Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Strony: 1 2 [3]   Do dołu

Autor Wątek: Agresywne - niebezpieczne nie tylko dla ludzi  (Przeczytany 5186 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Skarb

  • *
  • Wiadomości: 1977
Agresywne - niebezpieczne nie tylko dla ludzi
« Odpowiedź #60 : 2004-04-16, 11:32 »
Jak wczoraj spotkałam sąsiada na spacerze z psem i mówiłam, że chcę wysterylizować naszą sunię to naskoczył na mnie, że jestem nienormalna, bo dostanie raka :shock: Nie pomogło tłumaczenie, że to jest właśnie na odwrót, że ropomacicza może dostać, że weterynarze tak zalecają. Stwierdził po prostu, że weterynarze nie mają racji :roll:  Krzyczał na mnie prawie, że raz muszę ją dopuścić, a szczeniaczki sprzedać albo oddać :roll:  Jak powiedziałam, że tyle jest psów potrzebująch domu a on chce tworzyć nowe to powiedział, żebym je wszystkie uśpiła :grr:  Tak się upierałam, że w końcu się obraził, odwrócił na pięcie i poszedł :roll: I potem tacy właśnie ludzie jak on tworzą szczeniaczki oddają je w byle jakie ręce i rosną psy które są niewychowane lub agresywne :?
Zapisane

myszka

  • Gość
Agresywne - niebezpieczne nie tylko dla ludzi
« Odpowiedź #61 : 2004-04-16, 11:40 »
No niestety, ciemnota jest głęboko zakorzeniona... :roll:
Zapisane

Johny

  • Gość
Agresywne - niebezpieczne nie tylko dla ludzi
« Odpowiedź #62 : 2004-04-16, 12:11 »
O tym media nie wspominają,sensacją są psy mordercy,porażka,że ten facet ma psa :grr:
Zapisane

Forum Zwierzaki

Agresywne - niebezpieczne nie tylko dla ludzi
« Odpowiedz #62 : 2004-04-16, 12:11 »

Monik@

  • Gość
Agresywne - niebezpieczne nie tylko dla ludzi
« Odpowiedź #63 : 2004-04-16, 12:18 »
Boże.......ja to jestem szczyt sadyzmu. Kastruję wszystko jak leci.
Nic mi się w domu nie rozmnaża....... :cry:
Zapisane

Johny

  • Gość
Agresywne - niebezpieczne nie tylko dla ludzi
« Odpowiedź #64 : 2004-04-16, 12:21 »
Jesteś odpowiedzialna,nie produkujesz zwierząt,które są potem brane pod wpływem impulsu i nie lądują na śmietniku albo w schronisku jeśli się znudzą
Zapisane

myszka

  • Gość
Agresywne - niebezpieczne nie tylko dla ludzi
« Odpowiedź #65 : 2004-04-16, 12:25 »
Cytat: Monik@
Boże.......ja to jestem szczyt sadyzmu. Kastruję wszystko jak leci.
Nic mi się w domu nie rozmnaża....... :cry:


Monik@, ja też! Zakładamy Klub Sadystów?  :grr:  8)
Zapisane

Monik@

  • Gość
Agresywne - niebezpieczne nie tylko dla ludzi
« Odpowiedź #66 : 2004-04-16, 12:50 »
Niom!  8)  Ile okaleczyłaś?
Ja mam w tej chwili 4 kaleki, ale w sumie okaleczałam już dawniej!  :D  :D
Zapisane

golden

  • Gość
Agresywne - niebezpieczne nie tylko dla ludzi
« Odpowiedź #67 : 2004-04-16, 13:02 »
nie mowilem, ze jestem szczesliwy z tego, powodu, ze moze moja suka moze bedzie miala male... :eh: wcale nie jestem z tego powodu happy - wrecz przeciwnie! najchetniej teraz chcialbym wyjechac na jakies odludzie i wszystkie moje klopoty zostawic w domu...

Nie rzucajcie sie do mnie, nie ode mnie zalezalo uspienie tamtego psa. O wszystkim decydowal wet. Nie gadalem z nim od tamtego dnia - moze stwierdzono wscieklizne, moze ja cos przeinaczylem, moze weterynarz powiedzial inaczej, ja zrozumialem ze pies zostal juz uspiony. Chociaz raz byliscie chyba w podobnym szoku i wiecie jak trudno jest w takiej chwili pozbierac mysli na jedna poukladana sterte... chcecie - moge do niego pojsc i wypytac sie o dokladna wersje zdarzen :roll: .
Zapisane

myszka

  • Gość
Agresywne - niebezpieczne nie tylko dla ludzi
« Odpowiedź #68 : 2004-04-16, 13:33 »
Cytat: Monik@
Niom!  8)  Ile okaleczyłaś?
Ja mam w tej chwili 4 kaleki, ale w sumie okaleczałam już dawniej!  :D  :D


Ja mam póki co marne osiągi, okaleczyłam dopiero dwa własne... :? MOże dlatego, że jeszcze jestem młoda :P Ale za to namawiam do okaleczania i ludzie okaleczają też  8)

Golden, no tak, fajnie byłoby, gdybyś to jakoś z wetem ustalił...
Zapisane

Forum Zwierzaki

Agresywne - niebezpieczne nie tylko dla ludzi
« Odpowiedz #68 : 2004-04-16, 13:33 »

Skarb

  • *
  • Wiadomości: 1977
Agresywne - niebezpieczne nie tylko dla ludzi
« Odpowiedź #69 : 2004-04-16, 16:02 »
Myszka, Monik@ skazujecie psy bankowo na raka !!! ;)  Ciągle jestem wściekła na tego sąsiada durnego, tymbardziej, że ma ASTa, pewnie pseudorasowego bo to mlodziak jest i jeszcze będzie go rozmnażał i oddwawał w niepowołane ręce :grr:
Swoją drogą myślę, że przydałaby się jakaś głośna akcja która rozjaśniła by takim ludziom jak on w głowach, znam jeszcze wielu takich :roll:
Zapisane

myszka

  • Gość
Agresywne - niebezpieczne nie tylko dla ludzi
« Odpowiedź #70 : 2004-04-16, 16:08 »
Prawda, jakie jesteśmy podłe i sadystyczne? 8)
Akcja, pewnie, przydałaby się - tylko kto się tym zajmie? A znając ludzi, to i to by im nie rozjaśniło.
Zapisane

Asia i Rocky

  • Gość
Agresywne - niebezpieczne nie tylko dla ludzi
« Odpowiedź #71 : 2004-04-16, 21:26 »
Golduś tak mi przykro nie wiedziałam :cry:  :cry:  :cry:  :(  :(  :(  :( Trzymaj sie słonko-myślami jestem z Tobą :cry:  :(
Zapisane

Aagata

  • Gość
Agresywne - niebezpieczne nie tylko dla ludzi
« Odpowiedź #72 : 2004-04-16, 23:18 »
Goldenku trzymaj się! i właśnie jedyne pocieszenie to, to że Raven biega już w "Psim Raju".
Na głupotę ludzką jeszcze nie wymyslili lekarstwa :(
Zapisane

Agatra

  • Gość
Agresywne - niebezpieczne nie tylko dla ludzi
« Odpowiedź #73 : 2004-04-17, 16:06 »
dopiero dzisiaj sie dowiedziałam...Golduś tak mi strasznie przykro...tak bałdzo bałdzo...
Raven jest tak piękny ze szok, moja mama powiedziała że patrząc na takie madre oczka myśli sobie że psy to dusza człowieka i ciało psa...
Wobraziłam sobie siebie w takiej sytaucji i śmiec mojego pieska i ...to jest poprostu straszne
trzymaj się
Zapisane

Monik@

  • Gość
Agresywne - niebezpieczne nie tylko dla ludzi
« Odpowiedź #74 : 2004-04-19, 09:28 »
Cytat: golden
chcecie - moge do niego pojsc i wypytac sie o dokladna wersje zdarzen  

Nie wiem jak inni - ja już swoje zdanie mam.
.............................
Cytat: myszka
Ja mam póki co marne osiągi, okaleczyłam dopiero dwa własne...  MOże dlatego, że jeszcze jestem młoda  Ale za to namawiam do okaleczania i ludzie okaleczają też

Eeeeee..........ja też tylko własne, ale robię to od jakiegoś czasu. I też namawiam.  :grr:  :grr:  :grr:  A wieku mi nie wypominaj!!  :lol:
U mnie tylko Błażej ma jajka (ze zwierzaków - dla jasności) i chyba tak zostanie.
Cytat: Skarb
Myszka, Monik@ skazujecie psy bankowo na raka !!!

Phi......żeby tylko psy. Inne zwierzęta też!!!!!!! Nawet sobie nie wyobrażasz jak strasznie królik potrafi rozpaczać po stracie jajek. Serce się kraje.
Zapisane

Forum Zwierzaki

Agresywne - niebezpieczne nie tylko dla ludzi
« Odpowiedz #74 : 2004-04-19, 09:28 »
Strony: 1 2 [3]   Do góry
 

Strona wygenerowana w 0.061 sekund z 26 zapytaniami.