Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Strony: [1]   Do dołu

Autor Wątek: Czy jest sposób na chorobę sierocą?  (Przeczytany 3235 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Sal

  • Gość
Czy jest sposób na chorobę sierocą?
« : 2004-08-23, 08:58 »
Czaruś przyjechal do nas. Rewanżujemy się za opiekę nad naszymi skarbami podczas naszego urlopu i teraz na czas remontu u szwagierki Czaruś zamieszkał u nas. Na szczęście Dyzio nie protestuje.  :roll:  Pewnie przyzwyczaił się do maluchów dzięki Ptysiowi.

Czaruś ma chorobę sierocą. Ugniata Krawatka (nawet Dyzia  :roll: ), cmokta im brzuszki, szuka cyca, ślini sierść, przytula się do nich. Moje kocury nie protestują  :o . Robią za mamkę.
Jak mu podsunęłam butelkę ze smoczkiem (przeznaczoną dla Ptysia) w ogóle się nią nie zainteresował.
Żal mi go strasznie.  :(  Na dodatek obserwuję podobne zachowania u Ptysia.  :(
Jest jakiś sposób, żeby maluchom pomóc? Za wcześnie zabrano je od mam... biedactwa...
Zapisane

Tika

  • Gość
Czy jest sposób na chorobę sierocą?
« Odpowiedź #1 : 2004-08-23, 09:44 »
Mój kot Neko miał przez całe życie chorobę sierocą - też był za wcześnie od mamy zabrany.
Starałam się mu zapewnić jak najlepsze warunki i myślę, że w moją miłość nie mógł wątpić, to jednak nie udało mi się pozbyć choroby sierocej :(
Zapisane

Karka

  • Gość
Czy jest sposób na chorobę sierocą?
« Odpowiedź #2 : 2004-08-23, 09:53 »
Moja Maja też tak ma ,ssie swój ogon.
Zapisane

Forum Zwierzaki

Czy jest sposób na chorobę sierocą?
« Odpowiedz #2 : 2004-08-23, 09:53 »

Sal

  • Gość
Czy jest sposób na chorobę sierocą?
« Odpowiedź #3 : 2004-08-23, 09:56 »
Mnie się serce kraje, jak na to patrzę...
Boję się, że ludzka miłość im nie wynagrodzi braku mamy.  :(  Ale może ktoś jednak zna metodę, żeby kocia trochę oszukać i sprawić mu frajdę "po matczynemu"?  ;)
Zapisane

Karka

  • Gość
Czy jest sposób na chorobę sierocą?
« Odpowiedź #4 : 2004-08-23, 10:31 »
Wiesz ,mi się wydaje że Mai sprawia to przyjemność i nie ingeruję.Staram się poświęcać jej wiele czasu,jest straszną przylepą i lubi mizianie.
Zapisane

iwa

  • Gość
Czy jest sposób na chorobę sierocą?
« Odpowiedź #5 : 2004-08-23, 11:27 »
a może czaruś powinien mieć jakieś towarzystwo,jak już wróci do siebie do domu?takie kocie?
wydaje mi sie,że tulanie koteczka i dużo miłości troszke usunie oznaki choroby sierocej. a moze jak sie pomizia z twoimi kotkami to minie mu? zeby tylko potem podwojnie nie tesknil? jeszcze za twoimi kociami :roll:
Zapisane

Sal

  • Gość
Czy jest sposób na chorobę sierocą?
« Odpowiedź #6 : 2004-08-23, 13:52 »
Czaruś mieszka z kotą i psinką. Ale na czas remontu tamte sa gdzie indziej, bo u nas stado i tak spore.  ;)  
Niestety te objawy miał już wcześniej i też ssał kotę.  :(
Zapisane

Blanka

  • Gość
Czy jest sposób na chorobę sierocą?
« Odpowiedź #7 : 2004-08-23, 16:24 »
Mój Azja też ciamka i ugniata, ale ....mnie tzn mój sweter, bluzkę, najchętniej w zgięciu ręki. Tez się tym niepokoiłam, ale rozmawiałamz vetem ( ten temat już był na formum, ale skoro wrócił to się powtórzę  ;)   ) i vet powiedział, że jego kot też tak ma a nie został zabrany od matki za wcześnie, mój Azja również był już duży jak do mnie trafił. Kot w ten sposób rozładowuje stresy i napięcie z całego dnia, jest mu z tym dobrze. Oczywiście czesciej takie zachowanie można zauważyć u kotów za wcześnie zabranych od matki, ale to ma więcej wspoólnego z poczuciem bezpieczeństwa, jak kot np jest najmniejszy czy najsłabszy z rodzeństwa itp. Ale to nic złego, do ciamkania można się z czasem przyzwyczaić. Myśle ze bardzej uciążliwe  ;) jest to, jak Ci kot w nocy myje włosy na głowie językiem - tak jam mój Rudy  :lol:
Zapisane

Sal

  • Gość
Czy jest sposób na chorobę sierocą?
« Odpowiedź #8 : 2004-08-24, 08:14 »
To ciamkanie jest nawet fajne. ;)  
Rozumiem poczucie bezpieczeństwa, jak ciamka ciucha pani czy pana. Ale jak ssie kocura?  :shock:

Niemniej dzięki Blanko. Dzieki Tobie więcej wiem.  :wink:
Zapisane

Forum Zwierzaki

Czy jest sposób na chorobę sierocą?
« Odpowiedz #8 : 2004-08-24, 08:14 »

iwa

  • Gość
Czy jest sposób na chorobę sierocą?
« Odpowiedź #9 : 2004-08-24, 09:46 »
moze kocia jeszcze teskni za mlekiem? moje kotki czasami ida do macka i szukaja mleka,albo dutek karola ciamka :lol:

mi karol myje wlosy :lol: jak siedze na fotelu to wskakuje i ciaga zabkami- tak "tytytytytytyt" lapkami ugniata :lol: czasami tez jak spie,to mi w nocy wchodzi na glowe i to samo. chyba kariera fryzjera dla niego 8)
maciek czasami jak mu podsune glowe to lapkami ugniata :wink:
Zapisane

Sal

  • Gość
Czy jest sposób na chorobę sierocą?
« Odpowiedź #10 : 2004-08-24, 09:53 »
Mleczko mają stale w miseczce. Pradziwe, krowience  ;) , od teściowej. Raczej nie jest to tęsknota za mlekiem.
Zapisane

Sal

  • Gość
Czy jest sposób na chorobę sierocą?
« Odpowiedź #11 : 2004-09-13, 12:02 »
Strasznie mnie nurtuje ten problem choroby sierocej.
Opowiadała mi koleżanka, że jej koteczki ssały sunię. Jak sunia zmarła na ropomacicze, wet stwierdził, że to ssanie mogło wpłynąć na chorobę.

Czarek często cycka Krawatka albo Dyzia.  :?  Wprawdzie, to chłopaki, ale też mają suteczki.
Grozi im coś, jeśli dłużej takie ssanie potrwa?
Wiecie coś na ten temat?
Zapisane
Strony: [1]   Do góry
 

Strona wygenerowana w 0.056 sekund z 24 zapytaniami.