Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Strony: [1]   Do dołu

Autor Wątek: Mam nową świnkę morską!!!  (Przeczytany 1066 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Doris

  • Gość
Mam nową świnkę morską!!!
« : 2003-08-06, 17:36 »
Byłam dzisiaj w sklepie zoologicznym w celu zakupu świnki :) Najpierw obejrzałam wszystkie świnki. Na początku chciałam kupić sobie świnkę krótko włosą ale one wyglądały jak naćpane więc kupiłam sobie rozetke. Jest bardzo malutka i jeszcze dzika, jest dziewczynką. Teraz weszła sobie do domku z kartonu i siedzi tam już 30 minut. Mam nadzieję, że kiedyś wyjdzie.  :)
Zapisane

Zwierzaczek

  • Gość
Mam nową świnkę morską!!!
« Odpowiedź #1 : 2003-08-06, 21:57 »
Hih, gratulacje Doris, moja to tez rozetka, i gdy ja kupilam na poczatku tez byla dzika.
A jak jej dasz naimie?  :)
Zapisane

AnUSiA

  • Gość
Mam nową świnkę morską!!!
« Odpowiedź #2 : 2003-08-06, 23:56 »
A ja mam świnkę morską która ma na imie Gucio ma już 6 lat  i mieszka z dwoigiem szynszyli...Jeden szynszyl ten jest dopiero u mnie tydzień i ma się dobrze,lecz poczebuje do niego kladki...moze ktoś  mi pomoże znaleźć kladkę...musi być duża i najlepiej jak najtańsza.Z góry dzięki
Zapisane

Forum Zwierzaki

Mam nową świnkę morską!!!
« Odpowiedz #2 : 2003-08-06, 23:56 »

Doris

  • Gość
Mam nową świnkę morską!!!
« Odpowiedź #3 : 2003-08-07, 09:52 »
Jeszcze nie wiem jak jej dać na imię. Zwierzaczek a jak twoja świnka ma na imię? Chciałam dać kubuś tak jak miały na imie 2 poprzednie świnki ale moja rodzina protestuje. Oni chcą jakieś ładne imię dla dziewczynki. :?
Zapisane

Alicja

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 199
  • Żyj tak,żeby inni nie musieli przez ciebie płakać
Mam nową świnkę morską!!!
« Odpowiedź #4 : 2003-08-07, 10:12 »
HIhi moja świnka ma na imię Dobrohna (przez samo "h") chociaż jest samcem (ale miała być samiczką).Może takie imię spodoba się Twojej rodzinie Doris?
Zapisane
Nic nie dzieje się bez powodu

LFree

  • *
  • Płeć: Mężczyzna
  • Wiadomości: 2360
Mam nową świnkę morską!!!
« Odpowiedź #5 : 2003-08-07, 10:16 »
moj prosiaczek ma na imie Andie :) bo to jest rasa andorka
Zapisane
Tylko dwie trwałe rzeczy możemy przekazać w spadku swym dzieciom. Jedna z nich to korzenie, druga to skrzydła.

LFree - Lifeform Fabricated for Repair and Efficient Exploration

zWieRzaCzKoWa

  • Gość
Mam nową świnkę morską!!!
« Odpowiedź #6 : 2003-08-07, 11:57 »
Gratulacje zwierzak! Oby was się razem dobrze żyło ;-)

Ca co prawda nie miałam świnki, ale poja babcia miała. Przygarnęła ją, bo ktoś tam jechał na wakacje. Ale po nią nie wrócił  :cry:
Spadł na mnie ten zaszczyt i mogłam ją nazwać  :)
nazwałam ją RÓŻYCZKA  :P (podkreślam, że miałam wtedy ok. 5 lat- teraz trochę inaczej bym ja nazwała...)
Zapisane

Zwierzaczek

  • Gość
Mam nową świnkę morską!!!
« Odpowiedź #7 : 2003-08-07, 12:02 »
Doris moja swinka ma naimie Tusia, tu mozesz zobaczyc jej zdjecia -> http://www.zwierzaki.org/viewtopic.php?t=4472  :)
Zapisane

Doris

  • Gość
Mam nową świnkę morską!!!
« Odpowiedź #8 : 2003-08-07, 12:11 »
Dzięki, dzięki za gratulacje i wogóle za wszystko :) Ale nie miałabym tej świnki gdyby nie mój upur. Poprzednie świnki mi umarły. Jak byłam mała bardzo chciałam psa ale rodzice nie chcieli się zgodzić na psa (którego obecnie mam) i kupili mi świnkę morską po kilku latach umarła mi ta świnka było przy tym wiele płaczu i postanowiliśmy kupić nową świnkę. 2 tygodnie temu umarła mi moja świnka i ja bardzo chciałam mieć następną, moji rodzice nie chcieli już następnej bo mamy psa. Ja jednak chciałam świnkę i jak postanowiłam, że kupie to kupiłam, bez zgody rodziców. Powiedziałam im tylko, że ide po świnkę. I przynisłam malutkiego prosiaczka rozetke prawie cała biała tylko na puszczku ma czarne i brązowe. I teraz wszyscy biorą tą świnkę na ręce, widać, że bardzo ją lubią ,nawet moji rodzice co nie chcieli jej kupić. Napewno będę się nią dobrze opiekować, tak jak poprzednimi świnkami.  :)  Dalej nie wiem jakie imię dać mojej śwince. Wasze świnki mają bardzo ładne imię ale nie wiem czy mogę tak wziąść i odgapić od was. ;) Narzie mówie do niej "świnka".
Zapisane

Forum Zwierzaki

Mam nową świnkę morską!!!
« Odpowiedz #8 : 2003-08-07, 12:11 »

Siersc

  • Gość
Mam nową świnkę morską!!!
« Odpowiedź #9 : 2003-08-07, 18:39 »
Moj gladkowlosy swinek ma na imie Kajtek-Malysz :) a rozetka dlugowlosa swinka (chlopiec tez) ma na imie Elvis-Kura :D
pozdro.
Zapisane

Doris

  • Gość
Mam nową świnkę morską!!!
« Odpowiedź #10 : 2003-08-07, 18:41 »
siersc fajne imiona, ale dlaczego podwójne :?:
Zapisane

zWieRzaCzKoWa

  • Gość
Mam nową świnkę morską!!!
« Odpowiedź #11 : 2003-08-08, 11:47 »
hehehe :D Fajne imiona :D
Zapisane

Siersc

  • Gość
Mam nową świnkę morską!!!
« Odpowiedź #12 : 2003-08-09, 22:18 »
Doris podwojne bo kazde ma takie cechy :) kaytus bo tak smiesznie chodzi i malysz bo wysoko skakal od malego i nadal skacze wysoko :) a co do elvisa-kury :D elvis bo wyglada z profilu jak elvis...te wlosy ten wzrok ;) a kura bo z tylu wyglada jak kurczak...ma tak smiesznie zadarta siersc i taki jakby ogonek sie robi jak u kury :)

pozdro.

p.s. na dniach pokaze wam na zdjeciach swiniorki :D
Zapisane
Strony: [1]   Do góry
 

Strona wygenerowana w 0.068 sekund z 26 zapytaniami.