Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Strony: 1 ... 3 4 [5]   Do dołu

Autor Wątek: Tragiczny efekt molestowania  (Przeczytany 9990 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Iras

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 7221
  • technik weterynarii Przyszły ratownik medyczny :P
Odp: Tragiczny efekt molestowania
« Odpowiedź #120 : 2006-10-30, 20:56 »
Cytuj
zresztą kiedyś się wypowiadał psycholog, że dziewczyny potrafią być bardziej bezwzględne

bardziej bezwzgledne, bardziej zazarte... miałam kolege, ktory nalezal kiedys do bractwa rycerskiego - byly tam rowniez dziewczyny - nie bylo pojedynkow miedzy plciami. Nie z przyczyn silowych, ale z takich,ze dziewczyny nie raz doprowadzaly do powaniejszych obrazen... nawet gdy oglaszano juz koniec walki...

dziul - tez cie rozumiem... rozumiem tez tych co popelniaja samobojstwa...
Zapisane
http://www.youtube.com/watch?v=ayI3I-SdRPc  Obejrzyj zanim rozmnożysz...

Jeśli zadajesz pytanie, a ja odpowiadam pytaniami - odpowiedz na WSZYSTKIE. inaczej uznam, ze ci nie zależy i oleję twój problem.

Moje "diagnozy" - to tylko PODEJRZENIA - nie zwolnia cie od obowiązku wizyty u weta!

"Nie sprzeczaj się z idiotami. Ściągną cię na swój poziom i pokonają doświadczeniem."

HMMMM powrot?

Ola14

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 3582
Odp: Tragiczny efekt molestowania
« Odpowiedź #121 : 2006-10-30, 22:51 »
Ten podział na gimnazja damsko-meskie, niczego nie przyniesie. Wydaje mi sie nawet, ze pogorszy sprawe. Przeciez najczesciej kłutnie sa miedzy osobami tej samej płci... :/
Zreszta ja bym w zyciu nie wytrzymała w klasie z samymi dziewczynami, wole przebywac w towarzystwie chlopakow i to zdecydowanie.

Naszczescie mnie juz nic dotyczyc nie bedzie :)
Zapisane
"Każdy błąd kobiety jest winą mężczyzny" :>

Trzecia

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 638
  • Robię to co lubię, lubię robić to co kocham...
Odp: Tragiczny efekt molestowania
« Odpowiedź #122 : 2006-10-31, 15:15 »
Cytuj
Naszczescie mnie juz nic dotyczyc nie bedzie

No właśnie całe szczęście, że to co wymyśli Minister już nas nie dotyczy (nas czyli trzecich klas)

Dzisiaj Dyrektor nam powiedział, że w piątek dostaną nowe, zaostrzone wymagania np. co do makijażu, fryzur, ubrań itd. W sumie mi to wisi, bo i tak się nie maluje do szkoły, ale  nie wydaje mi się żeby to coś zmieniło. Jak ktoś ma się źle zachowywać to będzie się tak zachowywał nwet bez makijażu ...

Zapisane
Jedynym całkowicie bezinteresownym przyjacielem, którego można mieć na tym interesownym świecie, takim, który nigdy go nie opuści, nigdy nie okaże się niewdzięcznym lub zdradzieckim, jest pies. . .

George Vest

Forum Zwierzaki

Odp: Tragiczny efekt molestowania
« Odpowiedz #122 : 2006-10-31, 15:15 »

dziul

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 3621
    • WWW
Odp: Tragiczny efekt molestowania
« Odpowiedź #123 : 2006-10-31, 15:47 »
Mi też wisi, nie wyobrażam sobie siebie w makijażu do szkoły. Ja jestem w 2kl. Mam nadzieję że na ten durny podział sie nie załapie :/
Ale weźcie - nawet jakieś występy, przedstawienia, projekty - dziewczyny mają sie przebierać za chłopaków i odwrotnie? :/
Zapisane
...ama, como si nunca te hubieran herido...

Ines

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 692
    • WWW
Odp: Tragiczny efekt molestowania
« Odpowiedź #124 : 2006-10-31, 15:53 »
A co z małymi miastami, gdzie jedno gimn. na miejscowość? U mnie tak jest... Co wtedy?

madziaro

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 3801
Odp: Tragiczny efekt molestowania
« Odpowiedź #125 : 2006-10-31, 17:18 »
Pewnie będzie przewóz gimnazjalistów do innego miasta, czyli kolejne wydatki w dziurawym budżecie :chytry:

A co do makijażu i strojów, wybaczcie mi, ale uważam, że dużo dziewczyn z tym przesadza. Tylko czy to właśnie pomoże cokolwiek w zachowaniu - wątpię.
Zapisane

dziul

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 3621
    • WWW
Odp: Tragiczny efekt molestowania
« Odpowiedź #126 : 2006-11-01, 11:47 »
Gimnazjum to jest akurat ten głupi wiek dojrzewania, w którym dziewczynom odbija, zaczynają się imprezy, spotkania z kumplami, łażenie po nocach... najgorsza jest druga klasa, bo są największe luzy, mało nauki, nie można już powiedzieć że 2 klasa łazi taka przestraszona po szkole, uczniowie są zaklimatyzowani... do testów jeszcze rok i chcą jak najbardziej 'korzystać z życia' :/ ja nie rozumiem tych lasek z tonami pudru na twarzy... rok temu patrzyły na mnie z góry, bo ja niby gówniarz, unikałam ich. teraz są w mim wieku to sie z nich poprostu śmieję, bo sama sobie zdaję sprawę z tego że jesteśmy przecież jeszcze dzieciakami, zresztą moi przyjaciele to w większości licealiści i studenci, bo wśród takich się najlepiej i najbezpieczniej czuję. Ciekawe jak będzie za rok... pewnie będę drugie klasy wyzywała w myślach od niewyrośniętych dziwwwwczyn. Jak ja teraz widzę pierwszoklasistki w miniówach to aż sie we mnie gotuje :/ ale ja zawsze byłam inna, ja jestem poprostu normalna i jestem sobą. To przez przyjaciół ;)
Zapisane
...ama, como si nunca te hubieran herido...

charon

  • *
  • Wiadomości: 9875
Odp: Tragiczny efekt molestowania
« Odpowiedź #127 : 2007-01-22, 12:03 »
Teraz w tv grzmią, że film pokazuje, że nie było robierania, nie było próby gwałtu, tylko głupia zabawa. W tym świtle nie dziwne, jeśli klasa nie reagowała... jeśli dziewczynie nic się nie działo... :/ Pytanie jak jest i kto wymyślił, że było inaczej.
Zapisane

Blackie

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 5750
  • Christian <333 <loff *_* >
Odp: Tragiczny efekt molestowania
« Odpowiedź #128 : 2007-01-22, 15:47 »
A ja nie widziałam filmu... Więc, nie wiem, co sądzić.
Zapisane
Why so serious?

Forum Zwierzaki

Odp: Tragiczny efekt molestowania
« Odpowiedz #128 : 2007-01-22, 15:47 »

charon

  • *
  • Wiadomości: 9875
Odp: Tragiczny efekt molestowania
« Odpowiedź #129 : 2007-01-22, 16:36 »
Nikt nie widział chyba poza sądem, informatykami i kim tam... Pomoć ma niecałą minutę i to są jakieś końskie zaloty. Choć nie wiadomo co działo się resztę czasu.
Zapisane

IBDG

  • Globalny Moderator
  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 12527
  • Zawsze będziemy Cię kochać, piesku... (*)
Odp: Tragiczny efekt molestowania
« Odpowiedź #130 : 2007-01-22, 16:38 »
Myślałam, że skoro film został wykasowany, coś ostrego na nim było :/ Ale równie dobrze mogło chodzić o zatajenie czyjegoś uczestnictwa w "zabawie"... Albo po prostu ktoś wpadł w panikę i skasował dowód obrony... Jedno dobre w tej historii to nauczka, że z pozoru niewinne działania mogą kogoś wrażliwego dotknąć tak bardzo, że odechce mu się żyć... To mogła być ta kropla, która przelała czarę goryczy... Zresztą, Charon ma rację, nie wiadomo, czy film pokazał wszystko, może tylko "grę wstępną" :/,
Zapisane
IBDG Wrocław

Grzesiek89

  • *
  • Płeć: Mężczyzna
  • Wiadomości: 2178
  • "Dogi to psia arystokracja"
Odp: Tragiczny efekt molestowania
« Odpowiedź #131 : 2007-01-22, 18:36 »
Wiadomo czy był tylko jeden film? Zresztą telefony mają mało pamięci wystarczyło skasować film, żeby potem nagrać nowy (byle co) i policja nie ma szans odzyskać materiału.
Zapisane
Tak bardzo chciałbym, abyśmy zwariowali
Tak bardzo chciałbym, lecz tak nas wychowali


IBDG

  • Globalny Moderator
  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 12527
  • Zawsze będziemy Cię kochać, piesku... (*)
Odp: Tragiczny efekt molestowania
« Odpowiedź #132 : 2007-01-22, 18:45 »
Przecież nie mogli nagrać nowego filmu z Anią, bo już nie żyła... Chyba, że na filmie nie widać, czy to w ogóle ona...
Zapisane
IBDG Wrocław

***KITKA***

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 3794
    • WWW
Odp: Tragiczny efekt molestowania
« Odpowiedź #133 : 2007-01-22, 19:17 »
Na pewno jest to też wina Ani. Niby dlaczego oni to zrobili? Na pewno też dlatego, że dziewczyna chodziła w krótkich spódniczkach, bluzkach odsłaniających pół brzucha... Sama prowokowała ich do tego.
A pozatym osoby w tej klasie... Nie reagowały?
Nie rozumiem...
                         (Na moim blogu notka na ten temat... Tak apropo'...)
Zapisane
"Pragnienie bycia kimś innym to marnowanie osoby którą się jest." - Kurt Cobain

Grzesiek89

  • *
  • Płeć: Mężczyzna
  • Wiadomości: 2178
  • "Dogi to psia arystokracja"
Odp: Tragiczny efekt molestowania
« Odpowiedź #134 : 2007-01-22, 19:21 »
Przecież nie mogli nagrać nowego filmu z Anią, bo już nie żyła... Chyba, że na filmie nie widać, czy to w ogóle ona...

Mówię o byle jakim filmie mogli przez 60 sekund filmować puszke po piwie tylko po to żeby nadpisać dane, alby filmy wcześniej nagrane było trudniej odzyskać...
Zapisane
Tak bardzo chciałbym, abyśmy zwariowali
Tak bardzo chciałbym, lecz tak nas wychowali


Forum Zwierzaki

Odp: Tragiczny efekt molestowania
« Odpowiedz #134 : 2007-01-22, 19:21 »

IBDG

  • Globalny Moderator
  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 12527
  • Zawsze będziemy Cię kochać, piesku... (*)
Odp: Tragiczny efekt molestowania
« Odpowiedź #135 : 2007-01-22, 19:31 »
Kitka, krótka spódniczka to jeszcze nie pozwolenie do obmacywania. Nie ma co usprawiedliwiać napaści kusym strojem. Zresztą, skąd wiesz, jak Ania była ubrana? Widziałaś ją?

Grzesiek, jestem pewna, że w tej sprawie spece stanęliby na głowie, żeby odzyskać film. Nie odpuściliby z powodu trudności.
Zapisane
IBDG Wrocław

charon

  • *
  • Wiadomości: 9875
Odp: Tragiczny efekt molestowania
« Odpowiedź #136 : 2007-01-23, 23:20 »
No, niestety - jak się mówi o molestowaniu, to często mowa że wina kobiety, że prwokowała. Np. ja lubię się czasem fajnie ubrać - dla poprawienia samopoczucia, nawet nie wyzywająco, po prostu dość dopasowana blizka - nie obcisła, ale nie wór, spódniaca do kolana, a nie jakaś tam miniuwa, ale i tak spojrzenia się czuje.

Właśnie mój "ulubiony" Bosak odpowiedział na tekst, że jest społeczne przyzwolenie na to, żeby chłopak się nie przejmował jak dziewczyna mówi "nie", postępował z nią brutalnie, itp. On twierdzi, że wcale nie ma takiego przyzwolenia, skoro jest taka ostra reakcja społeczeństwa. Ja nie wiem, czy on dostosowuje swoje odpowiedzi tak, żeby mu pasowały do teorii czy nie jest czegoś świadom? Przecież to najbardziej typowa sytuacja - jest milczące przyzwolenie na wiele rzeczy - my nic nie wiemy, my nic nie widzimy, a jak coś się stanie i sprawa jest rozdmuchana to ludzie się burzą - jak tak można było, toż to okrpne.
Zapisane

Iras

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 7221
  • technik weterynarii Przyszły ratownik medyczny :P
Odp: Tragiczny efekt molestowania
« Odpowiedź #137 : 2007-01-24, 00:20 »
kitka - tzw "prowokacyjne zachowanie" to pierwsze czym probuja sie bronic zboczency  Krotka spodniczka? to moze od razu oskarzyc projektanta, producenta, sprzedawce.... jakikolwiek ubior czy zachowanie ie jest ZADNYM argumetem - od tego ludzie maja mozg, zeby pomyslec zanim cos zrobia. Jak w lato zakladam zaledwie gore od kostiumu gdy ide ad rzeke to nie mowie wszelkim samcom "zgwalccie mnie"

Co do filmu - zaden dowod skoro trwa ponizej minuty a calosc trwala ponad 20

Cytuj
A pozatym osoby w tej klasie... Nie reagowały?

widzisz... to wcale nie jest takie zaskakujace... gdy u mnie "koledzy" z kasy pobili innego kolege bylam JEDYNA ktora zareagowala - dla czesci osob bylo to zabawne, a inni woleli sie nie wtracac... przyczyna pobicia? wyroznial sie na tle klasy....(czyt: nie byl prymitywem)
Zapisane
http://www.youtube.com/watch?v=ayI3I-SdRPc  Obejrzyj zanim rozmnożysz...

Jeśli zadajesz pytanie, a ja odpowiadam pytaniami - odpowiedz na WSZYSTKIE. inaczej uznam, ze ci nie zależy i oleję twój problem.

Moje "diagnozy" - to tylko PODEJRZENIA - nie zwolnia cie od obowiązku wizyty u weta!

"Nie sprzeczaj się z idiotami. Ściągną cię na swój poziom i pokonają doświadczeniem."

HMMMM powrot?

Mój koffany dog

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 738
Odp: Tragiczny efekt molestowania
« Odpowiedź #138 : 2007-01-24, 09:39 »
widzisz... to wcale nie jest takie zaskakujace... gdy u mnie "koledzy" z kasy pobili innego kolege bylam JEDYNA ktora zareagowala - dla czesci osob bylo to zabawne, a inni woleli sie nie wtracac... przyczyna pobicia? wyroznial sie na tle klasy....(czyt: nie byl prymitywem)
No właśnie i to jest najgorsze. Przecież jeśli jest np. 30 osób w klasie, a 2 czy tam 3 sie biją .. to przecież reszta klasy ma przewage nad tymi trzema osobami, ale nikt nie reaguje bo sie boją, czy ludzie są aż tak źle zorganizowani? No, bo ta jedna osoba boi sie reagować, bo np. boi sie ze jeszcze oberwie, a inni oczywiście mu nie pomogą bo reszta też sie boi  i tak każdy myśli z osobna. Ale zaskakuje mnie to, ze jak już nawet ta 1 osoba zareaguje to czemu reszta stoi a nie pojdzie  za przykładem?
A co do Ani to wprost nie wierze, jak reagują rodzice tych (nie wiem jak ich nazwać) tych ''chłopaków" ktoś sie wypowiadał, że to "mogło być coś w stylu Końskich zalotów"? Dziewczyna nie żyje, a ktoś śmie mówic bez odrobiny wspólczucia, że to zwykłe 'końskie zaloty były' .. tragiczne zaloty.. masakra.
Zapisane
"Mylić się jest rzeczą ludzką, wybaczać - psią" - Anonim

***

Człowiek to psie wyobrażenie boga ..

Moniusia18

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 386
Odp: Tragiczny efekt molestowania
« Odpowiedź #139 : 2007-01-25, 17:53 »
Dzisiaj moi koledzy mnie i moja frend zaciagneli do szatni meskiej na wf i chceli nam cos zrobic i nie chceli wyposcic:(
Strasznie sie bałam... nawet sobie tego nie wyobrazacie... jak z 10 chlopakow ... boze to bylo okropne... potem mnie jeden pol dnia przepraszal:PP
Ale pewnie i tak nie wiem co czula Ania...:(
Zapisane

IBDG

  • Globalny Moderator
  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 12527
  • Zawsze będziemy Cię kochać, piesku... (*)
Odp: Tragiczny efekt molestowania
« Odpowiedź #140 : 2007-01-25, 18:06 »
Moniusia, zamierzasz to tak zostawić? Jeśli poczują się bezkarni, następnym razem może być gorzej... Nie wolno tolerować takich zachowań!
Zapisane
IBDG Wrocław

Forum Zwierzaki

Odp: Tragiczny efekt molestowania
« Odpowiedz #140 : 2007-01-25, 18:06 »

Grzesiek89

  • *
  • Płeć: Mężczyzna
  • Wiadomości: 2178
  • "Dogi to psia arystokracja"
Odp: Tragiczny efekt molestowania
« Odpowiedź #141 : 2007-01-26, 00:06 »
bylo okropne... potem mnie jeden pol dnia przepraszal:PP

A tych skur...... bylo 10.
Zapisane
Tak bardzo chciałbym, abyśmy zwariowali
Tak bardzo chciałbym, lecz tak nas wychowali


Iras

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 7221
  • technik weterynarii Przyszły ratownik medyczny :P
Odp: Tragiczny efekt molestowania
« Odpowiedź #142 : 2007-01-26, 01:09 »
Cytuj
Ale zaskakuje mnie to, ze jak już nawet ta 1 osoba zareaguje to czemu reszta stoi a nie pojdzie  za przykładem?

mnie to akurat nie zdziwilo - w mojej starej klasie byly trzy osoby ktore sie wyroznialy - te pobity, ja i jeszcze  jeden. Ten drugi po prostu sie bal, czemu sie nie dziwie, tym bardziej ze wyraznie bylo widac ze niewiele brakowalo bym i ja dostala.
Zapisane
http://www.youtube.com/watch?v=ayI3I-SdRPc  Obejrzyj zanim rozmnożysz...

Jeśli zadajesz pytanie, a ja odpowiadam pytaniami - odpowiedz na WSZYSTKIE. inaczej uznam, ze ci nie zależy i oleję twój problem.

Moje "diagnozy" - to tylko PODEJRZENIA - nie zwolnia cie od obowiązku wizyty u weta!

"Nie sprzeczaj się z idiotami. Ściągną cię na swój poziom i pokonają doświadczeniem."

HMMMM powrot?

Moniusia18

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 386
Odp: Tragiczny efekt molestowania
« Odpowiedź #143 : 2007-01-27, 09:03 »
Nie oni chyba już tak nie zrobią ... a jak będą się inaczej niż zwykle zchowywać to pójde po psycholog szkolenej albo do wychowawcy :/
Zapisane

IBDG

  • Globalny Moderator
  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 12527
  • Zawsze będziemy Cię kochać, piesku... (*)
Odp: Tragiczny efekt molestowania
« Odpowiedź #144 : 2007-01-27, 10:37 »
Obyś miała rację... Nie wiem, jak dokładnie sytuacja wyglądała, więc nie będę truć. Jednak pewnych zachowań nie wolno tolerowac nawet jeden raz.
Zapisane
IBDG Wrocław

Galago De Codi

  • Gość
Odp: Tragiczny efekt molestowania
« Odpowiedź #145 : 2007-02-05, 13:24 »
Teraz to wam wsółczuję. Nauczyciel nic nie może zrobić. Dzieciaki jakieś powalone najczęsćiej - może jakąś maczetę kupić na allegro i pistolet ;)
Tak poważnie to  niestety ale trzeba zgłaszać wszystko na policję i zaraz do rodziców z ZAZNACZENIEM ze jeszcze raz to się zdarzy to będzie pozew z powództwa cywilnego.
Inaczej się nie da. Żadnych ugód, żadnych, ale, itd. Rodzice tych cwaniaków sa najczęściej zapoatrzeni w tych małych oprawców jak w obrazek, a jak się zgłosi na policję i zaraz z grubej rury dowali o sądzie, to szybko miękną.
A to ze dzieciaki w szkole będą przezywac od konfidentów.. no cóż.. takie życie.
Odradzałbym nasyłanie kolegów czy bójki.
Sam miałem sytuację ze do mnie się w podstawówce rzucał jakiś gnojek o głowe ode mnie mnejszy . Raz go trzepłem to się przewrócił i nie mógł wstać przez parę minut. A potem mnie ścigali z kilkunastoma kumplami ... honor.. :)
Zapisane
Strony: 1 ... 3 4 [5]   Do góry
 

Strona wygenerowana w 0.103 sekund z 27 zapytaniami.