposób na zakwasy??

Podobno kisiel i banany są dobre ;) Wypróbuj, Kostko, może Ci to pomoże...

Co do I gimnazjum i 7 godzin dziennie to ja jestem w III i też mam po 7 dziennie, a weż to pod uwagę, że mam więcej kartkówek i klasówek, no i oczywiście egzamin na karku. Moja siostra też jest w I gimnazjum... klasa strzelecka 8-9 godzin dziennie...

Czyli co? Nie jest tak źle, prawda?
Poradzicie sobie dziewczyny!!!
Zapisane

Nefra

  • *
  • Wiadomości: 5592
Odp: Pogotowie FZ
« Odpowiedź #31 : 2005-09-09, 20:27 »
Arrow, na Czantoryję jest wyciąg, to skąd zakwasy????   :;p:
 Co by tu jeszcze dodać aby nie wyglądało ze nabijam krótkie posty.
Brawo Aly!!!! Działanie proste, ale nie miałam kalkulatora pod ręką.  :lol:
Zapisane

Arrow

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 2821
  • Lacrimosa...
Odp: Pogotowie FZ
« Odpowiedź #32 : 2005-09-09, 20:34 »
Ale my nie mamy zamiaru z wyciągu korzystać :lol: chyba że cuś pokićkałam :) Więc zakwasy będą na miejscu.... szczególnie że codziennie w sumie godzina spacerku.... do i ze szkółki :lol: będę mieć kondychę, że szok :P

M-ajka, co mamy sobie nie poradzić :P
Zapisane
...Bez wysiłku siądź na tyłku i wyluzuj się motylku... (:

"Każdy z was jest łodzią, w której
Może się z potopem mierzyć,
Cało wyjść z burzowej chmury,
Musi tylko w to uwierzyć!"

Forum Zwierzaki

Odp: Pogotowie FZ
« Odpowiedz #32 : 2005-09-09, 20:34 »

Kostka

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 13550
Odp: Pogotowie FZ
« Odpowiedź #33 : 2005-09-09, 20:39 »
No to ide robić kiesiel... Masochistka ze mnie... Umówiłam sie na następny spacer :P jak ja przeżyjeeee :P
Zapisane
emocjonalne kanapki

M-ajka

  • Gość
Odp: Pogotowie FZ
« Odpowiedź #34 : 2005-09-09, 20:42 »
No właśnie! Trzeba być twardym, a nie mientkim, a jak już przychodzi ostateczne załamanie, u mnie połączone z rzucaniem się na mózg :P [muszę pić meliskę], pomyśleć, że niektórzy mają gorsze problemy. Np. ja :P
Zapisane

cholka

  • *
  • Wiadomości: 2582
Odp: Pogotowie FZ
« Odpowiedź #35 : 2005-09-09, 21:04 »
Nefra: pomożecie?
-Pomożemy! :P :wink:

Czytałam wcześniejszy wątek pogotowia, ale raczej tak z cichacza (:P) i nie wypowiadałam się ;) Cieszę się, jednak że wątek znów ruszył :wink:

A jeśli chodzi o mnie to póki co cieszę się, że dotrwałam do weekendu :P :lol:
Zapisane

Ola14

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 3582
Odp: Pogotowie FZ
« Odpowiedź #36 : 2005-09-09, 21:05 »
tak, to było serio ;) moje zadanie domowe z mamtmy :P jest kiepska z tego przedmiotu, jak to obliczylas   :o ;)
Zapisane
"Każdy błąd kobiety jest winą mężczyzny" :>

M-ajka

  • Gość
Odp: Pogotowie FZ
« Odpowiedź #37 : 2005-09-09, 21:07 »
Aznasz może, Olu, takie urządzenie o nazwie kalkulator? Jest bardzo przydatne w takich sytuacjach ;)
Zapisane

Ola14

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 3582
Odp: Pogotowie FZ
« Odpowiedź #38 : 2005-09-09, 21:11 »
znam, znam ale chyba mnie nie zrozumialas ;) my jakby to powiedziec jakoś pi chińsku liczymy :roll: ;)
Zapisane
"Każdy błąd kobiety jest winą mężczyzny" :>

Forum Zwierzaki

Odp: Pogotowie FZ
« Odpowiedz #38 : 2005-09-09, 21:11 »

madziaro

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 3801
Odp: Pogotowie FZ
« Odpowiedź #39 : 2005-09-09, 21:13 »
hej misie pysie ;)
jakżesz mnie cieszy powrót pogotowia :) Może ja też się komuś na coś przydam, a na razie proszę o radę, jak schudnąć jakieś 5 kg siedząc przed komputerem z piwem :lol:
a poza tym, co może pomóc 24-letniej babie w walce z paściami robiącymi się na twarzy :(
acha i jeszcze dlaczego moja tłusta skóra na czole się łuszczy i co może mi pomóc ;)

a na zakwasy najlepszy jest ruch - wierzcie lub nie, ale pomaga rozchodzenie

Ola to wyslij jakis przykład jak liczycie to może wymyślimy jak to wyliczyć :)
Zapisane

M-ajka

  • Gość
Odp: Pogotowie FZ
« Odpowiedź #40 : 2005-09-09, 21:16 »
Sorry, Olcia, nie wiedziałam ;) A co do Ciebie, Madziaro, to sama nie wiem co mam Ci poradzić...
Neeefraaa, Neeefraaa!!! Pomóż tej pani :P
« Ostatnia zmiana: 2005-09-09, 21:20 autor M-ajka »
Zapisane

Golden_Tina

  • Gość
Odp: Pogotowie FZ
« Odpowiedź #41 : 2005-09-09, 21:23 »
Pomozecie? Właśnie się dowiedziałam, że mój..eee...bardzo bliski kumpel, może nawet w nim się bujam, (kto wie?) przeprowadza się na drugą stronę wawy, zmienia szkołę i prawdopodobnie stracę z nim kontakt... :(
Zapisane

M-ajka

  • Gość
Odp: Pogotowie FZ
« Odpowiedź #42 : 2005-09-09, 21:25 »
O, bosh... Masz problem... A bardzo Ci na nim zależy? Jeśli tak to powiedz mu o tym! Kto wie? Może coś z tego będzie? A jak nie i chłopak jest normalny to zostaniecie przyjaciółmi ;)
Zapisane

madziaro

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 3801
Odp: Pogotowie FZ
« Odpowiedź #43 : 2005-09-09, 21:29 »
Tina: jak tylko na drugi koniec Warszawy to przecież nie oznacza zerwania kontaktu, wystarczy telefon, spotkać się co jakiś czas i już - wszystko będzie ok, zobaczysz, jak tylko zależy wam obojgu na dalszej znajomości :)

Majka heheh, dzięki za tą panią (wrrr) :lol:
Zapisane

Alyszek

  • *
  • Wiadomości: 4752
Odp: Pogotowie FZ
« Odpowiedź #44 : 2005-09-09, 21:31 »
Madziaro - lekkie kremy nawilżające , w moim przypadku sprawdził sie "Nivea Visage Young"  :wink:

A teraz ja.. Ostatnio przeszłam się spory kawałek w niewygodnych butach, skutkiem tego są takie jakby wypukłości na dole pięty, bolą mnie bardzo od wczoraj.. Pomaga zimny prysznic, ale przecież nie mogę wiecznie trzymać nóg w wodzie.. Pomóżcie  :|
Zapisane

Forum Zwierzaki

Odp: Pogotowie FZ
« Odpowiedz #44 : 2005-09-09, 21:31 »

Golden_Tina

  • Gość
Odp: Pogotowie FZ
« Odpowiedź #45 : 2005-09-09, 21:34 »
Madziaro-sęk w tym, że nie wiem, czy jemu zależy tak jak mi...

Majka-właściwie to ja sama nie wiem, czy bardzo mi na nim zależy, czy to jest zwykłe zauroczenie czy nawet tylko koleżeństwo...
Zapisane

cholka

  • *
  • Wiadomości: 2582
Odp: Pogotowie FZ
« Odpowiedź #46 : 2005-09-09, 21:36 »
Alya - w aptece są dostępne plastry z antybiotykiem, które niwelują bąble, otarcia tudzież inne wypukłości na stopach ;)
Zapisane

Golden_Tina

  • Gość
Odp: Pogotowie FZ
« Odpowiedź #47 : 2005-09-09, 21:44 »
PeGaz-mnie się tam nic nie wydaje :P po 21:30 moja mózgownica się wyłacza :lol: :P
Zapisane

Golden_Tina

  • Gość
Odp: Pogotowie FZ
« Odpowiedź #48 : 2005-09-09, 21:58 »
może omówimy to przy porannej, tfu wieczornej kawce? :P ops, kawka się skończyła, małolata stawia piwko :P 8)
Zapisane

agnes211

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 1833
  • Łatka i Mrówcia pozdrawiają merdaniem ogonka :)
    • WWW
Odp: Pogotowie FZ
« Odpowiedź #49 : 2005-09-09, 21:59 »
hej misie pysie ;)
hej mysiu pysiu ;)
a na razie proszę o radę, jak schudn±ć jakie¶ 5 kg siedz±c przed komputerem z piwem :lol:
proponuje spinanie mięśni :P może nie schudniesz ale ukształtujesz sylwetkę :P prawdopodobnie najłatwiej jest sobie tak tyłek wyrobić :P
a poza tym, co może pomóc 24-letniej babie w walce z pa¶ciami robi±cymi się na twarzy :(
a co to są paście ?? :O jeśli to o syfy chodzi to polecam serie z garniera "czysta skóra" a zwłaszcza taki mały sztyft i żel do mycia twarzy, oraz maseczke peel-off z yves rocher.
acha i jeszcze dlaczego moja tłusta skóra na czole się łuszczy i co może mi pomóc ;)
dopiero zaczynam szkołę kosmetyczną ale myśle żę pomocny byłby jakiś nie tłusty krem ale dobrze nawilżający. Ja polecam krem z DERMIKI na dzień dla młodej skóry, używam i jest naprawde swietny ;)


Jeśli chodzi o zakwasy. Zakwasy powstają w wyniku niedotlenienie naszych komórek podczas silnego wysiłku fizycznego. W wyniku czego powstaje kwas mlekowy. Najlepszym sposobem pomocnym na zakwasy są masaże i ciepłe kąpiele, przyspeszające krążenie krwi i co za tym idzie dostarczenie tlenu ;)


Ja i mój chłopak mieszkamy na dwóch końcach miasta. Co prawda Białystok nie jest tak duży ja Warszawa ale tak czy siak trzeba jeździć godzinę autobusami :P Tak więc myślę że jeśli wam zależy, nie mówie tutaj już o związku ale o utrzymywaniu kontaktów na stopie koleżeńskiej to odrobina dobrej woli i będziecie się spotykać ;)

Jakoś mądrze mi się dzisiaj pisze :P Ktoś potrzebuje jeszcze rad ?? :>

nie wiem w czym miałby być pomocny kisiel :P
Zapisane
pozdrawiam wszystkich miłośników kundelków, i nie tylko:)

madziaro

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 3801
Odp: Pogotowie FZ
« Odpowiedź #50 : 2005-09-09, 22:24 »
kisiel na pewno pomocny by był przy dołach psychicznych - czymś się trzeba pocieszyć - jeżeli nie do jedzenia to można nim w kogoś spróbować rzucić - i od razu lepiej :lol:

a za rady dziękuję, wykorzystam pewnie przy kolejnej finansowej pomocy z zachodu (czyt. pieniążkach od męża ;) )
Zapisane

Forum Zwierzaki

Odp: Pogotowie FZ
« Odpowiedz #50 : 2005-09-09, 22:24 »

agnes211

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 1833
  • Łatka i Mrówcia pozdrawiają merdaniem ogonka :)
    • WWW
Odp: Pogotowie FZ
« Odpowiedź #51 : 2005-09-09, 22:38 »
Przepraszam jesli wchodze w zdanie...
Nie wydaje sie Wam, ze watek bardziej pasuje do dzialu "PrzyjaĽń, miło¶ć, życie"? :mysli:

jako osoba wspaniale myśląca o tej porze dnia stwierdzam że chcemy  miec off'a w którym mozemy rozmawiać  o wszystkim, nie tylko o przyjaźni, miłości i zyciu...a jak bedziemy sobie pomagać przy gotowaniu, to nas przerzucisz do kulinariów, a jak w znalezieniu jakiejś muzyczki to do działu muzycznego?
mam nadzieję że inni popierają moją wypowiedź i chcą mieć temat w offie a nie w żadnym innym dziale ;)

Ja kochaaaam kisiel :)

pomoc z zachodu potrzebna jest biedakom ze wschodu :P
A kiedy dostaniesz pomoc ?? :P bo może się czegoś doucze w mojej cudownej szkole :P
« Ostatnia zmiana: 2005-09-09, 22:43 autor agnes211 »
Zapisane
pozdrawiam wszystkich miłośników kundelków, i nie tylko:)

Ola14

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 3582
Odp: Pogotowie FZ
« Odpowiedź #52 : 2005-09-09, 22:46 »
zgadzam się z agnes  8)
 ludzie wezcie mi załatwcie gdzies picie bo ja jestem jakas biedna i nie mam nic do picia w domu  :lol: złożcie sie na poczte i butelke napoju :P no wiec czekam :P  :lol: a jak nie to umre z pragnienia i wtedy będę was nawiedzac po nocach  :evil:
Zapisane
"Każdy błąd kobiety jest winą mężczyzny" :>

madziaro

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 3801
Odp: Pogotowie FZ
« Odpowiedź #53 : 2005-09-09, 22:49 »
hehehe właśnie nie wiem, bo coś mi się wydaje, że muszę trzymać kasę na podróż do pieprzonej ambasady w Warszawie :?
ale już się mogę pochwalić, że sprawa mojej wizy przeszła z Kanady rozpatrzona pozytywnie do Warszawy i za jakiś miesiąc powinnam mieć odpowiedź co dalej... ale to jeszcze nie będzie koniec :?
Ola masz  8)  :lol:

ja tez sie zgadzam :)
Zapisane

Nefra

  • *
  • Wiadomości: 5592
Odp: Pogotowie FZ
« Odpowiedź #54 : 2005-09-09, 23:20 »
Madziaro...piwo nie przeszkadza w chudnięciu...jak tylko piwo i jakieś warzywka do pogryzienia to jest ok. Ja jem głównie sniadanie, a potem już tylko zakąszam bez chlebka, ziemniaczków czy innych mącznych.

Na paści na twarzy i inne taki najlepszym lekiem jest...chłop 2 razy dziennie.

Tina...znajdź pretekst dla którego bedziecie się razem spotykać...wspólne zainteresowanie, jakiś klub, łyżwy zimą na jakiejś hali, basen...jest dużo mozliwości. A moze pozycz cos pd niego...książkę, grę, płytę...żeby potem mieć pretekst do spotkania i oddawania...to stary babski sposób... :;p:a przy okazji oddawania zawsze można spytać czy nie ma czegoś tam znowu... :lol:

stwierdzam że chcemy  miec off'a w którym mozemy rozmawiać  o wszystkim, nie tylko o przyjaĽni, miło¶ci i zyciu...;)

Agnes!!! Pewno ze chcę mieć offa!!! 8)
« Ostatnia zmiana: 2005-09-09, 23:24 autor Nefra »
Zapisane

Agata:)

  • Gość
Odp: Pogotowie FZ
« Odpowiedź #55 : 2005-09-09, 23:27 »
Przyniósłby mi ktoś szklankę mleka?
Zapisane

Nefra

  • *
  • Wiadomości: 5592
Odp: Pogotowie FZ
« Odpowiedź #56 : 2005-09-09, 23:32 »
Agata, my mamy pomagać, a nie rozpieszczać...a prócz tego za krótkie posty piszesz...chcesz aby nam zamknięto wątek z powodu nabijactwa???
Zapisane

madziaro

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 3801
Odp: Pogotowie FZ
« Odpowiedź #57 : 2005-09-10, 00:01 »
ja właśnie wypiłam drugą szklankę mleka, bo tak jakoś dzisiaj mnie na mleko wzięło... po pizzy i piwie heheh
Agata, także jak chcesz mleka to u mnie jeszcze pół kartonu jest :) - tylko się pospiesz bo inaczej to z psem wypijemy wszystko :)

Na paści na twarzy i inne taki najlepszym lekiem jest...chłop 2 razy dziennie.
(mała poprawka cytatu bo jakoś po chińsku wyszło ;)
hmmm czy mogę w razie czego tłumaczyć mężowi, że tak mi doradziła bardziej doświadczona koleżanka? :lol:
« Ostatnia zmiana: 2005-09-10, 00:34 autor madziaro »
Zapisane

Forum Zwierzaki

Odp: Pogotowie FZ
« Odpowiedz #57 : 2005-09-10, 00:01 »

Nefra

  • *
  • Wiadomości: 5592
Odp: Pogotowie FZ
« Odpowiedź #58 : 2005-09-10, 00:17 »
jak najbardziej...ja na cerę nie narzekam. Więc spokojnie wal do niego.... :;p:
Zapisane

madziaro

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 3801
Odp: Pogotowie FZ
« Odpowiedź #59 : 2005-09-10, 00:35 »
Nefra, no tak, ale mąż jest 8 tys km ode mnie więc musiałabym znaleźć jakiś egzemplarz zastępczy :lol: no i wtedy jak coś to będzie na Ciebie ;)
Zapisane
Strony: 1 [2] 3 4 ... 38   Do góry
 

Strona wygenerowana w 0.078 sekund z 27 zapytaniami.