Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Strony: 1 2 [3] 4 5   Do dołu

Autor Wątek: ComputerLand World Cup 2005  (Przeczytany 33229 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Raven

  • Gość
ComputerLand World Cup 2005
« Odpowiedź #60 : 2005-03-19, 19:44 »
Cytuj

P.S. Wie ktoś w ogóle , co to jest puślisko ?

 :hmmm: Co?
Cytuj

Bo ja komentarzy szewczyka nie znoszę

No co ty! A ja uwielbiam jego relacje... :kocham:
Zapisane

Alyszek

  • *
  • Wiadomości: 4752
ComputerLand World Cup 2005
« Odpowiedź #61 : 2005-03-19, 21:20 »
Raven jaja sobie robię  ;)  :P
Zapisane

Raven

  • Gość
ComputerLand World Cup 2005
« Odpowiedź #62 : 2005-03-19, 21:32 »
Alya, no to dobrze :hehe:  :P  ;)
Zapisane

Forum Zwierzaki

ComputerLand World Cup 2005
« Odpowiedz #62 : 2005-03-19, 21:32 »

Alyszek

  • *
  • Wiadomości: 4752
ComputerLand World Cup 2005
« Odpowiedź #63 : 2005-03-19, 21:45 »
No chyba nie myślisz , że niewiedziałabym , co to puślisko ?  :P
Zapisane

Zimoludka

  • Gość
ComputerLand World Cup 2005
« Odpowiedź #64 : 2005-03-19, 22:51 »
Właśnie przed chwilą leciało na 2. Z 5 minut :roll:  z czego 2 to tłumaczenie co to jest kłus i na czym to polega :roll:  Wiem tyle, że wygrała Rosjanka i o dziwo pokazali troch z jej przejazdu. Jutro o 9 coś będzie więc będę musiała się przełamać i wstać tak wcześnie.
Zapisane

Zorba

  • Gość
ComputerLand World Cup 2005
« Odpowiedź #65 : 2005-03-19, 22:52 »
no właśnie Morsztyn startował?
A może na Eurosporcie coś będzie hm? wie ktoś?
My juz tu z Aisą omawiamy że za rok sie w warszawie zjawimy tylko jedno "ale" jedzie ktos z nami ? =)
Zapisane

Alyszek

  • *
  • Wiadomości: 4752
ComputerLand World Cup 2005
« Odpowiedź #66 : 2005-03-19, 22:58 »
Skowrońska troszke mówiła ( w dziesiejszej transmisji ) . A teraz uwaga :!!!: Odzywa sie Wielki Nieskończony Krytyk Wszystkiego Co Jest Dookoła :lol: :
Według mnie Rosjance łydki latały  :roll:
 ;)  :P  :roll:
Zapisane

kasia8989

  • Gość
ComputerLand World Cup 2005
« Odpowiedź #67 : 2005-03-19, 23:29 »
ja wam coś powiem dzięki dzisiejszej transmisji dowiedziałam się.....jak się anglezuje!!!!!!!
bosh co oni se jeje robią najważniejsza impreza w Polsce relacje 5 minutowe i to jeszcze od rzeczy!!A według mnie to jeje nie latały ale uważam że Sydney ładniej się prezentował choć miał note niższą bozajże o 5%-5,5% nie pamiętam.Ale przejazd rosjanki był bdb 8)
Zapisane

Alyszek

  • *
  • Wiadomości: 4752
ComputerLand World Cup 2005
« Odpowiedź #68 : 2005-03-19, 23:38 »
Cytat: kasia8989
ja wam coś powiem dzięki dzisiejszej transmisji dowiedziałam się.....jak się anglezuje!!!!!!!

Widzisz Kasia, powoli, powoli , ale jednak robisz postępy  :P  :lol:
Zapisane

Forum Zwierzaki

ComputerLand World Cup 2005
« Odpowiedz #68 : 2005-03-19, 23:38 »

k_cian

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 3545
    • WWW
ComputerLand World Cup 2005
« Odpowiedź #69 : 2005-03-20, 08:16 »
dla mnie troszkę niezrozumiałe było te tłumaczenie jak się anglezuje i nie jestem pewna czemu pokazali coś co wygląda jak pełny siad bo jeśli to miało być przykładowe anglezowanie no to przepraszam bardzo ale gorszy ze mnie jeździec niż sądziłam

wczoraj komentował pan sałacki - przynajmniej w tv wieczorem

sidnieva wedłóg mnie ma dobre przejazdy i nie bez powodu wygrywa bardzo dużo zawodów rozgrywanych np u nas, alya a do łydek można się przyczepić do każdego ujeżdżeniowca, a to że się majta ato że cofnięta diabelnie daleko a to że zbyt do przodu...nawet u olimpijczyków, pooglądaj przejazdy i się przypatrz, nie o samą łydkę chodzi a o zgranie z koniem i precyzję, o umiejętności konia i jeźdźca... nie da się jechać przejazdów, wogole jeździć tak żeby łydka była w bezruchu - ona ma pracować

BEAUTY T3RROR

  • Gość
ComputerLand World Cup 2005
« Odpowiedź #70 : 2005-03-20, 10:39 »
No więc po kolei  :P
Rano na ujezdzeniu startowali Polacy: Żaneta i Wierzchowski, no cóż, nie popisali się  :roll:
Moim zdaniem najbardziej dynamiczny był pokaz na najciemniejszym koniu (Bodajże Sydney) ale był 2 czy 3... Żal mi było Francuzki, koń się chyba czegoś spłoszył i w ogólne jej nie słuchał... była cała czerwona, tymbardziej, że dzień wcześniej była 1...

Ze skoków wiele nie pamiętam (słaba pamięć do imion) ale wkurzyła mnie pewna długowłosa  :roll: Która szarpała lejce konia za nieprzeskoczenie przeszkody...
Dobrze skakał taki wysoki ( :P ) facet na dość małym koniu  ;) Ale też nie wygrał...
Widocznie sędziowie dopatrzyli się jakichś błędów technicznych

Konkurs gwiazd - obejrzałam bo byłam ciekawa, i co? żenada  :lol:

Dzisiaj będę robić zdjęcia na Grand Prix  ;)
Zapisane

Zimoludka

  • Gość
ComputerLand World Cup 2005
« Odpowiedź #71 : 2005-03-20, 10:44 »
i była ra relacja o 9. Troche obszerniejsza ale za dużo dowiedzieć się nie można było  :roll:  Przez chyba 10 minut pokazywali Ludwiczaka jak rozładowuje konie i potem jak się rozpręża. I proszę państwa, pytanie- co to jest rozprężalnia! :roll:  Załamać się można. Jak ktoś chce się dowiedzieć to niech sobie kupi książkę-jak już mówiła Zuzika. Pokazują jakby to miało być dla laików a laiki na pewno tego nie oglądają tylko osoby, które chcą się dowiedzieć czegoś więcej. A i pokazali jeszcze nieudany piątkowy przejazd Kubiaka i fantastyczne skoki gwiazd. Przeszkody wysokości chyba 30 cm i jeszcze ktoś tam zrzucił to  :lol: no ok, może ja jestem za bardzo krytyczna? :P
Zapisane

k_cian

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 3545
    • WWW
ComputerLand World Cup 2005
« Odpowiedź #72 : 2005-03-20, 10:49 »
mówicie tak bo jeździcie konno, (nie)stety tv nie oglądają tylko tacy, także laicy i także dla nich jest przeznaczona taka relacja, jest to sposób na reklamowanie jazdy konnej, na zainteresowanie nią ludzi, także tych z pokaźną kiesą i jest to w jakiś sposób szansa też dla polskiego jeździectwa, szansa na to że coraz więcej młodzieży się zainteresuje, że może znajdą się nowi sponsorzy, że jeździectwo będzie u nas na tyle popularne i stanie na takim poziomie że najzwyklejsze rzeczy w końskich sklepach nie będą kosztowały fortunę bo po prawdzie dziś mniej więcej tak to wygląda
powiecie że niech pokazują najlepszych...owszem mogliby ale pokazać całą relację na kanałach sportowych gdzie jest wszystko prócz jeździectwa, a tak skoncentrowali się na uświadomieniu ludzi i części rozrywkowej a nie sportowej typowo....

BEAUTY T3RROR

  • Gość
ComputerLand World Cup 2005
« Odpowiedź #73 : 2005-03-20, 10:50 »
Zimoludka, skoki gwiazd na żywo były jeszcze gorsze  :lol: Tak naprawdę to nie wiem czy ktoś w ogóle skakał, te konie przejeżdżały przez przeszkody  :lol: I do tego dosiad był makabryczny, a najbardziej zenujące było to, że po "skokach" gwiazd większość ludzi się ulotniła, zamiast zostać na Grand Prix  :roll:
Zapisane

Raven

  • Gość
ComputerLand World Cup 2005
« Odpowiedź #74 : 2005-03-20, 11:36 »
Cytuj

No chyba nie myślisz , że niewiedziałabym , co to puślisko ?

Nie, mi chodziło o Marka Szewczyka...  :P
Cytuj

skoki gwiazd na żywo były jeszcze gorsze  Tak naprawdę to nie wiem czy ktoś w ogóle skakał, te konie przejeżdżały przez przeszkody  I do tego dosiad był makabryczny

A czego można było się spodziewać... :roll:
Zapisane

Forum Zwierzaki

ComputerLand World Cup 2005
« Odpowiedz #74 : 2005-03-20, 11:36 »

eniqa

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 3509
ComputerLand World Cup 2005
« Odpowiedź #75 : 2005-03-20, 11:44 »
Cytuj

Żal mi było Francuzki, koń się chyba czegoś spłoszył i w ogólne jej nie słuchał...

mi też.. a czego się płoszył?? bo ludzie fleszami strzelali mu prosto w oczy  :roll: mi samej by przeszkadzało jakby z każdej strony leciał co chwile taki blask  :roll:  a oni prosili kilka razy żeby wyłączyć flesze ale kogo to obchodzxi że konie to płoszy denerwują sie.. przecież najważniejsze żeby zdjęcie wyszło..  :?
ja się za chwilę wybieram i mam zamiar do końca siedzieć :D

a ten facet co w konkursie gwiazd wygrał jechał na koniu na którym jeszcze niedawno  moja koleżanka trenowała w klubie jeździeckim   :wink:
Zapisane

Zorba

  • Gość
ComputerLand World Cup 2005
« Odpowiedź #76 : 2005-03-20, 11:56 »
ej sluchajcie ale oni zbyt duzo pokazywać nie mogą bo przeciez aby wejść na te zawody trzeba kupić bilet.Gdyby wszystko pokazywali to po co by bylo tam iść tak w sumie?
ale z drugiej strony gdyby zrobili fajną transmisje to by wiecej osob poszlo.
ech ja nie lubie Kubiaka :P
Zapisane

Zimoludka

  • Gość
ComputerLand World Cup 2005
« Odpowiedź #77 : 2005-03-20, 12:43 »
z CSI w Poznaniu była relacja na regionalnym i pokazywali wszystko. Nie wycinki, całe CSI! jak się chce to można
Zapisane

BEAUTY T3RROR

  • Gość
ComputerLand World Cup 2005
« Odpowiedź #78 : 2005-03-20, 13:14 »
ooo Eniqa to moze sie spotkamy bo ja jade na 17 ;)
PS. Te flesze były najgorsze  :? Przez przypadek spojrzałam i mnie oślepiło, a co dopiero konia  :?
Zapisane

Kamelia

  • Gość
ComputerLand World Cup 2005
« Odpowiedź #79 : 2005-03-20, 13:45 »
a ja właśnie wróciłam z włoch i czekam na jakiekolwiek telewizyjne relacje i wasze zdjęcia i komentarze
Zapisane

Gopi

  • Gość
ComputerLand World Cup 2005
« Odpowiedź #80 : 2005-03-20, 16:24 »
A ja byłam wczoraj i widziałam 3 przezazdy (z 4 matka mnie wyciągnęłą) w ujeżdżeniu i rundę honorową. Później musiałyśmy jechać na Koty co było głównym powodem przyjazdu (choć nie dla mnie ;) ). Tak żałowałam, że nie przyjechałam wcześniej (z nauczycielami się gorzej jeździ niż z dziećmi, naprawdę :roll: ) albo nie mogłam jeszcze zostać... Ale jednak dobrze że poszłam bo już od pewnego czasu oczarowuję matkę ujeżdżeniem i w końcu powiedziała, że w przyszłym roku pojedziemy na cały dzień :wink:
Zapisane

Forum Zwierzaki

ComputerLand World Cup 2005
« Odpowiedz #80 : 2005-03-20, 16:24 »

eniqa

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 3509
ComputerLand World Cup 2005
« Odpowiedź #81 : 2005-03-20, 20:09 »
wróciłam, wróciłam!!! :jupi: :;d:

Beauty w którym byłaś sektorze może cię widziałam przypadkiem ;)
nie chce m isię narazie wrzucać tych wszystkich zdjęć na serwer więc chyba jutro będą... ale nie będzie też zbyt dużo bo 3/4 wyszło mi rozmazanych  :roll:
a był ktoś jeszcze?? bo ja widziałam się tylko z koniulką przez 3 dni  :wink:  :;d:
Zapisane

zakla

  • Gość
ComputerLand World Cup 2005
« Odpowiedź #82 : 2005-03-20, 20:09 »
Super bylo:D Na gwiazdy nawet nie przychodzilysmy...:> Wystarczyl nam text jednego kolesia "postanowilem ze bedziemy mioec 40cm wyzsze przeszkody....Bo byl dopiero wysoki skok...":P

Ale ogolnie swietnie bylo, piekne konie, fajne pokazy dla publiki, agility...:)
Zapisane

Zorba

  • Gość
ComputerLand World Cup 2005
« Odpowiedź #83 : 2005-03-20, 20:37 »
Cytuj

Wystarczyl nam text jednego kolesia "postanowilem ze bedziemy mioec 40cm wyzsze przeszkody....Bo byl dopiero wysoki skok..."

czy tego nie powiedzial przypadkiem Nejman (czy jak mu tam) ten Waldek ze Złotopolskich?:P
A o ktorej dzisiaj ma byc cosik jeszcze? coś 22 tylko ile hmm:/
Zapisane

Kamaq

  • Gość
ComputerLand World Cup 2005
« Odpowiedź #84 : 2005-03-20, 20:57 »
bylam wczoraj - superancko  :wink: na ujezdzeniu najbardziej podobala mi sie chyba Rosjanka na takim czarnulku  ;) skoki tez byly fajne, tylko ja sie za bardzo stresuje  :P jak zwalil sie w srodek przeszkody to az mnie jakis dreszcz przeszedl... :P a powozenie tez swietne  :wink: mi sie prawie wszystko podobalo  :P i widzialam mnostwo znanych ludkow.... Lisa, Guzowska, Gonere, jakis tam jeszcze.... no i oczywiscie te gwiazdy w powozeniu, ale to akurat bylo najgorsze
Zapisane

BEAUTY T3RROR

  • Gość
ComputerLand World Cup 2005
« Odpowiedź #85 : 2005-03-20, 21:29 »
zdjecia zdjecia  :P Z gory uprzedzam ze rozmazane ;) Dzisiejsze- z Finału dużej Rundy  :)

http://img226.exs.cx/my.php?loc=img226&image=pozostali3ag.jpg
wszyscy którzy dostali sie do finału finałów ;)
http://img22.exs.cx/my.php?loc=img22&image=rundahonorowa8mu.jpg
runda honorowa (strasznie rozmazane ;) )
http://img26.exs.cx/my.php?loc=img26&image=skoki1rg.jpg
przygotowuje się do skoków
http://img28.exs.cx/my.php?loc=img28&image=skoki20os.jpg
strasznie mi się podobały skoki tego konia: były takie lekkie, jakby zawisł w powietrzu- niestety strącił dwa szczebelki  ;)
http://img137.exs.cx/my.php?loc=img137&image=skokibialy7hu.jpg
jego skok od tyłu ;) (Kurcze ta moja pamiec do imion :/ zapomnialam czyj to byl kon, nie chce zapeszac, wydaje mi sie ze Polaka no ale...)
http://img147.exs.cx/my.php?loc=img147&image=skokibialy20dy.jpg
I znowu białasek ;) Ahh jakbym chciała się przejechać na koniu takiej maści i linii  :)
http://img116.exs.cx/my.php?loc=img116&image=skokigniady2kq.jpg
Nastepny kon :)
http://img105.exs.cx/my.php?loc=img105&image=zwyciezca7lk.jpg
Zwyciezca (chyba Russian, bylam za bardzo podniecona zeby spamietac :P )
http://img219.exs.cx/my.php?loc=img219&image=zwyciezca28bk.jpg
i drugie zdjecie zwyciezcy Grand Prix ;)
PS jeden koń robił "baranki" - mocno wierzgał nogami jak skakał ;)
Zapisane

eniqa

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 3509
ComputerLand World Cup 2005
« Odpowiedź #86 : 2005-03-20, 22:41 »
ten biały koń na pewno był Polaka nie jestem pewna nazwiska ale wydaje mi się że Jarosław Skrzyczyński na nim jechał (możliwe że troche nazwisko przekręciłam ;) )
natomiast ten co wygrał to chyba był z Estoni asle też nie jestem tego na 100% pewna :D
Zapisane

aaga

  • Gość
ComputerLand World Cup 2005
« Odpowiedź #87 : 2005-03-21, 09:27 »
Rein Pill z Estonii :)
Zapisane

Forum Zwierzaki

ComputerLand World Cup 2005
« Odpowiedz #87 : 2005-03-21, 09:27 »

Alyszek

  • *
  • Wiadomości: 4752
ComputerLand World Cup 2005
« Odpowiedź #88 : 2005-03-21, 11:40 »
Słuchajcie :) Ja od wczoraj wiem , co to jest TOCZEK  :P  :lol:
Zapisane

Kozica

  • Gość
ComputerLand World Cup 2005
« Odpowiedź #89 : 2005-03-21, 12:07 »
hehe Nejman faktycznie fajnie wytłumaczył  :lol:  ale kurcze sypią tymi relacjami na tvp  :grr: zawsze lepsze cos niż nic... :roll:
Zapisane
Strony: 1 2 [3] 4 5   Do góry
 

Strona wygenerowana w 0.191 sekund z 28 zapytaniami.