Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Strony: [1]   Do dołu

Autor Wątek: Komiksy DC i Marvela  (Przeczytany 3729 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

lis

  • *
  • Płeć: Mężczyzna
  • Wiadomości: 16231
  • red fox and dog fanatic
Komiksy DC i Marvela
« : 2008-09-20, 14:58 »
Jak w tytule - lubi ktoś?  :P
W latach 90-tych kupowałem serie wydawane przez TIM SEMIC - Batman,Spiderman i X-men,kupuje też,czasami Batmany wydawane przez Świat Komiksu - niestety,są dosyć drogie ...
Ostatnio,ściągnąłem sobie z neta parę klasycznych historii w oryginale: Joseb Loeb i Tim Sale - " The long Halloween " i " Dark victory ",Kelley Jones - " Batman - Dracula:Red rain " i Frank Miller i Jim Lee - " All stars: Batman and Robin ". ;p

ppx

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 7246
  • 2 króliki i 1 pies
    • WWW
Odp: Komiksy DC i Marvela
« Odpowiedź #1 : 2008-09-20, 15:23 »
Mój brat to czytał. xD
Ja też kiedyś sobie przeczytałam z nudy parę komiksów. ;p
Jak się przeprowadził wziął sobie X-menów i Lobo, czy jakoś tak, a w szafie leżą jeszcze spidermany i coś tam jeszcze chyba. :p
Zapisane
Podpis bez przekazu.

Traktorrs

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 4
  • Emissary of Chaos
Odp: Komiksy DC i Marvela
« Odpowiedź #2 : 2010-05-03, 10:48 »
Ja lubię  :)
Przede wszystkim Batmana i Lobo (ale komiks w którym występowali razem mi się nie podobał).  Mam troszkę tego, jeszcze nieco komiksów SW i parę anglojęzycznych ze Star Treka.
Miałam zakupić nieco więcej Batmana ale okazało się że zwierzaki pochłonęły pieniądze i teraz muszę z tym nieco poczekać.
Zapisane
Moje zwierzaki:
L.parahybana L7, 2x B.albopilosum samice L8, C.cyaneopubescens L5, G.rosea samica L13, B.angustum L6, 3x A.Geniculata L3, szczur kapturowy 2 letnia samiczka, suczka Spaniela (odmiana czarna)

Forum Zwierzaki

Odp: Komiksy DC i Marvela
« Odpowiedz #2 : 2010-05-03, 10:48 »
Strony: [1]   Do góry
 

Strona wygenerowana w 0.068 sekund z 24 zapytaniami.