Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Strony: 1 [2] 3 4 ... 25   Do dołu

Autor Wątek: CHARTY i CHARCIARZE :)  (Przeczytany 61344 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

whiper

  • Gość
CHARTY i CHARCIARZE :)
« Odpowiedź #30 : 2004-06-21, 10:02 »
Golden,
idzisz w ślady Sis, no plose jakie zgodne rodzeństwo :;d:
Zapisane

Madia

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 2977
    • WWW
CHARTY i CHARCIARZE :)
« Odpowiedź #31 : 2004-06-21, 14:04 »
Ja siem tu powoli nie łapię...  :?
Zapisane

Gidget

  • Gość
CHARTY i CHARCIARZE :)
« Odpowiedź #32 : 2004-06-21, 15:00 »
Kocham wszystkie charciki (oprócz pl :P), a najbardziej Saluki & Whippety. :D Kto wie ile kosztuje szczeniaczek whippecika? Kuzynka mnie pytała a ja nie wiem co jej odp. :P
Zapisane

Forum Zwierzaki

CHARTY i CHARCIARZE :)
« Odpowiedz #32 : 2004-06-21, 15:00 »

Marta Reks Kiwi

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 5153
  • Kiwi i Reksio
    • WWW
CHARTY i CHARCIARZE :)
« Odpowiedź #33 : 2004-06-21, 15:26 »
Hej!!!
Ja co prawda nie naleze to chartomaniaków, ale podoba mi się jedna rasa- whippet :wink:  A to dlatego ze mamy razem z Reksiem takiego własnie sąsiada o imieniu Maxymilian. Piesek jest naprawdę bardzo dostojny i sspokojny (ale w domu to podobno po scianach biega- szaleniec  :lol: ). I w dodatku ma piekne "futerko", takie aksamitne...  :D

A tak wogóle to robicie konkurencje naszym sznauceromaniakom :lol:  :lol:  :lol:
Zapisane

pola

  • Gość
CHARTY i CHARCIARZE :)
« Odpowiedź #34 : 2004-06-21, 15:32 »
ojej ... za charciarza to ja się nie uważam ... nie znam własciwie ich charakterów ... podobają mi się tylko z wyglądu :wink:
ja tam jestem zagorzałą beaglomaniaczką albo VI grupo-maniaczką :P ....
;)
Zapisane

charon

  • *
  • Wiadomości: 9875
CHARTY i CHARCIARZE :)
« Odpowiedź #35 : 2004-06-21, 15:50 »
Ludzie pewnie biorą Whippety bo są nie duże... w porównaniu...  :P

Mi najbardziej podobają się borzojki. Koło mojej szkoły mieszka facet, który ma właśnie borzoja i jeszcze jakiegoś. Jak ten piesek koło mnie przeszedł...  :shock: taki duży, za spuszczonym łebkiem poniżej barków  :lol: taki... taki... em... himerowaty  :diabel:
Zapisane

Faza

  • Gość
CHARTY i CHARCIARZE :)
« Odpowiedź #36 : 2004-06-21, 16:20 »
Z charcików najbardziej lubie charty afgańskie, chyba ngłównie z wyglądu bo bardzo malo wiem o tej rasie :D
Zapisane

Roxette

  • Gość
CHARTY i CHARCIARZE :)
« Odpowiedź #37 : 2004-06-21, 16:26 »
No to tak, jak moja była biologica :wink: ....tylko,że ona nigdy czegoś  więcej o nich się nie dowiedziała....nie zdązyła :lol:  :lol:  :lol:
Zapisane

whiper

  • Gość
CHARTY i CHARCIARZE :)
« Odpowiedź #38 : 2004-06-21, 17:42 »
Gidget,
a kuzynka chce pipeta, bo podoba jej sie wygląd, czy charakter, psychika? Musze wiedziec za nim odpowiem  ;) .

Heja,
Charty kupują w wiekszosci prawdziwi charciarze (i bogu dzięki), znają ich charakter i dokładnie wiedzą, w co sie paskują kupujac jakiegokolweik charta... a Whippet tak sie rózni charakterem od cp jak ON od collie... (nie wiem, czy uzyłam tutaj akurat dobrego porównania, nie znam na tyle owczarków).

A jescze apropo tego, ze wielu ludzią sie podobaja charty... fakt, a potem kupują i jakie są konsekwencje? Nie ma miesiąca, zeby jakis chart nie trafił do adopcji... przykre, ale prawdziwe...
Zapisane

Forum Zwierzaki

CHARTY i CHARCIARZE :)
« Odpowiedz #38 : 2004-06-21, 17:42 »

Gidget

  • Gość
CHARTY i CHARCIARZE :)
« Odpowiedź #39 : 2004-06-23, 09:58 »
Kuzynka tak jak ja: uwielbiamy charakterek whippecików, a wygląd.... Wiadomo, jak po raz pierwszy zobaczyłam charty to myślałam 'jejq, jakie chude!!' ale teraz już tak nie myślę. :wink: Charty są super w każdym szczególe. :P
Oj tak, naprawdę szkoda że ludzie kupują charty bo ładnie wyglądają, w ogóle każdą rasę warto lepiej poznać. :(
Macie jakieś stronki o tej rasie? :))
Zapisane

whiper

  • Gość
CHARTY i CHARCIARZE :)
« Odpowiedź #40 : 2004-06-23, 13:00 »
Giget, zaraz Ci anpsize na priva, co i jak :)
Zapisane

Gidget

  • Gość
CHARTY i CHARCIARZE :)
« Odpowiedź #41 : 2004-06-23, 13:38 »
Dzięki. :)) Zakochałam się w whippecikach (kuzyna mnie zaraziła :P).  :kocham:
Zapisane

*~Dominisia~*

  • Gość
CHARTY i CHARCIARZE :)
« Odpowiedź #42 : 2004-06-23, 16:12 »
Hej,
nie było mnie troche - byłam na biwaku :)

Cieszę się, ze podobaja się wam charty i moze niektórzy myślą o nich, ale........:

Gidget
czemu ty nie lubisz chartów polskich????? Mam sunię tej rasy i uważam, ze to wspaniała rasa. Inteligentna, miła, szybka, spokojna (chociaz to wulkan energi), to wspaniały obrońca jak i towarzysz, toleruje i lubi inne zwierzęta w domu. Prosze o uzasadnienie przez ciebie, dlaczego ich nie lubisz.

Pozdrawiam  :)
Zapisane

Marco

  • Gość
CHARTY i CHARCIARZE :)
« Odpowiedź #43 : 2004-06-23, 19:08 »
Lubie harty:) Ale wole cos grubszego np.  bokserki?? :)
Zapisane

Gidget

  • Gość
CHARTY i CHARCIARZE :)
« Odpowiedź #44 : 2004-06-23, 20:23 »
Dominisia- nie powiedziałam że nie lubię, ale też nie powiem że to moje ulubione charty. :P Naprawdę ciężko mi powiedzieć czemu dokładniej, po przeczytaniu książki o tej rasie trochę przestały mi się podobać. :P Nigdy nie powiem o zadnym charcie że go nie lubię, ale powiem to o pinczerku małpim (przepraszam wszystkich miłośników rasy). :lol:
Marco- wybacz, może to nie specjalnie, ale chart piszemy przez 'ch', mogło to przeszkadzać wszystkim charciarzom.  :roll::P
Zapisane

Forum Zwierzaki

CHARTY i CHARCIARZE :)
« Odpowiedz #44 : 2004-06-23, 20:23 »

golden

  • Gość
CHARTY i CHARCIARZE :)
« Odpowiedź #45 : 2004-06-23, 21:38 »
Marco :hehe:  charty  (no powiem juz za charciarzy :lol:)

nie tylko charty trafiaja tak do schroniska... ale zawsze razilo mnie to, ze ludzie kupuja psa, bo "to taki slodki szczeniak" lub "bedzie piekny jak bedzie dorosly" :| masakra...
Zapisane

Gidget

  • Gość
CHARTY i CHARCIARZE :)
« Odpowiedź #46 : 2004-06-24, 14:37 »
Oj, okropność. :/ Właśnie, słodki szczeniak, ale przecież nie musi być taki jak dorośnie.... :/ Psy trzeba oceniać po charakterze. :P
Zapisane

*~Dominisia~*

  • Gość
CHARTY i CHARCIARZE :)
« Odpowiedź #47 : 2004-06-24, 15:45 »
Gidget
Mówisz, ze po przeczytaniu o polakach w ksiazce o nich przestały ci sie podobac. (  :roll:  :?:  :shock:  :shock:  :?:  :roll: ) W książce "Chart polski", Małgorzaty i Izabeli Szmurło bardzo ładnie są opisane, cała ich przepiękna historia, wszystko o nich itd. I czemu przestały ci sie podobac?
Sorka, ze tak wypytuje, ale dla mnie jest to przedziwnie dziwne.....

A ja uwielbiam pinczerki miniaturki :)

Pozdrawiam  :)
Zapisane

golden

  • Gość
CHARTY i CHARCIARZE :)
« Odpowiedź #48 : 2004-06-24, 20:52 »
nie kazdemu musi sie podobac ta rasa... ;) kwestia gustu.
Zapisane

Gidget

  • Gość
CHARTY i CHARCIARZE :)
« Odpowiedź #49 : 2004-06-25, 13:28 »
Golden w mojej obronie? ;)
Rzeczywiście, kwestia gustu. ;) Naprawdę książka była winna, zapytaj jej się czemu. ;):D
Zapisane

Tiggy

  • Gość
CHARTY i CHARCIARZE :)
« Odpowiedź #50 : 2004-06-25, 13:43 »
Hihi...podobaja mi sie charciki, ostatnio zaczelam wiecej o nich czytac ;) I musze powiedziec, ze coraz bardziej mnie "wciagaja" :P
Hmm, jesli chodzi o wyglad, to u mni bylo wrecz odwrotnie- najpierw poczytalam na temat ich charakteru, zebym mogla tak do konca przekonac sie do ich wygladu :) Jak bylam mala, to uwazalam je za takie "kosciotrupki", ale obecnie urzekaja mnie ta swoja budowa, a charcik w ruchu...miodzio :)
Whiper- a Twoja sunia ma rodowod, nie? z jakiej ona jest hodowli?
Zapisane

Forum Zwierzaki

CHARTY i CHARCIARZE :)
« Odpowiedz #50 : 2004-06-25, 13:43 »

golden

  • Gość
CHARTY i CHARCIARZE :)
« Odpowiedź #51 : 2004-06-25, 20:44 »
Gidget, ogolnie wyrazam zdanie ;)

Odpowiem za Whiper - Naomi pochodzi z Bokamaro ;) ma papierki nie czepiaj sie Magda, trzymam sie przykazania ktoregostam :;d:
Zapisane

whiper

  • Gość
CHARTY i CHARCIARZE :)
« Odpowiedź #52 : 2004-06-25, 21:23 »
Grzeczy chłopak! Dziękuję :;d:

Tiggy, ja najpierw przeglądałam ksiązke z rasami psów (zrysunkami) na charty nawet nie zwracłam uwagi (wydawało mi sie, ze są dla elity, ze nawet nie ma, co inich czytac... na prawde  :lol: ). Dopiero pozniej moja mama jakos zwróciła mi na nie uwage, zakochałam sie w opisach... dopiero pozniej zoabczylam zdjecia w intenecie  ;)  Co, prawda takie idealne Whippety to by byly dla mnie, gdyby byly wielkosci greya, ale ta psychika, charakter... mniam  ;)
Co do Naomi Golden odpowiedział popranie :;d: qrcze, nawet sie nauczyles nazwy hodowli, podziwiam  :lol:
Zapisane

golden

  • Gość
CHARTY i CHARCIARZE :)
« Odpowiedź #53 : 2004-06-25, 21:41 »
tyle sie o Omi nasluchalem ze trudno nie pamietac NAOMI Bokamaro :lol:

ja jak narazie uwazam charty za psy o idealnym wygladzie ;) bardzo dokladnie je rysujac, zauwazylem te wszystkie idealy ;) z tego co czytam i slysze, charty maja tez swietny charakter, ale za charciarza sie na razie nie uwazam ;)
Zapisane

*~Dominisia~*

  • Gość
CHARTY i CHARCIARZE :)
« Odpowiedź #54 : 2004-06-26, 11:23 »
Gidget
Jasne :)
Ale gust to co innego? A co takiego złego jest w tej ksiazce, ze przestały ci sie podobac? Widziałas je na zywo? Poznałas ich charakter?
Sory, ze sie wypytuje, ale uzam, ze dziwne to jest i ja sie zasmuciłam, ze ktos po wygladzie ksiazki opisuje moja ukochana sunie i rase  :(  :(
Teraz pewnie ci sie zrobi przykro, przepraszam, ale dla mnie to ból...

golden
No ładnie, ładnie  :wink: Nie karm Benka, obetnij mu siersc na krótko i wydłóz pysk i bedzie piekny chart polski, albo afganski z krótkim włosem  :P
Zapisane

whiper

  • Gość
CHARTY i CHARCIARZE :)
« Odpowiedź #55 : 2004-06-26, 18:31 »
Dominko,
myślę, ze Giget chodzi o nie gustowanie w danym charakterze... moze uwazac je za zbyt niezlazne? moze nie szuka cech "stróża obejścia"? Tak samo ludzią nie podoba sie w Whippetach, ze wykazują niezlaeznosc, ze sa zbyt żywe, zaliżą złodzieja...
ZOabcz,z e obecnie na [....]anii jest wiecej lludzi od cp, niz Whippetów  ;) .
Zapisane

golden

  • Gość
CHARTY i CHARCIARZE :)
« Odpowiedź #56 : 2004-06-26, 20:15 »
Cytat: H, S, A, K i Dominisia
golden
No ładnie, ładnie  :wink: Nie karm Benka, obetnij mu siersc na krótko i wydłóz pysk i bedzie piekny chart polski, albo afganski z krótkim włosem  :P


Benek sie na charta nie nadaje, bo w ogole nie jest dystyngowany :lol: charciej elegancji to on nie ma, predzej mozna go nazwac sloniem w skladzie porcelany :P
Zapisane

*~Dominisia~*

  • Gość
CHARTY i CHARCIARZE :)
« Odpowiedź #57 : 2004-06-27, 13:00 »
golden
O tak, tak :) Ale wiesz duszy charciej to on nie musi miec :) Ale wyglad moze miec  :P

whiper
Od whippetów jest wiecej! Kaska, Ty, Frodo&Patyk, malta, Meggie, charciara, ta co ma taka whippetke i sie z bagi kłóciła, ....(moze ktos jeszcze, moze zapomniałam)
A od polakow : ja, wirka, bagi, jenn, chimera, Aleksandra, Aleksander, derwal
...
Ale Gidget mogła od razu powiedziec, ze o charakter *a moze nie o to> :roll: *,

Gidget
Czemu mówisz, ze ksiazka jest winna?????? Poznaj na zywo jakiegos polaka i sie przekonasz, ze inaczej mówilaas
Zapisane

Forum Zwierzaki

CHARTY i CHARCIARZE :)
« Odpowiedz #57 : 2004-06-27, 13:00 »

whiper

  • Gość
CHARTY i CHARCIARZE :)
« Odpowiedź #58 : 2004-06-27, 15:15 »
I widzisz.. sama wyliczyłaś: od Whippetw wyszlo Ci 7, od cp 8  ;)
A o co innego moze chodzic jak nie o charakter?  ;) ... rozumiem, ze 70% osob stad ma sie za psiarzy,a  chodzi tylko o wygląd (bez obrazy...), ale polakom piękna odmówić nie można  :wink:
Co do ksiazki... widocznie dowiedziala sie z tej ksiazki o cechach charta poslkiego, które jej sie nie podobają i tyle  ;)
Zapisane

*~Dominisia~*

  • Gość
CHARTY i CHARCIARZE :)
« Odpowiedź #59 : 2004-06-28, 12:13 »
:roll:  :roll:

A tak, tak im pięknosci odmówic, nie mozna  :)

Ale wiesz, chociaz moze na dgm jest wiecej polako, to wogole na swiecie, nie mówiac juz w polsce jest O WIELE, WIELE, WIELE więcej whippetów.
Zapisane
Strony: 1 [2] 3 4 ... 25   Do góry
 

Strona wygenerowana w 0.108 sekund z 27 zapytaniami.