Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Strony: [1]   Do dołu

Autor Wątek: kotka po sterylizacji  (Przeczytany 2424 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

mckuki

  • *
  • Wiadomości: 2
kotka po sterylizacji
« : 2009-03-29, 20:16 »
witam po kródce znalazłem swoją kotkę w grudniu zeszłego roku była zawiązana w niebieskim worku po śmieciach wziąłem ją do domu i od tego czasu mieszka z nami jak ją znalazłem weterynarz powiedział że ma około 2-3 tygodni była odrobaczona i zaszczepiona w tym miesiącu postanowiłem ją sterylizować i zaczeła się tragedia we wtorek byłem na zabiegu we środe nie było źle ale od czwartku do dziś wieczorem ciągle śpi wogóle się nie rusza nic tylko śpi czwartek ,piątek i sobote chodziła czasami coś jeśc a dziś to już jest tragedia cały czas tylko leży. Rana po zabiegu goi sie dobrze, wizyte u lekarza mam dopiero w piątek do zdjęcia szwów ale boję sie że do tego czasu może kotek zupełnie się popsuć      prosze napisać czy takie zachowanie u kotka po sterylizacji jest normalne i kiedy odzyska siły i chęć do zabawy     pozdrawiam maciej
Zapisane

kkaassiiaa

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 6070
Odp: kotka po sterylizacji
« Odpowiedź #1 : 2009-03-30, 11:38 »
Trudno powiedzieć co jest kotce. Może ją wszystko boli i dlatego nie chce wstawać. Może tez być inna przyczyna. Czy są jeszcze jakieś inne niepokojące objawy? Czy kotka je, pije?
Ja na twoim miejscu od razu poszłabym do weterynarza. Nie czekaj do piątku. Skoro kotka źle się czuje lepiej od razu jej pomóc.
Zapisane
pozdrawiam wszystkich,
Kasia & Magia & Nero & Rudy & Ramzes
oraz
Raptus & Figa & Elfik & Kiki & Riki & Mysia Pysia & Parszywek & Bambus & Foks (za Tęczowym Mostem) [']

Iras

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 7221
  • technik weterynarii Przyszły ratownik medyczny :P
Odp: kotka po sterylizacji
« Odpowiedź #2 : 2009-03-31, 09:39 »
kotka ma na sobie kubraczek, albo kolnierz?
Zapisane
http://www.youtube.com/watch?v=ayI3I-SdRPc  Obejrzyj zanim rozmnożysz...

Jeśli zadajesz pytanie, a ja odpowiadam pytaniami - odpowiedz na WSZYSTKIE. inaczej uznam, ze ci nie zależy i oleję twój problem.

Moje "diagnozy" - to tylko PODEJRZENIA - nie zwolnia cie od obowiązku wizyty u weta!

"Nie sprzeczaj się z idiotami. Ściągną cię na swój poziom i pokonają doświadczeniem."

HMMMM powrot?

Forum Zwierzaki

Odp: kotka po sterylizacji
« Odpowiedz #2 : 2009-03-31, 09:39 »

mckuki

  • *
  • Wiadomości: 2
Odp: kotka po sterylizacji
« Odpowiedź #3 : 2009-03-31, 22:59 »
witam byłem dziś z rana u znachora i stwierdził gorączke 44 *c tak na prawdę nie wiem ile kotka powinna mieć powiedział że to za dużo nadawał jej zastrzyków plus jakąś kroplówke biedaczka miała dosyć ale teraz wróciłem z pracy to nie ten kot przyszła mnie powitała no jest super taka jak kiedyś ale rano mam jeszcze jechać na kontrole mam nadzieje że będzie ok .Nie kotka nie nosi żadnego kołnierza pozdrawiam i dzieki za porady kto wie co by się działo gdybym czekał do piątku
pozdrawiam
Zapisane
Strony: [1]   Do góry
 

Strona wygenerowana w 0.052 sekund z 28 zapytaniami.