Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Strony: [1]   Do dołu

Autor Wątek: Reakcja po szczepieniu  (Przeczytany 3097 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Elwira

  • Gość
Reakcja po szczepieniu
« : 2004-05-15, 15:54 »
Czy ktoś wie jak długo może utrzymywać się reakcja poszczepienna u kici? Wczoraj ją zaszczepiono powtórnie  Fel IV i właściwie od wczoraj tylko śpi.Praktycznie nie je i nie pije, tylko zaszyła się w kąciku i śpi, poza tym dość cięzko odycha i pokichuje.Czy to normalny objaw i jak długo może się utrzymywac nie budząc niepokoju?
Zapisane

Myszka.xww

  • *
  • Wiadomości: 4497
  • A kuku
    • WWW
Reakcja po szczepieniu
« Odpowiedź #1 : 2004-05-15, 19:26 »
Nawet do 48 godzin. Jeśli do jutra się pogorszy - pędź do weta.
Zapisane
podpisano: Starszy Goovienny

Wiedźma

  • Gość
Reakcja po szczepieniu
« Odpowiedź #2 : 2004-05-15, 19:56 »
U kotow to sie tak nie znam, ale dla przykladu napisze, jak jest u koni: po szczepieniu juz sie tego dnia nie powinno jezdzic i nastepnego tez, bo kon sie moze zle czuc. Tak wiec nie dziwi mnie, ze u kotow jest podobnie ;)
Zapisane

Forum Zwierzaki

Reakcja po szczepieniu
« Odpowiedz #2 : 2004-05-15, 19:56 »

Elwira

  • Gość
Reakcja po szczepieniu
« Odpowiedź #3 : 2004-05-15, 21:34 »
Dzwoniłam już do weta, uspokoił mnie że to normalne i żeby jeszcze nie wczynać alarmu.Ale własnie przed chwilą moja Pysiulka wstała poszła zjeść, popić i nawet odwiedziła kwetę... :D oczka ma jeszcze biedne ale już nie powłóczy brzuszkiem po ziemi.Właśnie położyła się z powrotem..Jednak wygląda mi to na powolną poprawę..mam taką nadzieję ;)
Zapisane

Patka

  • Gość
Reakcja po szczepieniu
« Odpowiedź #4 : 2004-05-17, 14:26 »
ja wiem z własnego doświadczenia jak moja mama pojechała z moim kotem na szczepienie to pózniej 2 di prawie nic nie jadł i tak jak twój ciągle spał
Zapisane

Karletka

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 3339
  • . . . : : :})i({: : : . . .
    • WWW
Reakcja po szczepieniu
« Odpowiedź #5 : 2004-05-17, 14:58 »
Sonia zawsze po szczepieniu do końca dnia(nie dłuzej) jest obrażona na wszystkich JAKĄ MY JEJ WIELKĄ KRZYWDĘ ZROBILIŚMY i cały czas śpi nawet nic nie chce jeść(a tak, to się zawsze obżera). Cały czas była smutna, mało chodziła...Ale myślę,że 2 dni to wystarczająco dużo czasu, aby kotek "powrócił do siebie" :)
Zapisane

Grinia

  • Gość
Reakcja po szczepieniu
« Odpowiedź #6 : 2004-05-17, 20:23 »
A w króliczym świecie szczepi się na myksomatozę i pomór króliczy. I wszystko byłoby ok, gdyby nie to że w tym roku wydali wadliwą szczepionkę na mykso!!!

Otóż większość zaszczepionych królików przechodzi mykso poszczepienną! Robią się ropne krosty na uszach i guzki w różnych miejscach na ciele. Przy oczach, nosku i pod sierścią. Potem jak krostki wysychają to mogą odpaść nawet z kawałkiem ucha! Nie mówiąc już o ogólnym złym samopoczuciu królika.

I oczywiści producent szczepionki pozostaje bezkarny...  :grr:
Zapisane

Sal

  • Gość
Reakcja po szczepieniu
« Odpowiedź #7 : 2004-05-18, 08:26 »
Jakoś znajomo zabrzmiało...  :roll:
Tylko, że w przypadku mojej znajomej chodziło o jej dziecko zaszczepione jakimś wynalazkiem. Po tym szczepieniu mała straciła słuch. Dziś jest implantowana.  :(
Żadna pociecha, że szczepionkę wycofano.
Producent jest bezkarmy.
Zapisane
Strony: [1]   Do góry
 

Strona wygenerowana w 0.051 sekund z 25 zapytaniami.