Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Strony: 1 2 [3]   Do dołu

Autor Wątek: 11 listopada-Dzień Niepodległości  (Przeczytany 5786 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Blackie

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 5750
  • Christian <333 <loff *_* >
Odp: 11 listopada-Dzień Niepodległości
« Odpowiedź #60 : 2005-11-14, 15:52 »
Dokładnie... Widzę że się z Arrow zgadzamy... Bo to, że ktoś ma inną orientację, kolor skóry czy jest niepełnosprawny... To już nie jest tej osoby wina... I jeśli sądzicie, że jednak wina leży po ich stronie to... Ehh...
Zapisane
Why so serious?

marioka

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 1696
  • nie istnieje
Odp: 11 listopada-Dzień Niepodległości
« Odpowiedź #61 : 2005-11-14, 16:03 »
No tak, ale może powiecie mi kochani,co mają geje  do Niepodległości??A przede wszystkim, Grzegorz miałam kiedyś kolegę, Tak jak Ty  potępiał inne nacje,w szczególności jedną..Aż pewnego dnia dokonał "wykopaliska" Jego prapra(kolejny) dziad, okazał się Żydem, więc moze  tak ostroznie...? :)
hm, A czy to ich wina ,że maja "pewne tradycje" zakodowane w genach? Polacy też mają wady,to już Zoolog wymienił , jesteśmy zjednoczeni wtedy , kiedy Ktoś nam zagrażą, a tak jako: CAŁA SPOŁECZNOŚĆ , mamy to ...gdzieś . To co dzieje się obok Nas, tak naprawdę to nie obchodzi(  przeważnie, bo znając już Grzegorza: to zacznie mnie poprawiać ;)  Oburzamy, się na geje, na nietolerancje , na brud, na aborcje,rany...wychodzi na to że jesteśmy prawie Idealni
Zapisane

Grzesiek89

  • *
  • Płeć: Mężczyzna
  • Wiadomości: 2178
  • "Dogi to psia arystokracja"
Odp: 11 listopada-Dzień Niepodległości
« Odpowiedź #62 : 2005-11-14, 17:15 »
Dokładnie... co Wy ludu macie do gejów/lesbijek? To że mają taką, a nie inną orientacje to nie ich wina... Trza ich szanować jak każdego innego człowieka, a nie potępiać, bo to im wcale życa nie ułatwia. Skąd Grzesiek wiesz, że np. ktoś z forum, albo nawet z reala, kogo lubisz, nie jest gejem??? A jakbyś się dowiedział...czy to by go od razuprzekreśliło w Twoich oczach??? Bo w moich nie. (to był tylko taki przykład, bez obrazy wszyscy i bez skojarzeń :P ;) )

Będę potępiał, bo taka jest moja religia. Na pewno do takiego kogoś nie będę rzucał kamieniami lub podpalał mu domu. Poprostu nie zgadzam się na to, żeby domagał się praw. Ślubu kościelnego, cywilnego, adopcji dzieci. Legalnych manifestacji i innych. Masz rację niech sobie żyją, ale niech nie wymagają odemnie tolerancji.

A co do tych Żydów... to ja też nic do nich nie mam. Człowiek jak każdy inny, a to, że jest Żydem to ja mam głęboko w poważaniu... Człowieka się podobno po osobowości ocenia, tiiaaa?? Co to ja, tylko dla Polaków mam serducho otwierać, a wszystkich Żydów odrzucić, bo są Żydami???

Tak, Jezus też był żydem tylko wiesz chodzi o co innego. Chodzi mi o sposób rządzenia światem, a kto nim rządzi dobrze wiem. Żydomasoni potrafili wymordować w I i II wojnie światowej setki milionów ludzi dla złota i dla wpływów.
« Ostatnia zmiana: 2005-11-14, 17:18 autor Grzesiek89 »
Zapisane
Tak bardzo chciałbym, abyśmy zwariowali
Tak bardzo chciałbym, lecz tak nas wychowali


Forum Zwierzaki

Odp: 11 listopada-Dzień Niepodległości
« Odpowiedz #62 : 2005-11-14, 17:15 »

awangarda

  • Gość
Odp: 11 listopada-Dzień Niepodległości
« Odpowiedź #63 : 2005-11-14, 18:44 »
akurat zr slubem koscielnym i z adopcja dzieci przez zydow/lezbijki moge sie zgodzic z grzskiem, kosciol to kosciol nie chce dawac im slubu niech nie daje, adoptowac dzieci moim zdaniem nie powinni choc moga byc wzorowymi rodzicami z ktorych mogly by nie raz czerpac "normalni" rodzice ale jest duza mozliwosc ze dziecko pozniej moze nie potrafic stworzyc normalnej rodzinny co do reszty zupelnie sie nie zgadzam....
Zapisane

Grzesiek89

  • *
  • Płeć: Mężczyzna
  • Wiadomości: 2178
  • "Dogi to psia arystokracja"
Odp: 11 listopada-Dzień Niepodległości
« Odpowiedź #64 : 2005-11-14, 19:21 »
Nie daje, ale oni sobie dają pobili księdza w Paryżu i udzielili sobie ślub... Co za dzicz! ;]
Zapisane
Tak bardzo chciałbym, abyśmy zwariowali
Tak bardzo chciałbym, lecz tak nas wychowali


awangarda

  • Gość
Odp: 11 listopada-Dzień Niepodległości
« Odpowiedź #65 : 2005-11-14, 21:32 »
taka dzicz jest wszedzie miedzy ksiezmi (hmm czy oby napewno tak to sie odmienia??:P:P:P) tez
Zapisane

ESIO

  • Gość
Odp: 11 listopada-Dzień Niepodległości
« Odpowiedź #66 : 2005-11-14, 22:36 »
No tak, ale może powiecie mi kochani,co maj&plusmn; geje  do Niepodległo&para;ci??A przede wszystkim, Grzegorz miałam kiedy&para; kolegę, Tak jak Ty  potępiał inne nacje,w szczególno&para;ci jedn&plusmn;..Aż pewnego dnia dokonał "wykopaliska" Jego prapra(kolejny) dziad, okazał się Żydem, więc moze  tak ostroznie...? :)
hm, A czy to ich wina ,że maja "pewne tradycje" zakodowane w genach? Polacy też maj&plusmn; wady,to już Zoolog wymienił , jeste&para;my zjednoczeni wtedy , kiedy Kto&para; nam zagraż&plusmn;, a tak jako: CAŁA SPOŁECZNO&brvbar;Ć , mamy to ...gdzie&para; . To co dzieje się obok Nas, tak naprawdę to nie obchodzi( przeważnie, bo znaj&plusmn;c już Grzegorza: to zacznie mnie poprawiać ;) Oburzamy, się na geje, na nietolerancje , na brud, na aborcje,rany...wychodzi na to że jeste&para;my prawie Idealni

Właśnie  :?
Więc prosze tu wypowiadać się na  temat  :stuka:
Zapisane

Arrow

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 2821
  • Lacrimosa...
Odp: 11 listopada-Dzień Niepodległości
« Odpowiedź #67 : 2005-11-17, 17:13 »
Będę potępiał, bo taka jest moja religia. Na pewno do takiego kogo&para; nie będę rzucał kamieniami lub podpalał mu domu. Poprostu nie zgadzam się na to, żeby domagał się praw. &brvbar;lubu ko&para;cielnego, cywilnego, adopcji dzieci. Legalnych manifestacji i innych. Masz rację niech sobie żyj&plusmn;, ale niech nie wymagaj&plusmn; odemnie tolerancji.

No za ślubem to ja też nie jestem, a za adopcją tym bardziej, bo te dzieci byłyby wyśmiewane i mogłyby nie stworzyć potem normalnej rodziny. Ale to nie znaczy że nie mam ich tolerować i szanować.
:P

A co do tego dnia niepodleglości... to spędziłąm go normalnie, z rodzinką, siedząc z 9cio letnią kuzynką na kompie  i grając w jakieś dziwne coś :P :mrgreen:
Zapisane
...Bez wysiłku siądź na tyłku i wyluzuj się motylku... (:

"Każdy z was jest łodzią, w której
Może się z potopem mierzyć,
Cało wyjść z burzowej chmury,
Musi tylko w to uwierzyć!"
Strony: 1 2 [3]   Do góry
 

Strona wygenerowana w 0.078 sekund z 23 zapytaniami.