Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Strony: 1 ... 151 152 [153] 154 155 ... 237   Do dołu

Autor Wątek: Miłośnicy terrierów typu bull łączcie się  (Przeczytany 376688 razy)

0 Użytkowników i 3 Gości przegląda ten wątek.

Amstaffka

  • Gość
Odp: Miłośnicy terrierów typu bull łączcie się!!!!!!!!!!!
« Odpowiedź #4560 : 2005-08-05, 01:22 »
co tutaj tak pusto.klub pustoszeje
Zapisane

*Pit_Bullcia*

  • Gość
Odp: Miłośnicy terrierów typu bull łączcie się!!!!!!!!!!!
« Odpowiedź #4561 : 2005-08-05, 12:01 »
Amstaffka chyba tak ;)
Zapisane

Robal

  • Gość
Odp: Miłośnicy terrierów typu bull łączcie się!!!!!!!!!!!
« Odpowiedź #4562 : 2005-08-05, 12:17 »
Urok wakacji chyba :P
Zapisane

Forum Zwierzaki

Odp: Miłośnicy terrierów typu bull łączcie się!!!!!!!!!!!
« Odpowiedz #4562 : 2005-08-05, 12:17 »

k_lap

  • Gość
Odp: Miłośnicy terrierów typu bull łączcie się!!!!!!!!!!!
« Odpowiedź #4563 : 2005-08-05, 13:57 »
Jakie świetne fotki z zoo !!! Genialne Arivciu i Wilczurku są !!!

Rzeczywiście coś z temacikiem nie tak... ja myślałam że po takim czasie nie zaglądnięcia na FZ będę musiała z pięć stron nadrabiać, a tutaj niecała 1 strona tylko nowości... Ale jak już pisałam... w końcu wakacje... każdy wykorzystuje czas wolny jak najdalej od domu i kompa :)

Dziś byłam na zakupach, kupiłam telefon dla Adama w Idei Mix. Musiałam wziąść na siebie telefonik, bo moje kochanie jest na czarnej liście IDEI :) Kiedyś (jeszcze w 1999r) zerwał z nimi umowę, bo nie mógł się doprosić włączenia jakiejś usługi i teraz nie może u nich wziąść tel. na abonament :). Jednak aparacik, który wybraliśmy jest genialny !!! SAMSUNG X640: http://www.gsm.gery.pl/cms/?id=2636 . Jestem pełna podziwu, normalnie zaczęły mi się podobać telefony z klapką, a jakie genialne dzwonki :).

Czytałam, że Amstaffka robiła dla Bronxia torcik, więc wszystkiego najlepszego dla malucha :) !!! Rockyś skończył również roczek niedawno, dokładniej 10 lipca !!! Ale miał wtedy wyżerkę i świętowanie :).

Uciekam zaraz do pracy. Dziś laba, dopiero na 17:00 do pracy, ale za to w sobotę od 7:00 do 15:00 muszę zaszczycić Kancelarię swoją obecnością :P
Zapisane

Robal

  • Gość
Odp: Miłośnicy terrierów typu bull łączcie się!!!!!!!!!!!
« Odpowiedź #4564 : 2005-08-05, 14:39 »
 k_lap gdzie ty pracujesz O_o?
Zapisane

k_lap

  • Gość
Odp: Miłośnicy terrierów typu bull łączcie się!!!!!!!!!!!
« Odpowiedź #4565 : 2005-08-06, 00:04 »
Ja ??? Pisałam jakieś kilka stronek temu :)
W Kancelarii Prawnej we Wrocku. Ale Kancelarię traktuję jako pomościk w "dalszej drodze do kariery" ;). Z tego względu, że przy Kancelarii znajduje się Biuro Doradztwa Finansowo-Prawniczego. Ja studiuję Ekonomię na wydziale Prawa i Administracji, więc doradztwo fin. jest jak najbardziej związane z moimi studiami, a ze względu na wydział mam też dużo prawnych przedmiotów, więc ten dział Finansowo-Prawny jest jak najbardziej dla mnie :). Rozmawiałam z szefową tego działu i ona powiedziała, że chętnie by mnie przyjęła, tylko muszę studia skończyć, bo nie chce w takim dziale zatrudniać ludzi bez wyższego ekonomicznego. Poleciła mi właśnie złożyć papiery do samej Kancelarii (tutaj gdzie pracuję) i nabywać doświadczenia w biurze, wśród papierów i akt, przy telefonicznych kontaktach z klientami Kancelarii, sporządzaniu dokumentów, a następnie po studiach, jeśli nadal będę zainteresowana (a na 100% będę :P), przejdę do działu Doradztwa.
Ufff... mam nadzieję, że nie zagmatwałam tego za bardzo i zrozumiesz mnie Robalku :)
Uciekam spać :)
Zapisane

Robal

  • Gość
Odp: Miłośnicy terrierów typu bull łączcie się!!!!!!!!!!!
« Odpowiedź #4566 : 2005-08-06, 11:24 »
Aha... :P rozsadnie :) powodzonka  :wink:
Zapisane

Ariva

  • *
  • Wiadomości: 1995
    • WWW
Odp: Miłośnicy terrierów typu bull łączcie się!!!!!!!!!!!
« Odpowiedź #4567 : 2005-08-06, 20:09 »
Ja też życzę Ci powodzonka :*
Moja mama pracuje nad grafiką do stronki naszej hodowli i juz widać różnicę, zapraszam na www.staffik.republika.pl
Zapisane

kkaassiiaa

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 6070
Odp: Miłośnicy terrierów typu bull łączcie się!!!!!!!!!!!
« Odpowiedź #4568 : 2005-08-06, 22:13 »
Ariva, bardzo fajna stronke macie, bardzo mi sie podoba.

ja wlasnie siedze w pracy, jeszcze przez pol godziny tu bede, a pozniej jade do domu. w nowej pracy jest na razie bardzo fajnie, bo nie mam za duzo roboty i towazystwo bardzo fajne (szkoda tylko ze wiekszosc osob mowi po hiszpansku). do pracy wozi mnie menager, wiec zaoszczedze na biletach na autobus. teraz troche mi brakuje mojej siostry, bo ona pracuje popoludniami a ja rano i przez caly tydzien tylko dwa dni spedzamy razem i tylko przez dwa dni moge mowic po polsku, a tak to caly czas po angielsku.
dzisiaj mialam jechac na wystawe psow, ale niestety przez zmiane pracy nie dostalam wolnego, tzn. gdyby mio bardzo na tym zalezalo to bym dostala wolne, ale musialabym to odrobic w innym terminie. no trudno, moze w przyszlym roku uda mi sie przyjechac tu jeszcze raz i wtedy pojade na wystawe.
kilka dni temu dowiedzalam sie tez, ze niedaleko mnie mieszka amstaffka, ale bardzo malo wychodzi na spacery i jeszcze jej nie widzialam. musze ja kiedys spotkac i porobic fotki.
Zapisane
pozdrawiam wszystkich,
Kasia & Magia & Nero & Rudy & Ramzes
oraz
Raptus & Figa & Elfik & Kiki & Riki & Mysia Pysia & Parszywek & Bambus & Foks (za Tęczowym Mostem) [']

Forum Zwierzaki

Odp: Miłośnicy terrierów typu bull łączcie się!!!!!!!!!!!
« Odpowiedz #4568 : 2005-08-06, 22:13 »

Robal

  • Gość
Odp: Miłośnicy terrierów typu bull łączcie się!!!!!!!!!!!
« Odpowiedź #4569 : 2005-08-07, 15:31 »
Powodzenia w pracy :)
A stronka mi sie niewyswietla cos skopane mam z kompem.. O_o
Zapisane

Wilczurek

  • Gość
Odp: Miłośnicy terrierów typu bull łączcie się!!!!!!!!!!!
« Odpowiedź #4570 : 2005-08-07, 19:50 »
Witam :)
Właśnie wróciłam  z Zoo ;). Dzisiaj byłam z rodzicami :D znów mam sporo fotek, które obecnie ściągają mi się na kompa...
Tata w końcu się zlitował i jutro jadę kupić tusze do drukarki lub nową drukarkę (bo to chyba wyjdzie taniej...)
No a w najbliższym czasie chyba jadę na tydzień nad Zalew Czorsztyński, ale to nic pewnego...
Pozrawiam!
Zapisane

kkaassiiaa

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 6070
Odp: Miłośnicy terrierów typu bull łączcie się!!!!!!!!!!!
« Odpowiedź #4571 : 2005-08-07, 21:42 »
hej, ja juz po pracy. jutro i pojutrze mam wolne. i dopiero w srode znowu do pracy.
wlasnie siedzi kolo mnie jakis facet i co chwile mnie wola zebym spojrzala na jego monitor, a tam ma jakie sdrastyczne fotki. przez to nie moge sie skupic na tym co czytam. juz sobie reka zaslaniam oko od jego strony. nie ma to jak kozystac z neta w domu.
Zapisane
pozdrawiam wszystkich,
Kasia & Magia & Nero & Rudy & Ramzes
oraz
Raptus & Figa & Elfik & Kiki & Riki & Mysia Pysia & Parszywek & Bambus & Foks (za Tęczowym Mostem) [']

Ariva

  • *
  • Wiadomości: 1995
    • WWW
Odp: Miłośnicy terrierów typu bull łączcie się!!!!!!!!!!!
« Odpowiedź #4572 : 2005-08-07, 21:57 »
Ojjj...nie ładnie ze strony tego faceta. Powiedz mu żeby się odwalił i już...jakis dureń chyba z niego!
Zapisane

kkaassiiaa

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 6070
Odp: Miłośnicy terrierów typu bull łączcie się!!!!!!!!!!!
« Odpowiedź #4573 : 2005-08-07, 22:01 »
na szczescie juz poszedl. troche sie posmial z mojej reakcji na te fotki, ale jak zobaczylam ludzki mozg to zrobilo mi sie niedobrze.
jaszcze pol godziny musze tu siedziec, zanim pojade do domu, ale przynajmniej moge posiedziec na forum.
Ariva, co tam u was slychac, gdzie wybieracie sie na nastepna wystawe?
Zapisane
pozdrawiam wszystkich,
Kasia & Magia & Nero & Rudy & Ramzes
oraz
Raptus & Figa & Elfik & Kiki & Riki & Mysia Pysia & Parszywek & Bambus & Foks (za Tęczowym Mostem) [']

Amstaffka

  • Gość
Odp: Miłośnicy terrierów typu bull łączcie się!!!!!!!!!!!
« Odpowiedź #4574 : 2005-08-07, 22:02 »
a ja od jutra zaczynam remont,na pierwszy plan podłogi...aż mi słabo jak sobie o tym pomyślę.
Zapisane

Forum Zwierzaki

Odp: Miłośnicy terrierów typu bull łączcie się!!!!!!!!!!!
« Odpowiedz #4574 : 2005-08-07, 22:02 »

kkaassiiaa

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 6070
Odp: Miłośnicy terrierów typu bull łączcie się!!!!!!!!!!!
« Odpowiedź #4575 : 2005-08-07, 22:05 »
amstaffka, wspolczuje. ja nie nawidze remontow. na szczescie w zeszlym roku mialam remontowane cale mieszkanie wiec na jakis czas mam spokoj.
Zapisane
pozdrawiam wszystkich,
Kasia & Magia & Nero & Rudy & Ramzes
oraz
Raptus & Figa & Elfik & Kiki & Riki & Mysia Pysia & Parszywek & Bambus & Foks (za Tęczowym Mostem) [']

Ariva

  • *
  • Wiadomości: 1995
    • WWW
Odp: Miłośnicy terrierów typu bull łączcie się!!!!!!!!!!!
« Odpowiedź #4576 : 2005-08-07, 22:06 »
W sobotę będę w Sopocie na wystawie jako widz, ponieważź w piątek jadę na wakacje do kumpelki co tez ma dwa staffiki i razem z nia jadę do Sopotu...od nas z hodowli będzie wystawiany Brunner w klasie szczeniąt. Będę mieć aparat tak więc po powrocie z króciutkich wakacji wstawie foty na FZ :)

Amstaffko, my dwa lata temu mielismy remont kuchni i łazienki!!!!! To było okropne, zwłaszcza remont łazienki...ale teraz mamy w domu pięknie :)
Zapisane

kkaassiiaa

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 6070
Odp: Miłośnicy terrierów typu bull łączcie się!!!!!!!!!!!
« Odpowiedź #4577 : 2005-08-07, 22:09 »
ariva, to zajzyj tez na amstaffy. moze uda ci sie spisac wyniki. no i czekamy na fotki. szkoda tylko ze nie wystawiasz ayki ani alfy. jedzesz z psami czy sama?
Zapisane
pozdrawiam wszystkich,
Kasia & Magia & Nero & Rudy & Ramzes
oraz
Raptus & Figa & Elfik & Kiki & Riki & Mysia Pysia & Parszywek & Bambus & Foks (za Tęczowym Mostem) [']

Ariva

  • *
  • Wiadomości: 1995
    • WWW
Odp: Miłośnicy terrierów typu bull łączcie się!!!!!!!!!!!
« Odpowiedź #4578 : 2005-08-07, 22:11 »
Miałam jechać sama pociągiem po raz pierwszy, ale moja mama została zaproszona do siebie przez właścicieli Brunnera więc jedziemy razem i wracamy razem :) Ale bez piesków, one zostają w domu z bratem i tatą.
Zapisane

kkaassiiaa

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 6070
Odp: Miłośnicy terrierów typu bull łączcie się!!!!!!!!!!!
« Odpowiedź #4579 : 2005-08-07, 22:12 »
ja nie wiem czy zdecydowalabym sie jechac zama pociagiem nad morze. to dosyc daleko, a w pociagach jest bardzo niebezpiecznie.
Zapisane
pozdrawiam wszystkich,
Kasia & Magia & Nero & Rudy & Ramzes
oraz
Raptus & Figa & Elfik & Kiki & Riki & Mysia Pysia & Parszywek & Bambus & Foks (za Tęczowym Mostem) [']

Ariva

  • *
  • Wiadomości: 1995
    • WWW
Odp: Miłośnicy terrierów typu bull łączcie się!!!!!!!!!!!
« Odpowiedź #4580 : 2005-08-07, 22:17 »
Miałam jechać w dzień z zarezerwowanym miejscem...ale teraz jestem pewna że jadę z mama więc jest gites :P Juz kupiłam sobie kilka rzeczy na wyjad bo to jedyna okazja żeby naciągnąć na cos rodziców :)
Kasiu, jakie rasy psów spotykałaś w USA?:> Jakich piesków jest najwięcej?
Zapisane

Forum Zwierzaki

Odp: Miłośnicy terrierów typu bull łączcie się!!!!!!!!!!!
« Odpowiedz #4580 : 2005-08-07, 22:17 »

kkaassiiaa

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 6070
Odp: Miłośnicy terrierów typu bull łączcie się!!!!!!!!!!!
« Odpowiedź #4581 : 2005-08-07, 22:22 »
szczerze mowiac to tutaj jest bardzo malo psow. moze dlatego, ze w dzien jest bardzo goraco i wszystkie psy wychodza na spacery wczesnie rano lub pozno wieczorem. kolo mnie mieszka cocer spaniel, jamnik, cos podobnego do wodolaza tylko troche drobniejszy, york, corgi i amstaffka, ale jej jeszcze nie widzialm, tylko mi siostra o niej mowila. jeste tez kilka mieszancow. ale ogolnie to trudno spotkac na ulicy psa.
Zapisane
pozdrawiam wszystkich,
Kasia & Magia & Nero & Rudy & Ramzes
oraz
Raptus & Figa & Elfik & Kiki & Riki & Mysia Pysia & Parszywek & Bambus & Foks (za Tęczowym Mostem) [']

milka_723

  • Gość
Odp: Miłośnicy terrierów typu bull łączcie się!!!!!!!!!!!
« Odpowiedź #4582 : 2005-08-07, 22:52 »
Ej dacie mi adres tej strony/bloga który założyłyście, please? :)
Zapisane

Robal

  • Gość
Odp: Miłośnicy terrierów typu bull łączcie się!!!!!!!!!!!
« Odpowiedź #4583 : 2005-08-07, 23:13 »
Remont..mialam miec go z miesiac temu ale cos fachowcy ze stara praca sie nieuwineli cos sie rpzelduzylo i czekam na ten sadny dzien az w koncu sie zabiora..szczerze mam dosyc remontu jak robili go u mojej siostry a teraz tutaj..(help)no ale trudno..mam tez postanowienie ze juz niebede gnic w domu i bede "imprezowac" :P zyje sie raz trzeba korzystac z tego co ci daja.. carpe diem..jak to mowia
Zapisane

*Pit_Bullcia*

  • Gość
Odp: Miłośnicy terrierów typu bull łączcie się!!!!!!!!!!!
« Odpowiedź #4584 : 2005-08-08, 09:27 »
oco chodzi z tym blogiem?? Macie wspólnego bloga?? :)
Zapisane

Wilczurek

  • Gość
Odp: Miłośnicy terrierów typu bull łączcie się!!!!!!!!!!!
« Odpowiedź #4585 : 2005-08-08, 16:50 »
Ej dacie mi adres tej strony/bloga który założyły¶cie, please? :)

Czy ja o czymś nie wiem?  :?

Kurcze, ale się pogoda popsuła... Siedzę przed kompem i marznę... Brrr...
Ariva, a Ty w koncu na ile jedziesz?
Zapisane

Amstaffka

  • Gość
Odp: Miłośnicy terrierów typu bull łączcie się!!!!!!!!!!!
« Odpowiedź #4586 : 2005-08-08, 18:52 »
okropnioe zimno
Zapisane

Robal

  • Gość
Odp: Miłośnicy terrierów typu bull łączcie się!!!!!!!!!!!
« Odpowiedź #4587 : 2005-08-08, 19:02 »
wszedzie zimno mokro i zle..a ja na dodatek chora..ehh... :?
Zapisane

Forum Zwierzaki

Odp: Miłośnicy terrierów typu bull łączcie się!!!!!!!!!!!
« Odpowiedz #4587 : 2005-08-08, 19:02 »

PePe

  • *
  • Płeć: Mężczyzna
  • Wiadomości: 1400
Odp: Miłośnicy terrierów typu bull łączcie się!!!!!!!!!!!
« Odpowiedź #4588 : 2005-08-09, 10:33 »
Wielki powrót PePe - już jestem kochani :)
Niedługo sladami Wilczurka i Arivy, bedąc w Gdańskim zoo też porobie fotencje :)
Jak wam było beze mnie? :P - pewnie o wiele lepiej :lol:
Zapisane
"Fermy ze zwierzętami futerkowymi mają więcej wspólnego z obozami koncentracyjnymi niż ze zwyczajnymi fermami. To jest najgorsza forma hodowli przemysłowej."

mysa

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 5659
  • ♥♥♥
Odp: Miłośnicy terrierów typu bull łączcie się!!!!!!!!!!!
« Odpowiedź #4589 : 2005-08-09, 11:00 »
Witaj PePe :) coś było napewno pusto tutaj :P
Zapisane
Strony: 1 ... 151 152 [153] 154 155 ... 237   Do góry
 

Strona wygenerowana w 0.125 sekund z 28 zapytaniami.