Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Strony: 1 ... 3 4 [5]   Do dołu

Autor Wątek: Agma :) wraca do siebie !:*  (Przeczytany 15363 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

MoniŚ

  • *
  • Wiadomości: 2554
Odp: Agma :) wraca do siebie !:*
« Odpowiedź #120 : 2006-10-15, 18:24 »
Boże dopiero dzisiaj przeczytałam :( . Biedna Agma... dzielna z niej psina i dobrze, że wraca do siebie. Ciekawe co z tym gościem, który jej to zrobił.... biedna sunia... :( .

3majcie się ciepło!
Zapisane
Black then white are all I see in my infancy.
Red and yellow then came to be,
reaching out to me, lets me see.
As below so above and beyond I imagine,
drawn beyond the lines of reason.
Push the envelope. Watch it bend.

Mesz

  • Gość
Odp: Agma :) wraca do siebie !:*
« Odpowiedź #121 : 2006-10-15, 19:26 »
To jak będziesz miała zdjęcia Agmy, wstawiaj !! :D :D
Zapisane

Sudolineczka

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 3274
  • przyszły technik weterynarii :)
Odp: Agma :) wraca do siebie !:*
« Odpowiedź #122 : 2006-10-15, 19:39 »
gośc bdzie miał sprawę za katoawnie się nad zwierzecięm wet dał wniosek gdzie opisał dokłądnie co on zrobił Agmie..
Mesz jak tylko bede miała jak to wstawie !
Zapisane

"Tu chodzi właśnie o to By być wokół tych, co są cenniejsi niż złoto"



http://www.krolewskidwor.pl/pseudohodowle.htm
PRZECZYTAJ KONIECZNIE JEŻELI NIE ZNASZ WARTOŚCI RODOWODU !

Forum Zwierzaki

Odp: Agma :) wraca do siebie !:*
« Odpowiedz #122 : 2006-10-15, 19:39 »

Mesz

  • Gość
Odp: Agma :) wraca do siebie !:*
« Odpowiedź #123 : 2006-10-15, 20:04 »
HAHAHA !! I oberwie sie dla idioty !! A jednak nie wierzyłem w to do tej pory :D ... No i jeszcze raz jak będziesz miała fotki, WSTAWIAJ !! :D :D
Zapisane

Iras

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 7221
  • technik weterynarii Przyszły ratownik medyczny :P
Odp: Agma :) wraca do siebie !:*
« Odpowiedź #124 : 2006-10-15, 20:09 »
Cytuj
gośc bdzie miał sprawę za katoawnie się nad zwierzecięm wet dał wniosek gdzie opisał dokłądnie co on zrobił Agmie..
Mesz jak tylko bede miała jak to wstawie !

a macie jakiekolwiek dowody na to, że to koleś zrobił cokolwiek psu?bo wet moze tylko dac zaswiadczenie o tym jakie pies mial obrazenia, jednak stwierdzenie w jaki psosob one powstaly to juz zupelnie inna historia...
Zapisane
http://www.youtube.com/watch?v=ayI3I-SdRPc  Obejrzyj zanim rozmnożysz...

Jeśli zadajesz pytanie, a ja odpowiadam pytaniami - odpowiedz na WSZYSTKIE. inaczej uznam, ze ci nie zależy i oleję twój problem.

Moje "diagnozy" - to tylko PODEJRZENIA - nie zwolnia cie od obowiązku wizyty u weta!

"Nie sprzeczaj się z idiotami. Ściągną cię na swój poziom i pokonają doświadczeniem."

HMMMM powrot?

Sudolineczka

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 3274
  • przyszły technik weterynarii :)
Odp: Agma :) wraca do siebie !:*
« Odpowiedź #125 : 2006-10-15, 20:11 »
policja była w jego domu wystarczy że jest udowdniona kradzieez oraz to gdzei trzymał psa [skrzynka  w piewnicy]
Zapisane

"Tu chodzi właśnie o to By być wokół tych, co są cenniejsi niż złoto"



http://www.krolewskidwor.pl/pseudohodowle.htm
PRZECZYTAJ KONIECZNIE JEŻELI NIE ZNASZ WARTOŚCI RODOWODU !

IBDG

  • Globalny Moderator
  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 12527
  • Zawsze będziemy Cię kochać, piesku... (*)
Odp: Agma :) wraca do siebie !:*
« Odpowiedź #126 : 2006-10-15, 20:13 »
A jak policja trafiła do jego domu?
Zapisane
IBDG Wrocław

Iras

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 7221
  • technik weterynarii Przyszły ratownik medyczny :P
Odp: Agma :) wraca do siebie !:*
« Odpowiedź #127 : 2006-10-15, 20:15 »
nie ma udowodnionej kradziezy - koles mogl najzwyczajniej w swiecie znaleź blakajacego sie psa/kupic od kogos itp itd. a skrzynka w piwnicy to zaden dowod - na takiej podstawie moznaby mnie oskarzyc, ze trzymalam przez kilka godzin psa w piwnicy w klatce, w ktorej sie praktycznie ruszyc nie mogl. (na razie pomine przyczyne dlaczego)
Zapisane
http://www.youtube.com/watch?v=ayI3I-SdRPc  Obejrzyj zanim rozmnożysz...

Jeśli zadajesz pytanie, a ja odpowiadam pytaniami - odpowiedz na WSZYSTKIE. inaczej uznam, ze ci nie zależy i oleję twój problem.

Moje "diagnozy" - to tylko PODEJRZENIA - nie zwolnia cie od obowiązku wizyty u weta!

"Nie sprzeczaj się z idiotami. Ściągną cię na swój poziom i pokonają doświadczeniem."

HMMMM powrot?

Sudolineczka

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 3274
  • przyszły technik weterynarii :)
Odp: Agma :) wraca do siebie !:*
« Odpowiedź #128 : 2006-10-15, 20:22 »
ale znalzał się swiadek.. sąsiad chce zeznawac tweirdzi ze ten gosc mu [pan Wojtek K.] powiedział o tym ze pies jest kraziony.. nie wiadomo w jakim celu.. i prawdopodbnei to jak odwiązuje psa jest na motoringu .. wszystkie informacje mam od mojej sis
Zapisane

"Tu chodzi właśnie o to By być wokół tych, co są cenniejsi niż złoto"



http://www.krolewskidwor.pl/pseudohodowle.htm
PRZECZYTAJ KONIECZNIE JEŻELI NIE ZNASZ WARTOŚCI RODOWODU !

Forum Zwierzaki

Odp: Agma :) wraca do siebie !:*
« Odpowiedz #128 : 2006-10-15, 20:22 »

Mesz

  • Gość
Odp: Agma :) wraca do siebie !:*
« Odpowiedź #129 : 2006-10-15, 20:23 »
Iras ma racje jaki dowód skrzynka w piwnicy ?! To ci odpowiem... ŻADEN! też mam skrzynkę w piwnicy... I co odrazu pobiłem psa ? Sorry, ale taka prawda...
Zapisane

Mesz

  • Gość
Odp: Agma :) wraca do siebie !:*
« Odpowiedź #130 : 2006-10-15, 20:28 »
Policja zna motyw tego pobicia ?  :/
Zapisane

Iras

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 7221
  • technik weterynarii Przyszły ratownik medyczny :P
Odp: Agma :) wraca do siebie !:*
« Odpowiedź #131 : 2006-10-15, 20:33 »
Cytuj
ale znalzał się swiadek.. sąsiad chce zeznawac tweirdzi ze ten gosc mu [pan Wojtek K.] powiedział o tym ze pies jest kraziony.. nie wiadomo w jakim celu.. i prawdopodbnei to jak odwiązuje psa jest na motoringu .. wszystkie informacje mam od mojej sis

Powiedziec to sobie mozna - zaden dowod. Monitoring? sory - ale to ze koles odwiazal psa to podobnie - zaden dowod - moze pomyslal ze go ktos zostawil i po niego nie wroci?

Kilka lat temu mialam sytuacje ze gdy bylam z psem na spacerze jakas babka mnie zaczepila i sie spytala czy nie chce psa bo jej sasiad wogole sie swoim nie zajmuje. Po kilku dniach znalazlam kogos chetnego, wzielam smycz i poszlam po psa. Z domu wyskoczyl facet z morda do mnie ze policje wezwie, ze mu psa kradne - powiedzialam mu trzy slowa - udowodnij mi to.

Inna sytuacja - znajomy przyjechal spytac sie czy nie zostala nam po ONie ksiazeczka szczepien, bo jego pies kogos udziabal - zgadnij czy mu udowodniono ze ksiazeczka nalezala do zupelnie innego psa... (dlaczego dalam zachowam dla siebie)
Zapisane
http://www.youtube.com/watch?v=ayI3I-SdRPc  Obejrzyj zanim rozmnożysz...

Jeśli zadajesz pytanie, a ja odpowiadam pytaniami - odpowiedz na WSZYSTKIE. inaczej uznam, ze ci nie zależy i oleję twój problem.

Moje "diagnozy" - to tylko PODEJRZENIA - nie zwolnia cie od obowiązku wizyty u weta!

"Nie sprzeczaj się z idiotami. Ściągną cię na swój poziom i pokonają doświadczeniem."

HMMMM powrot?

Mesz

  • Gość
Odp: Agma :) wraca do siebie !:*
« Odpowiedź #132 : 2006-10-15, 20:35 »
No fakt niczego w tej akurat sutuacji przy takich dowodach udowodnić się nie da, a równie dobrze ty go mogłaś pobić(wiem że tak nie jest !! Ale policja może tak pomyśleć)no ale jeśli policja wtargneła do jego domu (a skąd by wzieli nakaz bez żadnych dowodów?)to raczej tak nie pomyślą... :P
Zapisane

Sudolineczka

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 3274
  • przyszły technik weterynarii :)
Odp: Agma :) wraca do siebie !:*
« Odpowiedź #133 : 2006-10-15, 20:47 »
on sam policje wpóścił. nie wiem nie mam pojecia.. wiem ze moja sis wie od policji ze zostanei mu woczone jakies postepowanie karne
Zapisane

"Tu chodzi właśnie o to By być wokół tych, co są cenniejsi niż złoto"



http://www.krolewskidwor.pl/pseudohodowle.htm
PRZECZYTAJ KONIECZNIE JEŻELI NIE ZNASZ WARTOŚCI RODOWODU !

IBDG

  • Globalny Moderator
  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 12527
  • Zawsze będziemy Cię kochać, piesku... (*)
Odp: Agma :) wraca do siebie !:*
« Odpowiedź #134 : 2006-10-15, 20:58 »
A skąd policja miała adres kolesia?
Zapisane
IBDG Wrocław

Forum Zwierzaki

Odp: Agma :) wraca do siebie !:*
« Odpowiedz #134 : 2006-10-15, 20:58 »

Sudolineczka

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 3274
  • przyszły technik weterynarii :)
Odp: Agma :) wraca do siebie !:*
« Odpowiedź #135 : 2006-10-15, 21:04 »
od weterynarza.. no koles przyszedł z nim..  i mowil ze go znalazł.. ale sąsiad tweirdzi co innego  tak samo tqa pani co inromowala gdzie go widziała
Zapisane

"Tu chodzi właśnie o to By być wokół tych, co są cenniejsi niż złoto"



http://www.krolewskidwor.pl/pseudohodowle.htm
PRZECZYTAJ KONIECZNIE JEŻELI NIE ZNASZ WARTOŚCI RODOWODU !

Iras

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 7221
  • technik weterynarii Przyszły ratownik medyczny :P
Odp: Agma :) wraca do siebie !:*
« Odpowiedź #136 : 2006-10-15, 21:09 »
Cytuj
od weterynarza..

słyszałaś kiedykolwiek o czymś takim jak ochrona danych osobowych? Poza tym bez nakazu przeszukania policja nie miała prawa wtargnac do piwnicy kolesia. a to co twierdzi sasiad, czy jakas babka - zaden dowod.

Zapisane
http://www.youtube.com/watch?v=ayI3I-SdRPc  Obejrzyj zanim rozmnożysz...

Jeśli zadajesz pytanie, a ja odpowiadam pytaniami - odpowiedz na WSZYSTKIE. inaczej uznam, ze ci nie zależy i oleję twój problem.

Moje "diagnozy" - to tylko PODEJRZENIA - nie zwolnia cie od obowiązku wizyty u weta!

"Nie sprzeczaj się z idiotami. Ściągną cię na swój poziom i pokonają doświadczeniem."

HMMMM powrot?

mysa

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 5659
  • ♥♥♥
Odp: Agma :) wraca do siebie !:*
« Odpowiedź #137 : 2006-10-15, 21:10 »
a z kąd wet mógł wiedziec gdzie ten koleś mieszka? przecież nie miał książeczki zdrowia Agmy, a koleś przecież nie powiedziałby wetowi gdzie mieszka bo po co ma mówić jeżeli wet do niego nie przyjdzie... Przecież mu nie zakładał książeczki, nie mial wogóle obowiązku mówić z kąd jest, i w jaki sposób wet wpadł na pomysł że pies jest kradziony. To jest nielogiczne jak koles mógł polamać, pobić psa i potem zanieść go do weta i płacić za jego wyleczenie. Nie kumam... :|

I jak twierdzi Iras, weterynarz to jak lekarz, tajemnica lekarska go obowiązuje.
Zapisane

IBDG

  • Globalny Moderator
  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 12527
  • Zawsze będziemy Cię kochać, piesku... (*)
Odp: Agma :) wraca do siebie !:*
« Odpowiedź #138 : 2006-10-15, 21:10 »
Nic nie rozumiem... Facet ukradł psa, potem go pobił, a następnie zaprowadził do weta? Zagadkowa historia... :mysli:
Mysha, pisałam jednocześnie z Tobą i prawie to samo... :)
Zapisane
IBDG Wrocław

Sudolineczka

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 3274
  • przyszły technik weterynarii :)
Odp: Agma :) wraca do siebie !:*
« Odpowiedź #139 : 2006-10-15, 21:15 »
wszyscy weci w okolicy byli poinformowani że Agma została skradziona..  i weterynarz porwadził kartoteke w której były dane tego o to pana poniewaz było potrzeba dalsze leczenie agmy.. nie wiemdokaldnei jk to było znam wssyztko od sis bo Gama uniej przebywała  w tamtym okresie 50 km ode mnie. wszyscy sa zdiwedzini czego on skoro ukradł psa przyszedł znim do weta tymabrdziej ze to on  tyle bólu jej spraawił
Zapisane

"Tu chodzi właśnie o to By być wokół tych, co są cenniejsi niż złoto"



http://www.krolewskidwor.pl/pseudohodowle.htm
PRZECZYTAJ KONIECZNIE JEŻELI NIE ZNASZ WARTOŚCI RODOWODU !

Iras

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 7221
  • technik weterynarii Przyszły ratownik medyczny :P
Odp: Agma :) wraca do siebie !:*
« Odpowiedź #140 : 2006-10-15, 21:19 »
eeee.... jakie dalsze leczenie? pisalas, ze dopiero po "odzyskaniu" psa zostala zszyta i lapa zostala nastawiona... poza tym skad przypuszczenie, ze zostala pobita?
Zapisane
http://www.youtube.com/watch?v=ayI3I-SdRPc  Obejrzyj zanim rozmnożysz...

Jeśli zadajesz pytanie, a ja odpowiadam pytaniami - odpowiedz na WSZYSTKIE. inaczej uznam, ze ci nie zależy i oleję twój problem.

Moje "diagnozy" - to tylko PODEJRZENIA - nie zwolnia cie od obowiązku wizyty u weta!

"Nie sprzeczaj się z idiotami. Ściągną cię na swój poziom i pokonają doświadczeniem."

HMMMM powrot?

Forum Zwierzaki

Odp: Agma :) wraca do siebie !:*
« Odpowiedz #140 : 2006-10-15, 21:19 »

Sudolineczka

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 3274
  • przyszły technik weterynarii :)
Odp: Agma :) wraca do siebie !:*
« Odpowiedź #141 : 2006-10-15, 21:37 »
wterynarz stwierdizł ze miała zadane ciosy czyms cięzkim - złamana łapa,
czekam na moją sis bede wiedziała wszystko dokładnie za 2 tygodnie !
dalsze leczenie codziło o to ze miał pies miec robiony zabieg - szycie.. ale zobaczyłplakat z agmą i się zawiną..
Zapisane

"Tu chodzi właśnie o to By być wokół tych, co są cenniejsi niż złoto"



http://www.krolewskidwor.pl/pseudohodowle.htm
PRZECZYTAJ KONIECZNIE JEŻELI NIE ZNASZ WARTOŚCI RODOWODU !

Iras

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 7221
  • technik weterynarii Przyszły ratownik medyczny :P
Odp: Agma :) wraca do siebie !:*
« Odpowiedź #142 : 2006-10-15, 23:36 »
ehmmm....  ktos kradnie psa, katuje go, idzie z ukradzionym i skatowanym przez siebie psem psem do weta, zostaje przyjety, wet stwierdza ze pies zostal pobity, otwarta rana, zlamana lapa, mimo to wypuszcza kolesia, ktory nagle (lol) zauwaza plakat z tym akurat psem, mimo, ze  wszelkie ogloszenia nigdy i nigdzie nie wisza w gabinecie , a w poczekalni, przy czym zdaza podac swoje wszystkie dane osobowe (robi sie to na koniec badania) a wet zdaza to zapisac, po czym w niesamowicie krotkim czasie policja robi nalot, koles ich wpuszcza,oni bez nakazu przeszukania przeszukuja mieszkanie i piwnice, bez jakichkolwiek dowodow, ze pies nie nalezy do kolesia zabieraja go i oddaja wam, a kolesia aresztuja - doslownie- a dobre serce, ze przygarnal rannego psa i umiescil w taki sposob by pies nie zrobil sobie dalszej krzywdy, a koles ma miec sprawe, mimo, ze nie istnieja zadne dowody na to, ze cokolwiek psu zrobil - co wiecej - nie istnieja dowody na 5to, ze kiedykolwiek koles ukradl psa...



Zapisane
http://www.youtube.com/watch?v=ayI3I-SdRPc  Obejrzyj zanim rozmnożysz...

Jeśli zadajesz pytanie, a ja odpowiadam pytaniami - odpowiedz na WSZYSTKIE. inaczej uznam, ze ci nie zależy i oleję twój problem.

Moje "diagnozy" - to tylko PODEJRZENIA - nie zwolnia cie od obowiązku wizyty u weta!

"Nie sprzeczaj się z idiotami. Ściągną cię na swój poziom i pokonają doświadczeniem."

HMMMM powrot?

malutka

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 1541
Odp: Agma :) wraca do siebie !:*
« Odpowiedź #143 : 2006-10-16, 00:07 »
Nie rozumiem dlaczego się produkujecie,przecież ta historia nie ma zbytnio sensu,a ona idzie w zaparte :roll:
Iras Ty się zastanów nad pracą w policji :lol: albo w sądzie :lol: musisz zmienić wykształcenie ;p
Zapisane
"Bądź takim,abyś nie musiał czerwienić się przed samym sobą" Victor Hugo

Mesz

  • Gość
Odp: Agma :) wraca do siebie !:*
« Odpowiedź #144 : 2006-10-16, 12:05 »
Kurde sam nie kumam... Lol policja w życiu by nakazu nie dostała... I go aresztowała ? Może twoja sis sie pomyliła ? Może sprawe bedą mieli policjanci za wtargnięcie bez nakazu ? Wet po pierwsze skąd by wiedział o tym kolesiu cokolwiek ? A po drugie by nie dał tych informacji... Niestety... To co nagadała ci twoja sis jest NIE REALNE... Dobra dajmy że robicie sprawe dla kolesia bez dowodów ( :lol: ), bo jakie są wogóle dowody? żadne? zgadza sie, żadne...
Zapisane
Strony: 1 ... 3 4 [5]   Do góry
 

Strona wygenerowana w 0.094 sekund z 26 zapytaniami.