Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Strony: [1]   Do dołu

Autor Wątek: Projekt C.I.O.Z.  (Przeczytany 1053 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

elina

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 113
  • ._.
Projekt C.I.O.Z.
« : 2008-03-09, 21:26 »
CIOZ - To skrót bod C - centrum I - Informacji O - O Z - Zwierzętach
Jest to mój projekt zwierzęcej strony, z informacjami typu żywienie, zdrowie itp. na temat
każdego zwierzęcia domowego. Jednakże znam się na wielu zwierzętach, lecz nie na wszystkich a w ogóle trudno napisać tak wielki projekt sama. Przydałyby bi mi się osoby które napisały by choć jeden artykuł. Np. Nie znam sie tak na psach czy kotach. Chciałam bym zrobić coś typu encyklopedii zwierząt domowych. Ja w całości mogę się zając żółwiami, gryzoniami, jaszczurkami, królikami i innymi, (Oczywiście to tylko te w którymi całości mogę napisać.) Za pomoc na pewno coś dostaniecie w zależności ile zrobiliście... Choć przyznam się że sama niewiele mogę wam dać :(. Pamiętajcie że to nie byle jaki projekt tylko być może największa zwierzęca strona w Polsce ;). Na razie będziemy zbierać artykuły kiedy uzbieramy podstawową ilość otworzymy stronę (Pewnie jak zwykle otworze szybciej ;)), oczywiście artykuły będą dodawane również po otworzeniu stron. Proszę tylko nie kopiować z innych stron/książek, tylko mają być to informacje własne, i nie w prost z kopiowane ze strony to będzie KARYGODNE! Jeśli chodzi o sprawę techniczną to, będzie ona wykonana na CMS'sie Joomla i założymy ą na serwerze Cba.pl. Lecz myślimy że dosyć szypko przejdziemy na płatny serwer.
A jeśli admin się zgodzi na współprace stron mogą tu być specjalne rangi oznaczające że przyłożyłeś się do naszego projektu. Proszę też o zapożyczenie sobie jednego tematu z właśnie ty projektem.
Na tamtej stronie będzie więcej np. konkursy, akcje charytatywne, newsy (tylko te naj, naj, naj, najważniejsze w szczególności charytatywne) oraz wiele więcej ;)
Ja w połowie napisałam już dział myszoskoczki  :)

Jeśli coś jest dla was nie zrozumiałe lub chcecie się coś więcej dowiedzieć piszcie tu, proszę też pisanie na temat mojego pomysłu
proszę was o pomoc jeśli mi pomożecie możecie się przyczynić do powstania strony a'la encyklopedii zwierzęcej (chyba pierwszej w Polsce a może na świecie) ^^
Zostaniecie jakoś wynagrodzeni (choć na tyle ile mogę :()
Zapisane
Strony: [1]   Do góry
 

Strona wygenerowana w 0.045 sekund z 22 zapytaniami.