Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Strony: [1]   Do dołu

Autor Wątek: żart primaaprilisowy?  (Przeczytany 1938 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Karen

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 2334
  • huge ego, sorry ;d
żart primaaprilisowy?
« : 2007-04-01, 14:03 »
a więc tak jak w opisie:
pochwalcie się zdolnościami wkręcania innych xD
Zapisane
everybody lies

Loleczka

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 1866
Odp: żart primaaprilisowy?
« Odpowiedź #1 : 2007-04-01, 16:59 »
ojjj, ja dziś nie mam pomysłów :( ale moja babcia... rano wyłażę z łazienki a babcia do mnie "a co ta rybka robi tu za kanapą?" (brzmiało to wiarygodnie bo już mi raz rybka wyskoczyła z akwa w nocy i się zasuszyła) ja lecę jak idiotka a babcia miała za mnie polewkę... na starość robię się naiwna
Zapisane
Beep, beep, beep, beep...
"Tak wiele słów mi przychodzi na myśl, lecz żadne nie oddadzą mnie ani mych uczuć...
Uczucia to nie najlepsze co spotkało człowieka, choć często sprawiają radość, potrafią zadać ostatecznie ból nie do zniesienia..."

Let's have some fun, this bit is sick...

>Cherry Cherry - BooM BooM<

Let's play a love game, play a love game...

Lady no more GaGa? Let's check it...''

IBDG

  • Globalny Moderator
  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 12527
  • Zawsze będziemy Cię kochać, piesku... (*)
Odp: żart primaaprilisowy?
« Odpowiedź #2 : 2007-04-01, 18:47 »
To wprawdzie nie moja robota, ale może czytaliście wczoraj w necie ;p We Wrocławiu ktoś pozamieniał nazwy niektórych ulic. Trochę przedwcześnie, ale chyba podpada to pod prima aprilis... Jadę autobusem i widzę na tabliczce nazwę "Ul. Najlepsza"... Pomyślałam, że może mam omamy, albo ktoś zwariował z tą nazwą... A wieczorem czytam w necie, że to bajer i policja i straż miejska szuka sprawców... W dodatku dziś znów widzieliśmy z mężem dziwne nazwy, jednej nie doczytaliśmy, ale chodziło o ul. jakichś tam Ryśków, inna to  "Renifera", albo "Ojczyzny-Polszczyzny"... Podobno na oryginalne tabliczki ktoś nakleił napisy na folii. Współczuję tylko przyjezdnym... Mogli jechać przez szukaną ulicę i nie móc trafić...
Zapisane
IBDG Wrocław

Forum Zwierzaki

Odp: żart primaaprilisowy?
« Odpowiedz #2 : 2007-04-01, 18:47 »

Miss Lukusia

  • Gość
Odp: żart primaaprilisowy?
« Odpowiedź #3 : 2007-04-01, 18:50 »
U mnie? Nic... Dzień jak codzień, ale np. na Neo straszny żart zrobili w gildii, ale ja się od razu połapałam :P...
A tak to w ogóle nikt nie spłatał mi figla, ja nikomu też.
Zapisane

Kaczka

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 2579
  • R x S
    • WWW
Odp: żart primaaprilisowy?
« Odpowiedź #4 : 2007-04-01, 18:57 »
To wprawdzie nie moja robota, ale może czytaliście wczoraj w necie ;p We Wrocławiu ktoś pozamieniał nazwy niektórych ulic. Trochę przedwcześnie, ale chyba podpada to pod prima aprilis... Jadę autobusem i widzę na tabliczce nazwę "Ul. Najlepsza"... Pomyślałam, że może mam omamy, albo ktoś zwariował z tą nazwą... A wieczorem czytam w necie, że to bajer i policja i straż miejska szuka sprawców... W dodatku dziś znów widzieliśmy z mężem dziwne nazwy, jednej nie doczytaliśmy, ale chodziło o ul. jakichś tam Ryśków, inna to  "Renifera", albo "Ojczyzny-Polszczyzny"... Podobno na oryginalne tabliczki ktoś nakleił napisy na folii. Współczuję tylko przyjezdnym... Mogli jechać przez szukaną ulicę i nie móc trafić...
no nie... :lol:
niby żart, ale...takie wredne zleksza :P

u mnie tak jak u Luki...dzień jak codzień. W ogole nie czuję jakby był prima aprillis, tylko rano mama mi rzuciła ściemę, że w telewizji mówili że jutro do szkoły nie idziemy :P ale ja sie nie dałam nabrac xP po jej grymasie uśmiechu poznałam, mimo że starała sie go ukryc xD
Zapisane
Kamijo x Sanaka

Ima koko ni futari no kinenhi wo tatete
moshi sekai ga owaru to shite mo koko de mata aou
yakusoku dayo tatta hitotsu no ansorojii

Moniusia18

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 386
Odp: żart primaaprilisowy?
« Odpowiedź #5 : 2007-04-01, 19:27 »
Ja nikogo nie wkrecilam ;p ale jeszcze dzien sie nie skonczyl ;)
Ale moja sis wkrecila ciocie ze w orange ejst takie cos ze gloas mozesz zmienic i zadzwonila jako ze prace dostala :P
albo mojej mamy kolega do corki tez z tego ze jej jacys koedzy czekaja na dole :P
a mnie dzis druzynowy tzn moja cala dh wkrecil :
Cytat: Stępień
Echh cięzko mi to pisać, ale kiedyś trzeba.  Niestety z powodu rosnącej ilości obowiązków maturalnych nie ejstem już w stanie dłużej prowadzić tej drużyny, to łamie mi serce, ale po prostu nie mam możliwości. Naprawdę zawsze będę o was wszystkich pamiętał, prowadzenie tak swietnej drużyny było przyjemnością a nie obowiażkiem, ale musże rezygnoać z przyjemności.
  Jednak nie chce kończyć waszej rpzygody z harcerstwem tylko dlatego, że nie mam czasu się wami zajmować, dlatego przygotowałem dla was kilka alternatyw:
-wszyscy mozecie się rpzepisac do 88 WDH, już uzgodniłem to z ich radą drużyny, stworzycie dwa odrębne zastępy i pojedziecie z nimi na obóz wędrowny w góry, zbi.órki będziecie mieć prawie w tym samym miejscu co wcześniej tylko że na godzinę 18
-oprócz tego ksiądz proboszcz z parafii św. Józefa wyraził chęć poprowadzenia naszej drużyny, napisał nawet stosowny plan pracy i musze przyznać że b. mi się spodobał, rajdy do niedalekich klasztorów, drużynowe odprawianie pierwszych piątków, nabożeństwa majowe w terenie no i cotygodniowa spowiedź osobista z drużynowym, co prawda ksiądz postawił kilka warunków-zastępową dziewczyn zostaje siostra Józefa (szczerze to raz ja widziałem, ale wydała sie sympatyczna), oprócz tego dziewcxzyny kupują nowe spódniczki do łydek (powiedział, że można stosowne zamówić)
  Wybór oczywiście należy do was, pamietajcie że was nie opuszczam na dobre i będę was odwiedział, tylko w tym trudnym okresie nie mogę wam robić tak dobrych zbióek na jakie zasługujecie
 czuwaj (prawie) były drużynowy ćwik Tomasz
az mi sie przykro zrobilo :P
Zapisane

IBDG

  • Globalny Moderator
  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 12527
  • Zawsze będziemy Cię kochać, piesku... (*)
Zapisane
IBDG Wrocław

ogryzek

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 4120
  • drugs are bad mkay? :>
    • WWW
Odp: żart primaaprilisowy?
« Odpowiedź #7 : 2007-04-01, 20:50 »
wkręciłam mamę że bedzie dominika ostałowska w empiku xP
karen wkręciłam przez telefon że happysad będzie w empiku z okazji wydania nowej płyty xP
julias że justin bedzie w polsce
tatę że mu coś spadło xP
Zapisane
nie interesuj się, nie pytaj się o nic! nie zgubimy się, nie zbłądzimy przecież..
l gg 3474439 l www.mamojestembaklazanem.fbl.pl

3.07-31.07 - w Kletnie ;)

ppx

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 7246
  • 2 króliki i 1 pies
    • WWW
Odp: żart primaaprilisowy?
« Odpowiedź #8 : 2008-05-22, 21:25 »
Ja kiedyś z qmpelami jak wracałyśmy ze szkoły i się nam nudziło mówiłyśmy "Dzień dobry" pewnie myśleli skąd się niby znamy XD
Zapisane
Podpis bez przekazu.

Forum Zwierzaki

Odp: żart primaaprilisowy?
« Odpowiedz #8 : 2008-05-22, 21:25 »
Strony: [1]   Do góry
 

Strona wygenerowana w 0.083 sekund z 25 zapytaniami.