Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Strony: [1]   Do dołu

Autor Wątek: kot łysieje - pomocy!!  (Przeczytany 3830 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

puma_sniegowa

  • Gość
kot łysieje - pomocy!!
« : 2007-07-12, 13:33 »
Na działce moich rodziców jest kot którego dokarmiamy i który daje sie glaskać - ale nie da się wziąść na ręce. Ostatnio zaczął łysieć na karku i łebku. W jednym miejscu za uszkiem na całkiem łysą plamę. Nie wiem co to może być. Nie mogę go zabrać do weta bo jest daleko a on nie da sie zabrać nigdzie poza działkę. Może wiecie co mogłabym zrobić i jak mu pomuc.
Zapisane

kaska9141868

  • Gość
Odp: kot łysieje - pomocy!!
« Odpowiedź #1 : 2007-07-12, 13:50 »
Na działce moich rodziców jest kot którego dokarmiamy i który daje sie glaskać - ale nie da się wziąść na ręce. Ostatnio zaczął łysieć na karku i łebku. W jednym miejscu za uszkiem na całkiem łysą plamę. Nie wiem co to może być. Nie mogę go zabrać do weta bo jest daleko a on nie da sie zabrać nigdzie poza działkę. Może wiecie co mogłabym zrobić i jak mu pomuc.
Kotek ma świerzb albo inna chorobę skórną.Najlepiej jedz z nim do weta lub zadzwon do jakiegos i umów się na wizyte w domu.
Zapisane

renia3399

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 6576
  • "zwierzaki górą" Timothy Treadwell...
Odp: kot łysieje - pomocy!!
« Odpowiedź #2 : 2007-07-12, 14:32 »
jak napisała puma nie moze jechać do weta
wiele bezdomnych kotów ma takie problemy moze to być choroba albo może byś stary jub ze złego pożywienia. niewiele mozesz zrobić w takiej sytuacji
Zapisane
dwie rzeczy sa nieskonczone ..wszechswiat i ludzka glupota
"Hitler traktował ludzi "tylko" tak, jak ludzie traktują zwierzęta" Charles Patterson
"Gdyby zwierzę zabiło z premedytacją, byłby to ludzki odruch." Stanisław Jerzy Lec
"największe zło to tolerować krzywdę" Platon

Forum Zwierzaki

Odp: kot łysieje - pomocy!!
« Odpowiedz #2 : 2007-07-12, 14:32 »

Iras

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 7221
  • technik weterynarii Przyszły ratownik medyczny :P
Odp: kot łysieje - pomocy!!
« Odpowiedź #3 : 2007-07-12, 14:38 »
[quotewiele bezdomnych kotów ma takie problemy moze to być choroba albo może byś stary jub ze złego pożywienia. niewiele mozesz zrobić w takiej sytuacji[/quote]

oj da sie zrobic. to ze nie daje sie wziac na rece to niewielki problem. Bez weta sie nie obejdzie - najlepiej byloby pozyczyc skads klatke-lapke, albo siatke do lapania - zlapac kota i zawiezc do weta.
Zapisane
http://www.youtube.com/watch?v=ayI3I-SdRPc  Obejrzyj zanim rozmnożysz...

Jeśli zadajesz pytanie, a ja odpowiadam pytaniami - odpowiedz na WSZYSTKIE. inaczej uznam, ze ci nie zależy i oleję twój problem.

Moje "diagnozy" - to tylko PODEJRZENIA - nie zwolnia cie od obowiązku wizyty u weta!

"Nie sprzeczaj się z idiotami. Ściągną cię na swój poziom i pokonają doświadczeniem."

HMMMM powrot?

renia3399

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 6576
  • "zwierzaki górą" Timothy Treadwell...
Odp: kot łysieje - pomocy!!
« Odpowiedź #4 : 2007-07-12, 14:43 »
można też weta przywołaś. szkoda ze nie jest oswojony bo będzie się stresował w klatce i jeszcze trzeba będzie go okiełznać u tera przydadzą się skórzade rękawice :D

tu też napisze ;d Iras dostałaś moja wiadomość na PW ??
Zapisane
dwie rzeczy sa nieskonczone ..wszechswiat i ludzka glupota
"Hitler traktował ludzi "tylko" tak, jak ludzie traktują zwierzęta" Charles Patterson
"Gdyby zwierzę zabiło z premedytacją, byłby to ludzki odruch." Stanisław Jerzy Lec
"największe zło to tolerować krzywdę" Platon

kkaassiiaa

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 6070
Odp: kot łysieje - pomocy!!
« Odpowiedź #5 : 2007-07-12, 17:10 »
Jeśli kot daje sie głaskac to moze dałoby się założyc obróżke lub szelki, a wtedy łatwiej przytrzymać, wpakowac do transpotrerka i zawieźć do weta. Wtedy wyzyta u weterynarza też będzie łatwiejsza.
Zapisane
pozdrawiam wszystkich,
Kasia & Magia & Nero & Rudy & Ramzes
oraz
Raptus & Figa & Elfik & Kiki & Riki & Mysia Pysia & Parszywek & Bambus & Foks (za Tęczowym Mostem) [']
Strony: [1]   Do góry
 

Strona wygenerowana w 0.049 sekund z 25 zapytaniami.